i 1 LITI E BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... tel: 010 - 522 27 90 010 - 5216016 079 - 3426070 SPORTZALEN LEGIONiLLA-VRIJ WORKSHOPS SCRAPBOOK MAKEN WILLEMSEN deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 23 maart 2005 pagina 3 milieberichten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging JjS van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVA/^^ERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken BEVEILIGINGEN Gevonden: GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot 'n tet kleinste detail I Marian van den Bogerd nne Matze Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Waddinxveen - Uit de op kweek gezette monsters is vorige week gebleken dat de leidingen van sport zaal "Groenswaard" en het gym nastieklokaal Joh. Postlaan legionel- la vrij zijn. In de waterleiding van sporthal de Dreef zijn nog kleine concentraties van de legionellabac- terie aangetroffen. De leidingen van sporthal de Dreef worden op korte termijn nogmaals gedesinfecteerd. Vervolgens worden er monsters genomen die op kweek worden gezet. Naar verwachting is op 18 april de uitslag van deze mon sters bekend. Tot die tijd wordt de doucheruimte van de sporthal niet vrijgegeven voor gebruik. Tijdens de periodieke controle, op woensdag 16 februari, die de gemeente liet uit voeren werd in sporthal 'de Dreef', sportzaal 'Groenswaard' en gym nastieklokaal Joh. Postlaan een te hoog legionellagehalte aangetrof fen. De gemeente nam na de consta tering, uit voorzorg, direct maatre gelen. De douches werden afgeslo ten, de gebruikers van de sportzalen werden ingelicht en het ministerie van VROM werd op de hoogte gesteld. Het geconstateerde gehalte vormde geen direct gevaar voor de volksgezondheid. Boskoop - De Stichting Boskoop Cre atief organiseert een workshop scrapbooken op maandagavond 11 en 25 april van 20.00 tot 22.30 uur. Docent is Maris Uitbeijerse. Scrap booken is je foto's op een heel speci ale manier inplakken. Scrapbooken kun je zo moeilijk maken als je zelf wilt, het is een hobby voor iedereen. Door de ruime keus aan techniekjes en de grote diversiteit aan materia- Waddinxveen Poging tot inbraak: Op maandag 14 maart werd tussen 12.00 en 13.00 uur geprobeerd in te breken in een flat woning aan de Willem de Zwijgerlaan. Twee mannen probeerden de voor deur open te wrikken. Zij worden omschreven als; Europese types, mogelijk Oost-Europees, beiden een krachtig of breed postuur, één van hen had kort blond haar en de ander kort donker of zwart haar. De blonde droeg een lichte trui of vest en de ander donkere kleding. Mogelijke getuigen worden verzocht zich te melden bij de politie. Olie op de weg: Op dinsdag 15 maart werden de rijbanen van de Kanaaldijk en diverse wegen van de Coenecoop vervuild met diesel. De tank van een vrachtauto, bestuurd door een 49-jari- ge man uit Linschoten, raakte op de Kanaaldijk lek. De vrachtautochauf feur reed desondanks door met zijn wagen de Coenecoop in op zoek naar een garage. Hij stopte vervolgens boven een straatkolk. Personeel van de Brandweer van Wad dinxveen en van de Provincie Zuid-Hol land hebben de rijbanen gereinigd. De kosten van het schoonmaken zul len worden doorberekend aan de bestuurder van de vrachtauto. Tevens krijgt hij een bekeuring voor zijn nala tigheid. Inbraak bij bedrijf: In de nacht van 14 op 15 maart werd ingebroken bij een autobedrijf in de Coenecoop. De Tech nische Recherche stelt een onderzoek Diefstal van GSM: Afgelopen week heeft de politie twee minderjarige meisjes van 14 en 16 jaar gehoord in verband met een diefstal van twee GSM's en een MP3 speler. De goederen werden ontvreemd uit de kleedkamer van een gymzaal op 15 maart. Onder zoek leidde naar de twee meisjes, die het feit bekend hebben. Er wordt pro- ces-verbaal opgemaakt. Alcoholcontrolê: In de nacht van zater dag 19 op zondag 20 maart is een alcoholcontrole uitgevoerd op de Dreef en de Kerkweg Oost. Hierbij werden vier automobilisten aange houden, die te diep in het glaasje had den gekeken. De bestuurders bliezen respectievelijk 345, 395, 465 en 520 ug/l. Tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt. Inbraak bedrijf: In de vroege morgen van zaterdag 19 maart werd ingebro ken in een bedrijf aan de Staringlaan. Van het pand werd een ruit vernield. Ook trof de politie diverse braakspo ren aan op het raamkozijn. Uit het bedrijf wordt een laptop vermist. De technische recherche heeft een spo renonderzoek ingesteld. Brand in koeling: Op zaterdag 19 maart moest de brandweer uitrukken voor een brand in de koeling van een oplegger, die op