i. Assistent bedrijfsleider L(£Xs>K-TOURS O ntilatietechniek TZZ AWI Verscenter - Productie parttime of fulltime collega's Administratief Technisch medewerker m/v Onderhoudsmonteur TAXICHAUFFEUR pagina 10 Hart van Holland 3 november 2004 met 'feeling' voor commercie Zoek je een goede bijverdienste? Wij zoeken een goede voor de zaterdag. Interesse? Bel 0180-633070 ntilatietechniek service vraagt: ZZP'RS EN/OF MONTAGEBEDRIJVEN Voor uitbesteding van montagewerkzaamheden TECHNIEK Wij zijn momenteel op zoek naar: Elektromonteurs M/V (zowel leidinggevende als hulpmonteurs) Verkoop Ons bedrijf is gespecialiseerd in het installeren van luchtkanalen in woningen en bedrijven. Wij zijn op zoek naar een Die o.a. installeert en controle pleegt van ventilatiekanalen. Er wordt ook van hem verwacht dat hij het uitvoerende personeel instrueert en begeleidt, contact onderhoudt met leveranciers en opdrachtgevers, planningen maakt en meedenkt over het te voeren beleid. Wij denken aan iemand die: - een afgeronde opleiding MBO-werktuigbouw en mechanische techniek heeft - leiding kan geven - geen 9 tot 5 mentaliteit heeft - in bezit is van rijbewijs B Arbeidstijd is 38 uren per week. Interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief dan naar: Versteeg Ventilatietechniek T.a.v. de heer T.H. Versteeg Sweelinckhof 34 2742 CA Waddinxveen is een organisatie die gespecialiseerd is in het beleggen van pizza's en het snijden van verse vleeswaren, welke verkocht worden in supermarkten door heel Nederland. Ons bedrijf is op zoek naar voor versterking van ons team in Waddinxveen. Geboden: Afwisselende baan met gezellige collega's. Flexibele werktijden en te bepalen in overleg. Zaterdag en zondag vrij. Prima basissalaris met doorgroeimogelijkheden. Gevraagd: Dames en heren tot 30 jaar voor ons team. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Collegiale instelling. Verzorgd uiterlijk. Kennis van machines, logistiek en producten geniet onze voorkeur. Heeft u belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief naar: AWI Verscenter Waddinxveen T.a.v. Dhr. R. Perlee Coenecoop 340 2741 PM Waddinxveen Tel. 0182-391010 A Binnen de dynamische markt van verhuur èn verkoop van hoogwer kers is Bac Hoogwerkers al bijna 20 jaar toonaangevend op het gebied van aanhang wagen hoogwerkers. Het in 1985 opgerichte bedrijf, met vestigingen in Moerkapeile, Neder land en Radow, Polen, is zowel nationaal als internationaal gerenom meerd onder haar klantenkring. De verhuurvloot, 350 machines groot, omvat naast reguliere hoog werkers ook een groot aantal zeer specialis tische machines. Met deze machines heeft het bedrijf een eigen identi teit opgebouwd binnen de hoogwerkerwereld. Ter versterking van onze binnendienst zoeken wij een: In deze functie adviseert u onze klanten, telefonisch of aan de balie, m.b.t. de voor hen meest geschikt in te huren machine. Verder handelt u de hierbij behorende orderverwerking af. U werkt nauw samen met ons commerciële team en bent de 'koppeling' tussen binnen en buiten. Tevens gaat u onze technische dienst administratief ondersteunen. De geschikte kandidaat: Heeft een administratieve opleiding op LBO/MBO-niveau Heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift (Engels en Duits is een pré) Heeft affiniteit met techniek (hoogwerkers of eventueel landbouwmechanisatie grondverzet e.d.) Is representatief en heeft goede contactuele eigenschappen Verder zijn wij voor onze technische dienst op zoek naar een: m/v Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst! In deze functie helpt u mee onze verhuurvloot in optimale staat te houden. U verricht servicewerkzaamheden, onderhoud en reparaties aan hoogwerkers van verschillende merken. Naast elektrotechnische en hydraulische werkzaamheden behoren ook las- en bankwerkzaamheden tot het takenpakket. De geschikte kandidaat: Heeft kennis van elektrische en/of hydraulische systemen door opleiding of ervaring Heeft affiniteit met verbrandingsmotoren Kan zowel zelfstandig als in teamverband werken Is klantvriendelijk en in staat probleemoplossend te werken Voor beide functies bieden wij: Een afwisselende functie met ruimte voor eigen initiatief Een 40-urige werkweek Een praktische inwerkperiode Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Een klein hecht team Een no-nonsense omgeving binnen een onderneming met uitdagingen Geïnteresseerd in het werken binnen een verhuurbedrijf met een grote diversiteit aan technische producten? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van cv, ter attentie van de heer A. Hofman aan: Bac Hoogwerkers, Nijverheidstraat 7, 2751 GR Moerkapeile, of mail naar: arie@bachoogwerkers.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Stoof (TD) of de heer A. Hofman (verhuur) via tel. 079 - 593 11 86 of kijken op www.bachoogwerkers.nl Verkoop Montage Inlichtingen: □182-610394 t.a.v. Dhr. T. Versteeg E-maii: versteeg@ventilatie.tmfweb.nl D.M.E Techniek Bredeweg 39A 2751 GH Moerkapeile Tel 079 - 59 33 777 Fax 079 - 59 33 657 E-mail: info@dme.nl m IS Elektrotechnisch Installatiebureau D.M.E. Techniek is een snelgroeiende organisatie op basis van een bewust uitgezette strategie. Door de hieruit voortvloeiende toename van nieuwe opdrachten zijn we voortdurend op zoek naar versterking van ons team. Heb jij kennis van elektrotechniek en wil je werken in een bedrijf met een uitstekende werksfeer en uitdagende opdrachten en waar de directieleden "gewoon" René en Richard heten solliciteer dan naar één van onderstaande functies. Je krijgt een afwisselende baan op verschillende - hoofdzakelijk regionale - locaties van kleine bouwwerken tot grote villa's, bedrijfshallen, kantoorcomplexen of winkelketens. De werkzaamheden bevatten naast licht- en krachtinstallaties ook specialismen als Domotica, beveiliging, brandmeldsystemen, toegangscontrole, observatiesystemen etc. Jij zou perfect in ons team passen als je een opleiding elektrotechniek hebt gevolgd (of wil gaan volgen) eventueel aangevuld met relevante ervaring. Je bent flexibel, toont initiatief en straalt bij onze klanten het "wij-gevoel" van D.M.E. Techniek uit Wij bieden: Aan beide functies is een salaris gekoppeld conform de CAO. D.M.E. Techniek omvat momenteel ca 12 vaste medewerkers en biedt volop mogelijkheden voor de ontplooiing van jouw toekomstplannen. Tevens bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan o.a. een scholingsplan, personeelsvereniging en een gezellige collegiale werksfeer. Maar wij zijn ook een bedrijf waar men weet wat werken is. Solliciteren of meer informatie? Spreekt je de bovenstaande functie aan en/of wil je graag werken in een prettig no-nonsense bedrijf, wacht dan niet want een telefoontje kan jou al de baan van ,e leven bezorgen. Neem zo spoedig mogelijk contact op met D M.E. Techniek tel: 079 - 59 33 777 en vraag naar René Duivesteijn

Hart van Holland | 2004 | | pagina 10