Zevenhuizen - Moerkapelle II Bi P i?1*1 BOELHUISVEILING Hypotheekactie wegens succes verlengd! Wat doet met uw aflopende lijfrenteverzekering? Dollar naar dieptepunt Informatieavond 'Dool-hof' weeknieuws Nieuwsbrief voor Leden Rabobank De bank waar je lid van wordt Hart van Holland 24 november 2004 pagina 2 Tot 15 december kunt u nog profiteren van het speciale actieaan bod van 1% rentekorting op de rente van nieuwe hypotheken! Bel dus snel voor een BEL NU VOOR EEN SCHERPE AANBIEDING (0180) 63 73 56 6e jaargang nummer 287 V111 Financieel jaaroverzicht 2004 voor klanten Agenda Bent u ooit een spaarregeling aange gaan in de vorm van een lijfrentever zekering, koopsompolis, kapitaal verzekering of spaarplan? Misschien loopt deze binnenkort af. Zeker als u of uw partner tegen het pensioen aan zit, is er grote kans dat u snel recht hebt op uw eindkapitaal. Hoe u het beste kunt profiteren van het vrijgekomen bedrag is afhankelijk van uw persoonlijke wensen en fisca le regels. Om te besluiten wat u gaat doen met uw eindkapitaal, moet u eerst bekijken of u nu of straks behoefte hebt aan een aanvullend inkomen. Misschien hebt u een ande re bestemming voor uw eindkapitaal. U kunt in sommige gevallen bijvoor beeld met het eindkapitaal een direct ingaande lijfrente aankopen en de uitkeringen schenken aan uw meer derjarig kind. U ziet dat er tal van mogelijkheden zijn om uw eindkapitaal aan te wen den. Wat voor de juiste oplossing is, hangt af van üw wensen en omstan digheden én van de fiscale regels. Uw adviseur van de Rabobank kent alle voor- en nadelen en kan u in een per soonlijk adviesgesprek adviseren over de mogelijkheden die bij uw situatie passen. Belt u voor een afspraak met onze binnendienst Financieel Advies op telefoonnummer (0180) 63 73 56. Rabo Beleggingsadviesteam Onder invloed van een dalende olieprijs en geruststellende econo mische cijfers wist de Nederlandse beurs een duidelijk positief week- resultaat neer te zetten. De positieve uitschieter was VersaTel op het bericht dat John de Mol zijn belang in de onderneming had uitge breid naar 25%. Een andere grote stij- ger was Vopak. Beleggers liepen daar vooruit op de negenmaandscijfers, die naar verwachting positief zullen uitvallen. De winstwaarschuwing van Wessanen werd evenwel bestraft met een fikse koersdaling. Ook de cijfers van Wolters Kluwer kregen een nega tief onthaal. In het buitenland maak ten onder andere Arcelor ,Vodafone, Hewlett-Packard en Home Depot iets beter dan verwachte cijfers bekend. De grootste bewegingen in de afge lopen week vielen niet op de aande- lenbeurzen te noteren, maar op de valutamarkt. Voor het eerst sinds de invoering van de euro in 1999 sloot de dollar boven 1.30. Opmerkingen van de Amerikaanse minister van Financiën Snow dat de VS nog steeds hechten aan een sterke dollar werden door valutahandelaren met een kor rel zout genomen, mede omdat Snow tegelijk duidelijk maakte dat de Ame rikaanse regering niet van plan is in te grijpen op de valutamarkt. IRIS gaat ervan uit dat de dollar de komende tijd verder in waarde zal dalen. Dit is het meest aannemelijke pad waar langs de VS zich uit het 'twin deficits- moeras kunnen manoeuvreren. Een dollarcrisis is niet te verwachten, omdat de Amerikaanse economie geen tekenen van een sterke afkoe ling vertoont. Zo werden afgelopen week meevallende cijfers over de industriële productie bekendge maakt. Daarnaast kwamen inflatiecij fers, zowel aan producenten- als aan consumentenzijde, hoger uit dan ver wacht. Voor de Fed zullen deze cijfers geen aanleiding zijn om het ingesla gen pad van renteverhogingen te ver laten. Bron: IRIS Research Op donderdag 2 december aan staande wordt een informatie avond voor het nieuwbouwproject 'Dool-hof georganiseerd. Tijdens deze avond wordt aan geïnte resseerden informatie verstrekt over onder meer het verloop van het bouwproces, de kopersbegeleiding, de op te richten vereniging van eige naren en de speciale hypotheekaan bieding. Potentiële kopers die zich voor dit project hebben ingeschreven bij Per- dijk Makelaardij hebben inmiddels een persoonlijke uitnodiging voor '"Y-DOOL H0r jm BW J deze avond ontvangen. Overige geïn teresseerden worden verzocht zich aan te melden bij Perdijk Makelaardij via telefoonnummer (0180) 63 16 55. