nvm PERDLIKN™ service: Persoonlijk advies Jarenlange ervaring Duidelijke afspraken Professionele begeleiding Een team dat voor u klaarstaat pagina 30 Hart van Holland 15 juni 2005 Moerkapelle Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Moerkapelle Nieuwerkerk a/d IJssel Nieuwerkerk a/d IJssel Zevenhuizen Zevenhuizen Moerkapelle Moerkapelle, Reigershof 16, Vraagprijs: =0795. Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - www.perdijkmakelaardij.nl geheel vrijstaande prachtige ligg'n£ blijvend vrij uitzie! riante tuin rustig gelegen centraal in de randsl Zevenhuizen A/ /J K EL A voor koper én verkoper oU juiste,partij! Vraagprijs ^662.500,- v.o.n. Vraagprijs 4= 199.500,- k.k. Vraagprijs 4B468.000,- k.k. Vraagprijs ^65.000,- v.o.n. Vraagprijs 4=398.000,- Vraagprijs 4E349.000,- k.k. Vraagprijs 4= 239.000,- k.k. Vraagprijs 1.380.000,- k.k. Vraagprijs 4= 1.400.000,- k.k. Vraagprijs ^189.000,- k.k. Vraagprijs ^212.000,- k.k. Dorpsstraat 2 - Boerderij Zegwaard Riante hoekwoning met garage in de vorm van een hooiberg, gelegen in een schitte rend nieuwbouwwooncomplex van 4 woningen (een oude boerderij verbouwd en uitgebreid). Een unieke kans om landelijk wonen ook letterlijk te ervaren! Ind.: Beg. gr.: Mooie entree met o.a. opensl. deuren naar de woonkamer. De woonkamer (ca. 55 m2!) is v.v. een halfronde erker aan de achterzijde en geeft toegang tot de grote tuin (ZW). Zowel vanuit de woonkamer als de woonkeuken heeft u toegang tot de tuin. Ie Verd.: 3 Royale slaapkamers, waskamer, ruime badkamer en separaat toilet. De ouderslaapkamer heeft een grote inloopkast en een fraai uitzicht op de tuin via het Frans balkon. 2e Verd.: Royale open zolderverdie ping. Kortom: Een waanzinnig mooi woon huis! Opp.: 640 m2 grond. Inh.: 546 m3. Garage: 36 rrf. Dahliastraat 22 Nabij de dorpskern van Zevenhuizen gele gen leuke tussenwoning met dakopbouw. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal met toilet. Lichte doorzonwoonkamer met sfeervolle toog naar de open keuken v.v. koelkast met vries vak, oven, 4-pits gaskookplaat, afzuig- schouw en deur naar de achtertuin met ste nen berging. Ie Verd.: Overloop, 3 royale slaapkamers met vaste kasten. Badkamer v.v. douche en vaste wastafel. 2e Verd. (met dakopbouw): Voorzolder met opstelplaats combiketel (1996) en w.m.- en dr.aansl., ruime 4e slaapkamer v.v. bergruimte. De woning is grotendeels v.v. dubbele begla zing. Zoekt u dus een centraal gelegen en betaalbare woning, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard! Bwjr.: 1965. Opp.: 125 m2. Inh.: 300 m3. Dorpsstraat 142 Aan de gezellige Dorpsstraat met alle voor zieningen op loopafstand gelegen royaal vrijstaand woonhuis (Gemeentelijk Monu ment) met veel karakteristieke details. Achter de woning bevindt zich een loods van 8 x 8 m, welke momenteel als kantoor en opslagruimte gebruikt wordt. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet en trapkast, zij-entree. Sfeervolle kamer-en-suite met schouw en fraaie glas-in-lood schuifdeuren. Ruime keuken met schouw, vaatwasser, geiser en vaste kasten. Kelder, luxe badkamer v.v. hoekwhirlpool en wastafelmeubel. Bijkeu ken met w.m.