Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Verlaging variabele rente De bank waar je lid van wordt Resultaten klanttevredenheidsonderzoek Goede marktomstandigheden, achterblijvende koers Total, profiteert van olieprijs Openingstijden tijdens Kerst en Oud Nieuw Weeknieuws Rabobank n pagina 2 Hart van Holland 22 december 2004 De directie en de medewerkers van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle wensen u fijne feestdagen en een gezond en voorspoedig 2005 toe. Ook in 2005 staan wij weer voor u klaar! 6e jaargang nummer 291 Rabobank In de maand november hebben wij uw medewerking gevraagd voor ons klanttevredenheidsonderzoek. De resultaten van dit onderzoek willen wij aan u kenbaar maken in dit arti kel. Misschien heeft u hier al wat over gelezen in de ledennieuwsbrief. Het algemene beeld dat naar voren komt uit het onderzoek is positief. U bent tevreden met de service die wij verlenen. We hebben ook aan u gevraagd of u een aantal zaken wilde aangeven die wij kunnen verbeteren. Een overzicht van de belangrijkste verbeteringen: Het persoonlijke contact kan verbe terd worden. U vindt het niet prettig dat u zich vaak moet legitimeren of iets moet tekenen. Ook voelt u zich gedwongen om over te stappen op nieuwe, onpersoonlijke manieren van bankieren. In het onderzoek is de tevredenheid over de bankhal ook ten sprake geko men. De aandachtspunten hier zijn de pri vacy en de veiligheid. Aan deze pun ten gaat zeker gewerkt worden de komende tijd. U bent tevreden over de vriendelijkheid en de deskundig heid van het personeel. In de geldwinkels is de privacy ook een aandachtspunt. U wilt graag wat meer privacy bij het pinnen en stor ten. De Moerkapelse klanten willen graag dat de automaten worden bijgevuld op minder drukke tijdstippen. Ook wilt u bij het storten graag de moge lijkheid hebben om meerdere biljet ten tegelijk in te voeren.Tot slot vindt u dat de bank wat meer hulp moet aanbieden bij het gebruik van de ver schillende automaten. Naar aanleiding van bovenstaande resultaten zullen wij een aantal acties ondernemen om onze service aan u verder te verbeteren. U blijft op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen op dit gebied via deze wekelijkse pagina. Graag blijven wij van u horen hoe u onze dienstverlening ervaart! Neemt u dus gerust contact op met Anneke Roosenburg om uw ervarin gen te delen, dit kan via telefoonnum mer (0180) 637301. Total stond de afgelopen weken onder druk door de dalende olie prijs en de lage dollar. Maar de afgelopen week herstelde de olie prijs zich sterk en de prijsvooruit- zichten voor 2005 zijn ook goed. De huidige koers weerspiegelt deze ontwikkelingen onvoldoende.Total is de vierde olie- en gasmaatschap pij in de wereld. De onderneming beschikt over een sterk raffinage- en retailnetwerk in Europa. De komende jaren zullen verschillen de zeer grote projecten een bijdra ge aan de productie leveren. Koopargumenten Wij verwachten ook in 2005 een krappe oliemarkt. Dit komt vooral omdat de OPEC bijna op volle capa citeit produceert. In 2005 stijgt de vraag naar olie door groei in de Ver enigde Staten en China. Total is in een goede uitgangspositie om hiervan te profiteren. De productie van olie maakt namelijk een relatief groot deel van de totale olie- en gasproductie uit. Total laat een sterke productiegroei zien. De komende jaren wil het Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden: bedrijf gemiddeld 4% per jaar stij gen.Total steekt hiermee gunstig af ten opzichte van haar grotere con currenten, zoals ExxonMobil, Shell en BP. Total profiteert nu van de forse investeringen in de jaren 2000-2003, een periode dat de meeste oliemaatschappijen juist snoeiden in hun investeringen. Total verkoopt het belang van 24.4% in Sanofi-Synthelabo. Wij gaan ervan uit dat Total haar belang in de nieuwe combinatie in 2005 zal afstoten. Dit zorgt ervoor dat het bedrijf meer een 'pure spe ler' wordt en daardoor aantrekkelij ker wordt voor beleggers. De opbrengst zal Total gebruiken voor de inkoop van eigen aandelen. Total is een goed aandeel om in te spelen op de krappe raffinage- markt. Het heeft de grootste raffi- nagecapaciteit van Europa en deze regio exporteert steeds meer olie producten naar de Verenigde Sta ten. Bron: IRIS Research Openingstijden: aeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: oeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabolijn: Marktontwikkelingen, waaronder de gedaalde kapitaalmarktrente, hebben opnieuw geleid tot een ver laging van de rente. Het betreft de tarieven voor variabelrentende leningen en variabelrentende spaarvormen. Per 