TIE Een inbreker steelt meer dan goederen... 70% KORTING Hainan Holland HUMAN ITAS ZOEKT VRIJWILLIGERS BERICHTEN *a> Factory Sale WILLEMSEN 010 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Annie Schotte-van den Bos Ca 't x/eêcC UITZENDBUREAU COMMERCIE BV BAAN, Zuidkade 110, Waddinxveen (tel: 0182 - 61 36 44)www.baanmeubelen.nl uitvaartverzorging m I ieberichten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zoekt allerlei werkzaamheden in de tuinbouw. Wij hebben veel vakbekwame mensen in dienst, waaronder ook Pools personeel. Tel 06-51274225 06-53237269 Tijdens kantooruren: 070-363 10 90 Fax: 070-363 05 84 BEVEILIGINGEN Maandag 27 t/m Donderdag 30 December en Vrijdag 31 December BAAN MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 29.000 exemplaren Hart van Holland 22 december 2004 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl De warme belangstelling, waarvan u blijk gaf na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma heeft ons goed gedaan. Zevenhuizen, december 2004 de kinderen en de kleinkinderen UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 Hoekeindseweg 50 2665 KI?. Elieiswijk Jeanne Matze-Kocti Marian v.d. Regio - Humanitas verleent dien sten op het gebied van zorg, wel zijn en wonen aan mensen die (tij delijk) ondersteuning nodig heb ben. In de afdeling Gouda en direc te omgeving (Waddinxveen, Bos koop) verzorgen vrijwilligers van Humanitas onder andere vriend schappelijk huisbezoek bij mensen die, om welke reden dan ook, geen of weinig contact hebben met familie en anderen in hun omge ving. Humanitas is er voor iedereen, ongeacht welke achtergrond of leeftijd men heeft, er kan een beroep gedaan worden op de vrij willigers voor tijdelijk of regelma tig vriendschappelijk huisbezoek, bezoek aan huis of instelling. Gezien de uitbreiding van de afde ling Gouda naar de regio, roept Humanitas gemotiveerde vrijwilli gers (man, vrouw) op zich aan te melden om zich een paar uurtjes per week of maand in te zetten voor dit dankbare werk. Voor aanvragen, aanmeldingen of inlichtingen kan men contact opne men met Hilda van Mansum, tele foon 0182-699642. Hoera, Mike wordt op 27 december 5 jaar. Van harte gefeliciteerd; liefs papa mama en Tim Waddinxveen Vernieling: Er werd maandag 13 december aangifte gedaan van ver nieling aan een auto aan de Bilder- dijklaan. Onbekenden hebben op het voertuig een verfstreep getrok ken. Het was de tweede keer in korte tijd dat dit gebeurde. Eerder werd een spiegel van de auto ver nield. Diezelfde dag werd vanuit een kan toorpand aan de Staringlaan een portemonnee ontvreemd. De por temonnee zat in een tas die onbe heerd op een kamer van het kan toor heeft gestaan. Aanhouding voor spuiten met traangas: De politie heeft op 13 december een 34-jarige Gouwe naar aangehouden nadat hij op de Weidezoom een 17-jarige jongen met traangas in het gezicht had gespoten. De jongen was op de Weidezoom om goederen op te halen en kreeg daar onenigheid met de Gouwenaar. Omdat de laat ste zich bedreigd voelde spoot hij de jongen met het gas in het gezicht. Het slachtoffer werd ter plaatse behandeld door ambulan cepersoneel. De Gouwenaar kon direct worden aangehouden en werd inverzekering gesteld. Hij is inmiddels, na uitreiking van een dagvaarding, weer vrijgelaten. Trottoir kapot gereden: De bestuur der van een vrachtwagencombina tie reed zich op 15 december klem op de St. Victorstraat De chauffeur had de weg gevraagd aan een voorbijganger en werd de verkeer de kant opgestuurd, waarna hij geen kant meer uit kon in de smal le straat. Bij het manoeuvreren reed hij het trottoir kapot. Autogordelcontrole: Door het regionale verkeershandhavingste- am werd 16 december een auto gordelcontrole uitgevoerd op de Dreef in Waddinxveen en de Men- delweg in Boskoop. Hierbij werden in totaal 25 bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de gordel. Bij een verlichtingscontrole op de Tweede Bloksweg, nabij de Zuid- plaslaan en Kon. Wilhelminasingel werden in de ochtend van 16 en 17 december 13 fietsers bekeurd. In deze donkere tijd van het jaar houdt de politie regelmatige ver lichtingscontroles op diverse loca ties in de gemeente. Kop-staart aanrijding: Bij een kop- staart aanrijding op de Kanaaldijk raakte een 51-jarige vrouw uit Waddinxveen gewond. Zij werd met nekklachten naar het Groene Hartziekenhuis vervoerd. Een ach ter deze vrouw rijdende bestuurder van een bestelbus zag te laat dat de voertuigen voor hem afremden. Een aanrijding was het gevolg. Alcoholcontrole: Bij een alcohol controle op 18 december werden twee bestuurders bekeurd voor het rijden onder invloed. Op de Chopin- laan werd een 47-jarige man uit Hazerswoude-dorp aangehouden en op de Dreef een 33-jarige Delf tenaar. Ze bliezen respectievelijk 280 ug/l en 555 ug/l terwijl 220 ug/l toelaatbaar is. Overbeladen aanhanger: Op 18 december heeft de politie een 20- jairge man uit Gouda bekeurd omdat hij een auto bestuurde, die een overbeladen aanhanger voort trok. De surveillance viel het op dat de aanhanger slingerde en een scheef wiel had. Door medewerkers van de verkeersdienst is een tech nisch onderzoek verricht. De bestuurder bleek ook niet in het bezit van een rijbewijs voor het trekken van een aanhangwagen. Boskoop Er vond maandag 13 decembereen aanrijding plaats tussen een fietser en een bromfietser op het fietspad aan de Alphenseweg. Een in de richting Alphen fietsende man werd geraakt door een bromfietser die uit tegenovergestelde richting naderde. De fietser kwam ten val >3! Juliariaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl info@willemsenbeveiligingen.nl Éénmalig supervoordeel op showroom collectie zitmeubelen tot (09.00 - 17.00 u.) (09.00 - 16.00 u.) en hield hieraan een pijnlijke knie over. De bestuurder van de brom fiets reed na de aanrijding door. In een flat aan de Lage Weide zijn op 13 december diverse vernielin gen aangericht. In de entree en de lift werden een ruit en een spiegel vernield. Elders in de flat werd nog een tweede ruit vernield. Vermoe delijk is het glaswerk met een lucht drukwapen beschoten. lees verder op pagina 19 Designed to enjoy! Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie®hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3