Zevenhuizen - Een nieuwe server! I Waarschuwing! Werkgelegenheid VS drukt stemming Win met uw Rabocard een droomreis van 10.000 Voor: 2,2%* Bent u eigenlijk wel verzekerd tegen hagel? Rabobank De bank waar je lid van wordt Rabobank verlaagt hypotheekrente Speciale aanbieding! Van: 3,2%* Weeknieuws Hart van Holland 20 oktober 2004 Accepteer geen hypotheekofferte voordat u met ons heeft gesproken. Bel voor een afspraak met (0180) 63 73 53. Specifiek voor agrarische ondernemers 6e jaargang nummer 282 Rabobank Anfcdty' 1 Op 14 oktober kreeg de Rabobank een nieuwe server. Op een server draaien alle benodigde programma's, die onze medewerkers gebruiken bij de uitvoering van hun werk. De ouder server was aan vervanging toe, maar kon door het enorme gewicht, 310 kilo niet via de trap omhoog. Vandaar hebben wij deze grote kraan laten komen om de server via het balkon naar binnen te hijsen. Marktleider Rabobank heeft met ingang van 13 oktober 2004 de hypotheekrente verlaagd. Deze verlaging vloeit voort uit de daling van de kapitaalmarktrente. Het betreft de tarieven voor vast- rentende geldleningen voor zowel bedrijven als particulieren, met uit zondering van de 6 maands repeterend vaste rente en de 1 jaar vaste rente, welke ongewijzigd zijn gebleven. De 2 tot en met 15 jaar vaste rente is met 0,2% verlaagd. De tarieven voor hypotheken met een variabele rente zijn ongewijzigd gebleven. Met ingang van 14 oktober zijn tevens de rentetarieven voor Vaste Termijn 'Spaarrekeningen met 0,20% verlaagd. gri Rabo Beleggingsadviesteam De aandelenbeurzen daalden afge lopen week naar aanleiding van de tegenvallende werkgelegenheids cijfers in de Verenigde Staten. Ook deed de ontwikkeling van de olie prijs de beurzen geen goed. De AEX verloor bijna 1.5%, terwijl de Dow Jones en de Nasdaq respectieve lijk 0.5% en 1.5% inleverden. De Nik kei behaalde wel een klein positief rendement, maar dat kwam omdat de Japanse yen is gestegen. De Amerikaanse werkgelegenheid is in september met 96,000 banen toe genomen. Dit was onder de analistenverwach ting van 148,000. Het cijfer over augustus werd bovendien neer waarts bijgesteld. Hoewel het werk gelegenheidscijfer teleurstelt, past het in ons scenario van een gematig de economische groei in de Verenig de Staten van zo'n 3%. De groei komt hierbij vooral van bedrijven en minder van de consument nu de omvangrijke belastingverlagingen van Bush achter de rug zijn, de Fed de rente verhoogt en de olieprijs is gestegen. Wij hebben ons advies voor de farma- ciesector verlaagd naar neutraal. Aanleiding hiervoor is de verlaging van het technisch advies voor deze sector. Het koersbeeld van farmaceuten is recent verslechterd vanwege de Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden: aankondiging van het Amerikaanse Merck dat de populaire pijnbestrijder Vioxx uit de handel wordt genomen. Daarnaast zijn we positiever gewor den over de industriegroep IT soft ware services. Deze industriegroep krijgt nu een neutraal advies. Wij vonden de waardering van de gehele IT-sector sinds september al niet meer overdreven hoog. Sinds dien is het koersbeeld verbeterd. Wij verwachten dat de industriegroep met het prille koersherstel een periode van underperformance heeft afge rond. Op de Nederlandse beurs verraste Nutreco in negatieve zin met een winstwaarschuwing. Het bedrijf heeft last van de lagere zalmprijs en van de teleurstellende gang van zaken bij de pluimveedivisie. Chipmachinefabrikant ASML maakte resultaten over het derde kwartaal bekend die volgens verwachting waren. Een meevaller is het sterker dan verwachte orderboek. Elektronicaconcern Philips rappor teerde resultaten die op winstniveau voldeden aan onze verwachtingen. De prognoses voor de divisies Half geleiders en Consumentenelektronica vielen tegen, en die voor de overige divisies licht mee. Bron: IRIS Research Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboliin: Droomde u altijd al van reizen naar idyllische plekjes en exotische gebieden? Betaal dan nu uw aan kopen met uw Rabocard én maak kans op een geheel verzorgde vakan tie naar uw droombestemming. Zo doet u mee betaal uw aankopen met uw Rabocard bewaar de kassabonnetjes met twee betalingen kunt u al meedoen meld u aan en vul uw betalingen in op www.droomreisactie.nl stuur via deze site een ansichtkaart naar MasterCard en kijk of uw dromen uitkomen... De actie wordt georganiseerd door MasterCard en loopt tot en met 31 december 2004. U maakt in die periode iedere maand kans op die onvergete lijke reis of op één van de 5 reischeques