i MIDDENSTANDSVERENGING VERRAST MOEDERS MET CHAMPAGNEONTBIJT LITI E BERICHTEN M Hart van Hollanc tel: 010-522 27 90 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 11 mei 2005 Wanneer de tijd voor u even stilstaat uitvaartverzorging 4 Zorgverlening tot ïjf van den Bogerd in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Zevenhuizen - Herkent u zichzelf op deze foto? was vorige week te lezen in een advertentie van de Middenstandsvereniging Zevenhuizen. Acht foto's van moeders uit de regio stonden hierop afgebeeld. Deze moeders konden zich melden bij het Hart van Holland en zo een cham- pagneontbijt in de wacht slepen. De moeders konden eerst uitslapen, want het ontbijt werd zondag 8 mei tussen 9.00 en 11.00 uur thuisbezorgd. X Waddinxveen Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk (Poging) inbraken: Tussen zondag 1 en maandag 2 mei is geprobeerd in te breken in een op de Aletta Jacobshoeve geparkeerde bestel bus. Van het voertuig werd een raamrubber kapot gesneden. Voor alsnog wordt er niets uit het voer tuig vermist. In de nacht van maandag 2 op dins dag 3 mei werd een partij elek trisch gereedschap weggenomen uit een op de Tarweakker gepar keerde bestelbus. Ook van deze auto werd een raamrubber ver nield. Een nacht later werd ingebroken in drie auto's aan het Neptunespad. Twee voertuigen werden openge broken waarna audioapparatuur en gereedschap werd buitgemaakt. Bij het derde voertuig wist men niet binnen te komen. Onbekenden hebben tussen vrijdag 29 april en zaterdag 30 april getracht in te breken in een woning aan de Zuidkade. Een ruit je naast de voordeur werd ingesla gen. Vanwege goed hang- en sluit werk konden de daders echter niet binnen te komen. Diefstal: Er werd maandag 2 mei aangifte gedaan van diefstal van een kassa uit een tuinbouwkas aan de 2e Bloksweg. De kassa werd ont vreemd bij een inbraak in de nacht van donderdag 28 op vrijdag 29 april. Men wist binnen te komen nadat een ruit van de kas was inge gooid. Schoolplein verboden gebied: Een achttal jongeren is op maandag 2 mei door de politie bekeurd omdat zij zich op het schoolplein van de Pr. Willem Alexanderschool aan de Wingerd ophielden. Het plein is tot verboden gebied verklaard vanwe ge een groot aantal vernielingen, die recent aan de school zijn toege bracht Hierbij sneuvelden o.a. diverse ruiten en werd het school plein bevuild. De politie hoopt met verhoogd toezicht de overlast rond de school te verminderen. Autobrand: De brandweer rukte maandag 2 mei uit voor een auto- brand op de Genestetlaan. Om nog onbekende reden was er brand ontstaan onder de motorkap. De brandweer had het vuur snel onder controle. Auto ontvreemd: In de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 mei is een donker grijze Nissan Sunny station wagen ontvreemd. De auto stond geparkeerd op de Graanakker. Er is aangifte gedaan en de wagen staat inmiddels gesignaleerd. Wielrenners gewond: Bij een val partij in een groepje wielrenners op de Plasweg raakten twee ren ners gewond. Het ongeval vond plaats in de avond van dinsdag 3 mei. De slachtoffers, een 17-jarige vrouw en een 41-jarige man, bei den uit Woerden, raakten gewond aan pols en schouder en zijn per ambulance naar het ziekenhuis ver voerd voor verdere behandeling. Verduistering mobieltje: Dinsdag 3 mei is aangifte gedaan van ver duistering van een mobiele tele foon. Het feit werd de avond daar voor gepleegd in de omgeving van Station Noord. Een onbekende jon gen vroeg aan de benadeelde zijn gsm even te leen om te bellen. Nadat de gsm overgegeven was liep de jongeman al bellend weg. Toen men elkaar na korte tijd weer trof wist de jongeman ineens niets meer van een geleende telefoon en stelde zich agressief op. De dader is een man tussen de 18-20 jaar met een lengte tussen de 175-185 cm. Hij heeft een Noord-Afrikaans uiterlijk en gekruld haar waarvan de zijkant opgeschoren is. Ook had de man een ringbaardje. De politie onderzoekt de zaak. Verdenking bedreiging: De politie heeft woensdag 4 mei een 16-jari- ge Waddinxvener aangehouden op verdenking van bedreiging in de relationele sfeer. Verder wordt de jongeman verdacht van diefstal van een auto en bleek hij vier scherpe patronen voorhanden te hebben. Met de door hem gestolen auto raakte hij in de omgeving van Utrecht betrokken bij een eenzijdig ongeval. Hij vloog uit de bocht tegen een paal, waarop hij het voertuig achterliet. Na intensief telefonisch contact met de verdach te gaf deze zich zelf aan. Hij is op vrijdag 6 mei voor de officier van justitie in Den Haag geleid. Te hard gereden: Een 31-jarige motorrijder uit Benthuizen