A- LITI E 70% KORTING van Mand BERICHTEN Lever je oude mobieltje in en geef een hersenpatiënt een betere toekomst. Factory Sale deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Johanna Boudewina Boevée-Verweij BAAN, Züidkade 110, Waddinxveen (tel 0182 - 61 36 44)www.baanmeubelen.ne Hart van Holland 5 januari 2004 pagina 3 Familieberichten - Anneke - Wanneer de ti|d veer u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen De Hersenstichting Nederland maakt zich sterk voor 3,5 miljoen mensen met een hersenaandoening. U kunt daarbij helpen: haal bij de DA drogist een zakje en stuur uw oude mobiele telefoon op! fcBFl www.hersenstichting.nl 070-360 48 16 Giro 860 Éénmalig supervoordeel op showroom collectie zitmeubelen tot LAATSTE DAGEN Donderdag 6 t/m Zaterdag 8 Januari (09.00 - 17.00 u.) 10% Extra Korting BAAN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Plotseling ging jij heen Nu ben ik alleen onuitsprekelijk verdriet vergeten zal ik je niet vaarwel lieve Anneke Na altijd intens te hebben geleefd is, na een laatste moelijke periode in haar leven, geheel onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 56 jaar. Leen Brenda Joyce Michael Sandra en Jos Emiel Aaron Thessa Léon en Elizabeth Pa en Ma Jilly en Romy en verdere familie 28 december 2004 Korenstraat 31 -2761 XN Zevenhuizen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de begraafplaats aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen. Je bent niet dood - de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu - want je bent veilig thuis. Je bent niet dood - je mag voor eeuwig leven, je bent verlost van onvolkomenheid, van pijn en van verdriet. God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd. Je bent niet dood. - Maar ach, ik zal je missen zoals een mens de meest-geliefde mist. De jaren van geluk zijn nooit meer uit te wissen, en ik geloof: God heeft zich niet vergist. Dag lieve oma Lilly, we zullen je missen Emiel, Aaron en Thessa UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Met eerbied en respect ^lu,s °pk°ren Kontow: Dorpsstraat 43a 3761 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartvertorglng Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindsew«>g SO 2G6S KE üleisswijk Verboden vuurwerk: Op oudejaars dag werd een 18-jarige Waddinxve- ner bekeurd omdat hij op de Sniep- weg werd betrapt met verboden vuurwerk. Rustige jaarwisseling: De politie Waddinxveen kijkt terug op een rustig verlopen jaarwisseling. Wel werd in de Nieuwjaarsnacht een aantal vernielingen gepleegd: Van een bankgebouw aan de Passage werd een ruit vernield evenals bij een woning aan de Tesselschade- laan. Ook sneuvelde enkele ruiten bij scholen aan de Wingerd, Jacob Catslaan en Peter Zuidlaan. Op de Dreef en de Willem de Zwijgerlaan werden bushokjes vernield. Op het parkeerterrein van het zwembad aan de Sniepweg brand de een sloopauto uit en werd door de gemeente afgevoerd. Tot slot kwam het op het Koningin Wil- helminaplein nog even kort tot een handgemeen waarbij over en weer enkele rake klappen werden uitge deeld. Aanrijding: In de middag van 1 januari vond een aanrijding plaats op de kruising van het Koningin Wilhelminaplein, Juliana van Stol berglaan en de Willem de Zwijger laan. Een uit de richting van de Kon. Wilhelminasingel komende autobestuurster verleende op de kruising geen voorrang aan een op de Willem de Zwijgerlaan rijdende automobilist. De vrouw werd met onbekend letsel voor onderzoek naar het Groene Hartziekenhuis overgebracht. Geluidsoverlast: In de nacht van 29 op 30 december heeft de politie aan de Voorofscheweg een radio inbeslaggenomen na een melding van geluidsoverlast. De bewoner had in het verleden al meer geluidsoverlast veroorzaakt en was daarvoor al door de politie gewaar schuwd met een rode kaart. In gevallen van geluidsoverlast werkt de politie met gele en rode waarschuwingskaarten. Na