i I L LITI E BERICHTEN Hart van HoBant Lien Verweij - Boere tel: 010-522 27 90 gHH 010 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vander Wen de Probleemoplossers voor het bedrijfsleven MANNENKOOR NIEUWERKERK ONDERSTEUNT HOLOCAUSTHERDENKING HULPMIDDELEN VOOR HET DAGELIJKSE LEVEN INLOOPMIDDAG Hart van Holland 4 mei 2005 pagina 3 Famï I ieberichten CK t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk UITVAARTVERZORGING Grote sortering PERKPLANTEN geraniums FUCHSIA'S Potgrond 2 zakken 5,- Tuinaarde 5 zakken 5,- ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. saP-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, Peper- en paprikaplanten. Bonenstokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, r°ten-, aardbei-, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. Broeiramen OROENgQii 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl ïMmii. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze tante en schoonzus te Branton in Canada. Op 27 april is zij van ons weggenomen. We zullen haar missen. Fam. Boere Zevenhuizen UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Jm Zorgverlening tot ïfL ln het kleinste detail r MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 612665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen rT~V^^CHRYSANTENSTEKKEN VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Waddinxveen Controle autogordel: Maandag 25 april werd door de politie een controle gehouden op het dragen van de auto gordel. Op de Noordkade werden in een half uur tijd zes automobilisten bekeurd. Omdat deze controle momen teel een motto is voor het team Wad- dinxveen-Boskoop, zullen deze periode meerdere controles op het dragen van autogordels volgen. Diefstal uit auto: In de avond van 25 april werden uit een geparkeerde auto op de Oranjelaan een laptop en een buitenlands paspoort gestolen. Van de auto werd een ruit ingeslagen om binnen te komen. Rijden onder invloed: In de avond van 26 april werd op de Beijerincklaan een 24-jarige Waddinxvener aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed. In het politiebureau blies de man 315 ug/l (limiet 220 ug/l). Hij kreeg een bekeuring en rijverbod. Diefstal GSM: Woensdag 27 april, tus sen 13.30 en 14.00 uur, is in een school aan de Heggewinde een GSM uit een handtas gestolen. Diefstal uit auto's: In de nacht van 26 op 27 april werd op de Marga Klompehoe ve ingebroken in twee auto's. Uit een bedrijfsauto werd elektrisch gereed schap gestolen. Uit een andere bestel bus werd de radio/cd-speler verwijderd, nadat men het slot had opengewrikt. Het frontje van de radio lag in het dash boardkastje en werd ook meegeno men. Alcoholcontrole: In de middag en avond van 27 april is bij een alcohol controle op het Noordeinde een 35-jari- ge Waddinxvener aangehouden. De man blies in het politiebureau 255 ug/l (limiet 220 ug/l). De man ontving een proces-verbaal en een rijverbod. Totaal ondergingen 587 bestuurders op die dag op diverse locaties een adem test. De grootscheepse alcoholcontro les, waarbij het politieteam wordt ondersteund door het Regionale Ver- keers Handhavings Team, vinden plaats in verband met de Themaweek Drank en Drugs' in Waddinxveen. Inbraak: In de avond van 27 april is, ver moedelijk tussen 20.30 en 20.45 uur, ingebroken in een flatwoning aan de Elzenhorst. Men kwam binnen door de cilinder van het slot van de voordeur af te breken. De Technische Recherche van de politie heeft de woning onderzocht. Diefstal fiets: Donderdag 28 april werd een fiets gestolen vanaf de Nicolaas Beetslaan. Het is een groene Sparta damesfiets met trommelremmen en drie versnellingen. Illegale werknemer: Op 29 april werd in een bedrijf aan de Abraham Kroesweg een 29-jarige man uit Bulgarije aange houden. De man bleek daar te werken met illegale papieren en een valse iden titeit. De man is overgedragen aan de Vreemdelingendienst van de politie Hollands-Midden. Hij zal worden uitge zet. Verkeerscontroles: Op zaterdag 30 april is bij een verkeerscontrole op de Bee- thovenlaan een 37-jarige man uit Gouda aangehouden toen hij op zijn bromfiets onder invloed van alcohol reed. Na zijn aanhouding blies de man 330 ug/l. Omdat de man vaker is betrapt, zal hij binnenkort voor de rech ter moeten verschijnen. Kort hierop werden op de Chopinlaan een 54-jarige man uit Gouda en een 40-jarige man uit Waddinxveen in hun auto's aangehou den. Zij bliezen respectievelijk 425 ug/l en 410 ug/l. Naast een proces-verbaal kregen zij een rijverbod. Een 44-jarige Waddinxvener werd op de Kerkweg-oost aangehouden voor hetzelfde feit. Hij blies in het politiebu reau 375 ug/l. In de nacht van 29 op 30 april werd een 44-jarige Waddinxveen- se ook aangehouden na een alcohol controle. Zij blies 730 ug/l (limiet 220 ug/l). Naast ontvangst van een proces verbaal en een rijverbod, moest zij haar rijbewijs inleveren omdat deze werd ingevorderd. Op de Vondellaan werd een 45-jarige bestuurder uit Alphen aan den Rijn aangehouden. Agenten zagen dat de man letterlijk zijn auto uitviel bij een poging uit te stappen. De man blies 580 ug/l. Ook zijn rijbewijs werd inge vorderd. Totaal hebben 