TEAM ZEPARO BLIJ MET DRIE HOOFDSPONSORS KLEINTJE Vanaf 1 januari 2005 werkt het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard voor u! BON VOOR GRATIS beheer watf advies ruiml en «bi beheer waterkeringen bewaking waterkwaliteit aanpassen waterpeil zuivering afvaiwati beheer lokale wegen advies ruimtelijke ordening beheer waterkeringen bewaking wata aanpassen waterpeil zuivering afvalwater beheer lokale wegen advies ruimtelijke orden] lelijke ordening beheer waterkeringen bewaking wat* Het nieuwe waterschap ontstaat door een fusie van het hoogheemraadschap van de Krimpenerwaard, het hoogheemraadschap van Schieland en Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden. Contactgegevens Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Maasboulevard 123 Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam T. 010 45 37 200 F. 010 41 30 694 E. info@hhsk.nl W www.schielandendekrimpenerwaard.nl Openingstijden loket ma - vr van 08.00 uur tot 17.00 uur Vragen over belastingen? Bel 010 45 37 372 Een melding of klacht? Bel 010 45 37 356 Voor storingen of calamiteiten tussen 17.00 uur en 08.00 uur is Schieland en de Krimpenerwaard bereikbaar via 010 45 37 200. Bezoekt u voor meer informatie onze website www.schielandendekrimpenerwaard.nl of vraag de algemene brochure aan via 010 45 37 312. pagina 10 Hart van Holland 5januari 2004 /E VEN HUIZEN-MO ER KA Zevenhuizen - Nadat de leden van team ZePaRo in okto ber 2004 zijn gestart met het werven van fondsen voor de Stichting Roparun, is er een nieuwe mijlpaal bereikt. Het team, dat namens Zevenhuizen-Moerkapelle zal meedoen aan de Roparun, heeft overeenstemming bereikt met drie hoofdsponsors. De Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle, Visser Tech niek (Knibbelweg) en Drukkerij Elgersma, allen uit Zevenhuizen, zijn zeer enthou siast over het initiatief van team ZePaRo, om deel te nemen aan de Roparun en voor dit goede doel geld binnen te halen. Zij maken het mogelijk dat team ZePaRo drie jaar ver zekerd is van deelname aan de Roparun. Rabobank Zevenhuizen-Moer kapelle en Visser Techniek zor gen er naast sponsoring ook voor, dat het team er in de komende periode netjes bij loopt. Beide bedrijven maken het mogelijk dat er kleding kon worden aangeschaft voor alle deelnemende teamleden. Hier mee verschijnt team ZePaRo op 16 mei goed herkenbaar op de Coolsingel in Rotterdam. Dankzij Drukkerij Elgersma kan er een nieuwsbrief worden uit gegeven. Het eerste exemplaar werd op 22 december samen met het Hart van Holland ver spreid in Zevenhuizen-Moerka pelle. Hierin staan onder ande re achtergrond informatie, de activiteiten van de ploeg en hierin is te zien door welke bedrijven team ZePaRo wordt gesteund. Het uitbrengen van de nieuwsbrief alsmede het onderhouden van de website is een fikse investering, die geheel belangeloos wordt gedaan door deze sponsor. Team ZePaRo is dan ook zeer blij met deze hoofdsponsors en bedankt de drie bedrijven voor hun ondersteuning in zowel mentale, materiële als financië le zin. Er is de afgelopen maanden hard gewerkt. Nadat in septem ber een groep enthousiaste mensen, waarvan de meesten elkaar niet kenden, team ZePa Ro heeft gevormd, is er heel veel gebeurd. Er is een organi satie neergezet, die begin 2005 over zal gaan in een nieuwe stichting. Verder is er deelgeno men aan de Kerstmarkt in Zevenhuizen en er is een behoorlijke bekendheid in de regio ontstaan. Hiernaast is er natuurlijk met name door lopers en fietsers volop getraind. Het allerbelangrijkste is, dat er definitief is ingeschre ven voor de Roparun. Team ZePaRo heeft haar doel echter nog niet bereikt. Er wordt naar gestreefd namens de bedrijven en bewoners van Zevenhuizen-Moerkapelle na afloop van de Roparun een zo groot mogelijk bedrag over te kunnen maken aan Stiching iterku td&KssinÊÊPsss Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard auteuil terracottakleur 150,- 0172-215105 Gevraagd: cursus Frans 0180-631160 Houten poppenstoel, - buggy, speelpoppen en knuffelberen 0182-617593 Easy bob d.blauw voe tenzak verkleiner spanner i.g.s. 15,- 0182-631637 uitsluitend voor particulieren (geen personeel, onroerend goed of dieren) max. 6 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken en laat tussen twee woorden één vakje open! Naam: Adres: Postcode: Plaats: INLEVEREN BIJ OF OPSTUREN NAAR: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen OF INLEVEREN BIJ: BAC mode - Dorpsstraat 1 - Moerkapelle Gé de Slijter - Puttelaan 146 - Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 - Waddinxveen C1000 - Passage - Waddinxveen Slagerij Buijs - Dorpsstraat - Benthuizen De redactie behoudt zich het recht voor KLEINTJES te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. Maximaal 1 bon per gezin! Kleintjes per fax. telefoon of email worden geweigerd! Jan Visser (Visser Techniek), Niels Elgersma (Drukkerij Elgersma) en Dennis Keitner (Rabobank) teke nen de sponsorovereenkomstdie deelname van Team ZePaRo aan de Roparun voorzeker drie jaar financieel mogelijk maakt. Roparun. Bij de start van de campagne lag het streefbe drag, exclusief onkosten op 10.000,-. Op dit moment zijn de binnengekomen en toegezeg de bedragen ruim voldoende om deze onkosten te dekken. Er wordt door de leden al voor zichtig gedacht aan een hoger eindbedrag, ledereen wordt uitgenodigd de website www.teamzeparo.nl te bezoe ken. Hierop is te zien hoe men kan helpen de opbrengst namens Zevenhuizen-Moerka pelle zo hoog mogelijk te krij gen. Naast de vele bedrijven die financiële en materiele onder steuning bieden, zijn er inmiddels meer dan 450 men sen lid geworden van de Club van Duizend. Wie net zo enthousiast is als alle sponsors en Club van Dui zend-leden, kan zich opgeven bij alle teamleden. Als Club van Duizend-lid krijgt meneen lot van de RoParun waarmee prachtige prijzen te winnen zijn. De eerste prijs is in elk geval een auto. Voor meer informatie: www.teamzeparo.nl en steun het motto: "Voeg leven toe aan dagen waar geen dagen meer toe te voegen zijn aan het leven".

Hart van Holland | 2005 | | pagina 10