MOERKAPELLE NOORDEINDE 119 MOERKAPELLE MOERKAPELSE ZIJDE 40 NOORDELIJKE DWARSWEG 2A OOST BUURTSTRAAT 14 GRASPOL 2 HAZEVELD 35 WILLEM ALEXANDERPLANTSOEN 2 SCHIELANDSINGEL1 Internet: www.perdijkmakelaardij.nl ZEVENHUIZEN KRATONLAAN 126 Hart van Holland 22 december 2004 pagina 13 Vraagprijs 795.000,- k.k. vraagprijs 595.000,- k.k. Vraagprijs 298.000,- k.k. Vraagprijs 229.000,- k.k. Vraagprijs 329.000,- k.k. Vraagprijs 295.000,- k.k. Vraagprijs 198.000,- k.k. Vraagprijs 265.000,- k.k. 4/ 4 K Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen Tel. 0180-631655 - Fax: 0180-633808 Vraagprijs 224.000,- k.k. Vrijstaande semi-bungalow met inpan dige garage op ca. 1.900 m2 eigen grand, gelegen op een landelijke locatie nabij de A12. De woning heeft door haar ruimte en praktische indeling diverse mogelijkheden zoals bijvoorbeeld een bedrijf aan huis. Rondom de woning ligt een parkachtige tuin met een riante vij ver. Ind.: Beg. gr.: Ruime hal met toegang tot zoldervertrekken en moge lijkheid voor meerdere slaapkamers. Lichte woonkamer (ca. 43 m2) v.v. elektrische openhaard. Woonkeuken met prachtig uitzicht op de achtertuin, toegang tot het balkon en div. inb.app.. Riante slaapkamer (voorheen 2 kamers) met 2 bergkasten, toegang tot het balkon en deur naar de badka mer v.v. douchecabine, toilet en wastafel. Souterrain: Hal toilet v.v. fontein. Badkamer met hoekbad en dubb. wastafel. Ruime slaapkamer v.v. div. inloopkasten. Inpandige garage voor meerdere auto's met automatische roldeur, w.m.- en dr.aansl., lavet, boiler en apart berghok met c.v.ketel. Bwjr.: 1965. Inh.: ca. 800 m3. Zeer ruim en nieuw penthouse in kleinschalig appartementencom plex met eigen parkeerplaats en berging in de overdekte parkeerkel der. De woning is met een lift bereikbaar en beschikt over 4 bal kons. Indeling: Hal met geheel betegeld toilet (vrijhangend) v.v. fonteintje, meterkast en een inpan dige berging met combiketel en w.m. aansl.. Zeer royale woonka mer met toegang tot 2 balkons (0), open keuken met eethoek, toegang tot balkon (W) en compleet v.v. inbouwapparatuur (woonkamer en keuken samen ca. 65,5 m2). 2 Ruime slaapkamers met toegang tot een balkon. Luxe badkamer met hoekbad, douchecabine, wastafel, toilet en designradiator. Bwjr.: 2002. Opp.: 156 m2. Inh.: 420 m3. Zeer luxe afgewerkte vrijstaande villa met garage, gelegen op een gezellige locatie aan doorgaand vaarwater en aan de rand van het centrum van Zevenhuizen. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal, met toilet, riante woonka mer, (ca. 57 m2) met veel lichtinval door de vele raampartijen, elektrisch bedien- bare zonwering en sereens en 2 paar opensl. deuren naar de fraaie, onder architectuur aangelegde tuin met onderheid terras. Moderne open keuken compleet v.v. inbouwapp. en bar. Tussenhal met 2 provisiekasten, bijkeuken met keukenblok, w.m. en dr.-aansl. en deur naar tuin, garage/ berging. 1e Verd.: Overloop, 2 royale slaapkamers, moderne, lichte badkamer v.v. douchestoomcabine, whirlpool, toilet, wastafelmeubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met twee grote bergkasten. Ruime 3e slaapkamer met dakkapel. Bijz.: Beg. gr. is v.v. fraaie marmeren plavuizen. Gehele beg. gr.fincl. garage), alsmede de badkamer zijn v.v. vloerverwarming. Bwjr.: 2001. Opp.: 355 m2. Inh.: ca. 575 m3. In het gezellige centrum van Moordrecht gelegen sfeervol en vrijstaand herenhuis. Indeling: Beg.gr.: Royale hal met meterkast, lichte bad kamer v.v. wastafelcombina tie, douchecabine en opstel plaats combiketel ('92). Separaat toilet met fontein tje, w.m.-en dr.aansl.. Ruime woonkamer, verdeeld in een zit- en eetkamer. Eenvoudige open keuken, opkamer, berg ruimte. 1e Verd.: Overloop v.v. vaste kasten en met toegang tot balkon (ZW), 2 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kasten. 