Natuurlijk soorten. "De Koornmolendaar krijgt u energie van!" Zwemlessen voor kinderen v/a 4 jaar!!! Wat heeft zwembad De Koornmolen u nog meer te bieden? NIEUW!! Spinninglessen Aerobics: goed voor de conditie én uw figuur Inspannen en ontspannen in de sauna van De Koornmolen RECREATIEPARK DE KOORNMOLEN TEL. 0180-631860 WWW.KOORNMOLEN.NL pagina 4 t Graanhuys menukrant In zwembad De koormolen leren kinderen al vanaf 4 jaar zwemmen. Er wordt opgeleid voor het Groene-Hart A en B en voor het Zwem-ABC diplo ma. Het verschil zit in de vaardigheid die de kinderen moeten beheersen. Voorop staat dat het 2 steengoede diploma's zijn en dat kinderen dus met beide diploma's goed de zwemsla gen beheersen en het belangrijkste, zich in het water kunnen redden. Elke 4 weken word er diploma gezwommen. Deze lessen worden in een groepje van 10 of 11 kinderen gegeven, of in de privé-les voor 1 of 2 kinderen. Aangezien onze wachtlijst niet lang is, kunt uw kind snel beginnen! Woensdagochtend: Van 10.00 tot 10.30 Van 10.30 tot 11.00 Van 11.00 tot 11.30 Vrijdagochtend: Van Van Van Van Van 9.00 tot 9.30 9.30 tot 10.00 10.00 tot 10.30 10.30 tot 11.00 11.00 tot 12.00 leeftijd 8 weken tot 1 jaar. leeftijd 1 jaar tot 2 jaar. leeftijd 2 tot en met 3 jaar. vrij-spelen. leeftijd 8 weken tot 1 jaar. leeftijd 1 jaar tot 2 jaar. leeftijd 2 tot en met 4 jaar. vrij-spelen. Waar kunt u ons vinden? Particulieren groepslessen, (v/a 4 jaar inschrijven) Privé-lessen (v/a 4 jaar inschrijven) Opleiding snorkelduiken Opleiding zwemvaardigheid 1,2 en 3 Cursus zelfredzaamheid Baby, peuter en kleuterzwemmen (woensdag en vrijdag) Aqua-mix (maandag) Trimzwemmen (dinsdag en woensdag) Meer bewegen voor ouderen (donderdag) Medisch zwemmen (woensdag en donderdag) Baby, peuter en kleuterzwemmen In extra verwarmd water van ongeveer 33 graden, kun nen ouders al vanaf 8 weken met hun baby komen zwemmen. Onder begeleiding van een gediplomeerde juf worden de kinderen met behulp van liedjes en oefenin gen al op jonge leeftijd vertrouwd gemaakt met water. Sauna is naast ontspanning een pijnstillend middel bij reumatische-, spier- en gewrichtspijnen. Het bevordert de huiddoorbloeding, wat de huid mooier en gladder maakt en verhoogt de weerstand tegen infectieziektes. De hoge temperatuur stimuleert het lymfe- systeem waardoor u op lange termijn en bij het vrij regelmatig nemen van sauna een veel ster kere weerstand krijgt. De Koornmolen heeft met haar sportcentrum, zwembad en sauna een unieke combinatie gere aliseerd tussen inspan ning en ontspanning, waardoor u op een unieke manier de ener gie weer kunt opladen. De lessen vinden plaats in groepsverband. Het spin- ningprogramma van De Koorn molen biedt u diverse trainin gen, op uw eigen niveau. Con ditietraining, vetverbranding, intervaltraining, we doen het allemaal! Interesse? Neem een folder mee bij de receptie of vraag informatie bij onze instructeurs en kom gewoon eens een spinningles meedoen! De dagelijkse activiteiten leiden meer dan eens tot overbelasting van lichaam en geest. Het is dus nood zaak de balans tussen deze twee te bewaren of te her vinden. Om de overdaad van het dagelijkse bestaan achter u te laten, kunt u op maandag en dinsdag in de sauna van De Koornmolen heerlijk ontspannen. Aerobics zorgt voor een goed figuur, een uitstekende conditie en een gezonde dosis 'fun'! 't Graanhuys Vanaf januari zullen we op dinsdag en donderdag starten met het zeer popu laire Spinning. Spinning is fietsen op muziek op een vaststaande fiets met groot zwaar ijzeren voorwiel en een afremmechanisme. U kunt zelf de weerstand instellen en dus zelf bepa len hoe zwaar u de trai ning maakt. Spinning is een prima manier om snel de conditie te verbeteren en veel calorieën te ver bruiken. Bovendien hoef je bij deze vorm van trainen niet te rennen of te springen wat een groot voordeel kan zijn als deze belastingen voor bijvoorbeeld rug of gewrichten te groot is. Door de steeds afwisselende houdingen in stand of zit gebruik je veel been, bil en rugspieren. Iedere maandag, woensdag en vrijdag heten wij u van harte welkom bij onze aerobic-, yoga en BBB-lessen. Er wordt gedanst op het ritme van opzwepende muziek en verschil lende bewegingen worden samenge voegd tot een vaste combinatie. Zoals u van ons gewend bent, bieden we een gevarieerd programma aan. Er wordt op elk niveau lesgegeven van high-impact (intensief) tot low-impact (rustig). De lessen zijn dus geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Nieuwerkerk a/d IJssel brasserie le Tocht weg /.uidcindc Zevenbuizen Q De Koornmole de Koornmolen Routebeschrijving: Komend via de A20, de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zevenhuizen' nemen en bij de stoplichten boven aan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg blijven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten, daar direct linksaf,* Via de A12 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen (N219) na het Texaco benzinestation bij de stoplichten rechtsaf,* de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweemanspolder. Wanneer u deze weg een tijdje volgt ziet u aan uw rechthand bungalows en daarna een groot gebouw met het bord van Lan- dal GreenParks 'De Koornmolen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevestigd. De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen tel: 0180 - 631860 info@koornmolen.nl www.koornmolen.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 16