danflfm Water vraagt om üw keuze NIPTE OVERWINNING SCHAKERS NET GEEN KAMPIOEN DAMES GTI-NESSELANDE AGON Dl LOOPT WINST MIS M0ERKAPELLE PAKT STROHALM EN WINT Zonneschermen nu met 5 jaar garantie ACTI Stem bij de herverkiezing r\:7L\dlr afstand bediening Denktudat schoon water vanzelfsprekend is? SPORT Hart van Holland 23 maart 2005 pagina 33 VOLLEYBAL SCHAKEN VOLLiYBAL VOETBAL Kom naar onze showroom voor de meest uitgebreide keuze in: Knikarm- en uitvalschermen, markiezen, sereens, serrezonwering en rolluiken. Kozijnen, ramen, deuren en schuifpuien in aluminium, kunststof en hardhout. Zonneschermen met elektromotor nu tijdelijk met TEL.: oio 4555380 Woonboulevard Capelle U e-mail: office@ronmeijer.nl Nesselande - Tegen het bezoekende Havoc uit Haaks bergen behaalde het team van coach Pang een krappe 3-2 overwinning. Met in de basis Michelle Bijl, Olga van Zaanen, Fanny Lafeber, Karin Vermeulen, Anke Boere- fijn en Els Vindevoghel en als libero Kimberley Hoger- vorst begonnen de GTI-meiden voortvarend aan de wedstrijd en binnen een mum van tijd hadden ze een gat van acht punten met de tegenstander geslagen. De eerste set was geen probleem voor Nesselande en werd met 25-15 gewonnen. In de tweede set ging de strijd lange tijd gelijk op en wisten de dames pas bij 17- 17 een kleine voorsprong te nemen. Mede door enkele scorende smashes van Els Vindevoghel werd de set binnengehaald met 25-20. De derde set liet een geheel ander beeld zien, want het jonge team van Havoc bleef enthousiast en toonde veel inzet. Nesselande keek al snel tegen een achterstand aan en wist deze niet meer om te buigen. Ondanks het sterk verdedigen van libero Kimberley Hogervorst wisten de aanvalsters niet meer tot scoren te komen, hetgeen coach Pang noodzaakte tot een aantal wissels. Spelverdeelster Michelle Bijl werd vervangen door haar zus Monique en diagonaalspeelster Karin Vermeulen werd afgelost door Bianca van der Helm. Ook de al langdurig aan haar been geblesseerde Flore Gravesteijn werd in het achterveld ingezet voor de verdediging. Dit alles mocht niet baten en de set werd verloren met 25- 19. Voor de vierde set bleef Monique Bijl als spelver deelster binnen de lijnen, maar ook nu nam Havoc het heft in handen en wist met name door een goed sco rende middenaanval een kleine voorsprong te nemen. Met 25-20 werd deze vierde set verloren, hetgeen een vijfde set noodzakelijk maakte. In deze beslissende set werd door GTI-Nesselande een aanvankelijk riante voorsprong van 9-5 nog bijna uit handen gegeven, maar tot opluchting van het publiek was er toch nog met 15-11 de setwinst. GTI-Nesselande bezet nu de derde plaats op de ranglijst met nog een moeilijk programma voor de boeg, want op 9 april is er de thuiswedstrijd tegen koploper Orion en een week later wacht de uitwedstrijd tegen nummer twee Rijnmond. Boskoop - Agon D1/Container-Centralen speelde afgelopen vrijdag 18 maart uit tegen Delta D1 uit Delft. De wedstrijd begon goed en Agon D1/Contai- ner-Centralen pakte de eerste set met 25-23. Met goede moed begonnen ze aan de tweede set, maar door rommelig werk verloor de ploeg uit Boskoop deze set met 21-25. De derde werd ook verloren, en wel met 23-25. Agon DVContainer-Centralen zette i tijdens de vierde set de schouders eronder en wonnen j met 25-19. Helaas werd de vijfde set uiteindelijk ver- loren met 14-16. Op 1 april spelen de dames om 21.00 uur thuis in de Put- j telaan tegen Befair, de naaste buren uit Waddinxveen. Moerkapelle - Door de 2-1 winst op mededegrada tiekandidaat Schiebroek '94 heeft Moerkapelle nog steeds kans om rechtstreekse degradatie te ont lopen. Tegen Schiebroek lieten de Moerkapellenaren er geen twijfel over bestaan wie de best voetballende