Lijntje. ■V randstad SMA Grafisch vormgever (Aïcotv- etv tuihAtitclat SELEKT MA! L NEDE Autoschade Herstel Meerburg Allround Autoschadehersteller plaatwerker bezorgers voor een postwijk 20 april a.s. komen wij uit met onze Tomatenkwekerij J7 tel: 079-5936066 06-53864156 Op zoek naar een flexibele bijverdienste bij u in de buurt hoogst persoonlijk jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt te Capelle a/d IJssel is een jong en zeer dynamisch bedrijf welke o.a. zaken doet met alle verzekeraars, leasemaatschappijen en overheids-instanties. Wegens aanzienlijke uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar een: Heb jij geen 8 tot 5 mentaliteit, lever je uitstekende kwaliteit, hou je van meedenken en weet je van aanpakken? Reageer dan schriftelijk of per telefoon! Autoschade Herstel M EERBURG Hoofdweg 48, 2908 LC Capelle aan de IJssel, Telefoon 010-4517149 www.autoschade-meerburg.nl,info@autoschade-meerburg.nl Interesse om hierin uw advertentie te plaatsen? Bel 0180-632289 voor meer informatie. Onze medewerkers zijn u graag van dienst. pagina 10 Hart van Holland 6 april 2005 oyr* Vraagt: Scholieren voor het oogsten van tomaten in de ochtenduren op zaterdag en in de vakanties. Vanaf 13 jaar. Heb je interesse en tijd, neem dan contact op met: Jan Oosterom Oogstpad 18a 2752 AG Moerkapelle e-mail: Lijntje@planet.nl Selekt Mail Nederland is een postbedrijf dat voor andere bedrijven geadresseerde post bezorgt door het hele land. Het hoofdkantoor van Selekt Mail Nederiand is gevestigd in Utrecht. Door het land heen beschikken we over drie over slagcentra en meer dan hon derd depots waar vanuit mail wordt bezorgd door 6000 mailbezorgers. Selekt Mail Nederland levert een hoge bezorgkwaliteit tegen een redelijke prijs. Wilt u meer weten? Surf naar onze website www.selektmailnederland.nl Depot Zevenhuizen van Selekt Mail Nederland zoekt in Zevenhuizen (postcode 2761) en Nieuwerkerk aan den IJssel (postcode 2911) Als bezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen postwijk of in een postwijk bij u in de buurt. Wij bieden een prima vergoeding en de mogelijkheid uw tijd in te delen binnen twee tijdsvakken: A: Bezorgen van maandag t/m woensdag 21.00 uur. B: Bezorgen van donderdag t/m zaterdag 21.00 uur. Als bezorger bent u in het bezit van een fiets, brommer of auto. Ook senioren nodigen wij van harte uit om te reageren. Wilt u als bezorger aan de slag in een postwijk bij u in de buurt? Neem dan contact op met ons depot op nummer 0180-63 38 05. U kunt ook reageren per e-mail zem630@selektmailnederland.nl administratief Isabelle Straver 0182 30 31 91 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen logistiek Dominique Bras 0182 30 31 83 Kon.Wilhelminaplein 47 Waddinxveen logistiek Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen allround administrateur m/v voor een bouwbedrijf in Waddinxveen. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verzorgen van maandafsluitingen, rapportages, cashflow prognoses, belastingen, verwerking van mutaties en alle overige voorkomende werkzaamheden. Daarnaast moet de projectadministratie worden opgezet en verder worden uitge bouwd. Waar nodig moeten de knelpunten in de administratie worden aangepast om zo de betrouwbaarheid van de afdeling te vergoten. De administrateur stuurt 2 medewerkers aan. We zoeken naar een capabele, ervaren allround administrateur met minimaal hbo- of SPD-niveau, ervaring met Exact is een must. Je hebt een hands-on mentaliteit en je bent stressbe stendig. magazijntoppers m/v Ben jij geïnteresseerd in een functie als orderverzamelaar en ben jij iedere zaterdag beschikbaar? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor een groot distributie centrum in Waddinxveen zoeken wij schoolverlaters die zowel fulltime als parttime aan de slag willen. Ook zijn wij op zoek naar zaterdagkrachten die in de vakanties fulltime willen werken. Het is belangrijk datje in het bezit bent van eigen vervoer, want met het openbaar vervoer is het lastig te bereiken. Interesse? Reageer dan snel! schadebehandelaar m/v Als schadebehandelaar maak je schadedossiers aan en los je fouten op. De afdeling planning is eindverantwoordelijk maar heeft geen tijd om een goede oplossing te zoeken. Omdat schade (lees verkeerde artikelen, te veel ofte weinig pallets van een bepaald product) geld kost wil dit internationale transportbedrijf deze vacature in het leven roepen. We zijn op zoek naar iemand met een logistieke actergrond, communicatief vaardig en een groot probleemop lossend vermogen. Je verzamelt documenten en gaat met zowel planning als klant in gesprek om de beste oplossing te vinden. Daarnaast heb je een signalerende rol: hoe kunnen we bepaalde problemen in de toekomst structureel voorkomen. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Uitgeverij/Drukkerij Elgersma is op zoek naar een Functiebeschrijving: Uitgeverij/Drukkerij Elgersma zoekt een grafisch vormgever die zich bezighoudt met het vervaardigen en bewaken van huisstijlen, advertenties en alle voorkomende werkzaamheden. Kennis en Vaardigheden: Wij zoeken een grafisch vormgever met minstens drie jaar relevante werk ervaring, die uitstekend thuis is in de wereld van Photoshop, Illustrator en Quark X-Press (Flash en Dreamweaver zijn een pré). Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen in het vakgebied van de grafische industrie en vindt het leuk hieraan een bijdrage te leveren. Profiel: Belangrijke eigenschappen van deze 'vormgever-éérste-klas' zijn: - Creativiteit - Flexibiliteit - Klantgerichtheid - Organisatietalent - Stressbestendigheid Werkweek: Het betreft een fulltime functie (37,5 uur per week) Solliciteren: Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar: Uitgeverij/Drukkerij Elgersma Postbus 85 2760 AB ZEVENHUIZEN Voor meer informatie: telefoon 0180-632289 Hart van Holland

Hart van Holland | 2005 | | pagina 10