Bezoek onze showroom Nederlandse Topbeacbe I o t>strand Nesselande Zomeractie! FITNESS ZWEMLES bij de Koornmolen! KOZIJNEN ZONWERING m pagina 26 09.00 - 17.00 uur 09.00 - 17.00 uur 09.00 - 17.00 uur 09.00 -17.00 uur 10.00 -16.00 uur Openingstijden RAAMDEC0RAT1E HORSYSTEMEN GARAGEDEUREN ROUUIKEN de Koornmolen --*• Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl r -V-- gesloten tmm* Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Tevens ook op afspraak mogelijk Weg en Bos 107 Telefoon: 010-5249040 2661 DM Bergschenhoek www.paulenpaul.nl Alfcert HeUn Ney*e(ar><le Albert Heijn Nesselande is de hoofdsponsor van het Albert Heijn Nesselande Beachevent. Albert Heijn Nesselande wil het dagelijkse leven en zeker het boodschappen doen aangenaam, gemakkelijk en bijzonder maken. Wij willen de wensen van onze klanten vervullen. De klant staat centraal. Wij proberen onze klanten altijd de meeste keuze, de beste kwaliteit en veel inspiratie te bieden. We hebben een compleet versassortiment en een uitgebreid artikelenbestand. De klant kan hierdoor prima bij ons terecht voor de dagelijkse, week- en weekendboodschappen. Naast de boodschappen hebben wij ook Albert Heijn Ticketservice, staatsloterij en fotoservice. En bij ons geldt: niet tevreden, geld terug. Onlangs zijn onze openingstijden verruimd: maandag tot en met donderdag zijn wij geopend van 8.00 tot 20.00 uur, op vrijdag van 8.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 8.00 tot 20.00 uur. Dus ook op zaterdag kunt u lekker rustig boodschappen doen. En staat u bij ons met drie in de rij? Dan openen wij er een kassa bij. Hiervoor hebben wij onlangs een getuigschrift ontvangen, dat wij dit daadwerkelijk binnen normale omstandigheden nakomen. Bijkomend voordeel van onze winkel is de goede bereikbaarheid. Albert Heijn Nesselande ligt centraal tussen Zevenhuizen, Zevenkamp/Ommoord en Nieuwerkerk aan den IJssel. Daarnaast hebben wij ruim 90 GRATIS parkeerplaatsen voor de deur! Onze medewerkers zijn het gezicht van de winkel. Ze zijn er voor u als aanspreekpunt en wijzen u graag de weg in de winkel. U bent van harte welkom! Ricardo Bosman Supermarktmanager Albert Heijn "Nesselande" Kreta laan 168 3059 XL Rotterdam 010-2222846 Eén van de mannelijke toppers is Richard de Kogel, sinds een jaar woonachtig in Nesselande met vriendin Rebekka Kadijk. Richard speelde jarenlang met Sander Mulder en behaalde met hem tal van prijzen en werd een aantal keren Nationaal Beachkampioen. Vanwege de blessure van Sander stond voor Richard vorig seizoen de internationale deelname aan wedstrijden op een laag pitje. In de Nederlandse competitie speelde hij samen met Rick Wiggers. Vanaf dit seizoen zal hij samen met Emiel Boersma de nationale en internationale toernooien afgaan om zich voor te bereiden op deelname aan de Olympische Spelen van 2008. Voorlopig gaan beiden zoveel mogelijk samen spelen om zo goed mogelijk op elkaar ingespeeld te raken. Richard heeft definitief afscheid genomen van het zaalvolleybal en focust zich op het beachvolleybal. Na de zomer en ook in de winter gaan beide heren volop in training in o.a. Australië, Zuid-Afrika, waarbij zij gebruik zullen maken van gelegenheidstrainers daar. Hun doelstelling is om internationaal een vaste plek in de hoofdtoernooien te bemachtigen en zo de kwalificatietoernooien te kunnen overslaan. In Nederland gaan de twee voor het Nederlandse Kampioenschap, hierin hebben zij als sterkste tegenstanders Gijs Ronnes en Johem de Gruijter, die ook volledig voor the beach hebben gekozen. Bij de dames zijn alle ogen gericht op Rebekka Kadijk. Zij speelt al jaren internationaal en heeft al twee maal met de Olympische Spelen meegedaan. De eerste keer in 1996 met zus Debora en in Athene met Marrit Leenstra. Vooral in Athene werd het een teleurstellend toernooi, in de aanloop werden goede uitslagen neergezet, maar de OS kwamen net iets te laat. Komend seizoen speelt Rebekka met Merel Mooren en gaat Marrit Leenstra spelen met Sanne Keijzer, voorheen de teampartner van Mooren. Op het internationale vlak hebben Rebekka en Merel al heel duidelijke uitslagen neergezet. In Turkije werd een tweede plaats, China een vijfde, Japan een 13e plaats en in Milaan een 9e plaats behaald. Momenteel spelen de dames in Gstaad en wanneer zij in de finale spelen kunnen zij niet op tijd terug zijn om in Nesselande te spelen. In Nederland wisten Rebekka en Merel al een eredivisie toernooi op hun naam te zetten. Ook de dames zijn in de winter in het buitenland aan het trainen en spelen.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 26