J LUI E KEN UW D0RP"-ACTIE SUCCES IN ZEVENHUIZEN team zeparo bij ondernemers kring ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE BERICHTEN Hart van Holland 3 november 2004 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE BOELHUISVEILING in La Baraque op zaterdag 27 november ten bate van beeldverbinding zorgcentrum de Zevenster Da mes-topvol ley bal in Zevenhuizen GTI-Nesselande - Mikro-Electro Roosendaal Zaterdag 6 november - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familieberichti óf t Opbaargelegenheid o.a.: ■S Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 21 SO prijswinnaars Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen lees verder op pagina 6 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren organiseert ook dit jaar weer een Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633847/0180-633038 of 06-53278296 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging V van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoekeind8ÊwE)g SO - 266S KE Marian v,d Zevenhuizen - De Middenstands- vereniging Zevenhuizen hield de afgelopen weken een 'voordeuren- actie', waarbij middels foto's van de voordeuren en namen van bijbeho rende bedrijven, puzzels konden worden opgelost. De inwoners van Zevenhuizen en omgeving hebben druk gepuzzeld en veel oplossin gen ingestuurd. Na vier weken puz zel was de eindoplossing "Doe uw boodschap in uw eigen dorp en ga Puzzelen voor een geschenk". week 1: Melissa Koren, Robbie van PerWeerdt, E. Overduin, Tosca Vis, Zevenhuizen - Een aantal leden van Team ZEPARO heeft dinsdag 26 oktober een presentatie gehouden bij de ondernemerskr.ing Zevenhui- ten-Moerkapeiie. Ongeveer 40 ondernemers uit beide woonkernen waren aanwezig en misterder* aandachtig naar de uitleg die werd gegeven door een van de initiatiefnemers. Uit monde van de heer Lamot werd het de teamleden ouideiijk dat ondernemend Zevenhuizen-Moerkapelle zich kan vinden in u't initiatief de heer Lamot sprak de hoopt uit dat er voldoende finan- middelen binnenkomen om aan dit evenement en doel te kunnen oeeinemen. Tijdens de presentatie werd onder andere duidelijk Smaakt wat ondernemend Zevenhuizen-Moerkapelle kan betekenen voor Team ZePaRo en wat men er voor terugkrijgt. Na afloop van de presentatie werd aan alle aanwezigen informatie ver trekt, zodat zij datgene wat is verteld nog eens op een rustig moment gunnen nalezen. fa de presentatie werd er tijdens een gezellig samenzijn nog nagepraat waarbij bleek dat er veel ondernemers zeer enthousiast zijn. e ondernemers die niet aanwezig waren en toch geïnteresseerd zijn, gunnen contact opnemen met de teamleden van Team ZePaRo. oor meer informatie: www.teamzeparo.nl Cynthia Sloof en fam. Slingerland. Week 2: S. de Wit, Mevr/Dhr Bie renbroodspot, J. van der Vlugt, T. Zweere en E. van der Wilk. Week 3: Romy van der Weerdt, J. van Spengen, M.A. Tas Veenman en M.C. Rijneveld Week 4: June Slijpen, Marissa Sloof en A. Hazenberg. De hoofdprijs, een tweedaagse reis voor 2 personen op 11 en 12 december, beschikbaar gesteld door Look-Tours., Is gewonnen door Leon van Vliet. Alle winnaars krijgen persoonlijk bericht. Vernieling discobus: Met de aan houding van vier jongeren heeft de politie Waddinxveen vernielingen aan een discobus van Connexxion opgelost. In de nacht van zaterdag 23 op zondag 24 oktober werd de volle bus bij het wegrijden van de halte bij het NS station aan het Sta tionsplein met stenen bekogeld. De bus vervoerde jongeren vanuit Waddinxveen naar discotheek La Baraque in Zevenhuizen. Van de bus sneuvelde een ruit. Tenminste een passagier liep verwondingen op doordat zij een steen op haar hoofd kreeg. Na het incident brak er lichte paniek uit in de bus. Na getuigenverhoor kon de politie deze week drie inwoners van 16 en 18 jaar uit Waddinxveen en een 16- jarige