LITI E /2 BERICHTEN i DE KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE m BOELHUISVEILING Peter de Groot Peter Leening '/iet t x/cCd Fami I ieberichten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren Hart van Holland 17 november 2004 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 27 november ten bate van beeldverbinding zorgcentrum de Zevenster Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633847/0180-633038 of 06-53278296y. Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten "Jij veroverde de hemel" Een waardig en waardevol afscheid van een heel bijzonder mens Een moeilijke periode met zoveel mooie momenten; dat werd het omdat jullie ons daarin Éijstorufen. Heel erg bedankt voor jullie medeleven. Wat fieeft ons dat goed gedaan! Bianca de Groot-Schaaij Familie de Groot Familie Schaaij Zevenhuizen, november 2004 BHÜÜHiï DANKBETUIGING Wij willen u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de brieven en kaarten na het overlijden van mijn lieve man en papa ons goed heeft gedaan. Bedankt. Mirjam Leening-Bonnewits Esther Moerkapelle, november 2004 Waddinxveen Autobrand: In de avond van 4 november brandde een personen auto uit, stond op een parkeerter rein tussen de Kerkweg Oost en de Stationsstraat. De brandweer bluste het vuur. De politie gaat uit van brandstichting en doet een oproep aan evt. getuigen zich te melden. Doorrijden na ongeval: De politie is op zoek naar de bestuurder van een grijze Toyota Yaris, die op 6 november betrokken was bij een aanrijding met een motorfiets op de kruising bij de Hefbrug. De motorrijder kwam vanaf de Kerk weg Oost en wilde linksaf in de richting Boskoop. Vanaf de Brug weg naderde de Toyota-bestuur- der, die de motorrijder aanreed. Na de aanrijding is de Toyota doorge reden. De motorrijder kwam ten val. Zijn motor liep schade op. Zelf bleef de bestuurder ongedeerd. Hennepkwekerij ontmanteld: Op 10 november heeft de politie een hennepkwekerij ontdekt en ont manteld in een pand op het bedrij venterrein Coenecoop. De kwekerij werd aangetroffen na een tip van een ander politiekorps, dat onder zoek verricht naar hennepteelt. In het pand waren drie afzonder lijke ruimtes ingericht voor de teelt van hennep. Er werden naar schat ting 3000 plantjes aangetroffen. Gelet op de aanwezige apparatuur en de wijze waarop deze was aan gebracht, kon worden vastgesteld dat het om een professionele kwe kerij ging. De kwekerij is door een daartoe gespecialiseerd bedrijf ont manteld en afgevoerd ter vernieti ging. Omdat de benodigde stroom illegaal van het elektriciteitsnet werd getapt heeft het elektrici teitsbedrijf de stroom afgesloten. De eigenaar van het pand ver klaarde de ruimte verhuurd te heb ben en niets af te weten van de aanwezigheid van de kwekerij. Container in brand: In de avond van 9 november is een papiercon tainer op de leplaan in brand gestoken. Getuigen hebben kort na de brand een aantal jongelui weg zien lopen. De politie stelt een nader onderzoek in naar de iden titeit van deze jongeren. Alcoholcontrole: Bij een alcohol controle in de nacht van 13 novem ber op de Kerkweg-Oost zijn drie, automobilisten bekeurd voor het rijden onder invloed. Zij kregen allen ook een rijverbod -uitgereikt voor 1 tot 4 uur. De controle maak te deel uit van een grotere contro le, waarbij door vier ploegen op diverse lokaties controles werden uitgevoerd. In totaal werden die nacht zo'n 1600 autobestuurders gecontroleerd bij deze controles. Inbraak garagebedrijf: Onbeken den hebben op 12 november inge broken in een garagebedrijf aan de Oranjelaan. Men wist binnen te komen door een deur open te bre ken. Eenmaal binnen werd de toe gang naar een kantoor geforceerd en werden laden en kasten door zocht. Het bedrijf moet nog inven tariseren of er wat vermist wordt. Ook werd die nacht vanaf de Oran jelaan een blauwe Peugeot 406 ontvreemd. De sleutels van het voertuig werden uit het garagebe drijf ontvreemd. