ORTECNesselande prolongeert titel Kampioensfeiten en -feesten Fitness, Ortec-Nesselande is Nederlands kampioen! Gefeliciteerd! ORTEC.Nesselande gefeliciteerd!!! EINDHOVEN V elgIr'sma s HartvanHohil-£ ...De basis voor het succes Mannen, gefeliciteerd! (dat wordt trakteren) www.koommolen.nl deHaijlP vanderWende Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 telefax 010-2204499 TWEEMANSPOLDER 6A ZEVENHUIZEN TEL. 0180-328928 wvsrw.janvariwoerden.nl/sportfoto Pasta, pasta, pasta. tweede bij de Europacup, pasta, pasta.....Bekerwinnaar, pasta, pasta.....Landskampioen! Wekelijks ónze pasta en een 'beetje' techniek maakt je landskampioen! Tot volgend seizoen voor méér prijzen en méér PASTA!! 't Graanhuys, hofleve rancier van de Landskampioen. GEFELICITEERD!!!!!! AUTOBEDRIJF eert Ortec.Nesselande het kampioenschap! ONZE OP PA I - i pagina 18 Hart van Holland 27 april 2005 In Apeldoorn wist Ortec.Nesselande afgelopen zaterdag de derde wed strijd in de finale om het landskampi oenschap met 3-1 van Piet Zoomers/D te winnen en zo de titel te protongeren. In een aantrekkelijk en spannend duel werd via de setstan den 23-25,25-23,22-25 en 21-25 de zege voor de Rotterdammers een feit en konden zo'n 150 de meegereisde supporters een feestje bouwen met de ploeg van Peter Blangé. Nesselande startte de wedstrijd met Dirk Jan van Gendt, Jairo Hooi, Marko Klok, Kristian van der Wel, Allan van de Loo, Renzo Verschuren en libero Joost van der Hoek in de basis. Nesselande zorgde ervoor dat PZ onder druk kwam te staan. Kristian van der Wel nam hierin het initiatief door zijn teamgenoten te laten zien wat een sterke opslag voor effect heeft. Langzaam ontstond een groei ende voorsprong van 14-18. Toch wist PZ met Joost Kooistra de opgelopen achterstand in te lopen en bij 21-21 was de aansluiting terug. In deze fase van de wedstrijd zorgde Marko Klok voor twee belangrijke punten. Uiteindelijk kon Kristian van der Wel zijn tegenstrever aan de andere kant van het net afblokken en de eind stand 23-25 op de borden brengen. In de tweede set kregen de Apeldoorners met in de hoofdrol Wytze Kooistra meer grip op de wed strijd en konden met servicedruk, sterkere blokkering en middenaanval een ruime voorsprong nemen (14-10). Coach Peter Blangé had inmiddels bij 9-8 Albert Cristina in het veld gebracht voor Jairo Hooi. De achter stand werd collectief door Nesse lande verkleind naar 14-13. In dit tus senstuk was een aparte rol voor de arbitrage weggelegd. Enige onduide lijkheden waren aanleiding tot hoog oplopende emoties bij de coaches. PZ maakte daar beter gebruik van en wist aan de goede kant van de score te blijven. Nesselande kwam nog bij tot 24-23 maar Joram Maan besliste deze set met zijn smash (25-23). De derde set gaf een gelijk opgaande strijd te zien, zowel in het veld als daarbuiten. Het 800 man tellende publiek, waaronder 150 man in Oranje voor ORTEC moedigde hun ploegen met veel lawaai aan. Het tromgeroffel en het scanderen van de namen van de teams was geweldig. Door deze steun wist Nesselande op de beslissende momenten kracht te halen en een schepje er bovenop te doen. Vele onvoorstelbare reddingen werden uitgevoerd, om de bal maar niet op de grond te laten komen in het eigen speelveld. Ook blokkerend werd steeds beter de aanval van PZ gekeerd, Allan van de Loo, Renzo Verschuren namen er een aantal voor hun rekening. Op het eind werd de strijd hiermee beslist 22-25. In de vierde set werd de strijd zwaarder, de gastheer moest deze set winnen om nog even in de race te blij ven, terwijl Nesselande nog maar één set verwijderd was van het kampioen schap. De strijd bleef tot aan 19-19 open en op het eind kon Renzo zijn ploeg een beslissende voorsprong geven, die met de service van Kristian van der Wel verder vergroot werd. Aanvoerder Marko Klok benutte het eerste matchpoint en met zijn blok werd de strijd beslist 21-25. Nesselande werd voor de tweede achtereenvolgende keer kampioen van Nederland. Het speelveld liep vol met de meegereisde supporters, die hun helden kwamen feliciteren. Nesselande prolongeerde zijn kampi oenstitel. Dit kampioenschap gaat de annalen in met een speciale aan tekening. In het reguliere seizoen werd geen enkele wedstrijd verloren, pas in de halve finale van de play off serie werd in Doetinchem een wed strijd verloren. Welke achteraf ook de laatste in het seizoen bleek te zijn. Nesselande bleek, gesterkt door het grote aantal internationale wedstrij den, in de Nederlandse competitie teams niet te kloppen. Na de wed strijd in Apeldoorn, waar de spelers hun plak en het team de wisselbeker en de Kampioensschaal kregen over handigd, werd tevreden huiswaarts gekeerd. De achterban had een ver rassing geregeld voor de selectie in 't Graanhuys bij de Koornmolen. De spelers werden hier met luid gejuich binnengehaald. Onder het genot van een drankje en hapje werd het seizoen afgesloten. Voorzitter Martin Heerschap sprak de aanwezigen toe, in het bijzonderde stoppende Joost van der Hoek. Tevens gaf hij aan dat volgend jaar het team ook zonder Ace van Putten, Rick Wiggers en Joost Joosten verder gaat. De laatste twee gaan volgend seizoen bij Brother/Martinus spelen. Directeur Aart van Beuzekomvan Ortec bood de selectie een geld bedrag aan voor in de spelerspot en de club een laserapparaat, dat de snelheid van de geslagen ballen kan meten. Aanvoerder Marko Klok en trainer Peter Blangé bedankten hierna de vrijwilligers en supporters voor hun steun, en gaven aan dat zij deze prestaties niet zonder hun steun hadden kunnen behalen. De aanwezi gen, allen gehuld in oranje polo met de tekst Ortec.Nesselande Kampioen 2004-2005, hebben tot in de kleine uurtjes gefeest. V J 3 *1 - .r de Koornmolen ADVOCATE N Dorpsstraat 146 Zevenhuizen Tel. 0180-631655 /KJ E L A A W Fax:0180-633808 NVM uw partner in drukwerk 1 'WU AAVmillV* Noordelijke Dwarsweg la - 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 - www.drukkerijelgersma.nl PïSH1 TT 0180-638013 Noordeinde 25a SN Zevenhuizen www.jaapeindhoven.nl Eagle Development feliciteert ORTEC.Nesselande ...en nu op naar de 'triple' in 2006! EAGLE DEVELOPMENT

Hart van Holland | 2005 | | pagina 18