UBURGHBEWONERS MET ROTARY OP STAP OPBRENGST KARTEVENEMENT GOED BESTEE m m mummmm m ZuXXO MOSKOU DUO BIJ 0RI0N de Stfcindgiipcf CV-KETEL NODIG? VISSER EN ZN. 30+ DISCO CADEAUMARKT DE G0UWEBL0EM SING IN KINDERDISCO KUNST- EN KERST MARKT Diverse wildgerechten 2e Kerstdag geopend 0PV00**** mm KVK op FA4/NA S EN v. Leerlingen bezoeken 'speelgoedbus' Filmproject 'De Waarheid' 30e Verkoopdag Welfarewerk Zie pagina 6 Zie pagina 13 Zie pagina 14 27e j nummer 1100 10 november Heerlijk eten aan de Zevenhuizerplas! «tandgapernl - rel 010-421 20 25 DORPSHUIS bh 3PORT s cultureel centhum Waddinxveen - In het Zuidhonk wordt zaterdag 13 november een 30+disco gehouden. Aanvang 21.00 uur; dde toegang bedraagt 5,-. Waddinxveen - Stichting de Gou- webloem houdt zaterdag 13 november van 9.30 tot 14.30 uur een cadeaumarkt in het gebouw aan de Tollenslaan 161. Op deze cadeau- en hobbymarkt worden Sint- en kerstartikelen verkocht. De Gouwebloem is een stichting die zich inzet voor chronische zie leen en gehandicapten in Wad dinxveen. Voor meer informatie: 0182-616203. Waddinxveen - In de Kruiskerk aan de Passage wordt zaterdag avond 13 november een Sing In gehouden. De avond heeft als thema "Liefde en trouw, trouw en liefde". Het geheel staat onder leiding van een band. De avond begint om 19.30 uur, de toegang is vrij. Voor meer informatie: www.kruiskerk.nl/singin. Waddinxveen - In het Zuidhonk is zaterdag 13 november een kin derdisco. De disco vangt aan om 18.30 uur en eindigt rond 20.00 uur. De toegang bedraagt 1,50. Waddinxveen - In de Remon strantse kerk aan de Zuidkade 59 vindt op vrijdag 19 en zaterdag 20 november een kunst- en kerst markt plaats. Het kerkje, dat dateert uit 1835, is die dagen extra feestelijk aangekleed. Er zijn tal van cadeautjes te vinden in dé kraampjes met sieraden, zil verwerk, keramiek, aquarellen, originele kerstdecoraties enzo voorts. Er is tevens een boeken markt en een wijnproeverij en voor kinderen is er een speciale hoek waar ze koekjes kunnen ver sieren. De kerstmarkt is geopend vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. iedereen is welkom. Nesselande - In Cultureel Centrum Orion is zondag 28 november, aan vang 15.00 uur, een klassiek concent. Celliste Natalia Savinova en pianist Victor Yampoiski (Moskou Duo) hebben hiervoor een programma samengesteld van Bach, Schubert, Shostakovic en Brahms. Van Brahms worden de Hongaarse Dansen gespeeld, die zelden in deze bezetting van piano en cello ten gehore gebracht worden. Voor meer informatie: telefoon 010-4204480, e-mail info@ccorion.ni of kijk op www.ccorion.nl. Waddinxveen - Rotary Waddinx veen organiseert elk jaar een uit stapje voor de bewoners van ver zorgingstehuis Souburgh. De reis ging zaterdag 16 oktober naar de Rotterdamse diergaarde Blijdorp. De bewoners reisden in personen auto's en omdat de bewoners niet meer goed ter been zijn, werd er voor ieder een rolstoel meegeno men in een bestelbus. En dat was nodig ook, want in Blijdorp werd een flinke afstand afgelegd door een attractie die voor de meeste deelnemers nieuw was: het Oceani- um. Deelnemers en begeleiders keken hun ogen uit naar dit staaltje technisch vernuft. "Het is alsof je over de bodem van de zee loopt: haaien, roggen en zelfs een school haringen die langs en zelfs over je heen zwemmen." Na de koffie keerden de bewoners van Sou burgh enigszins vermoeid, maar voldaan huiswaarts, terugkijken op "een gezellige dag!" Door Geertrude Verweii Waddinxveen - Het weer werkte niet erg mee, maar tussen twee regenbuien door werd op zater dag 6 november het nieuwe kippenhok van kinderboerderij Het Dierendal officieel overhan digd. De kippen zaten inmiddels al enige tijd lekker droog in hun nieuwe luxe onderkomen. schillende projecten, waarvan het kippenhok voor de kinderboerderij er één is. Voorzitter van de Tafelronde Wad dinxveen, de heer Raymond Heemskerk, onthulde een bordje op het kippenhok en verklaarde de gift aan de kinderboerderij hier mee officieel. Van de opbrengst van het kartevenement werden ook 10 nieuwe ballen voor basket balvereniging Flyers aangeschaft, waarvan er twee symbolisch wer den overhandigd aan twee jonge spelers. Het grootste gedeelte van de opbrengst werd besteed aan diver se projecten van de Round Table Tour. De Round Table Tour is een gezamenlijk initiatief van een aan tal tafelrondes. Verschillende teams reden afgelopen zomer in een landrover van China naar Nederland. Deze bijzondere reis ging begin mei van start in Bejing. De tocht ging door het hart van China en Mongolië, gebieden waar men over het algemeen niet een voudig toegang krijgt. Via wegen op hoogtes tot zelfs 3000 meter in Tibet en Nepal kwam men in India aan. Na een oversteek via schip en vliegtuig werd de reis vervolgd vanaf Dubai door het Midden Oosten,Turkije en Oost-Europa. Uit eindelijk kwamen de reizigers op 31 oktober aan in Nederland. Onderweg werden allerlei projec ten bezocht die betaald waren door de sponsors van de Round Table Tour. Het geld van Tafelronde 143 Waddinxveen werd onder andere besteed aan S.O.S. Kinder dorpen in India en kleinere projec ten in diverse andere landen, waar Waddinxveense deelnemers Ton en Mirande Baan en Erik van den Noort met eigen ogen hebben kun nen zien dat het geld goed terecht gekomen is. "Grand Prix van Waddinxveen". De opbrengst van dit geslaagde karte venement werd besteed aan ver- Het kippenhok is een geschenk van Tafelronde 143 Waddinx veen. Dit is de lokale afdeling van de Nederlandsche Tafelronde, "een vereniging voor mannen tus sen de 25 en 40 jaar, die onderlinge vriendschap bevordert, die tegelij kertijd stimuleert dat kennis, erva ringen en meningen veelvuldig worden uitgewisseld en die zo bij draagt aan de ontwikkeling en ont plooiing van al haar leden", aldus de website van deze vereniging. Een belangrijk aspect van de vere niging is de deelname aan lokale en landelijke serviceprojecten voor de meest uiteenlopende doelen. De Waddinxveense Tafelronde organiseerde op 29 en 30 april de

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1