M TIE BERICHTEN I 70% KORTING WADDINXVENER SNELSCHAAKKAMPIOEN MOERKAPELLE Factory Sale Hart van Holland Arie Koole Arie Koole Arie Koole tel: 010 - 522 27 90 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven BAAN, Zuidkade 110, Waddinxveen (tel 0182 - 6136 44) www.baanmeubelen.nl Hart van Holland 8 juni 2005 mmm Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Uitvaartverzorging H°ekeindseweg 50 2 van den Bogerd f Waddinxveen Zevenhuizen 2665 KE Bleiswijk Donderdag 9 t/m Zaterdag 11 Juni (09.00 - 17.00 u.) BAAN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl wmm Actief en werkzaam was zijn leven.. Bedroefd laten wij u weten dat thuis in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa 29 april 1936 2 juni 2005 Aat Koole - Blom Marcel en Henny Lizzy, Jim Robin en Vivienne Sem Schielandsingel 29 2761 XS Zevenhuizen De begrafenis heeft dinsdag 7 juni plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Bedroefd en ontroerd, maar met een onuitwisbare herinnering aan wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij vernomen dat na een kortstondige ernstige ziekte is weggenomen onze geliefde echte vriend Wij kenden Arie als vriend 37 jaar, voelen mee met dit verhes en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bert en Gerry van Woudenberg en familie Personeel Van Woudenberg Tuinplanten Zevenhuizen, 2 juni 2005 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze maat Hij was een drijvende kracht in en achter onze ploeg Wij wensen Aat, de kinderen en de kleinJkinderen veel sterkte toe met dit gemis. Decorploeg Polderromance Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen V°T en shllvolle begeleiding von uitvaarten 0A<5 en nacht directe hulp na overujden TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot in het kleinste detail Rijden onder invloed: Op de rijks weg A12 werd in de nacht van 29 op 30 mei een 46-jarige inwoonster van Rotterdam door de politie betrapt op het rijden onder invloed. De politie controleerde haar vanwege haar rijgedrag en rook direct een alcohollucht bij de vrouw. Omdat het haar niet lukte een blaastest af te leggen, werd een bloedproef in het politiebu reau afgenomen. Aanrijding: Op de Beijerincklaan vond op 3 juni in de avond een aan rijding plaats, waarbij 3 auto's betrokken raakten. Twee inzitten den werden door de brandweer uit hun voertuig gehaald, door het voertuig open te knippen. De aan rijding ontstond tijdens slecht weer, toen een automobilist niet meer op tijd kon stoppen en op zijn stilstaande voorganger botste. De auto, die daar weer achter reed, overkwam hetzelfde. Op dezelfde avond vond op de Henegouwerweg bij de Goudse Poort eenzelfde kop-staart aanrij ding plaats. De bestuurder van een blauwe of paarse Volkswagen Golf reed achterop een ander personen auto. De bestuurder van de Golf ging er na de aanrijding vandoor richting Gouda. De gegevens van deze auto zijn bij de politie bekend en verder onderzoek is in volle gang. Winkeldiefstal: In de middag van 3 juni werd een 26-jarige vrouw uit Moordrecht betrapt bij een winkel diefstal in een supermarkt aan de Kerkweg-oost. De vrouw werd op aanwijzing van getuigen door de politie aangehouden. Zij had scheermesjes en zonnebrandcrème gestolen. Zij kreeg na verhoor een dagvaarding met een schikkings voorstel mee. Aanrijding: Bij een aanrijding op het Koningin Wilhelminaplein in de middag van 3 juni raakte een 66- jarige fietster uit Waddinxveen gewond. Zij kwam in aanraking met een personenauto, die haar niet de vrije doorgang liet. De fietster werd met armletsel door een ambulance naar het Bleuland- ziekenhuis vervoerd. Eenzijdig ongeval: In de avond van 4 juni botste een 47-jarige Wad- dinxvener met zijn scooter tegen een verkeersbord op de Apollo- laan. Hij werd met een gebroken sleutelbeen en een kapotte lip door een ambulance naar het zie kenhuis in Gouda vervoerd. Haag in brand: Op 4 juni rond mid dernacht werd op de Essengaarde, nabij