Natuurlijk sporten De Koornmolen! i Extra voordelen voor leden De Koornmolen, daar krijgt u energie van! Proef de Verleiding Fitness; Gezond voor jong en oud! NIEUW Spinning; sporten op opzwepende muziek Zwemles bij De Koornmolen 51 Tijdelijk woonruimte nodig? RECREATIEPARK DE KOORNMOLEN TEL. 0180-631860 WWW.KOORNMOLEN.NL Daaina 4 Graanhuys menukrant Bij Fitnesscentrum De Koornmolen staat sporti viteit en gezelligheid voorop. Fitness is voor iedereen, jong en oud, een geschikte en gezon de manier van bewegen. Of u nu op medisch advies komt trainen, wil afvallen, (topsport- ondersteunend traint óf uw conditie wilt verbete ren, u bent van harte welkom. De Koornmo len beschikt over een mime en moderne sportzaal, welke is uitge rust met diverse cardio- en fitness-apparatuur. Wij begeleiden u vóór, tijdens en na uw trainin gen en zorgen ervoor dat u op een verant woorde wijze uw fitheid en conditie op een hoger peil brengt. Bent u nieuwsgierig geworden naar de fitnessmogelijk heden bij De Koornmolen? Kom dan gewoon even een kijkje nemen in de sportzaal. Wij informeren u graag verder! phi ml* De lessen worden in groepjes van 10 of 11 kinderen op maandag/donderdag, dinsdag/vrijdag, woensdag en zaterdag gegeven en elke vier weken wordt er diploma gezwommen. Kortom, lesduur en lesindelingen worden zoveel mogelijk op uw wensen afgestemd. Op verzoek worden ook privé zwemlessen verzorgd. Dit is mogelijk voor 1 persoon, maar kan ook in een groepje voor 2 per sonen van gelijk niveau. Ook hier worden lestijden en - dagen in overleg vastgesteld. Op het moment is onze wachtlijst niet lang, dus schrijf uw kind snel in en hij/zij kan waarschijnlijk al binnen een half jaar starten! (de wachtlijst voor 1 keer per week les is slechts 1 jaar!) In zwembad De Koornmo len leren kinderen al vanaf 4 jaar zwemmen. Er wordt opgeleid voor het Groene Hart A en B en voor het Zwem ABC diploma. Bij beide diploma's leert uw kind goed de verschillende zwemslagen beheersen. Het verschil zit slechts in enkele vaardigheden en handigheidjes. Waar kunt u ons vinden? De Koornmolen is aange sloten bij Landal Green- parks en beschikt over 95 bungalows. Deze bunga lows zijn allen vrijstaand op ruime kavels grond en ver krijgbaar in diverse soorten en maten. De bungalows kenmerken zich door luxe en comfort en beschikken over een eigen parkeerplaats. Wij bieden deze gezelli ge huisjes, naast aan toeristen, ook aan bij mensen die op zoek zijn naar tijdelijke woonruimte. Denk hierbij aan een overbrugging bij verhuizen, stationering van werknemers in de Randstad of, onverhoopt, woon ruimte na een scheiding. Of u nu een woning zoekt voor een weekje of misschien wel voor een jaar, bij De Koornmolen kunt u prima terecht. Bel voor meer informatie of uw boeking naar de businesslijn van Landal Greenparks: 050-5221660 Spinning is fietsen op een vaststaande fiets. De muziek ondersteunt "de etappe' die u met de groep fietst. Zo beweegt u bergop, langzaam, snel en zelfs staand. Con ditietraining, vetverbranding, intervaltraining, we doen het allemaal! Tijdens de les kunt u altijd de weerstand zelf instellen, zodat iedereen op zijn eigen niveau traint. Bovendien hoeft u bij Spinning niet te rennen of te sprin gen wat een groot voordeel kan zijn voor bijvoorbeeld mg of gewrichten. Wilt u eens kijken of Spinning iets voor u is? Vraag dan even informatie bij onze receptie of kom vrijblijvend een les meedoen! Graag laten wij onze leden genieten van alle faci liteiten die De Koornmolen te bieden heeft. Zo ont vangt u op vertoon van uw zwemkaart of lidmaat schapspas van het sportcentrum: Gratis vrijzwemmen op de recreatieve uren van het zwembad. Korting op een saunabezoek bij De Koorn molen. Korting op deelname aan de extra activitei ten (vb. skeelerlessen). 10% korting op de gehele collectie van Livera in Gouda. 10% korting op het Fitness-, Aerobics-, Spin ning- en zwemassortiment van Groen Sport. enz., enz. 't Graanhuys 99 Nieuwerkerk a/d IJssel brasserie Zuidplasweg ^Vrct Zevenhuizen Q De Koornmok de Koornmolen De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen tel: 0180 - 631860 info@koornmolen.nl www.koornmolen.nl Routebeschrijving: Komend via de A20, de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zevenhuizen' nemen en bij de stoplichten boven aan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg blijven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten, daar direct linksaf," Via de A12 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen (N219) na het Texaco benzinestation bij de stoplichten rechtsaf," de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweemanspolder. Wanneer u deze weg een tijdje volgt ziet u aan uw rechthand bungalows en daarna een groot gebouw met het bord van Lan dal GreenParks 'De Koornmolen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevestigd.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 14