miiim MOERKAPELLEI DE LEPELAAR 16 NIEUWERKERK A/D IJSSEL DERDE TOCHTWEG 2 DORPSSTRAAT 142 MOORDRECHT i SPOORWEGLAAN 2-4 MOERKAPELLE PROJECT BOERDERIJ ZEGWAARD ZEVENHUIZEN KNIBBELWEG14B ZEVENHUIZEN j KRATONLAAN 72 MOERKAPELLE I MOERKAPELSE ZIJDE 70 ZEVENHUIZEN i PERKSTRAAT 73 ROTTERDAM CHARLIE PARKERSINGEL 7 ROTTERDAM (NESSELANDE) BRANDINGDIJK192 pagina 12 Hart van Holland 22 december 2004 Vraagprijs 375.000,- k.k Vraagprijs 850.000,- k.k. Vraagprijs 495.000,- k.k. Een prachtige, ruime woning met diverse mogelijkheden voor een bedrijf aan huis! Vraagprijs 1.600.000,- k.k Koopsom 662.500,- v.o.n. Vraagprijs 739.000,- k.k. Vraagprijs 249.000,- k.k. Vraagprijs 217.500,- k.k. Vraagprijs 410.000,- k.k. Vraagprijs 219.000,- k.k. Vraagprijs 219.000,- k.k. Uitstekend onderhouden, geschakeld haltvrijstaand woonhuis met een prachtig aangelegde tuin (ca. 72 m2) op het zuid westen. Ind.: Beg. gr.: Hal/entree met toi let, royale en fraai afgewerkte woonka mer (ca. 52 m2), met een Bruynzeel par ketvloer, spachtelputz wanden en open slaande deuren naar achtertuin. Open keuken in de kleurstelling creme/beuken v.v. gaskookplaat met afzuigschouw, koelkast, combimagnetron, vaatwasser, close-in boiler en carrouselkast. Vanuit de hal is de praktische bijkeuken bereik baar, welke een w.m.- en dr. aansl. heeft. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers (voorheen 4) waarvan 2 met vaste kasten. Luxe betegelde badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel, 2e toilet en designradiator. 2e Verd.: Voorzolder met opstelplaats combiketel ('97) en zonneboiler. Ruime zolderkamer (ca. 6.00 x 2.50). Deze zeer goed onderhouden en goed gelegen woning is zeker uw bezichtiging waard! Bwjr.: 1997. Opp.: 194 m2. Inh.: ca. 480 m3. Recent gebouwde, luxe afgewerkte vrijstaande villa. Deze prachtige woning herbergt zowel van binnen als van buiten een zee van ruimte. De tuin is fraai aangelegd met voldoende par keergelegenheid, een carport en zonneterras. Indeling: Beg. gr.: Royale hal met ruim toilet, bijkeuken met w.m.aansl.. Woonkamer van maar liefst 80 m2 met gashaard, 2 paar opensl. deuren en schuifpui naar de tuin. Cremekleurige keuken, compleet v.v. apparatuur. 1e Verd.: Overloop, 4 ruime slaapkamers, 2 luxe badkamers, separaat toilet. 2e Verd.: Grote open zolder met opstelplaats combiketel, afgescheiden bergruimte. Bijz.: Geheel v.v. kunststof kozijnen, op de beg. gr. ligt een fraaie eikenhou ten vloer, op beide verdiepingen ligt vloerbedekking, nagenoeg alle wan den zijn v.v. glasvliesbehang, beide badkamers zijn licht betegeld en hebben een travertin vloer met vloerverwarming. Kortom: Zoekt u een ruime, nieu we woning met veel vrijheid en prachtig polderuitzicht, maar ook v.v. luxe en comfort, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard! Bwjr.: 2003. Opp.: 2.310 m2. Inh.: ca. 650 m3. Aan de gezellige Dorpsstraat met alle voorzieningen op loopafstand gelegen vrijstaand woonhuis (Gemeentelijk Monument) met veel karakteristieke details. Achter de woning bevindt zich een loods van 8 x 8 m, welke momen teel als kantoor en opslagruimte gebruikt wordt. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet en trapkast, zij-entree. Sfeervolle kamer-en-suite met schouw en fraaie glas-in-lood schuifdeuren. Ruime keuken met schouw, vaatwasser, geiser en vaste kasten. Kelder, luxe badkamer v.v. hoekwhirlpool en wastafelmeubel. Bijkeuken met w.m.- en dr.aansl. 