LITI E I BERICHTEN Hart van Mand' tel: 010-522 27 90 VISWEDSTRIJD KONINGINNEDAG DIPLOMAZWEMMEN SPONSORLOOP VOOR OEGANDA WEIDEVOGEL EXCURSIE deHaij vander Wen de Probleemoplossers voor het bedrijfsleven BIJBELSTUDIE OCHTEND VOOR VROUWEN ZEPAR0 HOUDT 'GENERALE' VOOR R0PARUN Hart van Holland 27 april 2005 pagina 3 Zevenhuizen uitva Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd artverzorging jMj van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Competitiewedstrijden 29.000 exemplaren f ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Diefstal uit schuur: In de nacht van 17 april is ingebroken bij de gemeenschappelijke bergingen aan de Meerkoet. De dader is binnen gekomen door (vermoedelijk) een valse sleutel en heeft vervolgens drie bergingen opengebroken. Dit moet met zeer veel geweld en lawaai zijn gebeurd. Geen van de omwonenden heeft iets gehoord. Uit één van de bergingen zijn twee fietsen meegenomen en uit een andere berging twee bromfietsen (inmiddels is er weer één terugge vonden in de omgeving. De woningbouw vereniging heeft alle drie de deuren moeten vernieu wen. Diefstal uit auto: In de nacht van 16 op 17 april is ingebroken in een auto die stond geparkeerd op de Kratonlaan. De dader(s), een ver moedelijk muziekliefhebber, heeft een zestal CD's meegenomen met muziek uit de jaren 70 - 80. Koeien aan de wandel: Vrijdag avond 22 april, om ongeveer half twaalf, heeft een tweetal surveil lanten vijf losgebroken koeien op de Vlietkade Nesseweg vakkundig terug gedreven naar het weiland van waaruit ze vermoedelijk zijn ontsnapt. De weggebruikers heb ben geen overlast van de koeien gehad. Ongeval: Zaterdagmorgen 23 april om ongeveer half twaalf is een bejaarde dame, die op de fiets reed, aangereden op de Burg. Klinkhamerweg door een automo bilist die achteruit een oprit afreed. De bejaarde is met een ambulance, met vermoedelijk een gebroken heup, naar het ziekenhuis overge bracht. Verkeerscontroles: Zondag 24 april, van 10.00 - 12.30 uur en van 13.45 - 15.15 uur, is een verkeerscontrole gehouden op de Zuidplasweg. Vijf tien bestuurders overschreden de toegestane snelheid met meer dan 25 km/u. Zij kunnen allen een schik king in de brievenbus verwachten van tenminste 145.-. Twaalf auto mobilisten droegen geen gordel (goed voor 45.-), twee bestuurders konden het rijbewijs niet tonen (30.-). Eén bestuurder heeft een bekeuring gekregen voor het niet verlenen van voorrang op de roton de. Deze actie leverde een groot gevaar op voor de andere wegge bruikers. Zorgv erlening tot ^et kleinste detail arian van den Bogerd ine Matze Zevenhuizen - Hengelvereniging Zevenhuizen-Moerkapelle organiseert in samenwerking met de Oranjevereniging de jaarlijks terugkerende viswed strijd in de Ringvaart. Voor de senioren is de wedstrijd van 7.00 tot 10.00 uur, er wordt om 6.30 uur geloot. De jeugd begint om 8.00 uur tot 9.30 uur, met om 7.45 uur de loting. De Ouderencompetitie begint op dinsdag 3 mei. Aanmelden kan op de parkeerplaats van Dorpshuis Swanla, verzamelen om 6.30 uur en vertrek om 6.45 uur naar de visplek. De volgende wedstrijd voor het Clubkampioenschap wordt gevist op zaterdag 7 mei, vertrek om 6.00 uur vanaf de parkeerplaats bij La Baraque. Er wordt gevist in het Lange Vaart. Voor meer informatie, kijk op: www.h-z-m.com. zaterdag 4 juni in dorpshuis Swanla: Jubileumfeest 30 jaar De Zeven Muzen aanvang 19.30 uur - de toegang is vrij Waddinxveen - In Gouwebad de Sniep is op zaterdag 23 april gezwommen voor het B-diploma. Er waren 28 kandidaatjes, die alle maal zijn geslaagd: Rik Kooter, Lies Boer, Thom van Rij, Rodney van Gulik, Rick Everling, Patrick Raven horst, Floris