4 VROUWEN-BIJBELKRING BERICHTEN Tl E I ia 't ^MeCcC 010 - 5216016 079 - 3426070 COÖRDINATOR GEVRAAGD KINDERJURY IN BIBLIOTHEEK deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING UITZENDBUREAU COMMERCIE BV Hart van Holland 9 februari 2005 pagina 3 miliebericht< Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Zoekt allerlei werkzaamheden in de tuinbouw. Wij hebben veel vakbekwame mensen in dienst, waaronder ook Pools personeel. Tel 06-51274225 06-53237269 Tijdens kantooruren: 070-363 10 90 Fax: 070-363 05 84 Waddinxveen/Boskoop Waddinxveen Boskoop GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging '(y van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswtjk Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Bergschenhoek - In de Nederlands hervormde kerk wordt dinsdag 15 februari een koffie-ochtend gehou den. Tjitske Lemstra spreekt over "Gevangen in je eigen agenda". Aanvang 9.30 uur, zaal open 9.00 uur. Er is kinderoppas aanwezig. Voor meer informatie: 010- 5214626. Karei en Rodelyn, gefeliciteerd met jullie caramelletje! Oma Anny Lieve Yasmin, heel hartelijk gefelici teerd met je 9e verjaardag! Groetjes opa en oma Verduistering gsm: Twee benadeel den deden vrijdag 4 februari aan gifte gedaan van verduistering van hun gsm. In beide gevallen ging de dader op dezelfde wijze te werk. Hij vroeg aan de eigenaar van de gsm of hij de telefoon even mocht lenen om te bellen. Beide eigena ren stemden daarin toe waarop de verdachte de gsm in handen kreeg. Beide keren had hij de smoes de SIM-kaartte willen wisselen omdat daar het te bellen telefoonnummer op stond. Nadat de verdachte de gsm in handen kreeg ging hij er als een haas vandoor. Het eerste feit pleegde hij op 3 februari op de Bootstraat in Boskoop. Het andere feit vond in de nacht van 3 op 4 februari plaats op het Koningin Wilhelminaplein in Waddinxveen. De politie stelt een nader onder zoek in. Geldkiosk aangereden: In de nacht van 30 op 31 januari is de geldkiosk aan de Zuidplashof door een voer tuig aangereden. Het gaat hierbij om een rood bestelbusje, waaruit twee personen gestapt zijn. De gewaarschuwde politie trof het busje in de nabijheid aan en stelt een onderzoek in naar de toe dracht en de rol van betrokkenen. Bedreiging: Tegen een 27-jarige Waddinxvener wordt proces-ver baal opgemaakt ter zake bedrei ging van medewerker van de gemeente. De gemeente is bezig met de controle van inwoners die een uitkering genieten. In het gesprek dat de medewerker van de gemeente met de verdachte hiero ver had, uitte de verdachte bedrei gingen waarop aangifte werd gedaan. Verboden stroopwafels: In de namiddag van 1 februari heeft de politie op de Peuleyen een drietal Hagenaars aangehouden in ver band met illegaal venten met stroopwafels. De mannen brachten de stroopwafels aan de man met de smoes dat de opbrengst voor Azië zou zijn. Dat bleek niet het geval. De niet verkochte stroopwafels zijn ingenomen en de mannen zijn bekeurd. Inbraak: Op 2 februari tussen 14.00 en 22.00 uur werd ingebroken in een woning aan de Kievitdreef. De dader verschafte zich via de achter zijde toegang tot de woning. Hier werd het slot geforceerd van een achterdeur. In de woning werden diverse kasten doorzocht. De bena deelde moet nog inventariseren wat ontvreemd is. Vernieling: Een bewoner aan de Zwarteweg heeft op 3 februari aangifte gedaan van vernieling van een tuinhuisje. Van dit pandje wer den enkele ruiten ingegooid. Ook werden vernielingen aangericht aan een schutting en werd een kano in het water geduwd. Vernieling/mishandeling: In de avond van 4 febrari heeft de politie op de Staringlaan een 35-jarige Waddinxvener aangehouden in verband met vernieling en poging tot zware mishandeling. Op het moment dat de man thuis kwam zag hij enkele jongeren wegrennen waarvan hij vermoedde dat zij ver nielingen hadden aangericht aan zijn eigendommen. De man zette hierop de achtervolging in waarbij hij een metalen pijp meenam. In de directe omgeving stuitte de man op een groep skaters waarvan hij ver moedde dat zij bij de overlopen jongeren behoorden. Achteraf bleek dit niet het geval. In de daar op ontstane situatie sloeg de Wad dinxvener met de metalen pijp in op de fietsen van de skaters. Ook zou de man op de skaters hebben ingeslagen. De inmiddels gealar meerde politie trof de man later in zijn woning aan, waar hij werd aangehouden. In overleg met justi tie wordt de man op 7 februari voor de officier'van justitie in Den Haag geleid. Inbraak: In de nacht van 4 op 5 februari is ingebroken in een woning aan de Junolaan. Een deur van de woning werd geforceerd. Na binnenkomst