POLITIE BERICHTEN Ivan Band- GETUIGE(N) GEZOCHT deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Wilhelmina Marijgje van 't Verlaat-de Vries Maria Johanna Bos - Blom - Riet - Hart van Holland 29 december 2004 pagina 3 (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl m i I ieberichten Tot ons grote verdriet is uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde echtgenote en onze zorgzame moeder en oma Lekkerkerk, 25 juni 1917 Zeist, 21 december 2004 Wij zijn uitermate dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd. Zeist: Jos van 't Verlaat Krimpen aan den IJssel: Jan en Hannie van 't Verlaat-van Beek Malta: Hanny en Nico van 't Verlaat-Bosma Hasselt: Jurjen en Marleen van 't Verlaat-Bezemer Couwenhoven 90-37 3703 GC Zeist De teraardebestelling heeft op 27 december plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zeist. mm Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die zij achterliet. Niets mocht er meer baten. Veel te vroeg heb je ons verlaten. Bedroefd, maar dankbaar dat langer lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma 31 maart 1935 f 27 december 2004 Dirk Bos Jolanda en Henk Ron en Petra Stefan, Miranda Correspondentieadres: Staringstraat 4 2761 LH Zevenhuizen Liever geen bloemen Donderdag 30 december is in het rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. Een korte overdenking zal aansluitend om 14.00 uur worden gehouden in voornoemd rouwcentrum, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Üt> t Opbaargelegenheid o.a.: Boskoop Donderdag 16 december jl. is 's morgens rond 9.15 uur ter hoogte van Noordeinde 53 in Waddinxveen een geparkeerde blauwe Peugeot 205 aangereden door een vrachtwagen. De vrachtwagen is doorgereden. Een getuige heeft zich telefonisch bij de politie gemeld, echter de politie is de contactgegevens kwijt geraakt. Wil degene die deze aanrijding heeft gemeld, of een ieder die dit voorval heeft zien gebeuren, contact opnemen met de gedupeerde (telefoon 06-51178858) of met de politie Wanneer de tifd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Waddinxveen Doorrijden na aanrijding: Maandag 20 december ±8.15 uur reed een donkerkleurige stationwagen op het Noordeinde, ter hoogte van de Wadde, over een middengeleider. Hierbij werden twee verkeersbor den op de geleider platgereden. De veroorzaker reed door en is ver moedelijk de Wadde opgereden. De politie wil graag in contact komen met eventuele getuigen van de aanrijding (via 0900-8844). Aanrijding: In de namiddag van 21 december vond een aanrijding plaats tussen een fietsster en een autobestuurder op de rotonde van de Kanaaldijk en de Zuidelijke Rondweg. De bestuurster van de fiets verleende bij het oprijden van de rotonde geen voorrang aan de automobilist. De fietsster raakte gewond aan haar been en is voor onderzoek overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. Gewond bij bosting op stilstaande aanhangwagen: Op 22 december reed een bestuurder van een brom fiets op een stilstaande aanhang wagen op de Tweede Bloksweg. De uit de richting Zevenhuizen komen de bromfietser moest bij het nade ren van de aanhanger afremmen voor een tegenligger maar was niet in staat zijn bromfiets tijdig tot stil stand te brengen. Hij werd met nek- en hoofdletsel naar het zie kenhuis vervoerd; hij kon na behandeling weer naar huis. Fietser op rijksweg: Een vrachtwa genchauffeur werd in de nacht van 23 december op de rijksweg A12 geconfronteerd met een fietser, die voor hem over de rijksweg slinger de. Het lukte de chauffeur deze fietser te begeleiden naar het ter rein van benzinestation De Andel aan de A12- Daar lichtte de chauf feur de politie in. De fietser bleek verward. De man is na beoordeling van een arts opgenomen. Vandalisme: Onbekenden hebben een woning aan de Junolaan met verf besmeurd. Het feit werd gepleegd in de nacht van 22 op december. Motief onbekend. Later in de week, op 26 december werd geconstateerd dat een win kelpand aan de Brederolaan met graffiti bespoten was. Op het pand werden een hakenkruis en SS- tekens aangebracht. Mishandeling: In de avond van 23 december werd een