ernTkoppenaal naar nk turnen KAMPIOENEN BIJ WSE BE FAIR G1 KAMPIOEN WISSELEND SUCCES MOERKAPELSE VOETBALJEUGD OOK DAMES 2 DE GOUWE KAMPIOEN GROENEWEG DAMES ZOEKEN VERSTERKING BELANGRIJKE WINST FLYERS HEREN Hart van Holland 27 april 2005 pagina 21 SPORT VOETBAL BASKETBAL VOETBAL - 1li VOETBAL Waddinxveen - In hun laatste wed strijd hebben de heren van Flyers de mogelijkheid gelijk te komen met koploper Oegstgeest met beide handen aangegrepen: 79-51. Tegenstander Binnenland werd met een agressieve verdediging direct onder druk gezet. Ook in aanvallend opzicht klopte het prima aan Flyerskant, zodat via 23- 9 in het eerste kwart en 25-9 in het tweede kwart de wedstrijd bij rust, 48-18, in feite al was beslist. Gevolg van de dertig punten voor sprong was, dat de spanning was verdwenen en de tweede helft als kijkspel beduidend minder boeide dan de eerste helft. De concentra tie was minder, veel onnodig bal verlies en er werd slecht geschoten. Bovendien werd Flyers geconfron teerd met drie spelers met vijf fou ten op de bank, zodat coach Fred van Noort niet meer kon wisselen. Binnenland kreeg daardoor in aan vallend opzicht iets meer ruimte. Het derde kwart was met 17-14 dan ook voor de bezoekers. Verder liet Flyers het echter niet komen en was de winst in het vierde kwart weer voor de Waddinxveners. Vier spe lers van Flyers kwamen in de dub- Moerkapelle - Met 14 punten uit 9 duels bleef men zaterdag jongstle den nog net aan de positieve score bij de Moerkapelse jeugdafdeling. A1 heeft het de laatste maanden erg moeilijk. Tegen Donk A1 werd bet opnieuw een nederlaag en met 10-0 ook nog eens een hele forse. 01 is nog steeds verwikkeld in een belle strijd om het kampioenschap samen met Olympia en Soccer Boys. Woensdag jongstleden werd Soccer Ooys B2 met 2-1 opzij gezet, terwijl zaterdag CVC met 2-4 werd bedwongen. Arco Verweij en Justin van der Hoven scoorden beiden twee keer. C1 herstelde zich tegen Olympia C2 na een 0-2 achterstand bij rust uitstekend. Met goed voet bal werd de tegenstander achteruit gedrongen, hetgeen tenslotte resulteerde in drie goals en de volle winst. Hierdoor nestelt C1 zich op een keurige derde plaats. C2 sprok kelde door de 1-1 remise tegen Jodan Boys C4 ook weer een puntje aan haar totaal toe. Brian Klos was verantwoordelijk voor de Moerka pelse treffer. Na een minder goede start is C2 ook een leuke midden moter geworden. Voor D1 was dit keer geen enkele eer weggelegd. Tegen kampioen Kamerik werd het een kansloze 8-0 nederlaag. Net als bij B1 zijn er voor E1 ook nog volop kampioenskansen. Na een wat min dere periode is het team nu prima op dreef, hetgeen ook zaterdag jongstleden bij Jodan Boys E2 weer in een prima 1-6 winst resulteerde. E2 is vast van plan het seizoen zon der puntenverlies te beëindigen. Dit keer werd met 1-6 over Be Fair E4 heen gewalst. F1 is de laatste weken duidelijk van slag, ook dit keer was geen succes weggelegd. Met 0-3 trok tegenstander Unio F2 aan het langste eind. F2 toonde tegen buurman Groeneweg F7 dui delijk karakter. Met veel inzet werd na rust van 1-3 knap teruggekomen tot 3-3. Raoul Koorevaar scoorde alle treffers. bele cijfers, waarbij Wolter Zwiin- neburg 18 punten voor zijn reke ning nam, Edwin van Heiningen 15 en Wim Koole 14. Op 4 juni zal in Nieuwegein worden beslist wie zich kampioen mag noe men van rayon 3 A. Op basis van het spel in de eerste helft tegen Binnenland is Flyers beslist niet kansloos. Waddinxveen - Heren 1 en dames 2 van zwem- en poloclub de Gouwe speelden afgelopen zaterdag thuis wedstrijden. Heren 1 wist in een uiterst ontspannen wedstrijd de ongeslagen status (slechts driemaal gelijkspel) te behouden door ZV De Dolfijn met 10-4 te verslaan. Hoog tepunten waren de gehouden vier- meter door Gouwekeeper Willem de Koster en het afscheid van Mare Faber die, na 25 jaar, zijn laatste wedstrijd speelde voor heren 1. Ook voor dames 2 was deze avond een hoofdrol ingepland. Zij won nen met 21-1 van hekkensluiter OZ&PC 1 en behaalden daarmee eindelijk het lang verwachte kam pioenschap in de eerste klasse. Dames 2 kampioen Het tweede damesteam van Van Uden-De Gouwe, dat uitkomt in de 1e klasse, speelde zaterdag haar kampioenswedstrijd tegen OZ&PC 1 uit Oldenzaal. De dames lieten er in de eerste periode geen gras over groeien en brachten de stand op een riante 7-0 voorsprong, waarbij de 7-0 door Suzan Kaynar werd gescoord uit een viermeter. In de tweede periode leken de dames het welletjes te vinden en werd de score slechts uitgebouwd naar 9-0. Even gas geven in de