16 december 2004 is het tarief voor variabelrentende leningen aan bedrijven met 0,10% verlaagd. Ook het tarief voor variabelrentende leningen aan particulieren is per 16 december verlaagd met 0,20%. Verder zijn per deze datum de tarieven voor nagenoeg alle variabelrentende spaarvormen verlaagd. De verlagin gen variëren van 0,10 tot 0,25%. In de decembermaand zijn wij zoveel mogelijk geopend om u van dienst te kunnen zijn. Op een aantal dagen rondom Kerst en Oud Nieuw gelden aangepaste openings- en verwer kingstijden. Vrijdag 24 december Sluiting 17.00 uur Vrijdag 31 december Sluiting 14.00 uur Maandag 3 januari Geopend vanaf 10.00 uur. Op alle andere dagen zijn wij gewoon geopend! U bent van harte welkom. Om een afspraak te maken kunt u contact met ons opnemen via tele foonnummer 0180 - 63 73 83. Openingstijden Geldwinkel en Brievenbus Op 31 december zullen om 22.00 uur de geldwinkel en brievenbus in zowel Zevenhuizen als Moerkapelle geslo ten zijn.Op 1 januari om 10.00 uurzul- len de geldwinkels en brievenbussen weer geopend zijn. Aanlevering betalingsopdrachten In verband met Oud Nieuw dient u rekening te houden met gewijzigde aanlevertijden voor betalingsop drachten. Telefonische overboekingen Op 31 december is de uiterlijke aanlevertijd van telefonische overboe kingen 14.00 uur. Via Telebankieren Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: kunt u nog tot 16.30 uur spoedop drachten opgeven. Spoedopdrachten die na dit tijdstip worden aangeleverd worden op 3 januari 2005 verwerkt. Rabo Internetbankieren, Telebankie ren en Telebankieren Extra Betaalop drachten die op 30 december vóór 17:00 uur worden aangeboden, krij gen nog een boekdatum en renteda tum in 2004. Betaalopdrachten inge stuurd op 31 december vóór 17.00 uur, krijgen boekdatum 31 december 2004 en rentedatum 3 januari 2005. Deze tijdlijnen gelden ook voor perio dieke en geagendeerde betaalop drachten. Indien u incassobatches via Rabo Telebankieren Extra inzendt en bijschrijving dit jaar nog gewenst is, dient u deze incassobatches vóór vrij dagmiddag 31 december 12.00 uur in te zenden. Incassobatches die na 12.00 uur worden aangeleverd wor den op de volgende werkdag (3 janu ari 2005) of op de opgegeven uitvoer- datum op de rekening bijgeschreven. Directe aanleveraars Interpay Als gevolg van de verwachte drukte verzoekt Interpay om betaal- en incasso-opdrachten die voor de kerst uitgevoerd moeten zijn, uiterlijk 18 december aan te leveren. Voor ver werking in 2004 geldt als uiterste aan- leverdatum 23 december 2004 Op 25 en 26 december 2004 en 1 januari 2005 zijn ALLE bank-help- desks gesloten Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: voor u, van en door uw bank i Financieel jaaroverzicht 2004 voor klanten In januari 2005 verschijnt voor het eerst het Financieel Jaaroverzicht 2004 voor onze klanten. Op dit overzicht staan gegevens van de betaal- en spaarrekeningen die van belang kunnen zijn voor hun belastingaangifte. Deze informatie 1 verschijnt daarna niet meer op de afschriften van de betaal- en spaar rekeningen. De Financieel Jaarover zichten worden verzonden in de maanden januari en februari. Daar waar mogelijk wordt het overzicht in één enveloppe met het reke ningafschrift verstuurd. www.rabobank.nl viert tienjarig bestaan met campagne De website www.rabobank.nl bestaat op de kop af tien jaar. En dat wordt gevierd met een speciale mediacampagne. Op 21 december 1994 ging de internetsite van de Rabobank live. 'Daarmee was de Rabobank de eer ste Nederlandse bank met een eigen internetsite', zegt Heidi van Woudenberg, manager Virtuele Rabobank. 'Dat we nog steeds voor lopen op de andere banken bleek deze maand, toen we de publieks prijs Website van het Jaar wonnen in de categorie financieel.' In de week voor kerstmis loopt er een campagne - radio, dagbladen en on line - die stilstaat bij het jubileum. 'Met 1,9 miljoen unieke bezoekers per maand bezit de Rabobank met afstand de grootste financiële inter netsite van Europa, staan we in de top 10 van meest bezochte sites in Nederland en is 96% van onze klan ten tevreden tot zeer tevreden over internetbankieren. Goed jaar voor InvestorGame Sinds de start op 30 november heb ben 12.500 jongeren zich ingeschre ven voor de Rabo YoungDynamic InvestorGame. Daarmee is 2004 voor het on line beleggingsspel het meest succesvolle jaar. Deelnemers maken massaal gebruik van de mogelijkheid om vrienden uit te dagen voor het spel. Duizenden e-cards zijn vanuit het spel verstuurd. Investorgame is nog tot 25 december 2004 te spelen via www.raboyoungdynamic.nl.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2