het bedrijventerrein Doelwijk aan de Bredeweg gepar keerd stond. Vermoedelijk is de brand door kortsluiting ontstaan. Toen per soneel er niet in slaagde het vuur zelf te blussen riep men de assistentie van de brandweer in, die het vuur snel onder controle had. Diefstal in garagebox: In de periode tussen vrijdag 4 maart en zaterdag 19 maart zijn diverse goederen ont vreemd uit een garagebox aan de Pas sage. Het gaat hierbij om een CD-spe- ler, twee versterkers en een koffer. Het is niet bekend hoe de diefstal gepleegd is. Milieucontrole: Op zondag 20 maart heeft de politie in samenwerking met de Milieudienst Midden Holland een controle uitgevoerd op assimilatiebe lichting aan de Abraham Kroesweg. Bij een tuinderij werd vastgesteld dat aan de bovenzijde van de kas geen afscherming was aangebracht zodat daar lichtuitstraling plaats vond. Tegen de eigenaar van het bedrijf wordt proces-verbaal opgemaakt. Zevenhuizen Diefstal uit schuur: Uit een niet afge sloten schuur aan de Wielewaal is op dinsdagmorgen 15 maart een op slot staande elektro step weggenomen. Snelheidscontrole: Op donderdag 17 maart is van 17.00-17.30 uur een snel heidscontrole gehouden op het Zuide inde. Drie bestuurders kunnen een schikking voor te snel rijden tegemoet Roodiicht controle: Op donderdag 17 maart is van 17.45-18.30 uur een con trole gehouden bij de verkeerslichten op de kruising Noordelijke Dwarsweg en Zuidplasweg. In totaal zijn 7 bestuurders aangehouden voor het rij den door rood licht. Een bekeuring van 95.- euro zal één dezer dagen in de brievenbus vallen. Inbrekers overlopen: Toen de 12-jarige zoon van een familie aan de Esdoorn op vrijdagavond 18 maart van een feestje thuis kwam, trof hij de deur al open. Hij dacht dat zijn zus al thuis was. Op de bovenverdieping werd hij echter door twee jongens vastgegre pen en werd hem een mes op de keel gezet en werd hem toegesnauwd "mond dicht". Vervolgens werd hij in de badkamer opgesloten. De twee jongens zijn vervolgens weggegaan met medeneming van het geldkistje. De twee daders zijn al eerder bij de dochter van het gezin op "visite" geweest en hebben toen waarschijn lijk een sleutel van het huis meegeno men. Omdat de 12-jarige zoon de twee daders herkende, konden deze ai zeer spoedig in de loop van de nacht worden aangehouden. Verder onderzoek zal worden gedaan. Automobilist onder invloed: In de nacht van zaterdag op zondag 20 maart om 4 uur zagen twee surveille rende agenten een auto wegrijden van de parkeerplaats bij La Baraque met een lekke band. De agenten wil den de bestuurder hierop attenderen. De bestuurder stopte na enig aandrin gen en mocht blazen. Het resultaat was een "A" (alcohol). De bestuurder is overgebracht naar het politiebureau voor een ademanalyse. Resultaat 690 len kan iedereen een indrukwek kend resultaat creëren. De kosten bedragen 55,- inclusief materiaal pakket (groot formaat fotoboek, materialen om mee te werken en diverse accessoires. De workshop wordt gehouden in het Praathuis aan de Bosweg 2. Voor meer infor matie en aanmelding: 0172- 212274, of via website www.boskoopcrea- tief.nl. Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl ^info@willemsenbeveiligingen.nl ug/l, wettelijk toegestaan 220 ug/l. Met een rijverbod en een proces ver baal is de bestuurder om 5.45 uur weer vrijgelaten. Mishandeling: Op zondag 20 maart, om ongeveer 12.00 uur, heeft een 14- jarige jongen op het Kerkepad een steen of kluit aarde gegooid naar een 11-jarig meisje. De steen raakte het meisje op en onder het oog. De huis arts constateerde een hoornvliesbe schadiging, gekneusde neus en een zwelling onder het oog. De jongen is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Een proces verbaal zal worden opgemaakt. Snelheidscontrole: Zondagmiddag 20 maart is een snelheidscontrole gehou den op de Zuidplasweg. De toegestane snelheid ter plaatse is 80 km/u. De con trole werd gehouden met een laser apparaat. 31 bestuurders zijn staande gehouden en hebben een proces ver baal meegekregen. Alle bestuurders reden minimaal 20 km/u te hard, sanc tie minimaal 100.- euro. De hoogst gemeten snelheid was 127 km/u mini maal 300.- euro). gouden hanger met hartje en naam bij containers havikhoek, tel. 0182-614641 Op de route noordelijke dwarsweg, plasweg, 6e tochtweg naar Moerkapelle, verloren een rechter handschoen, merk Thinsulate, Thermal Insulation" antraciet grijs. Heeft u hem gevonden bel ons 079.593.19.83 en we komen hem halen. DH GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor fon bli)vtndc herinnering Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3