PRIJSWINNAARS BEKEND VAN ENERGIEMARKT VREDENHEID NESSELA Chaletpark "de Randstad KLEDING- INZAMELING OUD PAPIER INZAMELING IDY OUT CONCERT ROMMELMARKT KOPPELKLAVERJAS de Slr^rid^pcf Jy-KETEL NODIG? VISSER EN ZN. NEDERLAND? zie de advertentie van Leon van Vliet verslaafd aan voetbal Zie pagina 7 Diverse wildgerechten 2e Kerstdag geopend Start cliënten platform WVG Zie pagina 9 Finalewedstrijd jeugdvissers Zie pagina 10 00 BRIEVENBU op de achterpagina van deze kr« 27e jaargang, nummer 1098 27 oktober 2004 Moerkapelle - De stichting Kom Over En Help houdt zaterdag 30 oktober van 9.00 tot 12.00 uur een kledinginzameling. Kom Over En Help verleent hulp aan kerken en christenen in Oost Europa en verzorgt regelmatig kledingtrans- porten. Zowel kleding (schoon en heel) als dekens en schoenen (paren bij elkaar gebonden) zijn welkom. Alles graag verpakken in plastic zakken of kartonnen dozen. Het inzamelpunt is Moerdijkstraat 35 in Moerkapelle. Zevenhuizen - Oud papier kan op donderdag 4 en vrijdag 5 novem ber ingeleverd worden bij de con tainer in de Burgemeester Boer- straat. De opbrengst is voor de Wereldwinkel en basisschool de Eendragt. De container is open van donderdag 17.00 uur tot vrij dag 12.30 uur. Waddinxveen - De harmonieor kesten van Muziekvereniging Excelsior uit Boskoop en Muziek vereniging Concordia uit Wad dinxveen geven vrijdag 5 novem ber een try-out concert. Dit con cert wordt gehouden in het club gebouw van Concordia 'de Hoge Noot' aan de J.W. Frisoweg 1a. Aanvang 20.30 uur. ledereen is welkom. Waddinxveen - Stichting Wijk- werk de Zuidpias organiseert voor zaterdag 30 oktober een rommelmarkt van 9.30 tot 14.30 oor plaats in wijkgebouw Het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan «2. De toegang is vrij. Waddinxveen - In buurtcentrum de Boog' vindt zaterdag 20 "ovember, aanvang 12.00 uur, koppelklaverjasmiddag van i verjasdub Waddeenkaart Plaats. Opgeven kan via de tele foonnummers: 06-13626885, 06- ->1863495 of 0182-617891. Voor jdeer informatie: www.waddeen- kaart.nl. Eerlijk eten aan de Zevenhuizerplas! vstrandgaper.nl - tel. OIO -121 20 25 Door Karin Heeren Waddinxveen - Wethouder Dijksterhuis heeft woensdag 20 oktober op het gemeentehuis diverse prijzen uitgereikt aan jonge en wat oudere inwoners van de gemeente Waddinx veen. Tijdens de Energiemarkt, georganiseerd door de gemeente Waddinxveen in samenspraak met een aantal organisaties in de gemeente, hadden de winnaars meege daan aan een kleurwedstrijd of een prijsvraag. Deelnemers aan de prijsvraag moesten antwoord geven op vragen over energiebespa ring. Deze antwoorden waren veelal te vinden op de stands van bedrijven en organisaties. De prijs vraag leverde in totaal 30 inzen dingen op. Er was ook een kinder prijsvraag. Bij deze prijsvraag moesten vragen over het klimaat beantwoord worden. Voor de allerkleinsten was er een kleur wedstrijd. Een van de jonge win naars had meegedaan aan zowel de prijsvraag als de kleurwedstrijd. Zij viel dan ook dubbel in de prij- De eerste prijs van de kleurplaat wedstrijd was een vlieger van de wereldwinkel en die werd gewon nen door Pieter de Wit (9 jaar)de tweede prijs, een muzikale sleutel hanger op zonne-energie ging naar Alana Bosman (7 jaar) en een gedeelde derde prijs, een bal en jojo van de Wereldwinkel ging naar Evan Bosman (4 jaar) en Erik- Jan de Wit (5 jaar). De eerste prijs van de kinderprijs