Gehandicapt of chronisch ziek? Nederland bedankt! Sandd Postbezorgers 0800 - 726 33 28 MEERSMA ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Dienstverlening b.v. DETACHERING COÖRDINATOR zoekt Zevenhuizen, Moerkapelle, Waddinxveen en Boskoop OPBRENGST COLLECTE DIEREN BESCHERMING DE MENS EN WATER in pagina 14 Hart van Holland 27 oktober 2004 vervolg van pagina 3 Boskoop Zevenhuizen Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Als parttime postbezorger bieden wij u een aantrekkelijke stuksvergoeding. Bent u dinsdag en/of vrijdag beschikbaar, neem dan telefonisch contact op met Sandd via U kunt ook reageren via www.sandd.nl Aanrijding: Een bestuurder van een bromfiets raakte op 18 oktober licht gewond bij een aanrijding op de Linneausweg. De bromfietser, die zonder verlichting reed, werd aangereden door een achter uit rij dende personenauto. De brom fietsbestuurder bleek niet in het bezit van een bromfietscertificaat. Doorrijden na aanrijding: Een 42- jarige vrachtwagenchauffeur uit Krefeld (D) is maandag 18 oktober doorgereden nadat hij op de Rid- derbuurt een brug had stuk gere den. Een getuige zag het incident gebeuren en waarschuwde de poli tie. De politie trof op aangeven van de getuige de chauffeur aan op het Rijneveld bij een bedrijf waar hij aan het lossen was. De leuningen van de brug waren compleet kapot gereden en verbogen. De chauf feur is aangehouden en heeft een bekeuring gekregen. De provincie heeft aangifte gedaan. Vernielingen: Op 19 oktober is aan gifte gedaan van diverse vernielin gen rond de Hefbrug. Zo werd de brugverlichting van de ponton ver nield en werd de apparatuur uitge zet, die gebruikt wordt bij de reno vatie van de hefbrug. Een en ander kan leiden tot vertraging van deze werkzaamheden. Overigens zijn dit soort acties niet van gevaar ont bloot omdat ondeskundig gebruik van deze hoogspanningsappara- tuur tot ongelukken kan leiden. Frontale aanrijding: In de avondu ren van 21 oktober vond een fron tale aanrijding tussen twee perso nenauto's plaats op het Laag Bos koop. Een uit de richting van de Burg. Colijnstraat komende auto mobilist stuurde bij nadering van een tegenligger plotseling naar links, waarop de aanrijding volgde. Deze bestuurder bleek zwaar onder invloed van drank te zijn en kon nauwelijks op zijn benen staan. Bij een ademtest blies de man 1525 ug/l terwijl 220 ug/l is toegestaan. Hij werd ter ontnuch tering ingesloten en het rijbewijs van de man is ingenomen. Na over leg met de officier van justitie is de man een ontzegging van de rijbe voegdheid van 21 maanden in het vooruitzicht gesteld en een werk straf. Valse melding: De politie maakt proces-verbaal op tegen een 50- jarige Boskoper, die op 21 oktober een valse melding doorgaf aan de politie. De man waarschuwde de politie met het verhaal dat er een dode in zijn woning lag. Ter plaat se gekomen bleek er van een dode geen sprake te zijn. De man ver klaarde de politie aan de deur te willen om hen te spreken over een gerechtelijk stuk wat hem eerder die dag was uitgereikt. Geldkistje ontvreemd: Bij een insluiping in een praktijkruimte aan de Voorofscheweg is op 21 oktober een geldkistje ontvreemd. Terwijl het personeel bezig was met behandeling, hebben onbe kenden kans gezien het kistje weg te nemen uit de wachtruimte. Planten weg: Tussen 21 en 22 okto ber zijn van de A.P. van Neslaan een 25-tal skimmia's ontvreemd. De planten stonden in een groen strook nabij de aldaar gevestigde kerk. In hetzelfde tijdsbestek wer den ook skimmia's weggenomen op de Populierenhof. Hier stonden de planten in plantenbakken voor de woningen. Inbraak auto: Op 23 oktober is ingebroken in een op de Veldlaan geparkeerde auto. Na het inslaan van een ruit werd een in het voer tuig achtergelaten tas ontvreemd. In de tas bevonden zich o.a. geld, een camera en een gsm. Complexe verkeerscontrole: Dins dagmorgen 19 oktober is een grote verkeerscontrole gehouden op de Zuidplasweg. In tótaal zijn 53 voer tuigen (personenauto's, personen auto's met aanhanger, vrachtauto 's) gecontroleerd op alle facetten van het verkeersreglement. In totaal zijn 22 bekeuringen uitge schreven. Tijdens deze controle is door een motorrijder ook een bedrijfsauto met aanhanger van de weg gehaald, waar bij controle bleek dat de aanhanger waar schijnlijk gestolen was en dat de kentekenplaat was vervalst. Ook was de aanhanger te zwaar bela den en had een gladde band. Dit alles was goed voor een bekeuring en in beslagname van de aanhan ger. Inbraken: Donderdagavond 21 oktober is ingebroken in een pand op het Nijverheidscentrum. De dader(s) is binnengekomen door het ingooien van een ruit op de begane grond en is vervolgens naar binnen geklommen. De dader heeft 3 flatscreens meegenomen. Bij een inbraak in een bedrijfspand aan de Noordelijke Dwarsweg zijn de daders in de nacht van 21 okto ber vermoedelijk gestoord in hun werkzaamheden. Toen de politie ter plaatse kwam stond een (naar later bleek gestolen) auto met daarachter op de grond een kluis en een breekijzer en