Zevenhuizen - Moerkapelle &M oröeï Nieuws Sponsoring team ZePaRo Effecten Economische vooruitzichten De bank waar je lid van wordt Verjaardagskaartenactie Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle Uitbreiding Rabo Beleggingslijn per 1 maart Weeknieuws Rabobank pagina 2 Hart van Holland 9 maart 2005 7e jaargang nummer 301 Rabobank Sinds september 2004 zijn een groep bewoners uit Zevenhuizen-Moerka- pelle zeer enthousiast bezig met de voorbereiding op de Roparun, de esta fetteloop van Parijs naar Rotterdam, dit jaar over een afstand van 528 km. Deze loop zal worden gehouden in het Pinksterweekeinde van 15 en 16 mei 2005. Het belangrijkste voor team ZePaRo is het inzamelen van geld voor mensen met kanker. Hiervoor zijn door team ZePaRo diverse initiatieven ontwikkeld. Naast de bedrijven die sponsoren, heeft het team ook"een club van 1000"Dit zijn donateurs die het bedrag van 10,- over maken en daarvoor tevens een roparuniot krijgen, voor de grote Roparunloterij. De mensen die zich aan melden worden vermeld op de site van www.teamzeparo.nl.Op dit moment zijn er ca. 540 mensen die zich hebben opgegeven voor "de dub van 1000" Het team wil dus nog 460 mensen lid maken van "de dub van 1000" In de afgelopen periode hebben de lopers en diverse fietsers deelgenomen aan een aantal prestatielopen zoals de Florarun in Boskoop, de 6 uur van Steen bergen, een trainingsloop in Zevenhui zen en omstreken en de Lionsloop in Zevenhuizen. Door de specifieke spon soring van de bedrijven Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, Visser tech niek en Drukkerij Elgersma is het team vanaf januari te herkennen aan hun fraaie outfit. Hiervoor is het team deze bedrijven dan ook zeer dankbaar. Op dit moment wordt hard gewerkt om de verschillende draaiboeken rond te krijgen, zodat alles vlotjes kan verlopen Aangezien het voor veruit de meeste leden van het team de eerste keer is dat wordt deelgenomen, is het zeer belang rijk, dat verschillende details zo duidelijk mogelijk zijn uitgewerkt, zodat men niet voor verrassingen komt te staan. Zaken die uitgewerkt moeten worden betref fen naast het lopen, ook het vervoer, het eten, de rust- en wisselplaatsen, de fiets- begeleiding en bovenal een goede rou tekennis door chauffeurs en fietsers. In april zal er een uitgebreide verkenning van de route plaatsvinden, met een groot deel van het team. Rabo Beleggingsadviesteam Na een krachtig 2004 komt de wereld economie in 2005 in rustiger vaarwa ter. Illustratief is de voorlopende indi cator van de OECD die tekenen van uitbodeming laat zien. De wijd open staande geldkraan in de Verenigde Staten wordt langzaamaan dichtge draaid. Daar staat dan een groeiimpuls door de dalende dollar tegenover. De geopolitieke spanningen zijn niet bij zonder hoog. Op papier streeft de Amerikaanse regering naar een halve ring van het financieringstekort, maar dat moet uit een door het Amerikaan se Congres goedgekeurde draconische beperking van de nietdefensiegroot. Tenslotte heeft de aanhoudend hoge olieprijs een dempende werking. Alles bij elkaar genomen verwachten wij voor de Verenigde Staten een groei van nog altijd ruim 3%. De andere groeimotor van de wereldeconomie, China, vertoont nog steeds weinig tekenen van afkoeling. De Chinese autoriteiten maken verder geen haast met een wijziging in hun valutabeleid. De prestaties van Japan en Euroland blijven onder de maat. Het vierde kwartaal was zwak, de consument blijft erg voorzichtig. Toch zien we vooral aan de producentenkant (aantrekken de investeringen) tekenen van herstel. 2005 wordt al met al minder uitbundig dan 2004, maar de wereldeconomie laat een gezonde groei zien. Na jaren lang gewend te zijn aan onze Spaarweek is de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle met in gang van 1 januari gestart met de Verjaardagskaartenaktie. Ben je tussen 1 en 12 jaar oud dan zul je rond je verjaardag deze leuke kaart ontvangen. Wij nodigen je dan uit, om na je verjaardag, je spaarpot te legen bij de Rabobank in Zevenhuizen. Er Klanten kunnen vanaf 1 maart via de Rabo Beleggingslijn met spraakher kenning orders plaatsen in AEX- en Midcapfondsen. Daarnaast is de beleggingsinformatie uitgebreid met beursnieuws en de tip van de dag. De Rabo Beleggingslijn is bereikbaar via telefoonnummer 0900-0705 en heeft sinds deze