vraag, een bouwpakket waarmee je bijvoorbeeld een helikoptertje of windmolentje kan maken, die draaien op zonne-energie, is gegaan naar Björn Captain (8 jaar), de tweede prijs, een zaklamp en radio op zonne-energie, naar Alana Bosman (7 jaar) en de derde prijs, een bal en jojo van de Wereldwinkel, naar Ellen Kemper (4,5 jaar). Bij de volwassenen werden onder de vier beste inzendingen de prij zen verloot door de wethouder. In de volgorde van trekking mochten de prijswinnaars een keuze maken uit de beschikbaar gestelde prij zen. De eerste keus bij de volwas senen ging naar mevrouw A. van de Made, vertegenwoordigd door haar man, en hij koos voor de 250 euro korting op HR++ glas van de Zuid Hollandse Glashandel. De tweede keus was voor de fami lie Rodenburg, gekozen werd het pakket spaarlampen ter waarde van 100 euro. De derde keus was voor de heer Wim van der Eijk, hij koos voor de vloerisolatie, beschik baar gesteld door Drowa, ter waarde van 500 euro. De vierde keus kwam de heer W.F. den Boer ten goede en hij kreeg 40 vierkante meter spouwmuur isola tie van Huvec, ter waarde van 840 euro. Alle prijzen werden beschik baar gesteld door bedrijven die ook deelgenomen hebben aan de Energiemarkt in september. De Energiemarkt is een onderdeel van een project waarbij door de gemeente samen met Woonpart- ners Midden-Holland, bewonersor ganisatie HWMZ, Het Platform Duurzaam Waddinxveen en het Platform Armoedebestrijding gewerkt wordt aan het thema energiebesparing. Voor gezinnen die leven van een minimum inko men wordt het mogelijk gemaakt om op relatief eenvoudige en goedkope wijze te besparen op de energierekening. Omdat er vele huizen zijn in Waddinxveen die gedurende de jaren 50, 60 en 70 zijn gebouwd is het ook voor gezinnen die meer te besteden hebben dan het minimum inko men belangrijk om aandacht te besteden aan energiebesparing omdat huizen van die tijd niet vol doen aan de eisen die er momen teel aan nieuwe huizen worden gesteld en er dus veel (energie)winst te behalen is. Tij dens de energiemarkt konden inwoners van Waddinxveen kennis nemen van de mogelijkheden op dit gebied. Nesselande - Nesselande wordt langzaam volwassen. Onlangs werd de 1000e nieuwe woning feestelijk opgeleverd. Het ont wikkelen van een nieuwe wijk is altijd een avontuur. Het is een avontuur voor de (deel)gemeente, voor de pro jectontwikkelaars, en voor de bewoners. De nieuwe bewo ners van het nieuw gebouwde Nesselande zijn een voorbeeld van modern pionierschap. Maar hoe goed gaat het met de bewoners van Nesselan de? Is men tot nu toe vol doende tevreden over dit avon tuur? Welke verbeteringen zijn mogelijk en wat moet met prio riteit aangepakt worden? De WD hield een enquête onder de bewo ners van Nesselande om een gefundeerd beeld te krijgen van de tevredenheid van de bewoners. De WD-onderafdeling Prins Alexander houdt op 28 oktober in de Brede School, Robert van het Hoffstraat 10, vanaf 20.30 uur een open avond. De resultaten van de enquête zullen daar aan de orde komen. Op die avond zijn de bewoners aan het woord over wat niet goed en wat wel goed gaat in de wijk. De voorzitter van de Deel gemeente Prins Alexander, Erwin van Duin en de heer Arjan Knoester van de Dienst Stedelijke Ontwikkeling en Volkshuisvesting (dS&V) zijn op 28 oktober in de Brede School aanwezig om met de bewoners in gesprek te gaan.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1