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle verstuurt in december naar haar leden de eerste editie van de Leden Nieuws brief. Deze nieuwsbrief heeft tot doel om leden te informeren over belang rijke ontwikkelingen binnen Rabo bank Zevenhuizen-Moerkapelle en de Rabobank Groep. De Leden Nieuws brief verschijnt vier keer per jaar. Dennis Kellner, waarnemend Direc teur licht het initiatief nader toe: "Wij vinden het belangrijk om onze klan ten en leden te informeren over het reilen en zeilen van onze bank. Nu doen wij dat al ruim vijf jaar onder andere via deze pagina in het Hart van Holland. Maar de informatie die wij hier verstrekken is vrij algemeen van aard. Wij hebben echter ook beleidsmatige zaken die wij graag met onze klanten en leden zouden willen delen. Nu realiseren wij ons dat lang niet iedereen geïnteresseerd is in deze informatie. Het versturen van een nieuwsbrief naar al onze klanten brengt onnodig veel kosten met zich mee en is daarom geen optie. Daarom hebben we besloten om een speciale nieuwsbrief voor leden in het leven te roepen. Onze bank telt inmiddels 1.800 leden, dus bereiken wij met de nieuwsbrief gelijk al een behoorlijk grote groep van onze klanten. Niet- leden die vanuit betrokkenheid toch op de hoogte gehouden willen wor den, kunnen de nieuwsbrief ontvan gen door simpelweg lid te worden van onze bank.Dat kost niets en levert naast het ontvangen van de nieuws brief ook nog andere voordelen op. Zo ontvangt u het Magazine U met tal van interessante aanbiedingen en worden leden jaarlijkst uitgenodigd voor onze ledenvergadering". Wilt u ook lid worden van onze bank of wilt u hierover nader geïnformeerd wor den, bel dan Anneke Roosenburg, (0180) 63 73 01. Wat biedt Swanla u nog meer? Wist u dat Swanla van oorsprong een sport cultureel centrum is en tot doel heeft zoveel mogelijk het ver enigingsleven in Zevenhuizen een onderdak te verschaffen voor hun activiteiten? Uiteraard, maar wist u ook dat het bedrijfsleven Swanla nu ontdekt heeft als accommodatie met uitste kende facilitaire voorzieningen. Swanla is onder andere, geschikt voor congressen, personeels- en themafeesten, recepties, symposia, seminars, presentaties, trainingen en workshops. Wij beschikken over twee vergader zalen voor resp. 80 en 30 personen, een drietal ruimten voor 8 tot 15 personen, een Ierse pub en een thea terzaal met foyer. Daarnaast omvat Swanla een grote sporthal (1200 m2) en een sportzaal (400 m2) met zwe vende vloer. De theaterzaal heeft een tribuneca paciteit van 220 zitplaatsen en een vlakke speelvloer. De zaal is voorzien van de modernste audiovisuele hulpmiddelen en lichttechniek. Dankzij een uniek opbergsysteem van de tribune kan de ruimte ook worden gebruikt voor andere acti viteiten. Verder beschikken wij over een representatieve, modern ingerichte foyer met een grote bar en een gezellige pub. In de grote zaal com pleteert een stijlvolle serre met bar het geheel van horeca faciliteiten. Wij bieden u vele mogelijkheden: van een eenvoudige snack of lunch tot uitgebreide themabuffetten. Wat denkt u van een compleet verzorgde avond voor uw personeelsfeest met buffet en aansluitend een voorstel ling in ons theater of een compleet verzorgde lunch tijdens uw bedrijfs presentatie? Is uw interesse gewekt? Bel ons gerust: 0180- 631989. In januari 2005 verschijnt voor het eerst het Financieel Jaaroverzicht 2004 voor onze klanten. Op dit over zicht staan gegevens van de betaal- en spaarrekeningen die van belang kunnen zijn voor hun belastingaan gifte. Deze informatie verschijnt daarna niet meer op de afschriften van de betaal- en spaarrekeningen. De Financi eel Jaaroverzichten worden verzonden in de maanden januari en februari. Daar waar mogelijk wordt het overzicht in één enveloppe met het rekeningaf schrift verstuurd. Namens het bestuur Dorpshuis Swanla Henk de Koning November: Tentoonstelling beel den schilderijen Lionsclub Zevenhuizen Moerkapelle De opbrengst komt ten goede aan Beeldverbinding Zorgcentrum "De Zevenster" Lionsctub Zevenhuizen MoericapeÜe organiseert op zaterdag 27 november 20Ö4 in La Baraque te Zeven huizen een Boefliuisvetfcng Vete interessante kavels, waaronder curiosa, antiek, sieraden en gebruiksvoor werpen. Sponsor en plaats van de veiömr U Baraque, Zuiéplasweg 14, 2761 JL Zevanbwree Bezichtiging: 27 november 2004 van 12.00 toll 3.00 uur Aanvang veSng: 13.15 uur Veilingmeester Dhr. J.H. Kroes Entree inclusief kavellfst en 1 kop koffie 1,50 Bezoekadressen: Openinastiiden: kantoor Zevenhuizen Openinastiiden: aeldwinkel Zevenhuizen Openinastijden: aeldwinkel Moerkaoelle Telefoonnummer Alaemeen: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekerinaen: Helodesklnternetbankieren/Telebankieren: Helodesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Telefoonnummer Beleaainasadvies: Rabobank website: Adviestiiden: Raboliin: Blokkeren passen/cards:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2