werd de woning door de daders doorzocht. Omdat de bewoner op vakantie is, kon nog niet worden vastgesteld wat de evt. buit is. Aanhouding: Op 6 februari hield de politie twee minderjarigen aan nabij het scoutinggebouw aan de Willem de Rijkelaan. De jongeren waren in het bezit van een op 28 januari gestolen damesfiets. De aanhouding vond plaats na mel ding van de eigenaresse, die tij dens een wandelingetje de fiets als haar eigendom herkende. Tegen de minderjarigen wordt proces-ver baal opgemaakt. De fiets is inmiddels weer in het bezit van de rechtmatige eigenaresse. Milieuhandhaving: Het milieuhand- havingsteam heeft in de middag van 5 februari proces-verbaal opge maakt tegen een 18-jarige Wad dinxvener, die met een luchtdruk geweer op de Winterdijk liep. Het wapen, dat voorzien was van een richtkijker is door de politie inbe- slaggenomen. Winkeldiefstal: Een onbekende man heeft kans gezien in de mid dag van 31 januari enkele goede ren weg te nemen uit een winkel aan de Puttelaan. Het gaat hierbij om een aantal flesjes eau de toilet- te. De man is ongeveer 25 jaar oud, 1.70 m lang, blond haar en ging gekleed in een vaal groene spijker- jas en broek. Hij liep op gympen. Insluiping: Op 1 februari vond een insluiping plaats in een school aan de Mendelweg. In het computerlo kaal werden twee onbekende jon gens overlopen en namen daarop de vlucht. Van enkele computerap paraten bleek de bedrading losge maakt te zijn. Ook was een alarm detector afgeplakt. Bij een inge steld onderzoek trof de politie in de omgeving een drietal personen aan, die aan het signalement van de mogelijke daders voldeden. In het daarop volgende gesprek met deze jongens werd een van de agenten met de dood bedreigd waarop deze jongen is aangehou den. Op grond van het geweldspro- tocol tegen politieambtenaren is deze verdachte inverzekeringge- steld en ingesloten. Rijden onder invloed: Tegen een 40-jarige Boskoper wordt proces verbaal opgemaakt voor het rijden onder invloed. De man werd in de nacht van 2-2 gecontroleerd op de Rietkraag. Na een ademanalyse blies de man 365 ug/l (220 ug/l is toegestaan). De man kreeg een rij verbod van drie uur. Inbraken: In de avond van 1 febru ari werd ingebroken in een op de Puttelaan geparkeerde VW Passat. Van de auto werd een achterruit ingeslagen. Uit het voertuig werd een laptop ontvreemd. De nacht ervoor werd ingebroken in een op de Burg. Colijnstraat geparkeerde auto. Ook hier werd een ruit ver nield. Uit deze auto verdween een tas. In de nacht van 2 op 3-2 werd ingebroken in een auto's op de St. Janshof. Na vernieling van de ruit werden een radio/cd-speler, cd's en een zonnebril weggenomen. Een nacht later werd wederom inge broken in een auto op het St. Jans hof. Na het inslaan van een ruit werd een laptop buitgemaakt. In de avond van 2-2 werd een kel derbox aan de Lage Weide openge broken. De toegangsdeur werd met een breekvoorwerp gefor ceerd. De eigenaar gaat inventari seren wat hij mist uit de kelderbox. De woningbouw heeft de ruimte weer afgesloten. Winkeldiefstal: De politie heeft op 3 februari een 27-jarige inwoner uit Capelle a/d IJssel aangehouden in verband met een door hem gepleegde winkeldiefstal. De man probeerde in een winkel aan de Puttelaan een CD-MP3 speler te ontvreemden, waarop hij door per soneel werd betrapt. Omdat de man geen geldige verblijfspapieren kon tonen is hij overgedragen aan de Vreemdelingendienst voor onderzoek. Zevenhuizen - In het hele land wordt in de periode van 8 tot en met 14 mei geld ingezameld voor het Nationaal Fonds Kinderhulp. Dus ook in Zevenhuizen. Alleen... wie durft het aan om de plaatse lijke coördinatie van deze Kinder hulpcollecte op zich te nemen? Een lange lijst met trouwe collectanten is aanwezig. Het zou natuurlijk jam mer zijn als deze collecte dit jaar in Zevenhuizen niet door zou kunnen gaan. Voor meer informatie: 0180- 633709. Zevenhuizen - Duizenden kinderen in het hele land zullen kinderboe ken beoordelen die in 2004 voor het eerst in het Nederlands versche nen zijn. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen bij bibliotheek Zeven huizen terecht om jurylid te wor den en mee te lezen. Tot 1 juni 2005 kunnen zij hieruit hun favoriete Top 3 samenstellen. Er zijn twee leef tijdsgroepen: 6-9 en 10-12 jaar, dus twee winnaars van de Prijs van de Nederlandse Kinderjury. De win naars worden in juni bekend gemaakt in een tv uitzending van de NPS. In de bibliotheek kunnen kinderen een juryboekje en een stemformulier ophalen. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een hlijvemle herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3