een schroe vendraaier. Een politiehond heeft het gehele pand doorzocht maar er werd niets meer aangetroffen. Vol gens een getuige zouden 4 perso nen bij het pand aanwezig zijn geweest. Onderzoek in de omge ving heeft niets opgeleverd. Vrijdagmiddag 22 oktober is inge broken in een woning aan de Middelweg. De bewoner kwam thuis en zag een aantal personen uit zijn schuur komen en in een auto stappen, die snel wegreed. Toen de bewoner in zijn woning kwam constateerde hij dat er was ingebroken. Door het openbreken van de achterdeur zijn de daders in de woning gekomen. De daders hebben voorzover is na te gaan alleen op de bovenverdieping een lade opengemaakt en daaruit diverse sieraden en een portemon nee met een aanzienlijk geldbe drag meegenomen. Aanrijdingen: Op de Noordelijke Dwarsweg heeft donderdagmid dag 21 oktober een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en een politiewagen met optische sig nalen. De politiewagen was op weg naar een melding en voerde optische signalen. Voor de politie auto reden 3 auto's, waarvan de eerste auto, vermoedelijk om de politieauto te laten passeren, stop te aan de rechterzijde van de weg. De politieauto wilde de auto's pas seren maar de derde auto wilde ook passeren. Gevolg was dat deze twee op elkaar botsten. Er ont stond alleen materiele schade. Op de Noordelijke Dwarsweg heeft vrijdagnacht een aanrijding plaats gevonden tussen 2 personenauto's. Eén van de bestuurders moest ter plaatse blazen; het bleek dat hij onder invloed was. De bestuurder is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Deze bestuurder had niet alleen schade toegebracht aan een andere auto, maar had ook een waarschuwings bord en een paal van de spoorweg overgang kapot gereden. De beschonken bestuurder blies op het bureau 875 ugl (max. toege staan 220 ugl). Zijn rijbewijs en kentekenbewijs zijn ingevorderd, een rijverbod is uitgereikt en de toezegging gedaan dat hij een uit nodiging krijgt van de rechter om zich te verantwoorden. Bedrijfsongeval: Op vrijdag 22 oktober heeft zich een bedrijfson geval voorgedaan op de Onder weg. De melding was zodanig ersn- tig dat de traumahelikopter aan vliegend was. Ter plaatse aangeko men bleek het slachtoffer weer aanspreekbaar en door het ambu lancepersoneel behandeld. De heli kopter kon direct terug. Het slachtoffer is per ambulance over gebracht naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda. Dansen op een auto: Door een getuige is gezien dat op vrijdag avond 22 oktober drie jongens stonden te dansen op het dak van de auto van zijn buurman in de Boslaan. De getuige kon een goed signalement van de daders geven. Nader onderzoek volgt. Dronken achter het stuur: Na slui tingstijd van een uitgaansgelegen heid op de Zuidplasweg stapte een man, onder toeziend oog van een tweetal politieagenten, in zijn auto en startte deze. Er werd gas gege ven, een hoop lawaai en hortend en stotend voor- en achteruit gere den. Tweemaal werd een stenen afscheiding geraakt. Toen is de bestuurder aangesproken en om zijn papieren gevraagd. De bestuurder moest ook blazen en hij blies een "F" (fout). De bestuurder werd aangehouden en overge bracht naar het politiebureau. Op het bureau blies de bestuurder 650 ugl (Max. toegestaan 220 ugl), Na overleg met de officier van Justitie werd een 'lik op stuk'- bekeuring van 650 euro opgelegd, direct en contant te voldoen. Door de bestuurder is deze bekeuring betaald. Regio - De opbrengst van de collec te van de Dierenbescherming afde ling Gouda en omgeving voor Stich ting Dierentehuis Midden-Holland te Gouda bedraagt €21.954,18. Allen die hieraan hebben meege werkt, worden heel hartelijk bedankt voor hun bijdrage. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Galerie Atelier Gielen is vanaf zaterdag 30 oktober een expositie van Lida Blokland te bezichtigen. Lida schildert in een abstract rea listische stijl. Haar thema's zijn 'de mens' en 'water' Vluchtelingenwerk Nederland bestaat 25 jaar. In die tijd vonden bijna 200.000 vluchtelingen veiligheid in ons land. Vluchtelingenwerk Neder land zet zich dagelijks in voor hun bescherming en integratie. De vluchte lingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Wilt u meer weten over ons werk? Kijk op www.vluchtelingenwerk.nl, of bel met (020) 346 72 00. Wij maken er werk van. Giro 123488, Amsterdam. (alie van vluchteling,, A '"•4e sctieiwWS Vluchtelingenwerk Nederland Katwijkerlaan 113, Postbus 200,2640 AE Pijnacker. Tel. 015-3615530. E-mail: info@meersmabl.nl Meersma voorziet haar klanten van tijdelijke arbeidskrachten in o.a. de bouw- groensector. Voor het bezoeken en onderhouden van onze klantenkring als mede het coördineren en plannen van werkzaamheden zoeken wij een: Kandidaten voor deze veelzijdige functie kunnen voor informatie bellen en voor een reactie schrijven naar de afd. Personeelszaken, t.a.v. de heer E. Meersma. Gevraagd: hulp in de huishouding 4 uur per week (Zuideinde) 010-2220070/06- 14752312 (gratis nummer)

Hart van Holland | 2004 | | pagina 14