X Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle Rabotips Rabobank Effecten Cadeautje voor jarige spaarders 85.000 nieuwe internetbankierders van 50 jaar en ouder Financieel jaaroverzicht 2004 De beste wensen voor 2005 pagina 2 Hart van Holland 5 januari 2005 De bank waar je lid van wordt 7e jaargang nummer 292 U kunt elke weei^^^^™ EUR 1250,- met uw bankpas bij de geldautomaat van de Rabobank opnemen. De week loopt van donderdag tot donderdag. U kunt elke week betalen. EUR 5000,- met uw bankpas Wilt u meer met uw bankpas opnemen of betalen, neem dan contact op met uw Rabobank.Telnr.: 0180 - 63 73 83 Weeknieuws öfjpmÈ-ji wwiofa. tJÊtoaém^- Interpolis Zorg Actief de nieuwe glasheldere ziektekostenverzekering voor ondernemers en particulieren ^yterpoijs vrijdag (doorlopend open) 09,00-20, Rabobank Zevenhuizen - Moerkap M Na jarenlang gewend te zijn aan onze Spaarweek is Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle met ingang van 1 januari jongstleden gestart met de Verjaardagskaar- tenaktie. Ben je tussen de 1 en 12 jaar oud, dan zal je rond je verjaardag deze leuke kaart ontvangen. Wij nodigen je dan uit, om na je verjaardag, je spaarpot te komen legen bij de Rabo bank in Zevenhuizen. Er ligt dan een leuk cadeau op je te wachten. Als jij of je ouders nog vragen heb ben, dan kunnen ze natuurlijk altijd even contact opnemen. Veel spaarplezier allemaal. Ons beleggingsteam wenst u een gelukkig en bovenal een gezond 2005. Voor wie in jaarpatronen gelooft wordt 2005 een uitstekend beursjaar. Vooral de Amerikaanse beurs heeft in de vorige eeuw een reeks van goede rendementen opgebouwd. Ook op de Nederlandse beurs presteerden de jaren eindigend op een 5 beter dan gemiddeld. Maar voor het gejuich los barst is 2005 ook het jaar na de presi dentsverkiezingen in de VS en histo risch gezien zijn dat nu juist weer de slechtste beursjaren. Dus deze twee patronen werken tegen elkaar in. Tja het blijft leuk. Veel belangrijker voor de beurs zijn de economie, de winstontwikkeling en de waardering. Wij schatten in dat in 2005 een totaalrendement van gemiddeld 10% te behalen is. Aan het einde van het jaar zullen we zien hoe het echt geworden is. Wij wensen u goede zaken komend jaar! Wat technische tips Op basis van technische analyse heb ben wij een tweetal tips voor u gese lecteerd. Deze tips wijken af van de reguliere advisering en kennen een hoog speculatief karakter. Hagemeyer breekt opnieuw uit. Koopargumenten: Op 3 januari heeft Hagemeyer opnieuw een opwaartse uitbraak laten zien, ondersteund door goede volumes. Na een consolidatieperiode van ongeveer een maand zet de handelsonderneming daarmee de stijgende trend voort. Op basis van de eerstvolgende weerstand is ons koersdoel EUR 1.88. De stop loss leggen wij op EUR 1.60, net onder de bodem van 15 december. Fugro vormt hogere bodem binnen stijgende trend. Koopargumenten: Fugro brak een aantal weken gele den uit de gevormde symmetrische driehoek. Na een scherpe rally is het aandeel weer teruggevallen. Binnen de brede stijgende trend heeft Fugro echter een aantal dagen geleden een hogere bodem gevormd. Deze hogere bodem is de basis voor een vervolg van de korte ter mijn stijgende trend. Wij verwach ten daarom dat Fugro de recent gevormde top op EUR 66 op korte termijn kan overstijgen. De stop loss ligt op EUR 60.50 Onder ouderen is internetbankie- ren populair. Het afgelopen jaar zijn er bij de Rabobank 85.000 klanten van 50 jaar en ouder actief gaan internetbankieren. De Rabobank heeft 20.000 ouderen voorgelicht via eigen opleidingen en heeft 75 seniorvoorlichters in dienst die in zorginstellingen, buurthuizen en kantoren van lokale banken voor lichting geven over financiële zaken. Ook de samenwerking met Senior web heeft bijgedragen aan het succes van internetbankieren onder ouderen. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle heeft het afgelopen jaar ook een aan tal informatiebijeenkomsten ge organiseerd om het internetbankie ren uit te leggen. In 2005 zullen we zeker nog een aantal van deze bijeen komsten organiseren. U hoort hier meer over via deze wekelijkse pagina. Als u wat meer wilt weten over inter netbankieren, komt u dan gerust eens langs bij onze bank. Eén van onze medewerkers zal u dan een demonstratie geven op een inter netcomputer in de bankhal. In januari 2005 verschijnt voor het eerst het Financieel Jaaroverzicht 2004 voor onze klanten. Op dit overzicht staan gegevens van de betaal- en spaarrekeningen die van belang kunnen zijn voor uw belastingaangifte. Deze informatie verschijnt daarna niet meer op de afschriften van de betaal- en spaarre keningen. De Financieel Jaaroverzich ten worden verzonden in de maan den januari en februari. Daar waar mogelijk wordt het overzicht in één enveloppe met het rekeningafschrift verstuurd. Investorgame enorm succes De InvestorGame 2004 van Rabo- YoungDynamic trok in december bijna 15.000 inschrijvingen. De site waarop de InvestorGame te spelen was, werd ruim 200.000 keer bezocht. Zowel in Nederland als in het buitenland wisten jongeren dit jaar de virtuele beursvloer te vin den. Dat ook jongeren succesvol kunnen beleggen, bewezen de spe lers van de InvestorGame dit jaar. Door slim te handelen en door dag- vragen te beantwoorden wisten veel spelers hun fortuin te vergro ten. De winnaar van het spel sleep te een LCD-televisie in de wacht. Jubileum Rabologo: 10 jaar ballet op de zonnewijzer Op 1 januari 1995 maakte Neder land kennis met het nieuwe logo van de Rabobank. Nu is het logo, met een spontane bekendheid van meer dan 95%, inmiddels één van de bekendste beeldmerken van Nederland.Wij denken dat ons logo nog zeker tien jaar meekan. Voorlopig zien we ons mannetje niet weglopen. datum uw t' w o- tM 1 Een flinke griep, een gebroken been of een hardnekkig kwaaltje. U kunt er zomaar last van krijgen. Daarom komt Interpolis nu met Zorg- Actief. Een ziektekostenverzekering mét zorggarantie. Dus als u eens onverhoopt medische zorg nodig heeft, dan garanderen wij dat dit snel gebeurt. Afspraak is afspraak. Meer weten? Informeer bij Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle (0180) 63 73 23. BezoeKadressen Openingstijden: kantoor Zevenhuizen maandag t/ fldviestiiden: maandag t/m vrijdag 08.00 - 21.00 Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: aeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabolijn: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: fc-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2