Heeft u interesse in een bestuurszetel? S\ TE HUUR Water vraagt om heldere keuzes 7\\ PrintAbout Commerciële Medewerkers (mJv) pagina 26 Hart van Holland 22 december 2004 J' Herverkiezing voorde categorie Gebouwd in april Perkstraat 72, Zevenhuizen ZH vraagprijs 274.000,00 K.K. Smits Makelaardij o.z. Schieland en de Krimpenerwaard De mooiste dag van uw leven onbetaalbaar? Welnee Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Maasboulevard 123 Postbus 4059 3ÖÖ6AB Rotterdam www.schielandendekrimpenerwaard.nl Uitnodiging Openbare vergadering Schieland en de Krimpenerwaard bedrijfs/opslagruimte Oppervlakte 400ma. Grote inrijdeuren, ruime parkeergelegenheid. Gunstig gelegen in Zevenhuizen-Moerkapelle bij A12 - A2Ü. Redelijke huurprijs. Tel. 079-5931519 Medewerkers gezocht! Drie maanden geleden zijn er verkie zingen gehouden voor het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard. Een van de gekozen kandidaten is in oktober niet toegelaten als bestuurs lid vanwege het vervalsen van hand tekeningen. Hiertegen heeft de kandidaat beroep ingesteld waarna de Raad van State heeft bepaald dat een herverkiezing moet plaatsvinden voor de categorie Gebouwd, van het kiesdistrict Schieland. Voor u de gele genheid om u alsnog kandidaat te stellen. Wie kan zich kandidaat stellen Bijna iedereen die affiniteit heeft met waterbeheer kan zich kandidaat stellen. Er geldt een aantal regels. Een kandidaat moet bij aantreden tot het algemeen bestuur 18 jaar of ouder zijn (het aantreden is voor lopig gepland op 29 juni 2005) en niet krachtens de Kieswet zijn uitgesloten van het stemrecht. Daarnaast mogen bij de herverkiezing geen personen meedoen die bij de bestuursverkiezing in oktober 2004 kandidaat zijn geweest. Een uitzondering vormen de personen die kandidaat waren in de categorie Gebouwd van het kiesdistrict Schieland. Verder geldt dat een kandidaat: - ondersteund moet worden door minimaal tien personen die bevoegd zijn tot kandidaatstelling in de categorie Gebouwd; - voor opgave van kandidaatstelling gebruik moet maken van de vier kandidaatstellingsformulieren; - de vier kandidaatstellingsformulieren volledig moet invullen en op de kandidaatstellingsdag moet (laten) inleveren; - bij de opgave een kopie van een geldig legitimatiebewijs dient in te leveren. Aanvragen kandidaatstellingsformulieren De kandidaatstellingsformulieren en een brochure over het water schapsbestuur en de verkiezing zijn vanaf 1 januari 2005 aan te vragen via het e-mailadres verkiezing@hhsk.nl en via het telefoonnummer 010 45 37 274. Vanaf die datum zijn de formulieren ook te downloaden van de internetsite www.schielandendekrimpenerwaard.nl Dag van kandidaatstelling De ingevulde en ondertekende kandidaatstellingsformulieren kunnen uitsluitend worden ingeleverd op 26 januari 2005 van 09.00 uur tot 19.00 uur bij het stembureau in het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard (Maasboulevard 123 in Rotterdam). Onderzoek naar kandidaatopgaven Op 1 februari 2005,om 10.00 uur onderzoekt het stembureau de kandidaatopgaven in een besloten zitting. Op 7 februari 2005, om 10.00 uur, beslist het stembureau in een openbare zitting definitief over de geldigheid van de opgaven. Tegen de beslissing van het stembureau over de geldigheid van de opgaven kan van 8 tot en met 11 februari 2005 een beroepschrift worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een beroepschrift kan spoedshalve eerst per fax bij de Raad van State worden ingediend, faxnummer 070 36 51 380. Terinzagelegging Van alle zittingen van het stembureau worden processen-verbaal ge maakt die na de zitting ter inzage liggen op het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard. Na de zitting van 7 februari 2005 worden ook de opgaven van kandidaatstelling ter inzage gelegd. De terinzagelegging van de processen-verbaal en de opgaven tot kandidaatstelling eindigt zodra over de toelating van de gekozen leden onherroepelijk is beslist. Inzage kiesregister Vanaf 24 december 2004 kunnen de stemgerechtigden in de categorie Gebouwd, kiesdistrict Schieland het kiesregister inzien om hun naam- en adresgegevens te controleren. Hiervoor kunnen zij op werkdagen van 9.00 uur tot 17.00 uur terecht op het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard. Bij inzage moet een geldig legitimatiebewijs worden getoond. Aan de inzage en het aanvragen van een uittreksel van het register zijn geen kosten verbonden. Als de gegevens niet juist zijn, kan uiterlijk tot en met 18 januari 2005 schriftelijk om verbetering van het register worden verzocht. Dit verzoek dient te worden gericht aan het dagelijks bestuur van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Meer informatie Voor vragen over de herverkiezing kunt u onze internetsite www.schielandendekrimpenerwaard.nl bezoeken of contact opnemen met de projectsecretaris via telefoonnummer 010 45 37 274. 