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging IVvan den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswljk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-t1 Vorige keer (foto onder). Er zijn geen reacties binnen gekomen op de klassenfoto van de vorige beer. Reacties zijn nog steeds welkom. De foto van de vorige keer betrof de christelijke lagere school te Moerkapelle, waarschijnlijk rond 1920/1921. Op de bovenste rij van links naar rechts: Arie van Prooijen, onbekend, Molenaar, Gerrit Zegwaard, onbekend, van der Knijff?, onbekend, Wout Zeg waard en een onbekende. Op de tweede rij van links naar rechts: meester J.W. (Jan) Caspers, Bac?, onbekend, Bakker, Abelia van der Knijff, Mien Zegwaard, twee onbekenden, Jans? Hooger- brug en een onbekende. Op de derde rij van links oaar rechts (zittend): van der Knijff of Molenaar?, drie onbekenden, juffrouw Goldschmidt, twee onbekenden, van der Knijff en een onbekende. Op de onderste rij van links naar rechts: twee onbekenden, Wim van Helden, Molenaar, onbe kend, Gré Bakker, Ing Bakker en Corrie Hoogen- dijk. Het meisje links dat het bord vasthoudt is nauwelijks zichtbaar. Deze keer een klassenfoto van de christelijke lage re school te Zevenhuizen. De foto dateert van 1951 an toont de klassen 5 en 6. Enkele namen zijn onbekend; uw reacties zijn weer van harte wei- bom. Op de bovenste rij van links naar rechts: meester Veldkamp, onbekend, Gerie Ver- duijn?, Teunie van der Heijden, Jannie Poot, onbekend, Maartje Langendam, Ria Kreft, Nellie van der Spek en Fia Verduijn. Op de tweede rij van links naar rechts: Tannie van Rijs, Gorrie van Tilburg, Dinie van der Spek, Aria Huisman, Willy van den Dool, Jopie Lek- kerkerk, Tinie van Rijs of Fia Meijer? en Willy Derks. Op de derde rij van links naar rechts: Wout Verduijn, Harry van der Knaap, Johan Meijer, Fred de Beukelaar, Piet Oosterom, Gert van den Dool en Arie Stormbroek. Op de onderste rij van links naar rechts: Gijs van den Broek of Anton Eikelenboom?, Joop Hoevelaken, Arnold van Rijs, Wim Meijer, Jaap van der Spek, Gert Lekkerkerk, Chris Klein en Jan Verweij. Van iedere gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kost prijs vermeerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zevenhuizen/Moërkapelle". Van oude klassenfoto's in uw bezit en van voor 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties, het liefst tussen 20.00 en 22.00uur, naar Pim van der Zalm: 0180- 633077. E-mailen kan ook: famvdzalm@free- ler.nl. Boskoop Belediging: De politie heeft proces verbaal opgemaakt tegen een 31- jarige Boskoper voor belediging. De man werd op 8 november bekeurd omdat hij op de Noordka de te Waddinxveen het rode licht negeerde. Tijdens het uitschrijven van de bekeuring schold de man de betrokken agenten uit, die hem daarop aanhielden. Inmiddels heeft de Boskoper een transactie- voorstel van 100 euro ontvangen. Dodelijk ongeval: Op 10 november rond 21.30 uur kwam een 23-jarige vrouw uit Boskoop om het leven bij een aanrijding op de kruising van de Reyerskoop met de A.P. van Nes laan. De vrouw kwam met haar fiets terecht onder een vrachtauto met oplegger, bestuurd door een 61-jarige man uit Hazerswoude- dorp, die vanaf de A.P. van Neslaan rechtsaf het Reyerskoop opreed. De vrouw was op slag dood. De politie verzoekt mogelijke getuigen zich te melden. Vast in sigarettenautomaat: Politie en brandweer hebben op 12 november een 15-jarig meisje moe ten losmaken van een sigaretten automaat. Het meisje had sigaret ten getrokken en moest voor het wisselgeld een palletje in het appa raat omzetten omdat de retour- knop defect was. Vervolgens bleef zij met haar vinger vast zitten. Uit eindelijk heeft de brandweer met een spreider en slijptol haar kun nen bevrijden. Het meisje hield geen letsel over aan het hachelijke avontuur. DE GEDENKTEKEN SPEetALIST VYk>r een Mj|w»uk herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. I 1

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3