I T I E i BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! i 'mm 4?n3§iB Hart van Mand-s:- Peter Leening Marinus Wondergem 010 - 5216016 079 - 3426070 BOELHUISVEILING BEVEILIGINGEN Hart van Holland 27 oktober 2004 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE in La Baraque op zaterdag 27 november ten bate van beeldverbinding zorgcentrum de Zevenster I ieberichten Pieter Hendrikus iet, t Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat lemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 B Waddinxveen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Julianaweg 49 - 2752 BD Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 lees verder op pagina 14 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 29.000 exemplaren organiseert ook dit jaar weer een Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633847/0180-633038 of 06-53278296 ^^^^^^^DezeruimteJs^eschikbaargesteldjdoordeHaii&van^derWendeadvocate^^^^^^y Het is niet eerlijk wij in het donker Jij in het licht Voor altijd in ons hart maar wel uit het zicht. Jij was onze rots wij waren jouw trots. Je voer recht door zee alleen je had het geluk en de wind niet mee. Voor altijd uit ons leven is weggerukt mijn lieve man en pappa, mijn zoon, schoonzoon, onze broer, zwager en oom 20 februari 1953 t 19 oktober 2004 Miriam Leening Bonnewits Esther L.J.C. Bos-de Keizer A.E. Bonnewits-Klapwijk Linda en Joop Hans en verdere familie Raadhuisstraat 25 2751 AT Moerkapelle De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in crematorium Schollevaar in Capelle a/d IJssel op dinsdag 26 oktober 2004. Het gemis is groot, maar alle medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa heeft ons veel steun en troost gegeven. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. A. Wondergem-van den Bos Kinderen Kleinkinderen Moerkapelle, oktober 2004. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect kvenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk UltV! 'aartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail "'"•'■eindsoweg SO 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d Bogerd-Kind| Diefstal bromfietscertificaat: Een scholiere van het Coenecoopcolle- ge aan de Dreef heeft op 18 okto ber aangifte gedaan van diefstal van haar bromfietscertificaat. Het papiertje werd uit haar schooltas ontvreemd toen die onbeheerd bij de kapstok stond. Vernieling: Op 18 oktober is aangif te gedaan van vernieling van twee personenauto's op de Sniepweg. Van een auto werd de spiegel getrapt. De andere auto werd bekrast. Op heterdaad betrapt: De politie hield woensdag 20 oktober rond 3.50 uur bij een bedrijf aan de Sta tionsstraat twee Gouwenaars van 18 en 19-jaar aan. Zij werden op heterdaad betrapt bij een inbraak. Een getuige had gezien dat de twee het pand inklommen en waarschuwde de politie. De snel ter plaatse zijnde agenten kon de twee vervolgens inrekenen. De verdach ten hebben bekend en zijn met een dagvaarding na verhoor heenge zonden. Inbraak: Op 20 oktober werd over dag ingebroken in een woning aan de Kanaaldijk. De dader forceerde enkele deuren waarna hij de toe gang tot het pand wist te verkrij gen. Uit de woning wordt een gou den armband vermist. Winkeldiefjes betrapt: Twee min derjarige winkeldiefjes liepen op 20 oktober tegen de lamp, toen zij in een winkel op de Kerkweg Oost een spijkerbroek probeerden te stelen. Een van de jongens wist in eerste instantie nog te ontkomen maar is later toch door de politie verhoord. De jongens waren ook verantwoor delijk voor de diefstal van een gsm uit een kleedkamer van een sport vereniging aan de Alb. Thijmlaan. Deze diefstal vond medio septem ber plaats. Na verhoor zijn de kna pen in vrijheid gesteld. Er wordt proces-verbaal opgemaakt. Bestuurder rode bestelbus gezocht: De politie is op zoek naar de bestuurder van een rood bestelbus je met aanhangwagen, die op 20 oktober op het Noordeinde een wiel vanuit de aanhanger is verlo ren. Het wiel stuiterde tegen een tegemoetkomende auto en kwam vervolgens tegen de gevel van een woning aan het Noordeinde tot stilstand. De bestuurder van het bestelbusje is doorgereden. Inbraak bedrijf: Op 21 oktober heb ben onbekenden ingebroken in een bedrijfspand op het Coen- ecoop bedrijventerrein. Van het pand werd een deur vernield. De daders gingen er vandoor met com puteronderdelen. Roodlicht-controle: Bij een rood- licht controle bij de Hefbrug zijn op 21 oktober in een half uur tijd een tiental autobestuurders bekeurd. De overtreders krijgen via het GIB te Leeuwarden bericht. Inbraak auto's: Onbekenden heb ben op 21 oktober ingebroken in het schuine talud af en kwam daar zonder schade tot stilstand. Nadat de auto met behulp van een takel weer op de weg was gezet, kon de bestuurder zijn weg weer vervol gen. Rijden onder invloed: De politie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen een bestuurder van een snor fiets. De man trok de aandacht van de surveillance omdat hij niet op het fietspad reed. Bij controle bleek twee op de Mercuriusweg gepar keerd staande voertuigen. Van beide auto's werd een ruit vernield, waarna diverse goederen uit de auto's werden ontvreemd. Tegen paal gereden: Een bestuur ster van een bromfiets reed op 21 oktober op de Peuleyen door onbekende oorzaak tegen een paaltje van een aldaar aanwezige wegversmalling aan. De vrouw is met nek- en rugklachten ter obser vatie overgebracht naar het Groe ne Hart Ziekenhuis te Gouda. Eenzijdig ongeval/rijden onder invloed: In de avonduren van 23 oktober vond een eenzijdig onge val plaats op de Zuidplaslaan. De bestuurder van een personenauto verloor de macht over het stuur en vloog uit de bocht, waarbij hij een lichtmast raakte. Tijdens de afhandeling van deze aanrijding trok een andere auto mobilist vanwege zijn rijgedrag de aandacht van een agent, die het verkeer ter plaatse regelde. Bij con trole bleek deze bestuurder onder invloed van alcohol te rijden. Na een blaastest kwam de man uit op 460 ugl. Er wordt proces-verbaal opgemaakt. Kop/staart-aanrijding: Bij een kop- staart aanrijding op de Henegou- werweg raakten op 23 oktober een viertal voertuigen beschadigd. De bestuurster van het laatste voertuig had te laat in de gaten dat er voor haar afgeremd werd, waarna de aanrijding ontstond. Eenzijdig ongeval: Op 23 oktober belandde een automobilist door onbekende oorzaak in de berm van de rijksweg A12. Het voertuig reed de man onder invloed van alcohol te zijn en niet in het bezit te zijn van een bromfietscertificaat. Bij een blaastest blies hij 740 ugl/l. Inbraak school: Op 24 oktober is ingebroken in het Coenecoopcolle- ge. De dader wist een schuifraam van de school te openen. Eenmaal binnen werden diverse kasten opengebroken. De school inventari seert nog wat er vermist wordt. Van een school aan de Kanaalweg werd diezelfde dag een ruit ver nield. Hier werd vooralsnog niets ontvreemd. Alcoholcontrole: In de avonduren van 24 oktober is door de politie een alcoholcontrole uitgevoerd op de Henegouwerweg ter hoogte van de carpoolplaats. 156 bestuurders ondergingen een blaastest, waarbij geen overtreders werden aange troffen. Op 25 oktober trof de politie op het Jan van Bijnenpad een invalidenwa- gen aan, die door onbekenden op zijn kant was gelegd. De surveillan ce heeft het voertuig weer op zijn wielen kunnen zetten en de eige naar in kennis gesteld. Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelie, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3