en een 26-jarige motorrijder uit Hazers- woude-Dorp konden op donder dag 5 mei hun rijbewijs inleveren omdat zij veel te hard reden over de Beijerincklaan. Daar werd hun snelheid op 140 km/h geklokt ter wijl maximaal 80 is toegestaan. Inbraak: In de nacht van donder dag 5 op vrijdag 6 mei is ingebro ken in een garagebedrijf op het Coenecoopbedrijventerrein. De voordeur van het pand werd open gebroken waarna de daders in het bedrijf diverse vernielingen aan richtten waarbij o.a. twee ruiten van het bedrijf werden vernield. Voor zover na te gaan wordt er niets vermist. Diezelfde nacht is ook ingebroken in een tweede bedrijf op Coen- ecoop. Ook hier werd een deur opengebroken. Uit dit pand werd een kluis ontvreemd. Tot slot werd deze nacht ook inge broken in een horecagelegenheid aan de Nesse. Hier werd een ruit ingegooid waarna de daders kon den inklimmen. Vanuit speelauto maten werd geld ontvreemd. Ook werd een laptop meegenomen. Winkeldiefstal: zaterdag 7 mei is een 34-jarige Waddinxveense vrouw aangehouden op verden king van winkeldiefstal in een zelf bedieningszaak aan de Passage. De vrouw werd betrapt door winkel personeel en is daarna overgedra gen aan de politie. Na verhoor is de vrouw in vrijheid gesteld. Inbraak: Tussen zaterdag 6 en zon dag 7 mei is ingebroken in een woning aan de Zuidkade. De dader wist aan de achterzijde van de woning via een raam binnen te komen. Bij de inbraak werden CD's en elektronische apparaten buit gemaakt. De technische recherche heeft een onderzoek ingesteld. Eenzijdig ongeval: Bij een eenzijdig ongeval op de rijksweg A12 raakte op zondag 8 mei een 18-jarige vrouw uit Boskoop gewond. Zij bevond zich in een personenauto die vanaf de oprit van de Goudse Poort de A12 opreed in de richting Den Haag. Door onbekende oor zaak raakte het voertuig aan het einde van de oprit in de slip en schoot de berm in. Daar klapte het voertuig op een boom. De vrouw raakte gewond aan haar hoofd en is voor onderzoek overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. De overige inzittenden kwamen met de schrik vrij. De ver keersdienst Hollands Midden heeft een onderzoek ingesteld. Fietsenkijkdag: De politie Waddinx- veen-Boskoop houdt zaterdag 21 mei een fietsenkijkdag. Geïnteres seerden kunnen tussen 10.00 en 13.30 uur terecht op het politiebu reau aan de Limaweg te Waddinx veen. Daar staat inmiddels een grote partij fietsen, waarvan geen eigenaar te achterhalen is. Ook inwoners uit omliggende gemeen ten zijn welkom. Het verzoek is om een eigendomsbewijs of een afschrift van een eerder gedane aangifte mee te nemen. De fietsen waarvan geen eigenaar bekend wordt, worden doorverkocht aan een opkoper. Snelheidscontroles: Er werd maan dag 2 mei een snelheidscontrole gehouden op de Zuidplasweg. 2160 voertuigen passeerden de radarau to. 27 automobilisten reden te hard. De hoogst gemeten snelheid was 107 km/u, terwijl 80 km/u is toegestaan. De te verwachten schikkingen vari ëren van €30,- tot €145,-. Op zondag 8 mei is met behulp van laserapparatuur een snelheidscon trole op de Zuidplasweg. Er zijn 8 processen verbaal uitgeschreven voor overschrijding van de max. snelheid van 80 km/u. Aan 8 inzit tenden is ook een bekeuring aan gezegd voor het niet dragen van de autogordel. Opzettelijke aanrijding politiea gent: Een 50-jarige vrachtwagen chauffeur is dinsdag 3 mei staande gehouden omdat hij niet handsfree belde. De agent schreef een bekeu ring uit, wat verkeerd viel bij de man. Het gesprek kreeg een ruzieachtige sfeer en omdat de man ook zijn adresgegevens niet duidelijk opgaf, kreeg hij eveneens een bekeuring voor het opgeven van een vals adres. Toen de vracht wagenchauffeur mocht vertrekken, reed hij opzettelijk hard en vlak langs één van de agenten, waardoor deze klem kwam te zit ten tussen de vrachtauto en de politiewagen en gewond raakte. Na een korte achtervolging kon de vrachtauto op de BK-weg tot stop pen worden gedwongen, waarna de chauffeur is aangehouden. De agent heeft aangifte gedaan. De vrachtwagen chauffeur zal zich te zijner tijd voor de rechter moeten verantwoorden. Controle vreemdelingenzaken/ arbeidsinspectie: Bij een bedrijf op de Noordelijke Dwarsweg is dins dag 3 mei een controle gehouden van alle aanwezige personen. Bij binnenkomst van de politie hebben drie personen de benen genomen. Twee zijn vlak na hun vlucht alsnog aangehouden. Alle aanwezigen (incl. die twee) zijn gecontroleerd en waren in het bezit van de nodi ge papieren. lees verder op pagina 7 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-maii advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3