de voormalige Dick Bruna- school een coniferenhaag in de brand gestoken. Volgens getuigen zouden twee jongemannen met de brand te maken hebben gehad. Getuigen worden verzocht zich bij de politie te melden. Controle gesloten-verklaring: Don- dermorgen 26 mei is een controle gehouden op de gesloten verkla ring voor auto's op de Wollefop- penweg. In de periode van 8.10 tot 8.45 uur zijn 19 overtredingen geconstateerd. Alle bestuurders krijgen een schikking van justitie toegezonden. Onder invloed rijden: Vrijdagmor gen 27 mei, om 1 uur, is een bestuurder van een motorvoertuig aangehouden op de Zuidplasweg. Bij controle blies hij een "A" op de Drager. De bestuurder werd aange houden en overgebracht naar het politiebureau. Een tweede analyse wees uit dat het alcoholpercentage 240 ug/l was (toegestaan 220 ug/l). Met een bekeuring en een rijver bod van 1 uur kon de bestuurder het bureau verlaten. Overlast parkeren: Bewoners rond om het parkeerterrein bij v.v. Groe- neweg klagen veelvuldig over geparkeerde vrachtauto's, die in de vroege morgen met veel lawaai vertrekken. De bestuurders krijgen de komende dagen een waarschu wing, waarna bij herhaling een bekeuring zal volgen. Vandalisme: In de nacht van zon dag op maandag 30 mei zagen 2 surveillanten op de Noordelijke Dwarsweg een jongen een ver keersbord in de bosjes gooien. De jongen, die deel uitmaakte van een groepje, werd aangesproken op het gedrag. Inmiddels waren ook getuigen verschenen die konden bevestigen dat twee jongens meer vernielingen hadden aangericht aan verkeersborden. Hierop zijn de twee Zevenhuizense jongens aan gehouden en overgebracht naar het politiebureau. Daar zijn ze gehoord en vervolgens met een bekeuring op zak teruggebracht naar Zevenhuizen. De schade aan wordt op hen verhaald. Vreemdelingen controle: Tijdens een controle bij een tuinder op maandag 30 mei is een 19-jarige aangehouden omdat hij geen gel dige papieren kon overleggen. Hij is overgebracht naar het bureau in Gouda. Een familielid heeft zijn papieren in de loop van de middag op het bureau afgegeven. Zijn pas poort was verlopen, maar hij heeft wel een verblijfsvergunning. Na de controle van de papieren mocht hij vertrekken. Losgebroken honden: Donderdag avond 2 juni zijn uit een kennel op de Burg. Klinkhamerweg twee hon den losgebroken. De honden lie pen de weg op, waarna één van de honden werd aangereden door een bestelwagen. De hond had een lichte verwonding aan zijn voor poot, de bestelwagen had geen schade. Beide partijen besloten het hierbij te laten. Controle jeugd: Zeer regelmatig krijgt de politie klachten van bewo ners over de zgn. hangjeugd, die rond hangt bij het Kerkepad of op het grasveldje bij het Hazeveld. Vaak wordt met de jongeren een praatje gemaakt om hun te wijzen op hun gedrag, dat bij de bewo ners als storend overkomt. Na veel waarschuwingen en gepraat is het geduld nu (bijna) ten einde. Zater dagavond 4 juni zijn twee jongens op de bon geslingerd wegens het "hangen" op een plek (Kerkepad) waar dat niet is toegestaan. Moerkapelle - Als afsluiting van het schaakseizoen vond 3 juni een snelschaakavond plaats. Er werden in de voorrondes drie groepen van acht spelers gemaakt; de beste twee kwamen in de finalepoule Zo werden vier groepen van zes spelers gevormd en in de eerste poule werd gestreden om het kam pioenschap. Gerard van Ommeren en Boudewijn Weijermars gingen hier met het nodige geluk gelijk op en hadden aan het einde 3,5 punt. Er moest een barrage aan te pas komen. Boudewijn speelde een sterke barrage en na een mooie overwinning in de eerste partij was een goede remise in de tweede partij genoeg voor het kampioen schap. Zo volgt hij Hugo van Elte- ren op, die eerste werd in de twee de groep. In de derde groep won Marcel de Haan en Meüs van der Poel won de vierde groep. Éénmalig supervoordeel op showroom collectie zitmeubelen tot Designed to enjoy! Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3