567 bestuurders op 30 april een blaastest ondergaan in Wad dinxveen. Verboden toegang: In de avond van zondag 1 mei kregen drie jongeren een bekeuring, omdat zij zich in de Victor- straat op een schoolterrein bevonden, ondanks een verbod daartoe, aangege ven met bordjes 'verboden toegang'. Zevenhuizen Rood licht controle: Maandagmorgen 25 april is een rood licht controle gehouden op de Burg. Klinkhamerweg. Eén bestuurder reed door het rode licht en kreeg een bekeuring van 95,-. Diefstal uit auto: In de nacht van 24 op 25 april is ingebroken in een auto die geparkeerd stond in de Leliestraat. De dader heeft de auto opengebroken en heeft een navigatiesysteem, de auto radio en een gereedschapskoffer met inhoud en een slijptol meegenomen. Snelheidscontrole: Woensdag 27 april is een snelheidscontrole gehouden op het Zuideinde, van 13.20 tot 14.20 uur. Er zijn drie bekeuringen uitgeschreven voor te hard rijden. Vreemdelingen zaak: Bij een kassen complex op de Knibbelweg zijn alle medewerkers gecontroleerd op identi teitspapieren en verblijfsstatus. Drie werknemers zijn aangehouden en wor den overgedragen aan de vreemdelin genpolitie. Alle drie hadden valse iden titeitskaarten en verblijfsvergunningen. Verkeerscontrole: Vrijdag 29 april is tus sen 10.00 en 12.30 uur een controle gehouden op zowel de Zuidplasweg als de secondaire weg. Op de secondaire weg (max. snelheid 60 km) zijn drie bestuurders betrapt op te hard rijden: snelheid tussen de 95 en 112 km. Twee bestuurders hebben een bericht van bekeuring ontvangen. De hoogte van de sanctie wordt bepaald door de offi cier van Justitie. Eén bestuurder kon niet worden aangehouden, want tus sen de plaats waar de politie met de laser stond en de plaats waar de Rotterdam - De Rotterdamse ker ken herdenken zondag 8 mei om 19.00 uur de Holocaust. Het Man nenkoor Nieuwerkerk aan den IJssel ondersteunt de dienst met liederen uit de joodse traditie. Ook in de Synagoge van Delft neemt het koor op 4 mei deel aan de herdenking. Gouda - De Reumapatiëntenvereni ging Gouda e.o. houdt op donder dag 19 mei een informatieavond over hulpmiddelen voor het dage lijkse leven. Kiocare verzorgt de pre sentatie. De avond begint om 19.30 uur in Verpleeghuis Bloemendaal aan de Livingstonelaan 54. ledereen is welkom. Voor meer informatie: Bertha Maat, telefoon 0172-210484 of e-mail rpv.gouda@uni-one.nl. Gouda - In het patiëntenservicebu reau op de Jozeflocatie van het Groene Hartziekenhuis wordt woensdag 11 mei van 14.00 tot 16.00 uur een inloopmiddag voor borst- kankerpatiënten gehouden. Voor het geven van informatie, het beant woorden van vragen of een gesprek zijn deze middag leden van de Borst- kankerVereniging Nederland aan wezig. Voor meer informatie: Noor tje van Wel, telefoon 0182-617627. bestuurders werden aangehouden, woonde de overtreder. Deze bestuur der is wel telefonisch benaderd. Op de hoofdrijbaan reden twee bestuurders te hard (boetes 100,- en 125,-). Zeven personen kregen een bekeuring 45,-) voor het niet dragen van de autogordel. Een aantal kinderen die in de auto's zaten en die de autogordel droegen, kregen een gordeldier. Diefstallen opgelost: Aan de reeks van diefstallen uit de bestuurskamer van een sportcomplex aan de Knibbelweg is vermoedelijk een einde gekomen. Eén van leden heeft bekend schuldig te zijn aan de diefstallen. Dronken op brommer: Zaterdag 30 april is een bromfietser staande gehou den op de Zuidplasweg. Hij blies een "F" (fout) en werd overgebracht naar het politiebureau. Een ademanalyse gaf als uitslag 525 ug/l (max. 220 ug/l). De bromfietser kreeg een proces verbaal en een rijverbod van vijf uur. Invordering rijbewijs: Een bestuurder van een auto reed op de Zuidplasweg een (gecorrigeerde) snelheid van 133 km/u. De bestuurder is staande gehou den, omdat ter plaatse een snelheid geldt van maximaal 80 km/u. De bestuurder moest ter plaatse zijn rijbe wijs inleveren. Hulpverlening: De politie werd zondag op maandagnacht gebeld dat er een man in de bosjes bij de Weth. Kreftlaan zou liggen. Ter plaatse bleek, nadat hij was wakker geschut, dat de 35-jarige veel te diep in het glaasje had gekeken. De man is waggelend naar huis gelopen. zaterdag 4 juni in dorpshuis Swanla: Jubileumfeest 30 jaar De Zeven Muzen aanvang 19.30 uur - de toegang is vrij Willem Westerman bedankt Groeneweg F1 Gevonden op Koninginnedag bij snoepkraam: Sleutelbos met hanger mamma-mia. Ophalen bij snoepwinkel. Vanuit Zoetermeer feliciteer ik Giorgio Weer! Oma Huurman Vanuit Zoetermeer feliciteer ik Giorgio Weer! Oma Huurman Vandaag is Raymond 21 jaar geworden. Van harte gefeliciteerd Arie en Ma 9 mei: André en Roelie 25 jaar getrouwd! Gefeliciteerd! Liefs Martijn en Jorien ledereen die geholpen heeft met het zoeken naar mijn kat heel hartelijk bedankt! Ze is weer thuis! Margriet van der Torre Deze interkerkelijk dienst in de Sint Laurenskerk vindt jaarlijks plaats wegens Jom Hasjoa (Dag der Ver nietiging). De officiële datum voor deze internationale gedenkdag voor joodse slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog valt dit jaar op 5 mei. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3