Afscheid Joost van der Hoek Nesselande op veel fronten succesvol pagina 19 .i Ju; Hlffcr r De nationale titel was de afsluiting van het seizoen voor Ortec. Nesselande. Deze wedstrijd was de laatste voor een gedreven en mar kante volleyballer bij Nesselande: Joost van der Hoek. Joost, sinds acht jaar een sturende en spelbe- palende kracht binnen de Rotterdamse ploeg, speelde na zes jaar als spelverdeler, de laatste twee seizoenen als libero. Zoals alles wat hij deed, deed hij dit ook met vreselijk veel inzet en pas sie. Dit leverde hem de titel van beste libero op in de final four om de Top Teams Cup in Athene dit jaar. Joost van der Hoek was niet alleen bij Nesselande succesvol, met zijn partner in het Beachvotleybal behaalde hij regel matig toernooiwinsten en kon hij ook een keer het Nederlandse kam pioenschap binnenhalen. Tijdens het kampioenfeest werd afscheid genomen van Joost en kreeg hij uit handen van Stichtingsvoorzitter Martin Heerschap zijn shirt (nummer 8) ingelijst met de melding dat Nesselande voortaan zonder een nummer acht (8) in het veld zal staan, zodat dit nummer voor altijd aan zijn persoon verbonden blijft. Gedacht wordt nog aan een specia le wedstrijd, zodat ook de suppor ters afscheid van Joost kunnen nemen. Nesselande kan terug zien op een zeer succesvol volleybalseizoen. Wist het eerste herenteam ORTEC.Nesselande op overdui delijke wijze voor de tweede keer achtereen keer kampioen van Nederland te worden en ook en Passant de Nationale Beker mee naar huis te nemen, ook de andere teams lieten zich niet onbetuigd 'n de successen. Bij de herenafdeling zorgde het derde herenteam voor een kam pioenschap en zijn de mannen van het tweede nog in de race voor pro motie. De komende week moeten zij nog twee wedstrijden spelen om te trachten een divisie hogerop te komen. Bij de dames is alleen het tweede damesteam er in geslaagd kampi oen te worden en dit deden de dames, een mix van ervaring en jeugd, (Mieke Schrijvers, Monique Bijl, Daisy Walter, Krystel Termoshuizen, Loes Schrijvers, Connie van der Meer, Evelien Steijsiger, Annemarieke Zwaneveld, Monique van Dijk, Aafke Verbrugge, Marije van Leusden) op unieke wijze door alle wedstrijden zonder setver- lies te winnen en zo de maximale score te behalen. Zaterdag konden deze dames niet naar de kampioens wedstrijd van de heren omdat moest worden aangetreden voor de districtsbeker: ook deze wisten de Zevenhuizense dames binnen te slepen. Volgend seizoen spelen de dames in de derde divisie. Bij de jeugd doet Nesselande het ook goed, de meeste teams komen voor in de top drie en bij de heren- jeugd wist Jongens A3 kampioen te worden en spelen mee in het kampi oenschap van gesloten jeugdteams. Bij de dames jeugd mocht Nesse lande zelfs twee kampioenen bij schrijven Meisjes Ci en Meisjes Ai wisten de hoogste prijs binnen te slepen. Bij de miniafdeling van Nesselande werd ook lekker gescoord, dan nog niet in de prijzen maar met een geweldige aanwas. Vanuit Nesselande is een groot aan tal mini volleyballers binnen ge stroomd; de afdeling is 80 spelers rijk. De toekomst van Nesselande is daarmee weer een stukje zekerder geworden. Alles op een rijtje: Kampioenen bij de heren: Ortec.Nesselande (Bekerwinnaar); Nesselande 3; Nesselande JA3. Kampioenen bij de dames: Nesselande 2 (Beker winnaar), Nesselande MAi, Nesse lande Ci en dames recreanten.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 19