Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Effecten Rabo Performance Clicker Opnieuw verlaging hypotheekrente Uitdelen kalenders en agenda's in Moerkapelle De chipknip wint terrein afspraken Rabobank ±01 De bank waar je lid van wordt Klanten bijzonder enthousiast over opnames Nederland in Bedrijf pagina 2 Hart van Holland 15 december 2004 6e jaargang nummer 290 Weeknieuws Interpolis ZorgActief de nieuwe glasheldere ziektekostenverzekering voor ondernemers en particulieren ^terpolis Rabobank voor u, van en door uw bank In een eerdere uitgave van Hart van Holland berichtten wij u dat een aantal agrarische klanten bij drie uitzendingen van het wekelijks tv-programma Nederland in Bedrijf vertegenwoordigd zouden zijn. Dit 50 minuten durende programma, is gebaseerd op Tros Aktua in Bedrijf en wordt op elke zondagavond om 21.00 uur uitgezonden op RTL 5. Het geheel is gewijd aan de wereld van de Nederlandse Food Agri. Afgelopen donderdag 9 december was het thema "Aardappelen" aan de beurt. Verschillende manieren van bereiden en verpakken kwamen in deze uitzen ding aan bod. De akkerbouwers geno ten zichtbaar en waren bijzonder enthousiast evenals de klanten die aanwezig waren bij de andere twee opname-avonden met de thema's "Groente en Fruit" en "Sierteelt". Tijdens het programma, dat gepre senteerd wordt door Tineke Verburg, werd gesproken met diverse ver tegenwoordigers van bedrijven die actief zijn in de aardappelwereld.-De klanten vormden daarbij het levende decor. Tevens waren er opnames gemaakt bij Agrico, CelaVita, Farm Fri tes en Avebe. Na afloop werd, onder het genot van een drankje nog even gezellig nagepraat over deze toch wel bijzondere avond. De aflevering is door ruim 500.000 mensen bekeken. Rabo Beleggingsadviesteam Van 29 november tot en met 4 janu ari 2005, 15.00 uur kunnen beleg gers bij de Rabobank inschrijven op de Rabo Performance Clicker. Dit product speelt in op de vraag naar een rendement dat boven de huidige spaarrentes uitkomt zon der dat je daarvoor grote risico's hoeft te lopen. De Rabo Performance Clicker kent in de eerste twee jaar een vaste rente van 6% per jaar. In de jaren daarna is de hoogte van de rente variabel en kan oplopen tot maximaal 8%. De rente is dan gekoppeld aan de gemiddelde koersprestatie van een mandje van 25 internationale topaandelen. Om de kans op een aantrekkelijke coupon na de eerste 2 jaar te vergro ten, heeft de Rabobank het zoge naamde 'clicker- principe' ontwikkeld. Als aan het einde van jaar 3 of de vol gendejaren de koers van een aandeel uit het mandje gelijk of hoger is dan de startwaarde, dan wordt het rendement voor dat aandeel voor de hele looptijd op 8% vastgeclickt. Zelfs als de koers van dat aandeel nader hand weer zou dalen tot onder de startwaarde, telt het toch mee voor de maximale 8%. Als extra zekerheid is het aandeel ook beschermd tegen buitengewone koersdalingen. Per aandeel is namelijk een zogenoemde 'floor' (bodem) van -25% ingebouwd. Wanneer een aan deel 25% of meer daalt, telt dit voor maximaal -25% mee in de vaststelling van de coupon van dat betreffende jaar. Het clicker-principe en de Floor zorgen er samen voor dat de beleg ger ook na de eerste 2 jaren kans heeft op een aantrekkelijk rende ment. Als extra zekerheid garandeert de Rabobank dat de belegger aan het eind van de looptijd de volledige nominale waarde terugkrijgt. Zelfs als de beurs tegenzit, is de inleg van de belegger beschermd. Bron: IRIS Research Martktleider Rabobank heeft met ingang van 8 december 2004 opnieuw de hypotheekrente verlaagd. Deze verlaging is mede voortgevloeid uit de daling van de kapitaalmarktrente. Het betreft de adviestarieven voor vast- rentende leningen en vastrentende spaarvormen. Per 8 december 2004 zijn de tarieven voor woninghypothe ken met een rentevaste periode van 3 jaar en langer met 0,10% verlaagd. Eveneens per 8 