inwoner uit Gouda voor deze geweldpleging aanhouden. De 18- jarige Waddinxvener werd op 28 oktober geleid voor de officier van justitie in Den Haag. De andere drie verdachten konden na verhoor naar huis. De daders verklaarden uit pure baldadigheid gehandeld te hebben. De politie vermoedt dat meerdere passagiers verwondingen hebben opgelopen door de gegooide stenen en rondvliegend glas. Gewonde passagiers worden verzocht zich in verbinding te stel len met de politie Waddinxveen. Inbrekers overlopen: In de avondu ren van 25 oktober werden drie inbrekers overlopen in een pand op het bedrijventerrein Coenecoop. Schoonmakers hoorden gestommel en namen poolshoogte waarop drie indringers de benen namen. De mannen vluchtten in een gereedstaande kleine licht kleurige personenauto. Van hen ontbreekt verder ieder spoor. De politie onderzoekt de zaak. Fietser ten val: Een 14-jarige jongen is op 28 oktober ten val gekomen op het fietspad aan de Dreef. Hij reed daar naast twee vriendinnen. Uit tegenovergestelde richting kwamen een man en een vrouw aanfietsen. Bij het passeren werd de jongen door de man op het lichaam gestompt waarop hij ten val kwam. De man en vrouw zijn doorgefietst. Dronker achter het stuur: De politie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen een 49-jarige Poolse bestuur der van een vrachtwagen. De man bleek in de middag van 28 oktober op de Oranjelaan onder invloed van alcohol achter het stuur te zit ten. Bij een blaastest blies hij 505 ug/l terwijl 22 ug/l is toegestaan. Na overleg met de officier van justitie heeft de man direct een boete van 480 euro betaald. Hij kreeg tevens een rijverbod opgelegd en is door zijn werkgever opgehaald. Winkeldiefstal: Een 40-jarige man werd op 28 oktober op heterdaad betrapt bij een winkeldiefstal op de Passage. De politie trof de man nabij het NS station aan, waarop hij werd aangehouden. Bij controle bleek hij in het bezit van vervalste identiteitspapieren. De man is voor nader onderzoek overgedragen aan de vreemdelingendienst van de Politie Hollands-Midden en is daar toe in bewaring gesteld. Diefstal tijdens schoolfeest: In de avonduren van 28 oktober is een diefstal gepleegd op het Coen- ecoopcollege. Tijdens een school feest werden sleutels weggenomen waaronder een fietssleutel. Met deze sleutel wist men de bijbeho rende fiets te stelen. Aanrijding: Op 29 oktober vond een aanrijding plaats op de Hene- gouwerweg. Ter hoogte van de Hefbrug schoot een aanhanger los van het trekkend voertuig en kwam frontaal in aanrijding met een andere auto. Het bleef bij materiele schade. Aanhouding voor overlast: In de avond van 30 oktober heeft de politie een tweetal mannen uit Waddinxveen aangehouden in ver band met overlast gevend gedrag. Onder invloed van alcohol hadden zij een opblaaspop in een boom gehangen tegenover de woning van een andere wijkbewoner. Kort daarop werd diezelfde woning door de mannen besmeurd met een mengsel van eieren, zaagsel en konijnenuitwerpselen. Het leverde de mannen een nachtje cel op. Na verhoor zijn zij in vrijheid gesteld. Vechtpartij: In de nacht van 30 oktober vond een vechtpartij plaats in een café aan de Dreef. In de horecagelegenheid werd een besloten feestje gevierd dat uitein delijk uit de hand liep en eindigde in een vechtpartij tussen de bezoe kers. In de hal van het café trof de politie een gewonde vrouw aan, die naar het Groene Hart zieken huis werd vervoerd. Het slachtoffer kon na behandeling huiswaarts keren en heeft aangifte gedaan, evenals enkele andere personen. In het gedrang werden drie personen aangehouden en ingesloten. Na verhoor zijn deze verdachten in de loop van 31 oktober vrijgelaten. Er wordt verder onderzoek verricht. Aanrijdingen: Op 26 oktober von den een drietal aanrijdingen plaats. De eerste aanrijding vond plaats op de Berkenweg