Nieuws Zevenhuizen - Moerkapelle Jaarwerkcirculaire 1 Lagere olieprijs en goede cijfers in VS RABOBANK DECEMBERPUZZEL Financieel jaaroverzicht 2004 voor klanten Rabobank pagina 2 Hart van Holland 8 december 2004 De bank waar je lid van wordt 6e jaargang nummer 289 Openingstijden tijdens Kerst en Oud Nieuw Weeknieuws Telefoonnummer (0180) 63 73 53. In de decembermaand zijn wij zoveel mogelijk geopend om u van dienst te kunnen zijn. Op een aantal dagen rondom Kerst en Oud Nieuw gel den aangepaste openings- en ver werkingstijden. Vrijdag 24 december Sluiting 17.00 uur Vrijdag 3 7 december Sluiting 14.00 uur Maandag 3 januari Geopend vanaf 10.00 uur. Op alle andere dagen zijn wij gewoon geopend! U bent van harte welkom. Om een afspraak te maken kunt u con tact met ons opnemen via telefoon nummer 0180 - 63 73 83. Aanlevering betalingsopdrachten In verband met Oud Nieuw dient u rekening te houden met gewijzigde aan- levertijden voor betalingsopdrachten. Overschrijvingsformulieren uiterlijk 21 december Betalingsopdrachten die in 2004 ver werkt moeten worden, dient u uiterlijk dinsdag 21 december aan te leveren. Telefonische overboekingen Op 31 december is de uiterlijke aanle- vertijd van telefonische overboekingen 14.00 uur. Via Telebankieren kunt u nog tot 16.30 uur spoedopdrachten opgeven. Spoedopdrachten die na dit tijdstip worden aangeleverd worden op 3 januari 2005 verwerkt. Rabo Internetbankieren,Tele bankieren en Telebankieren Extra Betaalopdrachten die op 30 december vóór 17:00 uur worden aangeboden, krijgen nog een boekdatum en rente datum in 2004. Betaalopdrachten inge stuurd op 31 december vóór 17.00 uur, krijgen boekdatum 31 december 2004 en rentedatum 3 januari 2005. Deze tijdlijnen gelden ook voor periodieke en geagendeerde betaalopdrachten. Indien u incassobatches via Rabo Tele bankieren Extra inzendt en bijschrijving dit jaar nog gewenst is, dient u deze incassobatches vóór vrijdagmiddag 31 december 12.00 uur in te zenden. Incas sobatches die na 12.00 uur worden aan geleverd worden op de volgende werk dag (3 januari 2005) of op de opgege ven uitvoerdatum op de rekening bij geschreven. Directe aanleveraars interpay Als gevolg van de verwachte drukte verzoekt Interpay om betaal- en incas so-opdrachten die voor de kerst uitge voerd moeten zijn, uiterlijk 18 decem ber aan te leveren. Voor verwerking in 2004 geldt als uiterste aanleverdatum 23 december 2004 Op 25 en 26 december 2004 en 1 janu ari 2005 zijn ALLE bank-helpdesks gesloten De beurzen stegen afgelopen week toen op woensdag 1 december de olieprijs 5% daalde. Een vat Brent Crude kost nu zo'n USD 42. De olie prijs daalde nadat bleek dat voorra den in de VS meer waren gestegen dan verwacht. De zorgen over een tekort aan onder meer stookolie in de winterperiode namen hierdoor af. Ook positief voor het beurssentiment waren de goede cijfers over de Amerikaanse economie. De inkoopmanagersindex in de Vere nigde Staten is in november uitgeko men op 57.8, wat hoger was dan de ver wachting van 57. De ISM-index liet hier mee de eerste stijging zien in vier maanden en blijft met deze stand op een hoog niveau. De inkoopmanager sindex (ondernemersvertrouwen) ofwel de ISM-index is de belangrijkste graadmeter van de huidige economi sche groei in de Verenigde Staten. Daar naast waren zowel de persoonlijke inkomens en de bestedingen hoger dan verwacht. Het consumentenver trouwen in de VS was overigens wel lager dan verwacht. In Euroland viel in Frankrijk zowel het producenten- als het consumentenvertrouwen tegen. De dollar ging ondertussen naar een nieuw dieptepunt ten opzichte van de euro en gaf daarmee tegenwicht aan het positieve sentiment voor beleggers in Euroland. Niet zo gek veel nieuws de afgelopen week, maar desondanks flin ke koersuitslagen van diverse aandelen. Technische groothandel Hagemeyer spande daarbij de kroon met een koers stijging van bijna 18%. Het nieuws dat branchegenoot Rexel door durfkapita- list CDR is uitgekocht, wakkerde de overnamefantasie rond het aandeel aan. Op de tegenvallende winstberich- ten van kabelfabrikant Draka werd min der enthousiast gereageerd. Het aan deel moest