maand een lokaal tarief. Orders met spraakherkenning kennen hetzelfde gunstige tarief als internetor- ders.Via de Rabo Beleggingslijn blijven ook de Rabo Orderlijn en het Rabo Service Centrum Beleggen bereikbaar. De huidige gebruikers van de Rabo Orderlijn hebben een brief ontvangen met een antwoordkaart om zich aan te melden voor orderdoorgave via spraak herkenning. Deze aanmeldingen wor den centraal verwerkt. U kunt zich ook aanmelden via het beveiligde gedeelte van www.rabobank.nl en via de lokale bank. Ter informatie treft u hier het keuzeme nu aan van de Rabo Beleggingslijn vanaf 1 maart 2005 Keuze 1: Real time koersinformatie en beursnieuws Alle diensten onder keuzemogelijkheid 1 zijn benaderbaar met spraakherkenning. Dit zijn: Real time koersinformatie Door een naam te noemen van een aandeel uit de AEX- en Midkap, krijgt u real time koersinformatie van dit fonds: Daarna kan extra informatie over het fonds opgevraagd worden, zoals de hoogste en laagste koers en de slot- koers van de vorige dag. Beursnieuws Dit bestaat uit: marktcommentaar van IRIS:4 keer per dag de actuele situatie op de beurs - stijgers en dalers: de beste en minst presterende fondsen op de beurs - tip van de dag: dagelijks een nieuwe beleggingstipvan IRIS Keuze 2: Orders plaatsen Hier kunt u orders via spraakherken ning plaatsen, een proeforder doen of doorgeschakeld worden naar de mede werkers van de Rabo Orderlijn. Orders plaatsen via spraakherken ning (keuze 2,1) Hier kunt u orders via spraakherken ning in AEX- en Midkapfondsen plaat sen tegen internettarief. Voor deze dienst dient u een Toegangscode Rabo- foon te hebben en uwn telefoonnum mers te laten registreren. Proeforder (keuze 2,2) Hier kunt u met een fictief effectenreke ningnummer en toegangscode 'oefe nen' met het plaatsen van een order via spraakherkenning. Rabo Orderlijn (keuze 2,3) Voor alle overige orders kunt u op werk dagen van 08.00 tot 22.00 uur terecht bij een medewerker van de Rabo Orderlijn. Let op: vanaf 1 mei 2005 is de ROL uit sluitend bereikbaar via het telefoon nummer van de Rabo Beleggingslijn (0900-0705, lokaal tarief). Telefoonnummer 0800-0705 is daarna niet meer in gebruik als de ROL. Keuze 3: Rabo Service Centrum Beleggen Voor alle vragen over de praktische kant van beleggen zijn de medewer kers van het Rabo Service Centrum Beleggen op werkdagen van 8.00 tot 22.00 uur beschikbaar. voor u, van en door uw bank ligt dan een leuk cadeau op je te wachten. Als jij of je ouders nog vra gen hebben, dan kunnen ze natuur lijk altijd bellen! Veel spaarplezier allemaal. LET OP: Als je deze kaart ontvangt? Dan hebben wij iets leuks voor je. Tweede uitgave Leden Nieuwsbrief In november 2004 heeft u op deze pagina kunnen lezen dat Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle een nieuwsbrief uitgeeft. De nieuws brief heeft tot doel haar leden te informeren over belangrijke ont wikkelingen binnen onze bank en de Rabobank Groep. In week 11 zal de volgende nieuws brief verschijnen. Bent u ook geïn teresseerd in een nieuwsbrief? Deze kunt u ontvangen door lid te worden van onze bank. Aan een lid maatschap zijn geen kosten ver bonden, het levert alleen maar voordelen op zoals; het ontvangen van deze nieuwsbrief, Magazine U met interessante aanbiedingen en een uitnodiging voor onze algeme ne ledenvergadering. Wilt u ook lid worden van onze bank? U kunt dan contact opnemen met Anneke Roosenburg, telefoonnum mer (0180) 63 73 01. Minder geld om te sparen Het spaartegoed van Nederlandse huishoudens steeg de afgelopen jaren flink. Maar volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek lijkt het erop, dat huishoudens in de loop van 2004 minder zijn gaan sparen. In het begin van deze eeuw stond er vol gens het CBS EUR130 miljard op spaarrekeningen. Eind vorig jaar was dat bedrag opgelopen tot bijna EUR200 miljard. In de loop van 2001 groeide het aantal huis houdens dat aan het eind van dé maand een beetje geld overhield en dus kon sparen. Sinds 2002 werd het aantal huishoudens dat geld overhield, steeds kleiner en in de tweede helft van 2004 versnelde deze ontwikkeling, aldus het CBS. Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden: Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboliin: Rabofoon: Rabo orderlijn: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2