NIEUW GEOPEND FILIAAL ALBERT HEIJN ZEER WELKOM IN NESSELANDE Ik oh Informatieavond Vrijwilligers Hospice IJsselThuis huis Team Zeparo aanwezig bij de ^KerstfMcirfct UUR P TEAM ZEPARO pagina 22 Hart van Holland 8 december 2004 - 1 la- iFjllly" HL P-,-| - ^-"°^3Ibs --- Mensen die in de laatste fase van hun leven verkeren en die niet langer thuis verpleegd kunnen worden, een omgeving bieden waarin zij op een waardige manier kunnen sterven. Dat is de doelstelling van IJsselThuis. Alle professionals en vrijwilligers die bij het hospice betrokken zijn, zetten zich in om voor de bewoners en hun naasten de best mogelijke kwaliteit van leven te realiseren door hen de zorg te bieden die aansluit bij hun wensen en noden. Richtinggevende waarden zijn daarbij gelijkwaardigheid, gezamenlijkheid, respect voor autonomie en gepastheid. We hebben aandacht voor lichamelijke symptomen, maar natuurlijk ook voor alle andere aspecten van het overlijden. We bieden onze hulp vanuit de visie dat sterven een proces is dat bij het leven hoort. In het voorjaar van 2005 gaat in Nieuwerkerk aan den IJssel het Hospice IJsselThuis van start. Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die zich voor een aantal uren per week willen inzetten voor IJsselThuis. Waar IJsselThuis naar op zoek is zijn mensen die met grote betrokkenheid moeilijke maar ook eenvoudige taken willen vervullen. Het gaat om ondersteunen en verzorgen van mensen in hun laatste levensfase en het verrichten van lichte huishoudelijke taken. Daarnaast is hulp op allerlei gebied welkom. Als u naar de informatieavond komt hoort u hier meer over! U maakt dan ook kennis met mensen die zich al eerder heb ben opgegeven als vrijwilliger. Wilt u deze avond bijwonen, geef u dan op bij IJsselThuis, telefoon (0180) 31 82 23 of e-mail info@ijsselthuis.nl. De informatieavond vindt plaats op 9 december 2004, van 19.45 uur tot 21.45 uur. In de Rabobank, J.A. Beijerinkstraat 31, 2912 AA te Nieuwerkerk aan den IJssel. U kunt gebruik maken van de zij-ingang van het cultureel centrum. U bent welkom vanaf 19.30 uur. Stichting IJsselThuis Postbus 101 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 31 82 23 info@ijsselthuis.nl www.ijsselthuis.nl Wie zijn wij Club van 1000 "Voeg teven toe aan dagen, waar geen dagen zijn toe te voegen aan het leven". Door Geertrude Verweij Nesselande - Waar 10 weken gele den nog een kaal strand lag, staat nu de eerste winkel van de nieuwe wijk Nesselande. Woensdag 1 december werd dit nieuwste Albert Heijn filiaal officieel geopend door de voorzitter van de deelgemeen te, de heer van Duin, en directeur van AH Nederland, de heer Voogd. In de openingsweek waren er extra voordeelacties die alleen in het nieuwe filiaal geldig waren en ont vingen de klanten als welkomstca deau bij besteding 20,- of meer een AH boodschappentas. De kleintjes konden woensdag 1 december met Sint en Piet op de foto en zaterdag 4 december trad er een ballonnen- kunstenaar op. Filiaalmanager Ricardo Bosman: "Pas 10 weken geleden werd er besloten dit filiaal te openen. Eigenlijk was dit pas gepland voor het voorjaar. Maar nu de eerste 1000 woningen in de wijk klaar zijn, bleek de vraag naar een buurt- winkel heel groot. Het beleid van Albert Heijn is er op gericht in te spelen op de vraag van de omwo nenden, en daarom hebben we besloten deze tijdelijke winkel nu al te openen. Hier zullen we drie jaar blijven tot we een nieuwe win kel in het grote winkelcentrum dat aan het eind van het strand gebouwd zal