procenten prijsgeven en sleepteTwentsche Kabel mee in zijn val. Ook het bericht dat de Franse mededin gingsautoriteiten uitzender Vedior kri tisch aan de tand voelen, vervulde beleggers bepaald niet met warme gevoelens. Een flinke koersval was het gevolg. De tussentijdse update van uit gever Elsevier, ten slotte, bevatte weinig nieuwe feiten. Beleggers reageerden dan ook schouderophalend. Bron: IRIS Research Een speciale decemberpuzzel voor kinderen tot en met 12 jaar. Spelregels: <1 streep de woorden aan. Dit mag verticaal, horizontaal of dia gonaal. De letters die overblijven vormen een slagzin. Lever je slagzin voor 25 december 2004 in. Dit kan bij de Rabo bank in Zevenhuizen of in de brievenbus bij de Geldwinkel in Moerkapelle. Misschien ben jij wel degene die een prijs gaat winnen! T E R R E T J E S K F 1 J N S T O R T E N E E K E R S T E L N E K R E N K L U 1 S G 1 E N S L U N E N N 1 P K E A T K V U U R W E R K 1 B B G L A B T S R E K G O O E N 1 E R O T J E S B O L U W A A N D E E L A M D J A N E R E K E Z R E V K E R S T M 1 S A A R Vuurwerk Sterretjes Kerstmis Kaars Storten Slagzin: Rotjes Oliebol Rabobank Kerstboom Verzekeren Geld Aandeel Kluis Pinnen Kerstbal Naam: Adres: Telefoonnummer Leeftijd: In januari 2005 verschijnt voor het eerst het Financieel Jaaroverzicht 2004 voor onze klanten. Op dit over zicht staan gegevens van de betaal- en spaarrekeningen die van belang kunnen zijn voor hun belastingaan gifte. Deze informatie verschijnt daar na niet meer op de afschriften van de betaal- en spaarrekeningen. De Finan cieel Jaaroverzichten worden verzon den in de maanden januari en februa ri. Daar waar mogelijk wordt het over zicht in één enveloppe met het reke ningafschrift verstuurd. Een miljoen euro virtueel beieggen met Investorgame Jongeren kunnen tot 25 december deelnemen aan de Investorgame. Met dit spel kunnen zij één miljoen virtuele euro's fictief beleggen in zelf gekozen bedrijven. Investorgame biedt de mogelijkhe den om de wereld van beleggen van dichtbij te beleven, zonder daarbij financieel risico te lopen. Er zijn veel beleggingsgames voor volwassenen, maar deze zijn moei lijk toegankelijk voor jongeren. Dit maakt de Investorgame uniek. Dit spel richt zich juist op jongeren vanaf 12 jaar. Ook is het mogelijk om subcompetities op te zetten met een groep, dit geeft bijvoor beeld een schoolklas de mogelijk heid klassikaal deel te nemen aan de Investorgame. Met de Investorgame zijn er dage lijks prijzen te winnen, zoals een Game Boy Advance SP en een cd- pakket. De hoofdprijs is een tv met LCD-scherm. Meer informatie over de Investorgame op www.rabo- youngdynamic.nl. Tarieven zakelijk betalingsverkeer 2005 De afgelopen weken hebben de zakelijke klanten de bijsluiter: tarie ven zakelijk betalingsverkeer 2005, ontvangen bij de rekeningsafschrif ten. De zakelijke klanten die de afgelopen periode geen rekening afschriften hebben ontvangen, zul len de tarieven voor 2005 apart per post ontvangen. Digitale acceptgiro Samen met TPG Post introduceert de Rabobank een nieuwe manier van facturen versturen en incasse ren: Notabox. Met Notabox kunnen bedrijven hun acceptgiro's elektronisch afle veren bij de digitale brievenbus van TPG Post. Rabobank zet ze vervol gens om in betaalopdrachten, die internetbankierende klanten on line kunnen betalen. Bedrijven besparen hiermee op hun kosten en voor consumenten betekent de Notabox extra betaalgemak! De Notabox wordt halverwege 2005 verwacht. Tot 15 december heeft u nog de mogelijkheid om te profiteren van de actie woonmaanden. Neem nu contact met ons op om uw eigen moge lijkheden te laten berekenen. 10 december Kerstmarkt georganiseerd door MVZom 17.00 uur op het dorpsplein Uitzendingen Nederland in Bedrijf 12 december: Aardappelen Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden: Openingstijden: geldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabolijn: Rabofoon: Rabo orderlijn: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Intemetbankieren/Tele bankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: Rabo Beleggingsadviesteam

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2