- en dr.aansl. Ie Verd.: Grote overloop met doucheruimte en bergvliering, 4 slaapkamers. Bijz.: Het perceel heeft de bestemming centrumvoorzieningen, er is kleinschalige detailhandel toegestaan. De woning is ged. v.v. dubbelglas. De woning is in 2004 aan de buitenzijde geschilderd. Het perceel is rondom afgebakend d.m.v. een fraai hekwerk. Bouwjr.: ca. 1860. Opp. 338 m2. Inhoud ca. 465 m3. De Bonk 80 (Recreatiewoning) Op een prachtige locatie, nabij de Rottemeren gelegen, uitstekend onderhou den vrijstaande recreatiebungalow. De woning is recentelijk geheel opgeknapt, heeft een oppervlakte van ca. 40 m2 en is als volgt ingedeeld: Entree/halletje, toilet met douche, slaapkamer, L-vormige woonka mer, knusse, geheel vernieuwde, keuken. De tuin rondom de woning is zeer fraai aan gelegd, heeft een kleine schuur en een tweetal tuinkisten. Op korte afstand van de woning ligt een hardhouten aanlegsteiger met boot vanwaar men een directe verbin ding heeft met de Rottemeren. De woning wordt volledig gestoffeerd en gemeubileerd opgeleverd. Perceelopp.: ca. 235 m2 huur- grond (jaarlijkse huur bedraagt ca. 2.000,-). Het recreatief verblijven op de Bonk ken merkt zich door rust, vele mogelijkheden m.b.t. watersport en toch midden in de Randstad. Burgemeester Klinkhamerweg 41 Compleet vernieuwd en (in '02) uitge bouwd halfvrijstaand woonhuis met 2 gara ges en een heerlijke, zonnige tuin met veel privacy, grenzend aan een parkje. Deze goed afgewerkte, ruime woning is speels ingedeeld en heeft eigenlijk alle gemakken van een vrijstaande woning! En met de komende realisatie van de rondweg in Zevenhuizen wordt dit een heerlijk rustige locatie. Bovendien ligt de woning centraal t.o.v. winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Korte indeling: Knusse woonkamer met open haard en schuifdeu ren naar de woonkeuken v.v. opensl. deuren naar de tuin. Ruime slaapkamer met toe gang tot de casco afgewerkte badkamer. Deze ruimte kunt u dus geheel naar eigen wens inrichten. De le verdieping bestaat uit 2 aparte delen met elk een eigen trapop- gang. Deel 1: 2 Slaapkamers, badkamer. Deel 2 (nw. gedeelte): Royale overloop/ werkplek, ruime slaapkamer. Bijz.: Voll. geïsoleerd. Alle vloerbalken en vloeren, het voegwerk, alle leidingen, het platte dak en nagenoeg alle kozijnen zijn vernieuwd. Bwjr.: ca. 1925. Inh.: ca. 420 m'. Opp. 601 m\ Vraagprijs 4=449.000,- k.k. Van der Duijnlaan 21 Royale, uitgebouwde 2-onder-l-kapwoning met vergrote berging en onder architectuur aangelegde achtertuin op het Zuiden. Deze goed onderhouden woning ligt heerlijk rus tig nabij recreatiegebied en toch op loopaf stand van de gezellige dorpskern van Zevenhuizen. Indeling: Beg. gr.: Ruime, aan de achterzijde over de volledige breed te uitgebouwde woonkamer (ca. 63 m2) v.v. open haard en opensl. deuren naar de fraaie, zonnige achtertuin. Open keuken v.v. inb.app.. le Verd.: Overloop met inloop- kast, 4 royale slaapkamers waarvan 2 in de opbouw en 1 met balkon. Badkamer v.v. ligbad, wastafel en toilet. 2e Verd.: Overloop met veel bergruimte, combiketel ('04) en zonneboiler. Grote 5e slaapk. met dakkapel en douchegelegenheid v.v. dou checabine, wastafel en toilet. Bijz.: Volledig v.v. dubbelglas. Beg. gr. is v.v. plavuizen met vloerverwarming. De woning is v.v. alarm. In de geh. woning is een centrale stofzuiginstallatie aanwezig. Bwjr.: 1971. Inh.: ca. 630 m3. Opp. 252 m2. Van der Duijnlaan 25 Op rustige locatie vlakbij de dorpskern gelegen uitgebouwde 2-onder-l-kapwoning met grote berging (voormalige garage) en zonnige achtertuin. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet, woonkamer v.v. houtkachel, zonwe ring en open trap. Half open keuken met div. inbouwapp., in 1997 aangebouwde, licht betegelde bijkeuken met w.m.