en sterkste ploeg was. Zonder echt heel goed te voetballen, het was een echt degradatieduel, nam de ploeg direct het heft in handen en behield dat de gehele eerste helft. Hoewel er dus voortdurend spra ke was van een overwicht, leidde dit niet tot echt uit gespeelde kansen. Een uitzondering hierop was na een kwartier spelen een vlot lopende aanval. Na een tweede rebound was Martijn Peeters er als de kippen bij om de 1-0 in te tikken. In de tweede helft werd er van meet af aan op zoek gegaan naar een grotere voorsprong. Halverwege de tweede helft viel de dikverdiende 2-0. Jurn Hoogma bediende Martijn Peeters op maat en deze scoorde met een prachtige lob over de keeper de tweede goal. Daarna dacht men de wedstrijd rustig uit te kunnen spelen, maar dat viel tegen. Vijf minuten voor tijd kwam Schiebroek uit een vrije trap op 2-1 en dat was het begin van een zeer spannende slotfa se, die met een blessuretijd van 10 minuten nog erg lang zou duren. Schiebroek wisselde zelfs van keeper en zette deze in de spits. Hoewel Moerkapelle het nog knap benauwd kreeg, werd er niet meer gescoord. Zaterdag aanstaande wordt op 'de Wilde Veenen' ingehaald tegen Sportlust, dat al bijna kampioen is. Waddinxveen - Om kampioen in de tweede klasse te worden, moest het tweede team van WSV de laatste wedstrijd winnen en hopen op een misstap van de koploper, het tweede team van Krimpen aan den IJssel. De concurrent maakte de gehoopte misstap door met 4-4 gelijk te spelen tegen Papend- recht 1, met als gevolg dat WSV 2 met 7,5- 0,5 moest winnen. Dit bleek echter een te zware opgave: het eerste team van Hendrik Ido Ambacht werd met 5-3 verslagen. Krim pen aan den IJssel 2 is kampioen, met 35,5 bordpunten tegen 33,5 van WSV 2. Wim van Os is topscorer met 6,5 uit 7. In de kwartfinale van de beker nam Wim Hennink het op tegen Bert van de Knaap en won. In de halve finale speelt Wim tegen de winnaar van de partij tussen Jeroen Eijge- laar en Jan van de Bom. In de 26e ronde van de interne competitie hebben er aan de top van het klassement veel verschuivingen plaatsgevonden. Koplo per Erik Hennink besliste de partij tegen Bar- thold Jansen in zijn voordeel. Barthold zakt hierdoor af naar de negende plaats. Eduard Philipse verloor van René Roelofs, waardoor René de tweede plaats van Bart van Putten overneemt en Eduard daalt naar de vijfde plaats. Arjan Hennink won van Wilbert Mourits. Arjan maakt hiermee een sprong naar de vierde plaats. Wim van Os versloeg Evert Hildebrand en Hans van Woudenberg verloor van Jeroen Eijgelaar. Ronald Dannis veroverde in zijn partij tegen Hans van Offe ren een pion in het middenspel en breidde dit voordeel uit naar winst. Wim Mulder en Ton van Nieukerke namen het voor de derde keer dit seizoen tegen elkaar op en deze keer trok Wim aan het langste eind. Nico Dannis zette Laurens Ellers onder druk en won. Teun van der Linden had zich tegen Jan Muit een goede stelling verworven, maar verloor zijn dame en de partij. Arjen Zuurmond en Henk Stam hielden elkaar in evenwicht en besloten tot remise. Jaap van de Heiden boekte zijn elfde overwinning van het seizoen, deze keer was Adriaan van de Starre zijn slachtoffer. Luit Bloem won van Henk van Erk en Herman van Offeren won van Gerard Torenbeek. Jeroen van de Veen deed al vroeg in de partij een foutieve zet, die door Albert Prins genadeloos werd afgestraft. Overige uitslagen ronde 26: W. v.d. Hoek - F. Hordijk 0-1; J. Smit - F. Draais- ma 1-0; A. Versluis - H. Erkelens 0,5-0,5; D. van Offeren - R. Girdhari 0,5-0,5; A. Langer- veld - J. Kraijesteijn 0-1. Stand: 1. E. Hen nink, 2. R. Roelofs, 3. B. van Putten, 4. A. Hennink, 5. E. Philipse. Ex ACT INMETEN Excellente service Exclusieve merken Hoofdweg 