LITI E PUZZEIWINNAARS BERICHTEN deHaij vander Wen de Probleemoplossers voor het bedrijfsleven cu t UITZENDBUREAU COMMERCIE BV Hart van Holland 15 december 2004 pagina 3 lieberichten Hartelijk dank voor alle kaarten, telefoontjes en bezoek tijdens mijn verblijf in de ziekenhuizen. Momenteel verblijf ik in revalidatiecentrum "Bloemendaal". Wij wensen iedereen Fijne Kerstdagen een Gezond 2005 Hartelijke groeten van Klaas en Janie Knop Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO Zoekt allerlei werkzaamheden in de tuinbouw. Wij hebben veel vakbekwame mensen in dienst, waaronder ook Pools personeel. Tel 06-51274225 06-53237269 Tijdens kantooruren: 070-363 10 90 Fax: 070-363 05 84 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging 7/ van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hofikeindseweg SO - 2665 KE Ëtleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d mat/e Zevenhuizen - Het woordspel uit de kerst culinairpagina's van 24 november en 8 december werd door de lezers goed ontvangen; veel jjoede inzendingen kwamen binnen. Wie kans wilde maken op een dinerbon ter waarde van 25,- moest het goede woord insturen. ru °P'ossing uit de eerste kerst culinairpagina van 24 november is ATEAUBRIAND. Uit de goede inzendingen werd de winnaar getrok ken: mevrouw E.M. Ammeraal-de Vogel uit Waddinxveen. De oplossing Rm/a6 tweede kerst culinairpagina van 8 december is AARDBEIEN- AROIS. Irene van Dijk uit Zevenhuizen is hier de gelukkige winnaar. *an beide dames onze felicitaties en natuurlijk smakelijk eten! (De dinerbonnen zijn vanaf 16 december af te halen van 9.00 tot 17.00 dr bij het kantoor van het Hart van Holland aan de Noordelijke uwarsweg 1a te Zevenhuizen). Mishandeling: Een 17-jarige Wad- dinxveense heeft op 6 december aangifte gedaan van mishandeling. Het feit werd gepleegd op 4 december op het fietspad langs de Chopinlaan ter hoogte van de Regenboogschool. De vrouw werd daar op haar fiets tegemoet gere den door een groepje van vijf jon geren. Tijdens het passeren werd met een onbekend voorwerp iets op haar been afgeschoten. Ze hield er een pijnlijke plek aan over. Politie assisteert bij bevalling: Dienstdoende agenten werd 7 december gevraagd te assisteren bij een bevalling. Een vrouw die moest bevallen zou door de brand weer naar beneden getakeld wor den om zo snel mogelijk naar het ziekenhuis gebracht te worden. De bevalling vorderde echter zo snel dat de brandweer niet afgewacht kon worden. De agenten werd gevraagd samen met het ambulan cepersoneel de aanstaande moeder naar beneden te tillen. Halverwege de trap werden zij verrast door het hoofdje van de nieuwe wereldbur ger! Ze tilden de moeder en het bijna ter wereld gekomen kindje de trap verder af en legden hen voor zichtig op de brancard. De verlos kundige nam vanaf dat moment het werk van de hulpverleners over en hielp een prachtig en gezond jongetje verder ter wereld. Moeder en kind werden snel naar het St. Jozefziekenhuis in Gouda gebracht en maken het goed. Schaap gestolen: Vanuit een weide aan het Noordeinde, schuin tegen over houthandel Huurman, is in de nacht van 6 op 7 december een wit- kleurig schaap, een zgn. Tesselaar, ontvreemd. Opvallend is dat de laatste weken meer diefstallen van vee uit weilanden hebben plaats gevonden in de regio. Het gaat daarbij vooral om schapen en enke le geiten. In Waddinxveen zijn inmiddels dieren ontvreemd aan de Plasweg, de Henegouwerweg en het Noordeinde. De overige beesten werden onder andere weggenomen in Moerkapelle, Moordrecht, Gouderak, Reeuwijk en Hazerswoude-dorp. De politie vraagt houders van schapen en gei ten alert te zijn op dit soort feiten en verzoekt eventuele getuigen van deze diefstallen zich te melden (0900-8844). Gebroken pols na val: Een bejaarde vrouw kwam op 8 december ten val in een flat aan de Passage. De vrouw struikelde over een verleng snoer, dat voor de uitgang van de lift lag en kwam ten val. Hierbij liep zij onder andere een gebroken pols op. Zij is voor verder onderzoek overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Rijden onder invloed: Op 10 decem ber heeft de politie een 45-jarige Waddinxveense bekeurd voor het rijden onder invloed. Zij werd door de surveillance gecontroleerd op de Wingerd, waarbij het alcoholge bruik werd vastgesteld. Aan het bureau blies zij 460 ug/l op de ademanalyse terwijl 220 ug/l de grens is. Ook werd de afgelopen week een 16-jarige Waddinxveense bromfietser aangehouden voor alcoholgebruik in het verkeer. De surveillerende agenten zagen op 12 december de jongeman zonder helm acrobatische toeren uithalen op zijn bromfiets, terwijl hij over de Zuidplaslaan reed. De ademana lyse kwam voor hem uit op 310 ug/l Diefstal en verduistering: Tegen een 21-jarige vrouw uit Heusden wordt proces-verbaal opgemaakt ter zake diefstal en verduistering. In de periode tussen september en november wist de vrouw bankpas- jes van derden te bemachtigen waarna zij geld