worden, zullen betrekken." Regiomanager Corné Mulders vult aan: "Tien weken geleden was hier werkelijk niets anders dan een zandvlakte. Er lag nog geen riole ring, geen waterleiding, geen elek triciteit, niets. We zijn er trots op dat we dit in zo'n korte tijd hebben kunnen klaarspelen." "Het pand heeft het uiterlijk gekre gen van een grote strandtent, waardoor het goed in de omgeving past. Het is volgens mij zelfs uniek voor Nederland dat straks in de zomer de surfers zo van het strand onze winkel in kunnen lopen." "Tijdens de openingsweek was het al boven verwachting druk. We hebben een goede start gemaakt. Zoveel enthousiasme was echt een verrassing voor ons. We voelen ons zeer welkom hier." "We hebben dan ook een mix aan klanten. De bewoners uit de wijk zijn erg blij dat ze voor hun dage lijks boodschappen de wijk' niet meer uit hoeven, maar ook mensen uit de omgeving kunnen hier hun weekend en weekboodschappen komen halen. Albert Heijn Nesse lande is een filiaal met een com pleet vers-assortiment en uitge breid artikelenbestand. Zowel voor de dagelijkse boodschappen als voor de bijzondere boodschappen is de klant bij ons aan het goede adres. Naast de boodschappen heb ben we natuurlijk ook de andere producten zoals de AH-ticketservi- ce en de fotoservice, die als zeer betrouwbaar bekend staan. En een geweldig voordeel van deze winkel is de goede bereikbaarheid en de 90 gratis parkeerplaatsen." De heer Bosman: "Afgelopen zaterdag bleek dat we nu al een beetje een buurtwinkel aan het worden zijn. De koffiecounter fungeerde als ontmoetingsplaats en de reacties van de mensen waren zeer positief. Het is erg leuk een winkel te vesti gen in een zo pril stadium. We zijn als het ware bij de geboorte van de wijk aanwezig en we verheugen ons erop met de wijk mee te groei en." AH Rotterdam-Nesselande is te vinden aan de Kretalaan 168 (de toekomstige boulevard aan het eind van de Brandingdijk) en is van maandag tot vrijdag geo pend van 8.00 tot 20.00uur, op zaterdag van 8.00 tot 18.00uur. Stichting Op vrijdag io december zal team ZEPARO acte de presence geven tijdens de kerstmarkt in woonkern Zevenhuizen. Team ZEPARO zal met een kraam aan wezig zijn. Door team ZEPARO wordt erwtensoep verkocht waarvan het geld gaat naar de stichting Roparun. De erwtensoep zal worden gemaakt door de teamleden zelf zodat er zoveel mogelijk geld gaat naar het goede doel. Kom naar de kerstmarkt, koop een kop soep en steun het initiatief van dorps genoten om kankerpatiënten te steunen. Wilt u meer informatie dan kunt u tijdens de kerstmarkt contact met ons opnemen. Team Zeparo (ZEvenhuizen/ Moerkapelle-PArijs-ROtterdam) bestaat uitsluitend uit inwoners van Zevenhuizen en Moerkapelle en gaat meedoen aan de jaarlijk se Roparun, een estafetteloop van Parijs naar Rotterdam voor het goede doel. Deze loop zal plaatsvinden in het Pinsterweekeinde van 14 tot en met 16 mei 2005. De afstand van de Roparun - die start in Parijs en eindigt in Rotterdam - bedraagt ongeveer 520 kilometer. Het doel van de loop is zoveel mogelijk geld op halen voor kankerpatiënten. Om de mensen met kanker te steunen is veel geld nodig. Daarom heeft team Zeparo een "Club van 1000" opgericht. U kunt lid worden door het formulier in te vullen en 10 euro over te maken op de rekening van team Zeparo. U krijgt dan een lot van de Roparun-loterij gratis, en een naamsvermelding op onze website. Kijk voor meer informatie en het inschrijfformulier op WWW.teamzeparO.nl

Hart van Holland | 2004 | | pagina 22