t.w.v. 500,-. Deelname is alleen mogelijk via inter net. Kijk voor de actievoorwaarden en deelname op www.droomreisactie.nl. De Rabocard is onderdeel van het Rabo TotaalPakket. Dit is een com pleet pakket voor al uw dagelijkse bankzaken, met een aantal stan daardfaciliteiten zoals een betaal rekening, Rabo Internetbankieren, Europas, Rabocard en Rabo Interhelp Extra. Met de Rabocard, de Master Card creditcard van de Rabobank, kunt u wereldwijd betalen in bijvoor beeld winkels, hotels, restaurants en modezaken. Voordelen Rabocard gratis betalen in binnen- en buitenland wereldwijd bij zo'n 22 miljoen adressen eenvoudig betalen met uw handtekening ruime bestedingslimiet betalingen worden maandelijks automatisch afgeboekt u ontvangt maandelijks een handig overzicht van uw betalingen Wilt u meer informatie over de Rabocard of het Rabo Totaalpakket, neemt u dan contact met ons op via telefoonnummer (0180) 63 73 83. Hypotheekrente 1 jaar vast met Nationale Hypotheek Garantie. Rentewijziging voorbehouden. Afgelopen zomer was het weer opnieuw extreem. De natste zomer, de hoogste etmaaltemperatuur, veel records verbroken. Ook hagel heeft lokaal weer eens flink huisge houden. Verspreid over het land hebben hagelbuien forse schades veroorzaakt. Aan gewassen, maar ook aan gebouwen. Hagelschade: een reëel gevaar! Interpolis heeft veel schademeldin- gen ontvangen. Een groot deel daar van was echter niet gedekt omdat de hageldekking op bedrijfsgebouwen niet was meeverzekerd. Reden voor Interpolis om een grootschalige actie Rabofoon: Rabo orderlijn: Verzekeringen: op te zetten onder onze verzekerden in deze sectoren. De verzekerden die nog geen hageldekking hadden afge sloten hebben een brief ontvangen. Wellicht hebt u ook de brief ontvan gen? Gelukkig werden er vele reacties ontvangen. Er is massaal gehoor gegeven aan de oproep om een hageldekking af te sluiten. Hebt u nog geen hagelverzekering? Neem dan vandaag nog contact op de afdeling Verzekeringen, Zij kunnen u helpen bij het afwegen van de risi co's. Zij zijn bereikbaar via telefoon nummer (0180) 637 323. Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: 'Terugkeer van topstuk' bij presentatie Vermeer Het Mauritshuis en de Rabobank tekenden afgelopen maandag een contract tot samenwerking voor een bijzondere Vermeer-presentatie in 2005. 'De vierde Vermeer' is van 25 maart tot en met 26 juni 2005 te zien in het Haagse Mauritshuis. De Rabobank en het Mauritshuis komen elkaar de laatste decennia steeds weer tegen op gebied van kunst en cultuur. Zo was er van 1993 tot en met 1996 de grote Vermeer-tentoonstelling en de restauratie van de schilderijen 'Meisje met de parel' en 'Gezicht op Delft'. In 2003 vond de tentoonstel ling met werk van Hans Holbein de Jonge plaats. In de grote overzichtstentoonstelling Johannes Vermeer in 1996 ontbrak één belangrijk werk: 'De Allegorie op de Schilderkunst'. Dit topstuk was toen in een zodanig slechte staat, dat het niet verantwoord was dit schilderij op reis te laten gaan. Inmiddels is het schilderij gerestau reerd en kan vervoerd worden. Het komt dus naar Den Haag. Daarnaast staan drie werken uit de vaste collectie van het Mauritshuis cen traal: 'Meisje met de parel', 'Gezicht op Delft' en 'Diana en haar nymfen'. Voordelig lidmaatschap 'Vrien den van het Platteland' De stichting Vrienden van het Platte land' zet zich in voor behoud van het platteland. En u kunt hen daarbij hel pen. Gewoon, door lid te worden van deze organisatie. Rabobank-leden die nu intekenen, betalen tot eind 2005 18,- en krijgen daarmee de eerste drie maanden lidmaatschap cadeau. Inclusief twee uitgaven van 'Platte land' én gebruik van de vriendenpas. Met de steun van zoveel mogelijk 'vrienden', wil de stichting Vrienden van het Platteland' het platteland ook in de toekomst levendig en aantrekkelijk houden. Een platteland waarvan iedereen kan genieten. Als nieuwe 'vriend' ontvangt u: Het kookboek 'Regionale lekkernij en uit heel Nederland' met streek verhalen, regionale producten en recepten. *Vier maal per jaar het magazine 'Platteland', boordevol praktische informatie, tips, achtergrondver halen, recepten, een activiteiten agenda en nog veel meer. Een vriendenpas met aanbiedin gen van streekproducten en acti viteiten. •Toegang tot speciale rubrieken voor leden op de internetsite van de stichting. Draagt u het platteland een warm hart toe? Word dan nu lid van Vrienden van het Platteland en meldt u aan via www.rabobank.ni Blokkeren passen/cards:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2