- en dr.aansl.. Mede doordat er een stukje van de voormalige garage bij de bijkeuken is betrokken is deze erg ruim. le Verd.: Overloop met vaste kastenwand, 3 slaapka mers waarvan één met balkon en luxe bete gelde badkamer ('01) met douche, wastafel meubel en 2e toilet. 2e Verd.: Voorzolder v.v. bergkast. Ruime 4e slaapkamer met Velux dakraam. Bijz.: Geheel v.v. dubbele beglazing. Bwjr.: 1971. Inh.: ca. 450 m\ Opp.: 251 m2. Staringstraat 27 Ruime en speels ingedeelde hoekwoning, gelegen in de jonge, populaire woonwijk Swanla. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet v.v. fonteintje. Ruime, lichte woonkamer met deur naar de achtertuin. Deze is fraai aangelegd met o.a. een vijver en een stenen berging. Lichte keuken in hoekopstelling v.v. koelkast, vriezer, gaskookplaat met afzuigkap, heteluchtoven en apothekers- kast. Tussenhal met bergruimte en trapop- gang. De beg. grond is v.v. plavuizen met vloerverwarming, le Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel. Complete badkamer v.v. ligbad, doucheca bine, wastafelmeubel, 2e toilet, designra diator en Grohe thermostaatkranen. 2e Verd.: Voorzolder met w.m.- en droger- aansl. en opstelplaats combiketel, slaapka mer met Velux dakraam. Bwjr. 1991. Opp.: 134 m2. Inh.: ca. 330 m3. Vraagprijs 4B239.000,- k.k. Kratonlaan 72 Royale, uitgebouwde eengezinswoning met zonnige achtertuin, gelegen aan een rustige weg nabij de dorpskern. Indeling: Beg. gr.: Stenen berging aan de voorzijde van de woning.Hal met meterkast en toilet. Ruime, uitgebouwde woonkamer (ca. 46 m2) met trapkast, gegranolde wanden, gelhaard, electrisch zonnescherm en fraaie opens laande deuren naar de achtertuin. Vanuit de woonkamer komt u via een toog in de half open keuken.le Verd.: Overloop, 2 slaapka mers (voorheen 3), waarvan één met grote dakkapel. Badkamer (blauw-wit) v.v. lig bad, wastafelmeubel, 2e toilet en designra diator. 2e Verd.: Open zolderruimte met opstelplaats combiketel, wasmachineaan sluiting en bergzoldertje. De gehele woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing.Bwjr.: 1989. Opp.: 129 m!. Inh.: ca. 390 m\ Eerste Tochtweg 66 Zeer centraal in de randstad gelegen vrij staande woning met garage, bedrijfsruimte en open terrein. Dit totale complex is uitste kend onderhouden en biedt vele mogelijk heden. Ind. v.h. WOONHUIS met dubbele garage, grote hobbykas en een heerlijke tuin rondom: Beg. gr.: Hal, doorzonwoonkamer (ca. 40 m2). Keuken v.v. div. app.. Bijkeuken met toilet. Badkamer v.v. ligbad en wastafel. Dubbele garage met klein kan toortje. Hobbykas van ca. 18.60 x 11.20. le Verd.: Overloop met 2e toilet, 3 slaapka mers. 2e Verd.: Grote bergvliering. De BEDRIJFSHAL van ca. 1.040 m2 is vol ledig onderheid waardoor een max. vloer belasting is ontstaan. Ind.: Open ruimte (ca. 20 x 40) waarin tevens kantineruimte, toilet en een klein kantoor. Aparte ruimte van ca. 12 x 12 met magazijn. Naast de hal zijn 2 garageboxen aanwezig. De verdieping is via een halletje met toilet bereikbaar, over loop, open kantoorruimte van ca. 8.00 x 12.00. Westland 22 Een luxe villa met een schitterende tuin op 8.515 m2 eigen grond! Dit prachtige object ligt op een rustige locatie aan de rand van Moerkapelle, goed bereikbaar t.o.v. snelwe gen naar Den Haag, Utrecht en Rotterdam. Deze unieke, goed onderhouden vrijstaande villa is v.v. alle luxe en comfort