december 2004 zijn de adviestarieven voor vastrentende leningen aan bedrijven met een ren tevaste periode van 1 jaar en 2 jaar met 0,10% verlaagd en die voor 3 jaar en langer met 0,20%. De rentetarie ven voor Spaar Vast Rekeningen met een looptijd vanaf 3 jaar zijn met ingang van 9 december 2004 met 0,10% verlaagd. Ook onze klanten in Moerkapelle wil len wij natuurlijk graag de mogelijk heid bieden om een kalender en/of een agenda op te halen. Op vrijdag 17 december aanstaande tussen 14.00 en 16.00 uur zal er in kantoor Moerka pelle een medewerker van onze bank aanwezig zijn om de kalenders en agenda's uit te delen. De chipknip, het betaalmiddel voor kleine bedragen, is bezig met een flin ke opmars. Dat blijkt uit cijfers van Cards en Chartale Betaaldiensten. Inmiddels zijn er vier miljoen actieve Chipknip gebruikers in Nederland. Zij doen minimaal een transactie per maand. In de maand oktober vestig de de Chipknip een nieuw record van 12.108.640 transacties. Vergeleken met dezelfde maand in 2003 is dat een stijging van 16%. Voor het jaar 2005 wordt er een aantal van 150 mil joen Chipkniptransacties verwacht. Klanten van de Rabobank zijn goed voor 33% van dit totaal aantal trans acties. Deze stijging is onder andere te dan ken aan het toenemende gebruik in verzorgingstehuizen, waar cursussen worden aangeboden en experimen ten met nieuwe functionaliteiten, zoals het pratende oplaadpunt wor den uitgeprobeerd. In onze beide geldwinkels zijn oplaadpunten voor de chipknip aanwezig. Indien u vra gen heeft over het gebruik van het oplaadpunt, onze medewerkers hel pen u graag. ér, - -1 gpèO s hzA-rt <'*-• swra»*- tfK? Rabobank en wielerploegen ondertekenen contract Theo de Rooij en Erik Breukink heb ben namens de Rabo Wielerploegen een nieuw contract met Rabobank Nederland getekend. Hiermee is de eerder dit jaar aangekondigde ver lenging van de sponsoringovereen- komst tot en met 2008 geformali seerd. Eind oktober is de wijziging van de organisatiestructuur van de Rabo Wielerploegen bekend gemaakt. Theo de Rooij, Erik Breukink en Geert Leinders nemen nu als statutaire directie de bestuurlijke verantwoor delijkheden over van de Stichting Professional Cycling Promotion (PCP). De overheveling van formele bevoegdheden naar de dagelijkse leiding van de Rabo Wielerploegen past in de trend van het internationa le wielrennen. De oud-bestuursleden van de Stich ting PCP, waaronder voorzitter Her man Wijffels, namen in het bijzijn van onder andere Michael Boogerd, Erik Dekker,Thomas Dekker en Mare Wau- ters officieel afscheid. Hennie Kuiper, ambassadeur van het Rabo Wieler- plan, overhandigde de oud-bestuurs leden een 'gewone' herenfiets. Het geschenk symboliseert de breedte van het Rabo Wielerplan. Namens de Rabobank refereerde Piet van Schijndel aan de betekenis van de Stichting PCP voor het Nederland se profwielrennen: 'De Stichting is ruim 20 jaar verantwoordelijk ge weest voor een zeer professionele en gelauwerde inbreng in het interna tionale wielerpeloton. De stichting is werkgever geweest voor zo'n 250 profrenners en 50 begeleiders. Zij heeft daarbij de belangen van een aantal grote sponsors op voortreffe lijke wijze behartigd.' Een flinke griep, een gebroken been of een hardnekkig kwaaltje. U kunt er zomaar last van krijgen. Daarom komt Interpolis nu met Zorg Actief. Een ziektekostenverzekering mét zorggarantie. Dus als u eens onverhoopt medische zorg nodig heeft, dan garanderen wij dat dit snel gebeurt. Afspraak is afspraak. Meer weten? Informeer bij Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle (0180) 63 73 23. Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden: Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkei Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboliin: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankie ren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2