22 december 2004 dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland, A.Biemond, waarnemend dijkgraaf van Schieland Riant wonen aan de rand van Zevenhuizen in de wijk Swanla. Deze mooie woning is gebouwd in 1999, stoat op 124 eigen grond en heeft een inhoud van co 356 m\ Deze in goede staat van onderhoud verkerende woning is gelegen in een rustige straat. Indeling: woningentree, hal, toiletruimte met luxe sanitair, meterkast, bergkast met (V- ketel, ruime woonkamer met trapkast, open keuken met luxe inbouwkeuken met div. apparatuur. De gehele b.g.g. is voorzien van een rustiek Frans-eiken vloer. Op de eerste etage een ruime overloop, een zeer grote slaapkamer (vh 2 kamers) aan de tuinzijde, slaapkamer aan de voorzijde, ruime luxe badkamer (vergroot) met hoekbad (whirlpool), douche, badkamermeubel en toilet. Op de tweede etage een voorzolder en ruime zolderkamer met grote dakkapel. De voor- en achtertuin zijn recent In de achtertuin staat een stenen berging. Een woning die een bezichtiging waard is. taxaties - hypotheken - bouwkundig advies Elegastburg 39 2907 CC Copelle oan den IJssel www.smitsmokeloardij.nl Iel. 010 - 4509709 Fax 010 - 4509741 E-moil Smits.mokeloofdri@plonet.nl uo l*v Hoogheemraadschap van Wist u dat: Er in het Stadhuis van Gouda de mooiste feestlocatie uit de regio zit. Wij voor u troubadouravonden en themafeesten organiseren. Wij voor u een lunch, high tea, kraamfeest of een brunch kunnen verzorgen. Wij voor u een receptie kunnen verzorgen vanaf 9,95 p.p. Wij voor u een feestavond kunnen verzorgen vanaf 21,50 p.p. U bij ons de unieke gelegenheid heeft om tijdens de feestavond in het bijzijn van uw gasten het huwelijk te laten voltrekken. iStadsherberg ,m-d Zo wordt de mooiste dag van uw leven uniek en betaalbaar. dÉH 'De Burgerbal' Markt 1 2801 JG Gouda Tel (0182) 58 43 00 Bel voor meer informatie of kijk op de website: www.burgerhal.nl Op 3 januari 2005 is de eerste openbare vergadering van het nieuwe algemeen bestuur van Schieland en de Krimpenerwaard in het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123 te Rotterdam.Belangstellenden zijn daarbij welkom. Aanvang 14.00 uur. Onderwerpen Naast de vaste agendapunten zullen de volgende onderwerpen behandeld worden: - beëdiging leden algemeen bestuur en benoeming hoogheemraden; - benoeming secretaris en directeur; - vaststellen functieprofiel en benoemingsprocedure dijkgraaf; - vaststellen begroting 2005 en meerjarenraming 2005 - 2009; - vaststellen diverse verordeningen en regelingen, waaronder: - de Kostentoedelingsverordening Schieland en de Krimpenerwaard 2005; - de Omslagenverordening Schieland en de Krimpenerwaard 2005; - de Verordening verontreinigingsheffing Schieland en de Krimpenerwaard 2005; - de Kwijtscheldingsregeling Schieland en de Krimpenerwaard 2005; - de Legesverordening Schieland en de Krimpenerwaard 2005; Belastingen De belastingen op grond van de Omslagenverordening, de Verordening Verontreinigings heffing en de Legesverordening zullen worden geheven met ingang van 1 januari 2005. De Kwijtscheldingsregeling is van toepassing op verzoeken om kwijtschelding van de verontreinigingsheffing voor woonruimten en de ingezetenenomslag. Openbaar De vergadering is openbaar en vrij toegankelijk voor belangstellenden. De agendastukken liggen ter inzage in het gemeenlandshuis van Schieland en kunnen tijdens kantooruren (van 08.00 uur tot 17.00 uur) worden ingezien. Woord voeren Bezoekers die tijdens de vergadering het woord willen voeren, dienen dit voor aanvang van de vergadering aan te geven bij de voorzitter, de heer drs. J.H.M. Kienhuis, waarnemend dijkgraaf van Schieland. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat van Schieland, tel.010-45 37 272. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Therm, broek nieuw, zwart, M 46,20,-; skipak Nike, Large, 30,- 0180-631834 Jongensfiets Loekie 24", 7- 10 jr., zwart/oranje, z.g.a.n. 50,- 06-27034950 (Boskoop) Complete langlaufset i.z.g.s., sch.m. 42, t.e.a.b. 0172-213703 Gevraagd: Puch Maxi of Tomos tot 90,- (mag ook snorbrommer zijn) 06-26462760 Ketler multifunctioneel roeiapparaat i.z.g.s., makkelijk opbergbaar 70,- 0180-311899 PrintAbout B.V. is een gespecialiseerde verkooporganisatie op het gebied van printer cartridges. PrintAbout richt zich op zowel particulieren als zakelijke klanten. PrintAbout is op zoek naar gedreven: (part-time I full-time) De commerciële medewerkers worden onderdeel van het telemarketingteam, dat zich richt op de verkoop aan bedrijven en instellingen in Nederland. De activiteiten bestaan uit het: telefonisch benaderen van potentiële klanten; telefonisch verwerven en verwerken van orders. De ideale kandidaat voldoet aan de volgende criteria. Hij zij is een ervaren en overtuigend verkoper; vindt het een uitdaging om met ambitieuze doelstellingen te werken; wil onderdeel zijn van een snel groeiend bedrijf. Locatie: Moerkapelle Salaris: aantrekkelijk salaris bonus regeling Informatie: Martijn Hallewas of Peter de Vrij PrintAbout B.V. Ambachtstraat 26 Moerkapelle Tel.: 079 - 593 21 23 infpft printubout.nl www.printabout.nl Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam www.schielandendekrimpenerwaard.p'

Hart van Holland | 2004 | | pagina 26