252 Capelle aan den IJssel (ons huisnummer volgt direct op nr.100) www.ronmeijer.nl EKSlftgaSj Vanaf A20 en E25 afslag nr. 16 Capelle ald IJssel/ Prins Alexander richting Capelle a/d IJssel. Daarna borden volgen Woonboulevard Capelle. Bent u eigenaar van een huis of een ander pand Dan ontvangt u binnenkort opnieuw een stempakket van uw waterschap. Afgelopen september ontving u een pakket met meerdere stembiljetten erin. Deze keer ontvangt u alleen een biljet voorde categorie Gebouwd. J*m I luMAA, Waarom u weer een stempakket ontvangt? Dat komt omdat een deel van de bestuursverkiezing ongeldig is verklaard. De Raad van State besloot dit nadat Schieland en de Krimpenerwaard een geko zen kandidaat niet toeliet tot het algemeen bestuur vanwege het vervalsen van handtekeningen. Of het zinvol is om uw stem uit te brengen? Zeker! Door te stemmen bepaalt u mee wie er voor uw waterbelangen opkomt. Deze belangen zijn meestal lokaal. De verkiezing heeft dus direct betrekking op uw woon- en leefomgeving. Stemperiode De verkiezing is schriftelijk. Stemgerechtigden ontvangen rond 8 april 2005 een stempakket. U stemt door het stembiljet in te vullen en bij voorkeur voor 19 april 2005 terug te sturen. Ook kunt u het biljet tijdens kantooruren in de stembus doen in het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard (Maasboulevard 123, Rotterdam). Als het kantoor is gesloten, kunt u het stembiljet in de brievenbus naast de hoofdingang doen. De stemperiode eindigt op 20 april 2005 om 12.00 uur. Biljetten die na dit tijdstip binnenkomen, worden niet meegenomen. Terinzagelegging protocol stemming en stemopneming Het dagelijks bestuur van Schieland en de Krimpenerwaard heeft over de wijze van uitvoering van de werkzaamheden rond de stemming en de stemopneming een protocol opgesteld, zoals voorgeschreven in het kiesreglement. Dit protocol ligt ter inzage op het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard. Vaststelling verkiezingsuitslag Op 22 april 2005 wordt de voorlopige verkiezingsuitslag bekend gemaakt.Tijdens een openbare zitting om 16.00 uur stelt het stembureau het aantal op iedere kandidaat uitgebrachte stemmen, het totaal aantal uitgebrachte stemmen en het aantal ongeldige stemmen vast. Op 27 april 2005 om 10.00 uur stelt het stembureau in een openbare zitting de definitieve verkiezingsuitslag vast. Beide zittingen worden gehouden in het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard. Terinzagelegging processen-verbaal zittingen stembureau Van alle zittingen van het stembureau worden officiële verslagen gemaakt. Deze processen-verbaai worden na afloop van de zitting voor belangstellenden ter inzage gelegd op het kantoor van Schieland en de Krimpenerwaard. De terinzagelegging eindigt zodra over de toelating van de gekozen leden onherroepelijk is beslist. Aanvragen duplicaten Mocht u uw stembiljet kwijtraken dan kunt u tot 16 april 2005 een duplicaat aanvragen via telefoonnummer 010 45 37 372, via e-mailadres verkiezing@hhsk.nl of bij de receptie van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard. Het duplicaat wordt dan per post naar u toegestuurd. Vanaf 16 t/m 20 april 2005 om 11.30 uur kunt u een duplicaat aanvragen bij de receptie en direct meenemen. Meer informatie Voor informatie over de herverkiezing kunt u www.schielandendekrimpenerwaard.nl bezoeken. Heeft u vragen, dan kunt u een e-mail sturen naarverkiezing@hhsk.nl of bellen met Klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 372. De voorzitter van het stembureau en waarnemend dijkgraaf, drs.J.H.M.Kienhuis .AS Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam www.schielandendekritTipenerwaard.n

Hart van Holland | 2005 | | pagina 33