en is uitge rust met o.a. een zeer royale vrijst. garage voor 2 auto's, een tuin met schitterende bos- sages, weidegrond en een vijverpartij. Korte indeling: B.g.: Royale woonkamer met 2 schuifpuien, een fantastisch uitzicht op de tuin en openhaard. Woonkeuken 02), compleet v.v. inb.app., bijkeuken, mime tuinkamer. Ouderslaapkamer met toegang tot terras en tot de moderne, zeer luxe bad kamer. le Verd.: Overloop met luik naar grote bergvliering, toilet, 2e badkamer, 4 slaapkamers, waarvan 3 met balkon. De rust en ruimte in en om deze riante woning moet u werkelijk zelf ervaren! Bwjr.: 1975. Inh.: ca. 850 m3. Bredeweg 39 Luxe, vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage en fraaie tuin rondom, centraal gelegen t.o.v. steden als Den Haag en Rotterdam. Deze ruime woning is door haar praktische indeling ook uitermate geschikt voor senioren. Indeling: Beg. gr.: Hal met garderoberuimte, ruime woonka mer v.v. open haard en schuifpui, grote woonkeuken v.v. inb.app., bijkeuken, gara ge met vliering. Royale hoofdslaapk., bad kamer met o.a. ligbad en douchecabine, separaat toilet, le Verd.: Overloop met deur naar het dakterras. 3 ruime slaapk., waarvan één met balkon. Badk. met douche en vaste wastafel, separaat 2e toilet. De beg. gr. is grotendeels afgewerkt met een fraaie mar meren vloer voorzien van vloerverwarming. Bwjr.: 1991. Opp.: 855 m2. Inh.: ca. 710 m3. Vraagprijs 4=595.000,- k.k. Torenstraat 24 Knusse eengezinswoning, gelegen op een mooie locatie nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. De indeling van deze leuke starterswoning is als volgt: Beg. gr.: Hal, woonkamer v.v. vaste kast en gaska chel, dichte keuken met geiser (huur). Achterentree met kelder, garderoberuimte, toilet en toegang tot de ca. 10 meter diepe achtertuin v.v. stenen berging, le Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, alle met vaste kastruimte en één met vlizotrap naar de bergzolder (met de mogelijkheid tot het creëren van een 4e slaapkamer). Badkamer v.v. lavet en wasmachineaansluiting. Kortom: Een ideale starterswoning nabij diverse voorzieningen en gelegen tegenover een prachtige kerk! Bouwjr.: 1955. Opp. 105 m2. Inhoud ca. 280 m3. u op zoek bent naar iets aparts, deze woning, gelegen op één van mooiste locaties van Moerkapelle, beslist een bezoek waard: Geheel vrijstaande villa met inpandige garage en onder architectuur aangelegde riante tuin met grote vijverpartij, zonneterrassen en schitterend uitzicht over de achtergelegen polder. Bwjr. 1992, 1060 m2 eigen grond, inhoud ca. 750 m3. Rustig wonen, met de randstad binnen handbereik, in een dorp volop in beweging (revitalisering dorpskern). Tweemanspolder 6a, bungalow 87 Op recreatiepark "De Koommolen gelegen uitstekend onderhouden 4-kamer recreatie woning. Indeling: Hal met vrijbangend toi let v.v. fonteintje en C.V. kast (combikett Intergas 2000). Lichte woonkamer (ca. m2) met schuifpui naar de groene tuin ron om de woning met blokhut. Open keuken ut kleurstelling vanille/kersen v.v. koelkas gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser e" combimagnetron. De woning heeft u 3 slaapkamers waarvan één met toegang bergvliering, geh. bet. badkamer me' 8 bad, douchecabine, vaste wastafel destgr radiator en w.m.- en dr.aansl.. De woning v.v. een fraaie plavuizen vloer met vloert warming. Bwjr.: 2000. Opp. 371 m pachtsgrond. Inhoud ca. 264 m

Hart van Holland | 2005 | | pagina 30