een eer ste melding ontvangt de veroorza ker een gele kaart (waarschuwing). Bij een tweede melding krijgt hij een rode kaart en een proces-ver- baal. Als zich vervolgens nieuwe gevallen van geluidsoverlast voor doen volgt proces-verbaal en inbe slagname van de apparatuur, die de overlast veroorzaakt. Verboden vreugdevuur: Tegen een 56-jarige Boskoper wordt proces verbaal opgemaakt voor het ver branden van afval. Tijdens de nieuwjaarsnacht stak de man het afval op het erf van zijn woning aan het Laag Boskoop aan onder het mom van 'vreugdevuur'. De partij was echter dermate groot dat er volgens de brandweer en politie sprake was van afvalverbranding. Vernieling ruiten: Aan de Puttelaan werd een zevental ruiten vernield van een winkelpand. Het is ondui delijke wanneer de vernieling pre cies gepleegd werd. De politie heeft de sleutelhouder van het pand in kennis gesteld en wacht de aangifte af. In dezelfde nacht werd ook een ruit van het gemeentehuis vernield. Voor zover was na te gaan is men niet in het pand geweest. Snelheids- en alcoholcontrole: Op de Swanlaweg werd maandag avond 27 december is een snel heids- en alcoholcontrole gehou den. Door middel van de laserappa- ratuur is een snelheidsovertreding geconstateerd van 109 km/u. Van de passerende auto's droegen acht personen geen autogordel. Eén automobilist negeerde een rood stoplicht en van de 403 gecontro leerde automobilisten hadden drie een positieve blaastest. Autobrand: Er raakte donderavond 30 december is een auto in brand achter het voormalige politiebu reau aan de Dorpsstraat. Het gehe le (antieke) autootje moet als verlo ren worden beschouwd. Volgens getuigen zou de brand zijn aange stoken door een drietal personen. Een ter plaatse aangetroffen fles wasbenzine wijst in die richting. Nader onderzoek volgt. COCOE DOELEN Designed to enjoy! Marian v.d. Boperö-Kind Te vroeg afsteken vuurwerk: Veel meldingen zijn binnengekomen van overlast door het te vroeg afsteken van vuurwerk. In een aan tal gevallen heeft de politie jonge lui aangesproken op hun gedrag. De jongste overtreder was 7 jaar. In een paar gevallen is het vuurwerk in beslag genomen c.q. afgestaan door de jongelui. De overtreders zijn naast het uitreiken van een procesverbaal aangemeld bij bureau HALT voor een alternatieve straf. Aangehouden na Nieuwjaarsborrel: In de nacht van zaterdag 1 op zon dag 2 januari is in de Burg. Boer- straat een automobilist aangehou den die te diep in het nieuwjaars borrelglaasje had gekeken. Na aan houding is op het politiebureau een ademanalyse gehouden. De bestuurder blies 865 ug/l (wettelijk toegestaan 220 ug/l). De bestuurder kon na ontvangst van een proces verbaal en een rijverbod van 10 uur het politiebureau te voet verlaten. Openstaande boetes alsnog betaald: In de nacht van 1 op 2 januari viel het gedrag van een automobilist heel erg op. Toen de politieauto dichterbij kwam gaf de bestuurder van een auto plankgas en probeerde te ontkomen. Toch zag men kans de automobilist tot stoppen te dwingen. Een eerste onderzoek naar alcohol gebruik leverde een P (prima) op. Echter navraag bij de meldkamer wees uit dat betrokkene nog een aantal openstaande boetes (in totaal e273,55) had staan. De bestuurder is meegenomen naar het politiebu reau en daar heeft een vriend hem het geld voor de betaling gebracht. Brand, vermoedelijk door vuur werk: Nieuwjaarsmorgen heeft een getuigen een harde klap gehoord, gevolgd door glasgerinkel bij de openbare school 't Reigerbos. Onderzoek wees uit dat van een noodgebouwtje een ruit kapot was en dat er rook uitkwam. De gewaarschuwde brandweer heeft een smeulend vuurtje geblust. De rookschade in het als klaslokaal gebruikte gebouwtje was enorm. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB ZevenEiuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.ni Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3