pinde van de betrokken rekeningen. Aan de hand van een onderzoek is de vrouw op 10 december aangehou den en verhoord. Verduistering: Een 20-jarige vrouw uit Nieuwerkerk a/d IJssel heeft tegenover de politie bekend tegoedbonnen bij haar werkgever aan de Passage ontvreemd te heb ben. Ze liep tegen de lamp toen ze het merendeel van de bonnen in Nieuwerkerk bij een soortgelijke zaak inleverde. In totaal werden enkele duizenden euro's door het werkneemster op deze manier buitgemaakt. De vrouw is na ver hoor met een dagvaarding op vrije voeten gesteld. Eenzijdig ongeval: Op 12 december vond een eenzijdig ongeval plaats op het Noordeinde ter hoogte van het Lindenlaantje. Een uit de rich ting Boskoop komende vrouw reed met haar personenauto over een middengeleider. Hierbij werden de verkeerspalen op de geleider uit de grond gereden. De vrouw kwam met haar auto in de linkerberm van de weg tot stilstand. Het voertuig was totaal vernield. De vrouw bleef ongedeerd. terrein aan het Noordeinde, naast de Rijksweg, is in de nacht van 6 op 7 december een bestelauto van het merk Ford Transit, kleur wit, weg genomen. De auto stond op een afgesloten terrein. De dader heeft ook het slot van het hek gefor ceerd. Verdacht van bedreiging en mis handeling: De politie heeft in de vroege morgen van dinsdag 7 december in Gouda en Waddinx veen twee mannen van 31 en een vrouw van 22 jaar aangehouden. Allen worden er van verdacht een 27-jarige man uit Boskoop in de vroege avond van dinsdag 30 november bij zijn woning te heb ben bedreigd en mishandeld. De Boskoper liep daardoor onder meer een gebroken neus op. Ook werd er interieur van hem vernield door het drietal. De oorzaak van dit geweld ligt vermoedelijk in een zakelijk geschil. De verdachten zijn donderdag 9 december bij justitie voorgeleid. Verduistering: Een 17 jarige vrouw uit Boskoop is op 9 december aan gehouden op verdenking van ver duistering van geld. Ze liep stage bij een winkelbedrijf aan de Burg. Colijnstraat. Tijdens het tellen van de kassaopbrengst van 7 december wist zij een bedrag van 1000 euro achter te houden. De vermissing kwam de volgende dag aan het licht, waarop aangifte werd gedaan bij de politie. Al gauw werd duidelijk dat de verdenkingen naar de stagiere uitgingen. Na aanhou ding bekende zij het feit. Ze ver klaarde het geld te hebben wegge geven aan een zwerver. Inmiddels heeft ze een dagvaarding ontvan gen om voor de kinderrechter te verschijnen. Enkel gebroken na val: Een 59-jari- ge Boskoopse vrouw kwam op 10 december op de Koninginneweg ten val nadat zij enigszins onwel geworden was. Hierbij liep zij een open enkelbreuk op. De vrouw is met een ambulance naar het Groe ne Hartziekenhuis vervoerd voor verdere behandeling. Inbraak restaurant: In de loop van dinsdag 7 december is ingebroken in een restaurant aan de Strand weg. De dader(s) is/zijn binnenge komen door op diverse plaatsen deuren en ramen te forceren. Een klein geldbedrag is uit de kassa ontvreemd en ook een aantal fles sen sterke drank is meegenomen. Eenzijdig dodelijk ongeval: Bij de meldkamer van de politie kwam op 8 december om middernacht een melding binnen dat een eenzijdig ongeval had plaatsgehad op de Bredeweg. Toen de politie agenten ter plaatse kwamen, moest worden geconstateerd dat de bestuurder was overleden. Over de oorzaak van het ongeluk wordt een onder zoek ingesteld. Vernieling reclame letters: Vermoe delijk in het weekend zijn van een bedrijfspand op het Nijverheidscen trum de reclame letters vernield. De dader(s) heeft de letters van de muur gehaald en vervolgens ver nield. Diefstal auto: Vanaf het bedrijven- Controie vuurwerk verkooppunt: Bij een controle van een vuurwerk verkooppunt aan de Noordelijke Dwarsweg is geconstateerd dat niet aan alle voorwaarden werd vol daan. Eén van de geconstateerde overtredingen was dat er te veel consumentenvuurwerk was opge slagen en dat niet aan alle veilig heidsvoorzieningen was voldaan. Tegen de overtreder is een proces verbaal opgemaakt. Kop-staart botsing: Dinsdag 7 december heeft zich een kop/staart botsing voorgedaan op de Swanla- weg ter hoogte van het benzinesta tion. Er ontstond materiele schade. Botsing auto met winkel: Dinsdag middag 7 december is na het tan ken en bij het wegrijden de voet van een automobilist van de rempe daal geschoten en terecht gekomen op het gaspedaal. Resultaat: de auto kwam tot stilstand tegen de winkel van het benzinestation op de Swanlaweg. Alleen materiële schade. Snelheidscontrole: Woensdag 8 december is een snelheidscontrole gehouden van 8.00 tot 14.00 uur op de Zuidplasweg. in deze periode passeerden 3590 voertuigen de radarwagen. Er zijn 29 foto's gemaakt van snelheidsovertreders. De hoogst gemeten snelheid was 106 km/u (toegestaan 80 km/u). Alle overtreders kunnen de komende weken een bekeuring verwachten. PEJ7EDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties'! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3