m o <yr* r randstad BEZORGERS Ook op rozen zitten? ASSISTENT SMA Grafisch vormgever SCHOLIEREN BEL: 0180-632289 pagina 24 Hart van Holland 20 april 2005 hoogstpersoonlijk merta GEVRAAGD Voor het verwerken van onze bloemen voor zaterdagen en vakanties Minimum leeftijd 15 jaar Interesse: bel even naar Piet 06-51861175 of 0180-633399 Zaaipad 2 - Zevenhuizen piet@pietsmalalstroemeria.nl jij zoekt een baan wij hebben hem gevonden Het Hart van Holland vraagt met spoed in de wijken Nesselande en Oud Verlaat b®b (SrF Ik, Steef Meewisse, run een modern rozenbedrijf van 15000 m2 aan de Lelieweg 5 in Bleiswijk. Met het huidige, enthousiaste team gaan wij er helemaal voor om de "Passion" die wij telen (overigens een roos met weinig doornen) tot een succes te maken. Als jonge ondernemer probeer ik ook een jong team om mij heen te creëren. Om de ambitie van ons bedrijf en het hele team nog beter vorm te kunnen geven, zoek ik een Iemand die natuurlijk weet, dat de rozenteelt zeven dagen per week werk geeft. En dus in toerbeurt ook de verantwoordelijkheid in bepaalde weeken den kan en durft over te nemen en mij prima kan vervangen bij afwezig heid. Iemand die leiding kan geven, eventueel ook gewasbescherming kan uitvoeren en in het oogst en sorteerwerk gewoon mee wil draaien. Dat je geen "nine-to-five"-mentaliteit hebt, is voor ons vanzelfsprekend, want dat heeft niemand bij ons! Heb je al ervaring in de rozen: super! Maar we willen je het ook graag leren! Als je echt wilt en je bent ambitieus, dan heb je de slagingskans in eigen hand. Qua salaris en overige voorwaarden komen wij er best uit. De CAO voor de Tuinbouw is sowieso niet slecht. Wil je nog meer informatie of eventueel al een afspraak voor een gesprek maken, bel mij - Steef Meewisse - dan. Ik ben bereikbaar op 06-29156144. i algemeen Dominique Bras 0182 30 31 83 Kon.Wilhelminaplein 47 Waddinxveen administratief Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen technisch Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen logistiek Dominique Bras 0182 30 31 83 Kon.Wilhelminaplein 47 Waddinxveen m vakantiekrachten m/v Kan een vakantiebaan ook leuk zijn? Ja, dat kan! Voor diversre bedrijven in Waddinxveen en omgeving zoeken wij nog gemotiveerde vakantiekachten. Heb jij geen zin om 6 weken thuis te zitten en wil je graag wat extra's bijverdienen in de zomervakantie? Neem dan snel contact op met Randstad. administratief talent gezocht m/v Ben jij op zoek naar een nieuwe baan die bij jou past? Kom dan eens langs om samen met gespecialiseerde intercedenten te kijken naar de mogelijkheden. Graag stellen wij ons loopbaanadvies ter beschikking. Kortom, de complete verzorging voor een voorspoedige toekomst. Randstad heeft op dit moment diverse functies in deze omgeving. Denk hierbij aan een baan als: administratief medewerker, boekhoudkundig medewerker, .commercieel medewerker e.d. We zijn voornamelijk op zoek naar mensen die in het bezit zijn van een mbo-diploma en beschikken over de nodige werkervaring. Ben jij fulltime beschikbaar en is deze advertentie op jou van toepassing, neem dan contact met ons op. commercieel medewerker binnendienst m/v Als inside sales engineer bevorder je de verkoop door het opbouwen van een goed relatiebeheer met klanten en prospects. Je werkt nauw samen met de buitendienst, de senior verkoper binnendienst en de verkoopleider. Taken zijn het ondersteunen van de buitendienst, contact met klanten en leveranciers, het maken van offertes en het vastleggen van klanteisen en specificaties. Verder offerte opvolging, wijzi gingen administratief doorvoeren, geven van technische adviezen, plaatsen van aanvragen bij fabrieken en orderadmi nistratie. Je beschikt over een mts-achtergrond en wilt dit graag combineren met commercieel administratieve taken. Ook sollicitanten die zojuist de opleiding hebben afgerond kunnen van harte reageren. magazijn toppers m/v Ben jij geïnteresseerd in een functie als orderverzamelaar en ben jij iedere zaterdag beschikbaar? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor een groot distributie centrum in Waddinxveen zoeken wij aanpakkers die zowel fulltime als parttime aan de slag willen. Ook zijn wij op zoek naar zaterdagkrachten die in de vakanties fulltime willen werken. Het is belangrijk dat je in het bezit bent van eigen vervoer, want met het openbaar vervoer is het bedrijf lastig te bereiken. Ben jij op zaterdag beschikbaar, in het bezit van eigen vervoer en kom je net van school of ben jij op zoek naar een bijbaan? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Waddinxveen. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Heb je interesse of wil je meer weten? - K£RST s»200l; ren in Waddinxveen Uitgeverij/Drukkerij Elgersma is op zoek naar een Functiebeschrijving: Uitgeverij/Drukkerij Elgersma zoekt een grafisch vormgever die zich bezighoudt met het vervaardigen en bewaken van huisstijlen, advertenties en alle voorkomende werkzaamheden. Kennis en Vaardigheden: Wij zoeken een grafisch vormgever met minstens drie jaar relevante werk ervaring, die uitstekend thuis is in de wereld van Photoshop, Illustrator en Quark X-Press (Flash en Dreamweaver zijn een pré). Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen in het vakgebied van de grafische industrie en vindt het leuk hieraan een bijdrage te leveren. Profiel: Belangrijke eigenschappen van deze 'vormgever-éérste-klas' zijn: - Creativiteit - Flexibiliteit - Klantgerichtheid - Organisatietalent - Stressbestendigheid Werkweek: Het betreft een fulltime functie (37,5 uur per week) Solliciteren: Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar: Uitgeverij/Drukkerij Elgersma Postbus 85 2760 AB ZEVENHUIZEN Voor meer informatie: telefoon 0180-632289

Hart van Holland | 2005 | | pagina 24