paddestoe len DOOR DE I T I E JAREN HEEN BRIDGE- CURSUS BERICHTEN Hart van Mand Hart van Holland 20 oktober 2004 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven m i lieberichten Willempje Willemijntje Vuijk-van der Werf - Mien - Leentje Bax-van der Spek ca t t Weict Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Boskoop/ Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen lees verder op pagina 7 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Als leven lijden wordt komt de dood als een verlossing. Vandaag ging heel rustig van ons heen in de leeftijd van 91 jaar weduwe van Willem Pieter Vuijk Corrie en Piet Elsbeth Robin Wim en Truus Zevenhuizen, 12 oktober 2004 Leliestraat 3, kamer 111 Correspondentieadres W. Vuijk Akkerstraat 21 - 2761 XK Zevenhuizen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor de vele blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oktober 2004 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van dan Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd- Weggevlogen: gele agapornis met rode oogjes; 17 okt.. wie heeft hem gevonden? 0180-631407 Ben op zoek naar Anja Oosthoek; Bel naar Jolanda: 079-5932098 Gouda - Natuur- en tuinfotograaf Jos Ketelaar geeft donderdag 21 oktober in Gouda een lezing over Paddestoelen. Ketelaar legt Prachtige herfstsferen op dia vast. n zijn lezing komen ook de biolo ge en ecologie van paddestoelen aan de orde. De lezing, voor ieder- een gratis bij te wonen, vindt plaats vanaf 20.00 uur in Kerkgebouw De rog aan de Willem de Zwijgersin gel 1-3. Ja Regio - In de bridgeschool van Frans Schiereck lopen sinds 1 okto ber twee cursussen: één voor begin ners op vrijdagavond en één voor gevorderden op dinsdagmiddag. Wie belangstelling heeft voor een van de twee cursussen, kan zich melden via e-mail: fcschiereck@hot- mail.com of telefoon 0182-392590. Resultaten controles veilig vervoe ren kinderen: In het kader van de actie "Wij gaan weer naar school" heeft het politieteam Waddinxveen - Boskoop afgelopen maand bij ongeveer 22 basisscholen gecontro leerd op het veilig vervoeren van kinderen en het niet dragen van de veiligheidsgordel. In totaal werden 50 processen verbaal opgemaakt. De actie vond plaats van 1 septem ber tot 1 oktober. De politie heeft naast deze overtredingen drie bestuurders aangesproken op hun parkeergedrag. De politie zal ook in de toekomst blijven controleren bij de scholen. Insluiping: In de middag van 11 oktober vond een insluiping plaats in een woning aan de Alpherbrink. De bewoonster was op de 1e etage bezig terwijl de poort- en achter deur niet waren afgesloten. Uit de woning werden een portemonnee en gsm ontvreemd. Snelheidscontroles: Op 5, 6 en 7 oktober werden snelheidscontroles gehouden op de Beethovenlaan, de Chopinlaan, de Dreef, de Juliana van Stolberglaan en de Koningin Wilhelminasingel. Op de Beetho venlaan passeerden 1036 voertui gen, waarvan er 36 te hard reden. De hoogst gemeten snelheid was 66 km/h. Op de Chopinlaan werden 1974 voertuigen gecontroleerd waarvan er 68 te hard reden. Hier was de hoogst gemeten snelheid 87 km/h. Op de Dreef werd een hoog ste snelheid van 84 km/h gemeten. Daar passeerden 1469 auto's waar van er 163 te hard reden. Op de Juliana van Stolberglaan reden 35 van de 1016 automobilisten te hard. Hier was de hoogste snelheid 73 km/h. Op de Koningin Wilhelm inasingel reden 89 autobestuurders te hard van de 1211 passanten. De hoogste snelheid werd hier op 79 km/h geklokt. In de periode tussen 7 en 11 okto ber werd vanuit het vaste opstel- punt op de Henegouwerweg op snelheid gecontroleerd. 56668 voertuigen passeerden de flitspaal waarvan er 792 te hard reden. De hoogst gemeten snelheid lag maar liefst op 122 km/h. Ter plekke mag 50 km/h gereden worden. De overtreders krijgen via het CJIB uit Leeuwarden de boete thuisge stuurd. Geld gestolen tijdens bedrijfsfeest- je: Op 12 oktober is aangifte gedaan van diefstal van geld uit een bedrijf op Coenecoop. De dief stal is vermoedelijk gepleegd op het moment dat het bedrijf een barbecue hield voor zijn werkne mers en het kantoor niet was afge sloten. Babbeltruc: De afgelopen week is bij de politie tweemaal melding gemaakt van een babbeltruc met bankpassen. Het eerste feit vond al enkele weken geleden plaats. Een onbekende man telefoneerde naar de bewoonster van een woning aan de Pr. Bernhardlaan en ver klaarde bezig te zijn met controle van de pincode van haar bankpas. De vrouw is hier niet op ingegaan. Het tweede geval deed zich voor op de Potgieterstraat. Op 14 okto ber meldden zich hier twee man nen met het verhaal dat zij de pin pas en pincode van de vrouw wil den hebben, om de rekening te kunnen blokkeren. De vrouw heeft pas niet afgegeven, maar kwam er later wel achter dat er 50 euro uit de woning verdwenen was. De politie waarschuwt uitdrukkelijk tegen dit soort