VC ^e*se(aMe..-eer> besrtp In vo((eyfra((ar><f pagina 28 Hart van Holland 15 juni 2005 - speaker zorgt voor live verslag - danseressen in de pauzes - spelletjes met publiek - Vele prijzen te winnen Ook aan de kleintjes is gedacht. Er is professionele kinderopvang aanwezig, alwaar de kids lekker kunnen spelen in het zand [Monique Bijl], worden geschminkt en er worden diverse beachspellen gedaan. Het veld voor de kinderopvang wordt gesponsord door De Koornmolen en is te vinden aan het begin van het toernooigebied, vlak voor de vestiging van Albert Heijn. Conceptuitvoering, Schetsen, Kleurproef, Stijl, Bereik, Bewerken, Frequentie, Tijdschema, Tekenen, Creatief, Stroomlijnen, Intentie, Huisstijl, Imago, Tekst, Houding, Standaardisatie, Centraliseren, Doelstellingen, Aantrekkingskracht, Afbrekingen, Cultuur, Binding, Formaten, Fotografie, Bestanden, Kleuren, Pixels, Dialoog, Uitvullen, Segmenten, Afbeeldingen, Digitaal, Boodschap, Bezieling, Propositie, Communiceren, Conceptontwikkeling, Vormgeven, Sfeer, Imago. DRUKKERIJ ELGERSMA UW PARTNER IN DRUKWERK Vorig jaar vierde VC Nesselande haar veertigste verjaardag. De aanleiding voor de oprichting was ooit een afspraak op een van de verjaardagen van Willem Visser en Nico Dirkszwager om bij de bouw van een gymnastieklokaal een volleybalvereniging op te richten. In 1964 was het dan zover. Na de bouw van het gymzaaltje in de Dorpsstraat werd in Hotel Vos een oprichtingsvergadering gehouden met 25 mensen. De 'Zevenklappers' waren een feit! In de jaren daarna groeide de club vanuit de laagste klasse van het rayon Gouda tot de huidige kampioen van Nederland. Uiteraard kende de club ook haar mindere jaren en ontkwamen we niet aan de gebruikelijke bestuurlijke en financiële perikelen, maar bij het ophalen van oude herinneringen overheersen toch de successen. Zo werden de heren maar liefst vijf maal kampioen van Nederland (1990, 1992, 1998, 2004 en 2005) en namen ze even vaak de nationale beker mee naar huis. De komende jaren zullen we nog verder professionaliseren en willen door het aanbieden van topvolleybal en bijbehorende activiteiten voor het publiek, spelers en de bedrijfspartners een nog aantrekkelijkere club zijn met voor ieder wat wils. Van de jeugd, tot de recreanten en de topteams. Aan deze ambitie wordt door deze topteams natuurlijk ook aansprekende resultaten gekoppeld. Onder de bezielende leiding van Peter Blangé zullen de heren er dan ook alles aan doen om ook de komende jaren weer aantrekkelijk spel te tonen en nog een paar prijzen aan de kast toe te voegen. Enige jaren geleden is met het eerste herenteam aansluiting gevonden bij de Stichting Rotterdam Topsport. Hierdoor zijn het commerciële en organisatorische draagvlak versterkt en is de continuïteit verbeterd. Het spelen van de thuiswedstrijden in deze Topsporthal naast de Kuip, met voorsprong de mooiste sporthal van Nederland, is één van de vele voordelen. De dames zullen echter met de andere leden van de vereniging de komende jaren het vaandel hoog houden in het vertrouwde Dorpshuis Swanla. jeugdopleiding Van oudsher wordt door Nesselande veel aandacht besteed aan de jeugdopleiding. Het is geweldig om die kleine 'mini' spelers en de jeugdleden gezellig en fanatiek te zien trainen om ooit hun hoogste doel te kunnen bereiken. Dat dit resultaat oplevert blijkt wel uit het feit dat er zowel bij de dames- als bij de herenselecties meerdere spelers/speelsters uit eigen 'kweek' in het veld staan. Ook levert VC Nesselande al jaren spelers en speelsters aan de Rayon, volleybalschool en de (Jong) Oranje selecties en zien we zelfs voormalig VC Nesselande spelers en speelsters terug in de internationale competities. Vrijwilligers Het feit dat er nu ruim 40 jaar volleybal gespeeld wordt in Zevenhuizen is allemaal mogelijk geweest omdat er steeds vrijwilligers waren die leiding wilden geven aan de vereniging. Die mensen, waarvan er nog steeds veel actief betrokken zijn bij het volleybal, hebben de club groot gemaakt. Bij deze willen we al deze mensen, bestuursleden, trainers, coaches, begeleiders en ouders bedanken voor hun bijdrage aan onze dub. Lid worden Wilt u ook graag een balletje komen slaan bij VC Nesselande? Dat kan! We hebben teams op alle niveaus, van recreanten tot landelijk competities en van jong tot oud. Meer informatie? Kijk op www.vcnesselande.nl of bel Lex Schrijvers 0182-512951 Jeugdbeachdinic Traditie tijdens het jaarlijkse Nesselande Beachevent is dat ook de jeugdleden van VC Nesselande hun technieken kunsten kunnen laten zien op het strand. Zij krijgen namelijk op 17 juni aanstaande een beachtraining van spelers en speelsters van dames en heren 1. Deze toppers helpen hen de technieken verder bij te schaven en dagen de jeugdleden uit voor een onderling wedstrijdje beachvolleybal. Na alle moeilijke beachtechnieken geprobeerd te hebben, wordt gezellig met zijn allen gegeten en wordt er onder het genot van een drankje en opzwepende muziek van de DJ tot het einde van de avond gedanst. Moe maar voldaan zullen de jeugdleden daarna naar huis vertrekken om de volgende dag alweer vroeg de 'echte' toppers te begeleiden als tellers en/of ballenkinderen. Uiteraard willen we hierbij alle ouders, andere familieleden, trainers en coaches uitnodigen om de gezellige jeugdbeachdinic bij te wonen. U bent van harte welkom vanaf 19.00 uur! Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen T 0180-632289 F 0180-633503 E info@drukkerijelgersma.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 28