1e Verd.: Grote overloop met doucheruimte en bergvliering, 4 slaapkamers. Bijz.: Het perceel heeft de bestemming centrumvoorzie ningen, er is kleinschalige detailhandel toegestaan. De woning is ged. v.v. dubbelglas. De woning is in 2004 aan de buitenzijde geschilderd. Het perceel is rondom afgebakend d.m.v. een fraai hekwerk. Bouwjr.: ca. 1860. Opp.: 338 m2. Inh.: ca. 465 m3. Op een gunstige zichtlocatie in de Zuidplaspolder gelegen uniek woon-/werkpand. Dit fraaie en unieke object bestaat uit een royaal woonhuis (ruim 750 m2), kantoor/showroom, dubbele garage en opslag ruimte. Rondom de woning ligt een heerlijke, onder architectuur aangelegde tuin en een parkeerterrein. Het perceel heeft de bestemming "bedrijfsterrein/ bouwbedrijf", deze zou kunnen worden omgezet in de bestemming "woondoeleinden". Naast de woning staat de garage, hierachter bevindt zich een kantoor ruimte/showroom met o.a. pantry, toilet en opslag ruimte. Bergzolder boven het geheel. Achter de woning staan 2 grote schuren. Kortom, een object gebouwd met veel aandacht voor kwaliteit en gelegen nabij diverse autosnelwegen! Bouwjr.: 1984. Opp.: 3.495 m2. Een aanwinst voor Moerkapelle! In de Dorpsstraat te Moerkapelle wordt de oude boerderij Zegwaard door Bouwbedrijf De Graaf verbouwd en uitgebreid tot een schitterend wooncomplex van vier woningen. Een unieke kans om landelijk wonen ook letterlijk te erva ren. Met de snelwegen, grote steden en de Rottemeren als recreatiegebied binnen handbereik, is Moerkapelle een aantrekkelijke gemeente om in te wonen. Daar de voorgevel van deze prachtige boerderij beeldbepalend is, is het uitgangspunt dat het gehele voorhuis gehandhaafd blijft en het geheel de uitstraling van een boerderij behoudt. De eenvoud van "de deel" en het oorspronkelijke hoogteverschil worden in het plan ver werkt en het eindresultaat worden prachtige comforta bele woningen. Dit alles is terug te vinden in de rijke kozijninvulling aan de tuinzijde van de woningen en aan de entreezijde een boven- en onderdeur met een luifel op ijzeren siersteunen. De eenvoud wordt terug gevonden in de zinken goot. De dakkapellen zijn rijk afgewerkt en de achterste woning heeft een garage/berging in de vorm van een hooiberg. Nog 1 te koop: Bouwnummer 4, hoekwoning rechts, 640 m2 grond, inhoud 546 m3, garage van 36 m2. Schitterend afgewerkte, via de gara ge geschakelde villa. Deze lichte en zeer royale woning heeft rondom een prachtig aangelegde tuin met de achtertuin op het ZW. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet. Bijkeuken v.v. w.m.- en dr.aansl. en toegang tot garage. Royale, lichte woonkamer (ca. 66 m2!) met o.a. fraaie eiken- -houten vloer, elektrische zonwering en opensl. deuren. Ruime open keu ken in "vanille" kleurstelling v.v. inb.app.. 1e Verd.: Overloop. 4 slaapka mers waarvan één met toegang tot balkon. Luxe badkamer met ligbad, dou checabine, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Open zolderruimte met opstelplaats combiketel en zonneboiler. Van deze ruimte kan gemakkelijk een 5e kamer gemaakt worden. Bijz.: V.v. alarmsysteem en stofzuigerin stallatie. Nagenoeg geheel v.v. gestucte wanden. Bwjr.: 1999. Opp.: 531 m2. Inh.: ca. 650 m3. Royale, uitgebouwde tussenwoning met zonnige achtertuin, gelegen aan een rustige weg nabij de dorpskern. Ind.: Beg. gr.: Stenen berging aan de voorzijde van de woning. Hal met meterkast en toilet. Ruime, uitge bouwde woonkamer (ca. 46 m2) met trapkast, gegranolde wanden, gel- haard, electrisch zonnescherm en fraaie openslaande deuren naar de achtertuin. Vanuit de woonkamer komt u via een toog in de halfopen keuken.1e Verd.: Overloop, 2 slaapka mers (voorheen 3), waarvan één met grote dakkapel. Badkamer (blauw-wit) v.v. ligbad, wastafelmeubel, 2e toilet en designradiator. 