praktijken. Indien u aan de deur of telefonisch bena derd wordt over bankpassen en pincodes is het raadzaam zelf con tact te zoeken met uw bank. Geef in ieder geval nooit uw bankpas en/ of pincode af. Laptop gestolen uit bieb: Bij een inbraak in de bibliotheek aan de Van Meckelenburg Schwerinlaan is een laptop ontvreemd. Het feit werd gepleegd in de nacht van 12 op 13-10. De daders hebben eerst geprobeerd via een raam naar binnen te komen. Toen dat niet lukte werden de schuifdeuren geforceerd. Inbraak: Op 13 oktober werd over dag ingebroken in een woning aan de Zuidkade. Van het pand werd een ruit vernield van de achterdeur. Uit de woning worden een laptop en een camera vermist. GSM en geld weg uit kleedkamer: Een leerling van het Coenecoop College raakte op 14 oktober zijn portemonnee en GSM kwijt. De jongen had de spullen in zijn kle ding laten zitten tijdens gymles. De portemonnee werd in de omgeving van school teruggevonden zonder geld. De GSM wordt nog vermist. Illegaal venten: De politie heeft op 14' oktober een 21-jarige Pool bekeurd voor het illegaal venten met tekeningen in de wijk Zuidpias. Een tweede Pool werd in de omge ving aangetroffen maar pleegde op dat moment geen strafbaar feit. Opvallend was wel dat deze Pool een dag eerder in Leidschendam ook al bekeurd was voor het ille gaal venten. Tas weg uit winkelwagentje: In de ochtend van 14 oktober werd een linnen tas gestolen uit een winkel wagentje in een supermarkt aan de Kerkweg Oost. In de linnen tas zat een portemonnee. In een super markt aan de Passage sloeg het die vengilde wederom toe. Ook hier werd een tasje met portemonnee buit gemaakt. Deze portemonnee werd zonder geld teruggevonden op de Oostpolderweg. Tweemaal inbraak bedrijf: In de avond van 11 oktober is ingebro ken in een bedrijfskantoor aan de Wilhelminakade. Na overklimming van een hek en het forceren van een toegangsdeur kreeg men toe gang tot het pand. De daders gin gen er vandoor met een drietal lap tops en een beamer. Op 13 oktober werd het bedrijf voor een tweede maal door inbrekers bezocht. Nu werden wederom laptops buit gemaakt. Vernieling: Op 14 oktober is aangif te gedaan van vernieling van een zgn. eco-toilet op de Willem de Rij kelaan. Eind september werd het toilet door onbekende in brand gestoken en werd daardoor geheel vernield. Op de Acaciastraat werd op 15-10 een vuilcontainer in brand gesto ken. De container brandde geheel weg. Door de hitte van de brand werd ook een ruit van een bedrijf vernield. Onder invloed: Tegen een 32-jarige man uit Nijmegen wordt proces verbaal opgemaakt voor het rijden onder invloed. De man werd op 15 oktober nabij de Passage gecontro leerd. De man bleek een openstaande geldboete te hebben. Omdat hij niet in staat was deze te betalen moet hij de zes dagen vervangende hechtenis uitzitten. Aanrijding: In de avonduren van 12 oktober vond een aanrijding plaats tussen een bromfietser en een voetganger op het Paddegat. Rij dende op het Paddegat werd de bromfietsbestuurder in het donker ineens geconfronteerd met de voetganger en kon hem niet meer ontwijken. Een frontale aanrijding was het gevolg, waarbij beiden ten val kwamen. De bromfietser liep schaafwonden en gehavende kle ding op. De voetganger weigerde zich onder medische behandeling te stellen zodat zijn letsel niet is vastgesteld. De man kon zelfstan dig zijn weg vervolgen. Portemonnee gerold: Onbekenden hebben op 15 oktober een porte monnee gerold in een supermarkt aan de Koninginneweg. Met de eveneens buitgemaakte pinpas is geprobeerd geld op te nemen wat overigens niet lukte. Eenzijdig ongeval: Bij een eenzijdig ongeval op 16 oktober op de roton de van het Noordeinde en de Snij- delwijklaan kantelde een hoogwer ker van een dieplader. De vrachtwa gencombinatie reed over een hob bel in het wegdek waarop de hoog werker ging schuiven en op het wegdek terechtkwam. Openlijk geweld: Na afloop van de Night of Harmony op 3 september is een man uit Moerkapelle beroofd en mishandeld door drie inwoners van Zevenhuizen. Van deze mishan deling en beroving is aangifte gedaan en na onderzoek door een politieteam uit Nieuwerkerk en naar informatie van diverse getui gen zijn de daders aangehouden. De daders zullen zich te zijner tijd moeten verantwoorden voor de rechter. Vechtpartij 1: Aan het eind van het Oogstfeest ontstond er een vecht partij bij een horeca gelegenheid in de Dorpsstraat. Naar aanleiding van deze vechtpartij is door een inwo ner van Waddinxveen aangifte gedaan van mishandeling. Na onderzoek door het politieteam uit Nieuwerkerk zijn diverse getuigen gehoord en zijn de daders aange houden. De daders zullen zich voor de rechter moeten verantwoorden. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. 'Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties ën inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3