TIE BERICHTEN I Een inbreker steelt meer dan goederen... ZWEMMERS PRESTEREN GOED BIJ SPEEDOFINALE BIERTJE? 1 lart van! Mand Arie Koole WILLEMSEN Ol0 - 5216016 079 - 3426070 tel: 010-522 27 90 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Jacobus Arie Kuindert Havelaar UITVAAlfï'yERZORGING Hart van Holland 15 juni 2005 pagina 3 Zevenhuizen Familieberichten met respect en in stijl doen we WAT VAN ONS VERWACHT WORDT BEVEILIGINGEN GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorg Un8 +\fjÊ van den Bogerd 29.000 exemplaren Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle or recht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl rectificatie Bedroefd en ontroerd, maar met een onuitwisbare herinnering aan wat hij voor ons heeft betekend, is na een kortstondige ernstige ziekte weggenomen onze geliefde echte vriend Wij kenden Arie als vriend 37 jaar, voelen mee met dit verhes en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bert en Gerry van Woudenberg en familie Personeel Van Woudenberg Tuinplanten Zevenhuizen, 2 juni 2005 Een brief, een kaart, een handdruk.... soms zonder woorden, of alleen maar aanwezig zijn. Het waren allemaal uitingen van mensen die ons wilden bemoedigen en troosten in ons verdriet na het ziek-zijn en het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Janny Havelaar-Ottevanger Kuin Havelaar Woudina Havelaar-van der Bas Eveline de Heij-Havelaar Ton de Heij Kleinkinderen Moerkapelle, juni 2005 UITVAARTVERZORGING oor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Ko*oon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen P?."00"1^. en begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT directe hulp na overlijden tel. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Inbraak in bedrijf: Maandagavond 6 juni is met een auto het toe gangshek van een bedrijf aan de Bredeweg opengebroken en ver volgens hebben de daders met geweld een deur geforceerd. Het ging er zo grof aan toe dat de deur in twee delen is gebroken. Binnen heeft de dader(s) een viertal velgen meegenomen. Omdat dit de enige buit was, is het zeer waarschijnlijk dat de dader al eerder was komen kijken of er iets van zijn gading voorradig was. Snelheidscontroles: Er is een snel heidscontrole gehouden op maan dag 6 juni op de burg. Klinkhamer- weg. Van 7.30 tot 13.30 uur pas seerden 4760 voertuigen. Van 130 passanten is een foto gemaakt wegens overschrijding van de maxi mum snelheid. De hoogst gemeten snelheid was 87 km/u (toegestaan 50 km/u). Alle overtreders kunnen de komende weken een schikking tegemoet zien variërend van €30,- tot €240,-. Nog een snelheidscontrole en wel op woensdag 8 juni op de BK-weg van 12.50 tot 15.15 uur. Nu passeer den 1990 voertuigen de radarwa gen. Van 45 passanten werd een foto gemaakt, goed voor een bekeuring van €30,- tot €125,-. De hoogstgemeten snelheid was 77 km/u. Roodlicht controle: Maandagmid dag 6 juni gedurende een halfuur tje is een controle gehouden op de kruising Zuidplasweg en Noorde lijke Dwarsweg bij de verkeerslich ten. Twee passanten hebben een bekeuring (€95.-) gekregen wegens het negeren van het rode licht. Vernieling Vandalisme: Op 7 juni werd melding gedaan dat de wip- kip op het speelveldje in de Akker straat zou zijn vernield. Een getui ge heeft drie jongens gezien die mogelijk de daders zouden kunnen zijn. De kip heeft aan de vernieling een zwart geblakerde kop overge houden. Op het Hazeveld is door vanda lisme een speelhuisje vernield. Omdat er nog twee fietsen lagen, heeft de politie gewacht tot deze werden opgehaald. Toen de eige naressen de fietsen kwamen opha len, zijn na een goed gesprek ook de namen van de mogelijke daders genoemd. Verder onderzoek volgt. Inbraak door "hengelen": Vermoe delijk door "hengelen" met een ijzerdraadje door de brievenbus is ingebroken in een woning aan de Graskamp. De bewoonster mist een GSM en een walkman en een klein aantal juwelen. Inbraak in auto's: Bij een bedrijf op het Noordeinde is op 9 juni inge broken in drie auto's. Van alle auto 's is de linkerportierraam ingesla gen en zijn de radio/cd-spelers gestolen. Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl info@willemsenbeveiligingen.nl Leiden In zwembad de Zijl in Leiden vonden 4 en 5 juni de jaarlijkse Kring Speedofinales plaats. Dit is een kampioenschap voor kinderen tot en met 12 jaar. Zwemvereniging Van Uden-De Gouwe uit Waddinxveen was daar vertegenwoordigd met zes zwemmers. Tijdens zeer spannende races wisten de zwemmers zich maar liefst 11 keer in de medailles te zwemmen Voor De Gouwe betekende dit het beste resultaat van de afgelopen jaren. Resultaten: Kimberley van Wijk won tweemaal goud op de 100m vrije slag en de 200m wisselslag en eenmaal brons op de rugslag; Rion Overdijk behaalde één keer goud op de 100m wisselslag, tweemaal zilver op 50m vlinderslag en 100m vrije slag en eenmaal brons op de 100m rugslag- Sanne van Rijs behaalde tweemaal brons op de 100m schoolslag en 100m wisselslag; Rolf Boers won eenmaal brons op de 100m rugslag en Leonie de Heer won eenmaal brons op de 100m vrije slag. Met deze resultaten heeft Kimberley van Wijk zich verzekerd van een startplaats op de jaargangfinale (NK voor kinderen tot en met 12jaar) voor de anderen is het nog even afwachten. De jaargangfinale wordt op 19 juni gezwommen in Dordrecht. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een bhjw.de herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Waddinxveen - Juni is de start van het zomerseizoen. Daarnaast vieren we in die maand ook Vaderdag. Een goede gelegenheid om Monqoza- bieren te proeven bij de Wereldwinkel. "Mongoza" betekent proost en is de merknaam voor verschillende bie ren die worden gebrouwen met respect voor de mensen en hun omge ving. De makers gebruiken uitsluitend exotische en biologische ingredi ënten, afkomstig van boeren uit ontwikkelingslanden, ingekocht tegen een eerlijke prijs. Het Mongoza bier heeft het Max Havelaar keurmerk. Met de bij de Wereldwinkel verkrijgbare leuke houten kratjes, waar drie flesjes inpassen, heeft men een leuk vaderdagcadeautje. Bovendien krijgt men bij aankoop een speciale drinknap cadeau. Geen bierliefheb ber? Kijk dan eens op de uitgebreide cadeautafel. Daar is voor elke vader iets te vinden! Zorgverlening tot het kleinste detail Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. eringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3