van Daalen, Lisa den Boer, Mike Verlaan, Danique van Kregten, Sam Gerrits, Yuri Sloof, Nicky de Groot, Marina van Est, Manon Paape, Dorathea Perdijk, id ,V. Achter de Dorpsstraat slentert vanuit het Zuiden bijna ongemerkt de Ringvaart de bebouwde kom van Zevenhuizen binnen. Een heuse vaarweg. De eerste vaardrempel is de HotelVOSbrug. Hoe diep moeders ook bukt, vader kan daar met zijn woon kamerbootje niet onderdoor. Ook de brug van het Kerkepad en die in de Dorpsstraat over de Hennip- sloot hangen voor een forse sloep al te krap boven net water. Geen nood. °aar hebben we in ons dorp onze bruggenwachters voor, die overigens niet wachten, maar op stipte tijden hun tol innen. Zij vormen een belangrijke schakel voor de pleziervaart om van de IJssel naar de Rotte te komen. En terug natuurlijk. Eén van hen is de markante Theo Jansen. Hij bedient de bruggen met grote hartelijkheid en blijmoedigheid. Dat vaart wel zo lekker weg. Mooie actie van Theo. Reacties?: gerardbaaij@hotmail.com (tekst) of ernstw@mail.com (illustratie) Joyce van Ofwegen, Mees Hoogen- doorn, Paul van Geffen, Jorik van Veen, Julian Johnson, Danielle Wil- lemsen, Chams Oufkir, Martijn Blom, Laurens Wolsheimer, Bart Stark, Lieke van den Berg en Jannes van Pelt. Waddinxveen - In de Morgenster wordt woensdag 18 mei een bijbel studieochtend voor en door vrou wen gehouden. Pieternel Vlasboom spreekt deze ochtend over het thema: 'Van stap tot stap", naar aanleiding van psalm 139. De och tend begint om 9.30 uur, de zaal is geopend vanaf 9.00 uur. De toe gang is vrij en er is kinderoppas aanwezig. Waddinxveen - Een aantal jonge ren van de PKN-kerken en de kinde ren van de Koningin Juliana school hebben zaterdag 16 april in de regen hard hun best gedaan tijdens de sponsorloop voor Oeganda. De opbrengst van deze dag is nog niet geheel bekend, maar bedraagt ongeveer €3000,-. De jongeren van de PKN-gemeen- ten gaan komende zomer drie weken naar Oeganda voor een werkvakantie naar het Children Sure House project. Dit project is reeds vier jaar bezig voor kinderen die een of beide ouders zijn kwijt geraakt door aids. Het project wordt gerealiseerd door stichting Livingstone (www.lst.nl). Om deze werkvakantie te kunnen bekosti gen en om ter plaatse school- en lesmateriaal aan te schaffen, heb ben de acht jongeren al eerder acties ondernomen. Zo hebben zij een workshop kerststukjes maken georganiseerd en de stukjes ver kocht, er zijn kerstkaarten gemaakt en verkocht en zij hebben reeds drie keer auto's gewassen. Ook zaterdag 14 mei zullen zij weer auto's wassen op het kerkplein van de Gereformeerde Ontmoetings- kerk in Waddinxveen. Zevenhuizen-Moerkapelle - Team Zeparo vertrok afgelopen zondag richting Antwerpen om een gedeel te van het parcours van de Roparun af te leggen. In twee groepen werd er gelopen/gefietst en gewisseld, kortom alles gedaan zoals het ook straks moet gebeuren. Moe maar voldaan zijn ruim 60 km volbracht. Volgende oefening zal het halen van het bevrijdingsvuur zijn in de nacht van 4/5 mei. Waddinxveen - De Stichting 'Het Zuid-Hollands Landschap' houdt zaterdag 7 mei om 8.00 uur een weidevogelexcursie rondom de Voorofschepolder. De wandeling gaat langs een opvallende, natte polder tussen Waddinxveen en Bos koop waar veel weidevogels hun stek hebben gevonden. Een mede werker van de stichting leidt de wandeling en geeft informatie. Aanmelden kan telefonisch tot en met 4 mei, op werkdagen tussen 9.00 en 13.00 uur via 010-272 22 22 of kijk op www.zuidhollandsland- schap.nl. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitings termijn a dverten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3