derde periode bracht de stand op 16-0. In de vier de periode werd bij een stand van 20-0 afscheid genomen van twee corifeeën. Wendy de Frankrijker en Natascha Baatje gaan het wat rusti ger aan doen. Dat had ook gelijk consequenties voor de stand; OZ&PC scoorde gelijk 20-1, doch Suzan Kaynar, topscoorder in de eerste klasse, wist uiteindelijk de marge weer op 20 doelpunten te brengen. Eindstand 21-1. Voor de Gouwe scoorden Suzan Kaynar 6x, Kirsten Veldman en Marion van Hooft 4x, Natascha Baatje en Wendy den Dunnen 3x en Greetje van Eijk 1x. Zevenhuizen - Het enthousiaste en gemotiveerde damesteam van voetbalvereniging Groeneweg zoekt met spoed nieuwe leden. Het doek dreigt voor de Zevenhui- zense dames te vallen. Omdat er te weinig jeugd is om de openge vallen plaatsen, ontstaan door blessures, in te vullen en het weg vallen van 'dames-op-leeftijd' mee gaat spelen wordt er naarstig gezocht naar versterking. De naar de 3e klas gepromoveer de Groeneweg dames hebben het na een goede start heel moeilijk. Het enthousiasme is groot, de inzet en vechtlust is geweldig maar met 11 speelsters is het onmogelijk om te winnen en de moed erin te houden. Van 19.30 uur tot 20.45 uur wordt er op vrijdagvond getraind. Schroom niet, twijfel niet en ben je 15 jaar of ouder kom eens een keertje vrijblijvend meetrainen of kom eens kijken hoe het er bij de Groeneweg dames toegaat. Waddinxveen - In Vught werden afgelopen weekend startbewijzen verdeeld voor het Nederlands Kam pioenschap turnen voor heren. De achtjarige Erik Koppenaal van het TOOS turnteam turnde zich op sublieme wijze naar het goud en verdiende hiermee een startbewijs voor het NK turnen. In dit zeer succesvolle weekend kwamen in totaal zeven heren van het TOOS Turn Team in actie. Bas van Agten en Daan Vermeij turn den in niveau Junior 1C een con stante wedstrijd, waarmee Daan zesde werd en Bas tiende. Beide heren verdienden hiermee een startbewijs voor het NK. Richard Nobel en Anton Stoter kwamen uit in niveau Senior C. Richard kwam uit op een achttien de plaats en Anton werd vijfteinde, wat helaas het einde van dit wed strijdseizoen betekende. Erik Koppenaal en Jesse Bakhuyzen vertoonden hun kunsten in niveau Benjamin A. Geheel foutloos turn de Erik zich naar een gouden medaille en verzekerde zich hier mee van deelname aan het NK. Ook Jesse turnde een zeer sterke wedstrijd, helaas was zijn tiende plaats niet voldoende voor een startbewijs. Tenslotte turnde Wouter de Graaff in niveau Junior 1B. De concurren tie die het de eerste wedstrijden nog wat had laten liggen, liet zich nu gelden. Na een eerste en twee de plaats, moest Wouter ditmaal genoegen nemen met een zesde plaats. Wel verzekerde hij zich hier mee van deelname aan het NK. Naast de twee turners Sander de Graaff en Daan Koedoot, die zich al eerder plaatsten voor het NK, voegden zich dit weekend dus nog vier turners bij dit rijtje. Een unieke prestatie voor het TOOS turnteam heren. tallen in de derde klasse KNVB binnengehaald. In deze competitie werd er slechts één keer verloren, terwijl de overige wedstrijden alle maal werden gewonnen. De beslis sende wedstrijd tegen Meeuwen plaat had alles: spanning, zenu wen, strijd en goed voetbal aan de kant van Be Fair. Doelpunten van Rene Streng en Wouter Neijenhuis, alle twee na goed voorbereidend werk van Kevin Vis, brachten de verdiende overwinning voor Be Fair. Eindelijk na 13 jaar het eerste kampioenschap. Waddinxveen - De tijd van het ver delen van de prijzen is weer geko men nu de competitie zijn einde nadert. Afgelopen zaterdag viel die te beurt aan twee teams van WSE. El, onder leiding van Raymond Schimmel, won met 4-0 van Berkel en behaalde daarmee de titel. In een zeer sterke wedstrijd kwam WSE E1 snel voor en gaf die voor sprong niet meer uit handen. Na de wedstrijd werd het team gehuldigd in het jeugdhonk. 's Middags was er de kampioens wedstrijd voor C1. Met goed weer en veel trotse ouders langs de lijn begon C1 fel aan de wedstrijd, wat binnen zes minuten leidde tot twee doelpunten. WSE maakte er een echte kampioenswedstrijd van. Door hard werken werd Nieuwer- kerk met 6-0 verslagen. Met nog een ronde in de competi tie, hebben ook F2 en F3 nog alle kans om de titel binnen te halen. Waddinxveen - Voor het eerst in zijn bestaan is het G-team van Be Fair erin geslaagd een kampioen schap te behalen. Na een verdiende 0-2 overwinning op mede titelkan didaat Meeuwenplaat uit Hoog vliet hebben zij het kampioenschap in de najaarscompetitie voor G-elf-

Hart van Holland | 2005 | | pagina 21