tussen een auto en een fietser. De achteruit rijdende automobilist zag de passerende fietser over het hoofd. Het bleef mij materiele schade. De tweede aanrijding vond plaats op de Burgemeester Colijnstraat. Hierbij waren een auto en een bromfietsscooter betrokken. De uit parkeerstand wegrijdende auto werd geraakt door de langsrijden de scooterbestuurder. Deze werd ter observatie vervoerd naar het Groene Hart ziekenhuis in Gouda. De laatste aanrijding ontstond op de Mendelweg. Door de laagstaan de zon zag een afslaande automo bilist een tegemoetkomende fiets- ster over het hoofd. De bestuurster van de fiets is met kneuzingen en een botbreuk overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Heling: In de politieregio Utrecht is een 43 jarige man uit Wijk bij Duur stede aangehouden, die in het bezit bleek van een politieporto foon. Het apparaat werd sinds 1995 vermist na een inbraak in het poli tiebureau te Boskoop. Tegen de man zal proces-verbaal worden opgemaakt voor heiing. Verduistering planten: Een kweke rij aan het Rijneveld heeft bij de politie aangifte gedaan van ver moedelijke verduistering van 4500 planten. Na aflevering van het plantgoed bleef betaling uit. Toen het bedrijf op het afleveradres poolshoogte ging nemen bleek het pand leeg te staan. Vermoed wordt, dat meerdere bedrijven de dupe zijn geworden van deze praktijken. Er wordt een nader onderzoek ingesteld. Zware mishandeling: De politie heeft op 30 oktober een 23-jarige inwoner van Boskoop aangehou den voor zware mishandeling. Om onbekende reden sloeg de ver dachte in een Boskoops café een andere cafébezoeker met een glas in het gezicht. De man liep hierbij oogletsel op en zijn bril werd ver nield. Het slachtoffer is met een ambulance naar het Groene Hart ziekenhuis in Gouda vervoerd en kon na behandeling huiswaarts keren. De aangehouden verdachte is ingesloten en is op maandag 1 november voor de officier van justi tie in Den Haag geleid. Eenzijdig ongeval: Op 30 oktober vond een eenzijdig ongeval plaats op de Oude Wijk met twee paarden en een vierwielige paardenwagen. Hierbij raakten twee inzittende gewond. Net voor de T-kruising met de Nesse sloegen beide paarden op hol. Twee passagiers die achterop de wagen zaten, wisten van de kar te springen. De paarden renden ver volgens met de kar achter zich aan in de richting van de Nesse, waarbij de bestuurster de controle over de paarden en de wagen verloor. De kar reed vervolgens over enkele stenen van een inrit van een woning aan de Nesse. Hierbij kan telde de kar. Twee nog op de wagen zittende vrouwen werden tengevolge hiervan uit de kar geslingerd en kwamen op de rij baan terecht. De paarden met daar achter de kar, bleven door rennen en liepen vervolgens naar een woning aan de Otweg waar zij thuis hoorden. Beide vrouwen raakr ten tengevolge van hun val gewond en werden per ambulance vervoerd naar het LUMC te Leiden. De paarden kwamen met de schrik vrij. Snelheidscontrole: Maandag 25 oktober van 8.00 tot 13.00 uur is met een radarpost een snelheids controle gehouden op de Burg. Klinkhamerweg. Van de 2420 pas santen zullen 48 bestuurders in de komende weken een bekeuring per post ontvangen. Auto-inbraken:In de nacht van 26 op 27 oktober is van een personen auto, die geparkeerd stond in De lep, het rechterportier opengebro ken. De dader heeft de autoradio en CD speler weggenomen. Tussen woensdag 27 en zaterdag 30 oktober is van een geparkeerde auto in de Kratonlaan het slot van de linkervoordeur eruit gehaald. Meegenomen is: radio-cdspeler, het frontje, de cd's, gevaren driehoek, houten stuur, de gehele hoeden- plank met geluidsboxen. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor *th btgyöuivIwrinn&itf'; Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: - Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3