2e Verd.: Open zol derruimte met opstelplaats combiketel, wasmachineaansluiting en bergzol- dertje. De gehele woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Bwjr.: 1989. Opp.: 129 rm. Inh.: ca. 390 m3. Nagenoeg nieuw en luxe 3-kame- rappartement op de 1e verdieping van een kleinschalig nieuwbouw- complex. Dit fraaie appartement beschikt over een royale berging in de onderbouw en een eigen par keerplaats op het afgesloten achter terrein van het complex. Tevens is het complex voorzien van 2 lift- installaties. Indeling: Entree/gang met modern betegeld toilet. Ruime, lichte woonkamer, vanillekleurige, open keuken in U-opstelling compleet v.v. inb.app.. 2 Slaapkamers, badkamer (wit/blauw) v.v. douchecabine, vaste wastafel en designradiator. Berging met opstelplaats combiketel en wasmachineaansluiting. De woning is grotendeels voorzien van een mooie laminaatvloer en glasvliesbehang. Bouwjr.: 2002. Opp.: 117 m2. Inh.: 305 m Riant en jong ('99) haltvrijstaand woonhuis met garage, rustig gele gen aan de rand van de gewilde woonwijk Swanla. indeling: Beg. gr.: Hal, modern toilet, toegang tot de garage (o.a. v.v. water, verwarming en electr. deur). Ruime woonkamer met trapkast en zowel aan de voor als achterzijde openslaande deuren naar een terras. Open keuken (vanille) v.v. 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, combimagnetron en vaatwasser. 1e Verd.: Grote overloop met inloopkast, 2 slaapkamers aan de achterzijde, ruime slaapkamer aan de voorzijde met Frans balkon. Lichte badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en vrijhangend toilet. 2e Verd.: Royale open zolder met openslaande deuren naar dakterras (ZW). Aan de achtertuin grenst een grasveld, waardoor de eigen tuin als het ware verlengd wordt. Bwjr.: 1999. Opp.: 259 m2. Inh.: ca. 510 m3. Goed onderhouden eengezins woning, gelegen op een leuke locatie aan een singel en op loopafstand van de Zevenhuizerplas. De woning heeft een. mooi aangelegde, diepe achter tuin en is in 2002 geheel v.v. nieuwe kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet v.v. fonteintje. Lichte, open keuken ('97) met keramische kookplaat, afzuigschouw en oven. Tuingerichte woonkamer v.v. deur naar de ca. 13 m diepe achtertuin met berging. 1e Verd.: 3 Slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Overloop met bergvliering en ruimte met w.m.- en drogeraansl.. Royale zolderkamer met 2 grote dakkapellen. Bijz.: Verwarming middels stadsverwarming.De beg. gr. is v.v. plavuizen met vloerverwarming. De erfpachtscanon bedraagt ca. 1617,— per jaar. Bwjr.: 1988. Opp.: 143 m2. Inh.: ca. 325 m3. t in aanbouw zijnde appartementen complex Nessewerf (gebouw A) bieden wij aan een fraai gelegen 3 kamer appar tement op de 4e verdieping met berging en eigen parkeerplaats in de onder bouw. Dit fraai gelegen complex bevat 26 appartementen verdeeld over 5 ver diepingen plus een kelder met daarin parkeerplaatsen en bergingen. Uiteraard is dit complex voorzien van een liftinstallatie. Het appartement op de 4e ver dieping is als volgt ingedeeld: Royale entree/hal, meterkast, bet. toilet met fontein, inpandige berging met daarin de opstelplaats voor de wasmachine en de unit van het mechanisch ventilatiesysteem, badkamer, 2 slaapkamers en woonkamer/keuken. Vanuit de woonkamer bereikt u het balkon van ruim 8 m2 van waar u een prachtig uitzicht heeft over een waterpartij. Het appar tement is momenteel in aanbouw en wordt opgeleverd incl. badkamer, maar excl. keuken. De oplevering wordt medio februari 2005 verwacht.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 12