1 I T I E BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... Hart van Mand -g (P iten 31 Chris Verweij tel: 010-522 27 90 010 - 5216016 079 - 3426070 WILLEMSEN s deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 20 april 2005 pagina B Fan ni 1 ïebericl Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging van den Bogerd [Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen r lees verder op pagina 9 BEVEILIGINGEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goed dat hij ons gegeven heeft, hebben wij heden, op de leeftijd van 75 jaar afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa Truus Verweij-Verschoor Carina en Mare Carlo Sascha Elsa 18 april 2005 Oranjestraat 29, 2751 BJ Moerkapelle. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 21 april van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum Westhage, Akkerweg 82-84 te Moerkapelle. Er zal een korte samenkomst zijn op vrijdag 22 april om 14.00 uur in voornoemd rouwcentrum, waaarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats achter het rouwcentrum. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidpiasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen bege|eiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot in het kleinste detail c Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Poging tot brandstichting: De poli tie hield zondag 10 april rond 23.30 uur op het fietspad tussen de Wil lem de Zwijgerlaan en de Vondel laan twee mannen van 21 en 27 jaar uit Waddinxveen aan. Van de twee was gezien dat zij vuur maak ten bij twee aan de Vondellaan geplaatste portocabines. Dankzij de melder kon de snel ter plaatste zijnde politie het vuur in de kiem smoren. De politie zet het onder zoek tegen de twee voort. De ver dachten zijn op woensdag 13 april voor de officier van justitie geleid. Onder invloed tegen lichtmast: Een 18-jarige automobilist uit Waddinx veen reed zondag 10 april rond 2.00 uur op de rotonde Dreef Sniepweg tegen twee lichtmasten aan. De jongen bleef ongedeerd. Hij bleek onder invloed van alcohol te verkeren. De politie hield hem dan ook aan. De daarop volgende ademanalyse gaf als uitslag 745 ug/l (limiet 220 ug/l). De politie kon het rijbewijs van de jongen niet invorderen omdat hij daarvan niet in het bezit bleek te zijn. De politie maakt proces-verbaal op. Verdacht van verduistering: De politie hield zondagavond 10 april een 21-jarige man aan, die al enige tijd gezocht werd voor verduiste ring van gsm's. In beide zaken wist de verdachte met een smoes in het bezit te komen van de gsm's, waar na hij er met de telefoons vandoor ging. Toen de politie de man op 10 april in het centrum van Waddinx veen traceerde, probeerde hij via een sloot te vluchten wat hem een nat pak opleverde maar geen vrij heid. De man is inmiddels verhoord en zit momenteel een straf van der tig dagen uit, die hij nog open had staan. Inbraak: In de nacht van zondag 10 op maandag 11 april werd ingebro ken in een autobedrijf op het bedrijventerrein Coenecoop. Na verbreking van een slot wist men binnen te komen. Enkele laden en kasten werden doorzocht, waarbij vermoedelijk niets werd meegeno men. Bedrijfscontrole: Bij een bedrijfs- controle aan de Abraham Kroes- weg in het kader van de Wet Arbeid Vreemdelingen werd op maandag 11 april een 24-jarige man aangehouden. De man bleek in het bezit van vervalste identi teitspapieren. Er wordt een nader onderzoek ingesteld naar de juiste gegevens van de aangehouden ver dachte. In totaal zijn 41 personen gecontro leerd bij deze controles Op tuin- dersbedrijven in Waddinxveen en Zevenhuizen. Door de Algemene Inspectiedienst werden hierbij 5 boeterapporten opgelegd. Verdacht van diefstal: In de nacht van maandag 11 op dinsdag 12 april werd een 48-jarige Hagenaar aangehouden op verdenking van diefstal van zgn. Deense karren op het bedrijventerrein Doelwijk aan de Bredeweg. De man werd met een mededader op heterdaad betrapt door een beveiligingsme dewerker, die de politie inseinde. In eerste instantie wisten de mannen te vluchten maar het lukte de poli tie de Hagenaar na enig zoekwerk toch aan te houden. De politie zet het onderzoek naar de mededader voort. Redding op Al2: Dinsdag 12 april wist een automobilist een naast hem rijdende auto, waarvan de bestuurder onwel geworden was, klem