LUI E Tiet eet Ja %aeter ï§i«gj J BERICHTEN CONCORDIA LAAT ZICH HOREN EN ZIEN Hart van Holland I 010 - 5216016 079 - 3426070 INFORMATIEAVOND IEDERWIJS lAxmmmfm Hart van Holland 10 november 2004 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE pagina 3 BOELHUISVEILING I ïeberichten 'Baiuabedriifj. Kf&ter Zn, feliciteert aan de Ifiadfuuc&traat 45 in- 'Moerkapelle- met fiun 5 O-JMlff flUmdijk Directie en médeunerker& Opbaargelegenheid o.a.: itt t x/deict Wanneer de tijd voor u even men wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Un VAAfeTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen Boskoop Activiteiten Opleiding Zevenhuizen 1 29.000 exemplaren if'JF&X&'Hi; -V-WT'WHS? ?'4 organiseert ook dit jaar weer een v.v. '..v.*;.;v.-\ in La Baraque op zaterdag 27 november ten bate van beeldverbinding zorgcentrum de Zevenster Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: v tel. 0180-633847/0180-633038 of 06-53278296 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HUU> NA OVERUJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Alef eerbied en respect Uitvaartverzorging Y vairi dart Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO 266S KE-Blei»wijk Jeanne Matze-Koch Marian y.d. Sogsfd-Kind Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Gouda/Regio - Initiatiefgroep lederwijs Gouda houdt woensdag 10 november een eerste informa tieavond. Het veelbesproken leder- W|js is een school waar kinderen ^ich zullen bezig gaan houden met net onderzoeken en verkennen van 'evensconcepten, waarbij feiten, vergelijkingen, methodes en for mules geen doel op zich zijn, maar ®en middel om een doel te berei den. Het kind staat hierin centraal. 'mtiatiefgroep Gouda maakt zich ^erk om te komen tot het oprich- j.en van een lederwijsschool in De informatieavond krijgt invulling aan de hand van vragen van aan wezigen over deze onderwijsvorm en de stand van zaken in Gouda. Er is foldermateriaal om te bekijken en om mee te nemen. Er zal ook iemand aanwezig zijn van initia tiefgroep Zevenhuizen/Nesselande. De avond wordt gehouden bij "Mooie Nel Architekten", Raam 122 126 (door het steegje tussen Raam 100 en 140) in Gouda. Vanaf 20.00 uur is iedereen van harte welkom. Voor meer informatie 0182-573746, info@iederwijsgou- da.nl of www.iederwijs.nl Hond gewond: Op de Bredeweg kwam op 2 november een inwoner uit Nieuwerkerk aan den IJssel in zijn auto in aanrijding met een hond, die plotseling de weg over stak. De hond is door de Dierenam bulance vervoerd naar een dieren arts voor behandeling. Bedrijfsongeval: Bij een bedrijfson geval op het Noordkade raakte een inwoner uit Woerden ernstig gewond. De man stapte in een lift schacht, terwijl de lift niet op die etage aanwezig was. De man maakte een val van onge veer 3 meter. Hij had letsel aan zijn hoofd en bovenbeen en werd door een ambulance vervoerd naar het Dijkzicht-ziekenhuis in Rotterdam. Verkeerscontrole: Bij een verkeers controle door de politie op het Noordeinde in de ochtend, werden 6 automobilisten bekeurd voor het ontbreken van kinderzitjes of het niet dragen van de autogordel. Inbraak: In de ochtend van 3 november probeerde men in te breken in een woning aan de Zuid kade. Oplettende buurtbewoners belden de politie toen zij zagen dat een ruit van de voordeur was inge slagen. Het lukte de inbrekers niet binnen te komen omdat de deur op het nachtslot zat. Geluidsoverlast: Een 39-jarige inwoner van de Lijsterbesstraat in Waddinxveen heeft van de politie een proces-verbaal gekregen omdat hij de muziek in zijn woning te hard had staan. De politie kwam luisteren toen omwonenden geluidsoverlast door de man meldden. Insluipingen: Bij een insluiping in een woning aan de Heggewinde werd in de avond een zwarte por temonnee gestolen uit de keuken. Men kwam binnen via de tuin- en een keukendeur, die niet afgeslo ten waren. Ook uit een woning aan de Sta tionsstraat werden goederen gestolen. Men kwam binnen omdat vermoedelijk de deuren niet waren afgesloten. Uit de woning werden 2 tassen met diverse goederen weggenomen. Een aantal goede ren werd later door een oplettende burger teruggevonden bij het Gemeentehuis. Inbraak: In de nacht van 6 novem ber werd ingebroken in een school aan de Jan Dorrekenskade-oost. Men klom de school binnen door een raam open te breken. Ook werd ingebroken in een kantoor aan het Jan van Bijnenpad. Men had een ruit ingegooid en was ver volgens naar binnen geklommen. De Technische Recherche stelde in beide gevallen een onderzoek in. Op 5 november vond op de Brede weg een aanrijding plaats tussen een personenauto en een motor fiets. Op het moment dat de auto bestuurder linksaf de oprit van de A12 wilde oprijden zag hij de tege moetkomende motorrijder over het hoofd. Een aanrijding was het gevolg. De motorrijder is ter plaat se door ambulancepersoneel onderzocht maar kon zijn weg ver volgen. Aanrijding: Op de kruising van de Limaweg en de Dreef vond op 7 november een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Een van de Limaweg komende auto wilde linksaf de Dreef oprijden en verleende geen voorrang aan een automobilist, die over de