man op de Kerkweg West mishandeld, waarbij hij verwondingen opliep in zijn gezicht. Het slachtoffer hoorde her rie achter zijn bedrijf en trof daar drie mannen, die waarschijnlijk onder invloed verkeerden. Eén van hen sloeg zonder aanleiding het slachtoffer in het gezicht. Na de mishandeling zijn de mannen rich ting Noordeinde weggelopen. Het groepje is vermoedelijk ook verant woordelijk voor enkele vernielin gen die aan straatmeubilair en voertuigen zijn aangericht. Van een geparkeerde auto werd een achterruit ingeslagen en van een andere een spiegel vernield. Ernstig gewond bij werkzaamhe den: Een 53-jarige Rotterdammer is op 22 december ernstig gewond geraakt bij dakwerkzaamheden aan een huis aan de Warmoeskade. De ladder, die gebruikt werd om op het dak te komen is vermoedelijk door een combinatie van gladheid en slecht weer gaan glijden terwijl de Rotterdammer erop stond. Door de val liep de man ernstig inwendig letsel op en raakte hij ook gewond aan zijn hoofd, heup en hand. Twee ambulances en een trauma helikopter verleenden ter plaatse medische bijstand. Het slachtoffer is onder motorbegeleiding ver voerd naar het LUMC in Leiden. De arbeidsinspectie stelt een nader onderzoek in naar de toedracht van de valpartij. Mishandeling: Op 23 december heeft een 31-jarige Boskoper aan gifte gedaan van mishandeling door een plaatsgenoot. De man kwam zijn belager tegen toen hij bij een gemeenschappelijke kennis op visite kwam. In de woning ont stond een woordenwisseling waar bij het slachtoffer enkele klappen moest incasseren. Toen hij naar bui ten vluchtte kwam de dader hem achterna en werd het gevecht op straat voortgezet. Hier werd het tweetal door een onbekend geble ven man uit elkaar gehaald. De politie kent de identiteit van de dader en zal hem horen over deze zaak. De politie wil in contact komen met de onbekend gebleven man, die de vechtende mannen heeft gescheiden (tel. 0900-8844). Winkelen zonder betalen: In de middag van 24 december wist een 41-jarige man uit Gouda in een supermarkt aan de Linnaeusweg met een winkelwagen vol bood schappen zonder betaling weg te komen. Door getuigen werd het kenteken genoteerd van de auto waarmee de man er van tussen ging. Toen de politie kort daarop de man in zijn woning wilde aan houden werd hij daar niet aange troffen. Verdachte winkeldiefstal betrokken bij aanrijding: Later die avond werd politiebemiddeling gevraagd bij een aanrijding op de Juliana van Stolberglaan in Waddinxveen. Zij trof daar toen als één van de betrokken partijen de verdachte van de winkeldiefstal eerder die middag. Deze werd vervolgens direct gearresteerd. De man heeft bekend de diefstal gepleegd te hebben. Hij verklaarde gehandeld te hebben uit geldgebrek. Ultvaartvarzorglng ^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Hookdindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Snelheids controle: Maandagmid dag 20 december is met behulp van een radarwagen een snelheidscon trole gehouden op de Burg. Klink- hamerweg. Van de 4120 passanten reden 84 bestuurders haTder dan de toegestane 50 km/u. Alcoholcontrole: Maandagavond 20 december is een alcoholcontrole gehouden in combinatie met een snelheidscontrole op de Swanla- weg. In totaal zijn 54 blaastesten afgenomen. Eén bestuurder blies een "A" (alcohol). Deze bestuurder is aangehouden en overgebracht naar het burëau in Waddinxveen. De uitslag van de ademanalyse was 420 ugl (toegestaan 220). De bestuurder kreeg een rijverbod van 4 uur opgelegd en met een proces verbaal naar huis gestuurd. Twee automobilisten kregen een bekeu ring wegens te hard rijden. Vechtpartij op parkeerterrein: Poli tie agenten in een onopvallende auto zagen het voor hun neus gebeuren; twee jongens werden geslagen door twee andere perso nen. De slaande personen konden direct worden aangehouden en overgebracht naar het politiebu reau. Bij één van de twee werd een kleine hoeveelheid cocaïne aange troffen. Met een dagvaarding zijn beide personen later in de nacht heengezonden. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een bli jvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3