te rijden. Een en ander vond plaats op de rijksweg A12 tijdens de drukke avondspits. De automo bilist zag dat een andere wegge bruiker slingerend over de weg reed. De bestuurder van die auto had op dat moment een epilepti sche aanval. De automobilist besloot het voertuig klem te rijden. Het lukte de automobilist zijn voer tuig naast de andere auto te manoeuvreren waarop hij het voer tuig tegen de vangrail tot stilstand wist te brengen. Het slachtoffer is vervolgens per ambulance naar het Groene Hartziekenhuis afgevoerd. De voertuigen liepen bij deze actie enige schade op. Doorrijden na aanrijding: Op dins dag 12 april werd aangifte gedaan van een verlaten plaats ongeval op zondag 10 april. De aanrijding vond plaats in de bocht van het Noordeinde - Beethovenlaan. Daar stond op dat moment het 15-jarige slachtoffer met haar fiets te wach ten. Uit de richting Boskoop nader de een auto met hoge snelheid waarop het meisje iets achteruit ging. Hierop werd haar fiets aange reden door een auto, die vanaf de Beethovenlaan over het Noordein de zijn weg vervolgde. Het meisje kwam ten val en liep lichte verwon dingen aan haar been op. Het doorgereden voertuig betreft een donkerkleurige personenauto met in de laatste vier cijfer- en letter combinaties de letter X. Rijden onder invloed: In de nacht van woensdag 13 april werd een 46-jarige Waddinxvener aangehou den omdat hij teveel gedronken had. De man trok de aandacht van agenten omdat hij slingerend reed. Bij een ademanalyse blies de man 600 ug/l waarop het rijbewijs van de man is ingevorderd. Er wordt proces-verbaal opgemaakt. bedrijfsterrein aan de Bredeweg. Om op het terrein te kunnen komen, werd een gedeelte van het hekwerk gedemonteerd en open geknipt. Ook werd het zeil van een geparkeerde oplegger opengesne den. Er wordt niets vermist uit het voertuig. Verduistering pallets: Een bedrijf op het bedrijventerrein Coenecoop heeft aangifte gedaan van ver duistering van 84 pallets. Medio maart werden de pallets uitgeleend aan een man, die de pallets wilde lenen voor de organisatie van een festiviteit. Tot op heden zijn de pal lets, in strijd met de gemaakte afspraken daarover, niet terugge bracht. Inmiddels is vast komen te staan dat de man vaker op deze wijze gehandeld heeft. Er lopen meerdere aangiftes tegen de ver dachte. Aanrijdingen: Op 16 april ontstond een aanrijding tussen twee auto's op de kruising van de Kanaaldijk en de Burgemeester Trooststraat. Een automobilist, die uit de Burge meester Trooststraat kwam ver leende geen voorrang. Er raakte niemand gewond. Bij een aanrijding op 16 april tussen twee fietsers op de Koningin Wil- helminasingel, kwam een man ten val. Hij kreeg hierbij verwondingen aan zijn hoofd en werd met een ambulance naar het Bleulandzie- kenhuis vervoerd, waar hij na een aantal hechtingen weer kon ver trekken. zaterdag 4 juni in dorpshuis Swanla: Jubileumfeest 30 jaar De Zeven Muzen aanvang 19.30 uur - de toegang is vrij Juliariaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligirigen.nl info@willemsenbeveiligingen.nl Vernieling: Onbekenden hebben twee ruiten van een horecagele genheid aan de Dreef vernield. De vernieling werd gepleegd in de nacht van dinsdag 12 april. Aanhouding voor vernieling: Twee Waddinxveense meisjes werden dinsdag 12 april aangehouden omdat zij kort daarvoor vernielin gen hadden aangericht in de wijk Zuidpias '90. De meisjes, 13 en 14 jaar oud, trapten een poortdeur open en gooiden ruiten in van woningen aan de Spica, Sterren laan en Zonnenhof. Een buurtbe woonster wist een van de meisjes aan te houden en over te dragen aan de politie. Het andere meisje meldde zich korte tijd later zelf aan het bureau. Uit verhoor bleek dat de feiten werden gepleegd onder invloed van alcohol. Eenzijdig ongeval: Bij een eenzijdig ongeval op de rotonde aan de Bee thovenlaan en de Willem de Zwij gerlaan kantelde de betrokken per sonenauto en kwam op de zijkant tot stilstand. De aanrijding vond plaats op woensdag 13 april. De bestuurster stuurde bij het oprijden van de rotonde te scherp in waarbij ze over een zgn. 'varkensrug' reed en gelanceerd werd. Met behulp van omstanders is de auto weer op zijn vier wielen gezet. Tussen 8 en 12 april is een hoge- druk reiniger ontvreemd vanaf een Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3