Dreef reed. Beide voertuigen liepen zware schade op en moesten wor den getakeld. Aanhouding in trein: In een trein op het station in Boskoop werd woensdag 3 november door de politie een 31-jarige Boskoper aan gehouden omdat hij een conduc teur van de NS had bedreigd. Na aanhouding is de man overgedra gen aan de Spoorwegpolitie, die proces-verbaal tegen de man opmaakt. Aanrijding: Op Den Ham vond een kop-staart aanrijding plaats waarbij een personenauto en een vrachtau to betrokken waren. De bestuurder van de personenauto wilde linksaf slaan, wat door de vrachtwagen chauffeur niet gezien werd. Het bleef bij materiele schade. Inbraak: In de nacht van 1 op 2 november werd ingebroken in een schuur aan de Julianastraat. Hierbij werd veel gereedschap ontvreemd. Ook werden een drietal unieke luchtfilters gestolen. Vernieling: Op 5 november heeft de politie een 21-jarige Boskoper aangehouden op verdenking van vernieling. De man had een fiets gevonden en probeerde met een steen de kofferhouder van de fiets te halen. Na verhoor is de verdach te met een dagvaarding in vrijheid gesteld. Voorlopige hechtenis wegens ver denking drugshandel: De raadka mer van de Haagse rechtbank heeft donderdag 21 oktober de gevan genhouding bevolen van twee mannen van 34 jaar. Een man komt uit Waddinxveen, de ander heeft geen vaste woon- of verblijfplaats. Beide mannen worden verdacht van handel in XTC en cocaïne De Politie Hollands-Midden had de mannen tijdens een doorzoeking van een pand in Waddinxveen aan gehouden op maandag 11 oktober. Tijdens die doorzoeking is ook een Boskoop - De Christelijke Muziekvereniging Concordia Boskoop is na de zomervakan tie zowel op muzikaal gebied als met de nevenactiviteiten voortvarend van start gegaan. Ook de komende periode zal de muziekvereniging zich weer volop laten horen en zien. Op zaterdag 13 november verwel komt Concordia de Sint in Boskoop en vrijdag 19 november wordt er een concert gegeven in de Hooge Burch te Zwammerdam. Samen met het Hervormd Kerkkoor geeft Concordia op 17 december een kerstzangavond in de Hervormde Kerk. Burgemeester J. Rijsdijk zal die avond aan de hand van het Ker stevangelie een eigentijdse over weging houden. Het winterconcert, wederom in de planetariumhal, staat vast op vrij dag 18 februari 2005. Om de continuïteit van de vereni ging te kunnen waarborgen, is Concordia altijd op zoek naar nieu we leden. Bij Concordia beschikt men over een vijftal privé-docenten die de leerlingen begeleiden. Hier voor wordt slechts 7,99 per maand in rekening gebracht. Daar naast krijgen leerlingen het instru ment en het bijbehorende lesmate riaal in bruikleen, evenals de uni formen voor het binnen- en buiten optreden. Voor meer informatie: 0172- 213594. 24-jarige vrouw uit Waddinxveen aangehouden. De rechter-commis- saris heeft haar voorlopige hechte nis op 14 oktober wegens persoon lijke omstandigheden geschorst. In het onderzoek is nog een tweede vrouw aangehouden, zij is wegens geringe betrokkenheid na verhoor heengezonden. Omdat het pand in een woonwijk is gelegen hadden omwonenden veel last van aanloop van klanten en van geluidsoverlast. De Politie Hollands-Midden heeft een hoeveelheid drugs (waaronder XTC en cocaïne) en een geldbedrag in beslag genomen. Materiele schade bij aanrijding: Tij dens het achteruit rijden van een automobilist op maandag 1 novem ber op de parkeerplaats bij de C1000 is deze gebotst op een bui ten de parkeervakken stilgezette auto. Aan beide voertuigen was een kleine schade. Weggereden na veroorzaking scha de: Op zaterdagavond 30 oktober werd een auto geparkeerd op de Beuk. Toen de eigenaar om onge veer 23.00 uur weer bij zijn auto kwam, bleek dat er schade was ont staan aan de deur van zijn auto. Uit de aanwezige sporen zou kunnen worden opgemaakt dat een andere auto de schade zou kunnen hebben veroorzaakt. Wie iets gezien of gehoord heeft, wordt verzocht dit te melden bij de politie. Poging inbraak: Woensdagmorgen 3 november vroeg (3.33 uur) is getracht met een tegel een ruit van het benzinestation aan de Swanla- weg in te gooien. Deze poging mis lukte, wel werd het alarm in wer king gesteld. De dader(s) hebben het hazenpad gekozen. Snelheidscontrole: Op de Zuidplas weg is woensdagavond 3 november een snelheids- en alcoholcontrole gehouden van 18.30 tot 22.00 uur. Er zijn 24 proces verbalen opge maakt voor een snelheidsovertre ding. De bestuurder van een voer tuig, die met een snelheid reed van 147 km/u, kon ter plaatse zijn rijbe wijs inleveren. Niet één bestuurder van de 268 gecontroleerden had te veel alcohol genuttigd. Vuurwerk overlast: De eerste mel dingen van vuurwerkoverlast zijn inmiddels binnen gekomen bij de meldkamer. De politie maakt een ieder erop attent dat het niet is toe gestaan vuurwerk af te steken. Bij constatering zal het vuurwerk in beslag worden genomen en zal een bekeuring worden opgemaakt. Een alternatieve straf behoort tot de mogelijkheden. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!' Hart van Holland stelt zich-niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. k i 1

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3