2e Verd.: Voorzolder, zolderkamer. Bijz.: Geh. v.v. dubbelglas, kapisolatie en vernieuwde kozijnen. Bouwjr.: 1780. Opp.: 126 m2. Inh.: 450 m3. In plezierige woon wijk, aan een woonerf gelegen, geschakeld herenhuis met garage en erf t.b.v. 2e auto en zonnige tuin op het Zuidwesten. Ind.: Royale hal, bet. toilet met fontein, woonka mer van ca. 43 m2 met open haardpartij en schuifpui. Open woonkeuken in hoe- kopstelling v.v. div. inbouwapp., en bijkeuken. 1e Verd.: 4 Slaapkamers, bet. badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, opstelplaats CV ketel Vaillant 1998, tevens toegang tot royale bergvliering. Bouwjaar: 1982. Opp.: 302 m2. Inhoud: ca. 395 m3. In een heerlijke, groene woonomge ving gelegen goed onderhouden herenhuis met berging. Indeling: Beg. gr.: Uitgebouwde entree/hal, luxe bet. toilet met fontein, L-vormige woonka mer (uitgebouwd) van ca. 40 m2 met een open haard, luxe open keuken in hoekopstelling welke in 1996 is ver nieuwd. De keuken (geel/beuken) is voorzien van een vaatwasmachine, koelkast, combi-magnetron, gaskook- plaat, afzuigschouw en een kleine bar. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers (allen v.v. vaste kasten), luxe bet. badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet, douchecabine en designradiator. De badkamer is uitgevoerd in wit met terra vloertegels en details. 2e Verd.: Overloop met vaste kastenwand en toegang tot bergruimte alsmede toegang tot een bergvliering, opstel plaats voor ketel C.V. en 2 slaapkamers. Bwjr.: 1973. Opp.: 140 m2. Inh.: 410 m3. Op een rustige locatie aan een plant soen gelegen tussenwoning met tuin op het zuiden. Indeling: Beg. gr.: Hal met trapkast en toilet met fonteintje. Doorzon- woonkamer met nette laminaatvloer en elektrische zonwering, open keuken in rechte opstelling v.v. 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, close-in boiler en deur naar de zonnige achtertuin met berging. 1e Verd.: Overloop met inbouwkast, 3 slaapkamers waarvan 2 met inbouw- kasten en badkamer met ligbad, toilet, wastafel en w.m.aansl.. 2e Verd.: Voorzolder met bergruimte en opstelplaats combiketel, zolderkamer met grote inloopkast en dakkapel. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing en voorzetramen Bwjr.: 1974. Opp.: 133 m2. Inh.: 350 m3. Op leuke locatie aan een singel gelegen, goed onderhouden, hoekwoning met garage. De woning heeft een fraai aangeleg de, royale tuin en is grotendeels v.v. kunststof kozijnen met dub bele beglazing. Indeling: Hal met modern toilet en trapkast. Woonkamer met (o.a. door het zijraam) veel lichtinval en een mooie plavuizen vloer v.v. vloer verwarming. Keuken met 4-pits gaskookplaat, oven en afzuigkap. 1e Verd.: Overloop v.v. vaste kast, 2 slaapkamers (voorheen 3), luxe betegelde bad kamer ('01) v.v. douchecabine, dubbel wastafelmeubel en hangend toilet. 2e Verd.: Voorzolder met w.m.- en drogeraansl., ruime zolderkamer v.v. veel bergruimte. Bwjr.: 1972. Opp.: 171 m2 eigen grond ca. 54 m2 huurgrond. Inh.: ca. 330 m3. *9* Op rustige locatie gelegen, praktisch ingedeelde tussenwoning met 2 bergingen in de achtertuin. Indeling: Beg. gr.: Hal. met toilet (vrijhan gend) v.v. fonteintje. Tuingerichte woonkamer met de mogelijkheid voor plaatsing van een openhaard en toegang tot de achtertuin. Lichte, open keuken ('01) v.v. keramische kookplaat met afzuigschouw, vaatwasser en close-in boiler. De begane grond is v.v. een fraaie plavuizen vloer. 1e Verd.: 3 Royale slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, douche, wastafelmeubel en designradiator' 2e Verd.: Voorzolder met w.m.- en dr.aansl. en opstelplaats combiketel (2000). 2 Ruime slaapkamers, beide met bergruimte en één v.v. vlizotrap naar de bergvliering. De gehele woning is v.v. dubbele beglazing. Bouwjr.: 1985. Opp.: 124 m2. Inh.: ca. 330 m3.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 13