T Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Effecten De bank waar je lid van wordt Modelwoning nieuwbouwproject "Catsburg" Rabobank verlaagt opnieuw hypotheekrente Berkshire Hathaway Even voorstellen Rabotip: Groeien met de Rabobank. Weeknieuv Rabobank Hart van Holland 22 juni 2005 Bankieren kan je zélf. Je krijgt zakgeld of je hebt een bijbaantje. Met de Rabo Jongeren Rekening mag je zélf je geldzaken regelen. Je krijgt een Jongerenpas en toegang tot de Rabofoon. Vanaf 15 jaar mag je ook nog eens gratis Rabo Internet- bankieren: geld overmaken, saldo bekijken, rekeningaf schriften uitprinten. Stap voor stap mag je alles zelf doen en ben jij de baas over je eigen geld. Het is tijd voor uw Rabobank 7ejaargang nummer316 chotal Rabobank In het onlangs gereedgekomen, fraaie appartementencomplex "Cats burg" te Zevenhuizen is inmiddels een modelwoning ingericht. Geïnteresseerden die de mooie appartementen en maisonnettes met parkeerplaats in dit complex willen bekijken, kunnen vanaf nu om de week zonder afspraak bij de model woning aan de Stampioenstraat 25 binnenlopen, van waaruit ook de andere appartementen die nog te koop staan bezichtigd kunnen wor den. De modelwoning is geopend op zaterdag 25 juni, 9 juli, 23 juli, 6 augustus en 20 augustus tussen 11.00 en 13.00 uur. Uiteraard kunt u de diverse appartementen, in grootte variërend van 141 tot 196 m2, ook bezichtigen op een ander tijdstip. Hiertoe kunt u contact opnemen met Perdijk Makelaardij, telefoonnummer (0180) 63 16 55. Marktleider Rabobank heeft met ingang van 15 juni 2005 opnieuw de hypotheekrente verlaagd. Deze verla ging vloeit mede voort uit de daling van de kapitaalmarktrente. De tarie ven van 5 jaar tot en met 15 jaar vaste rente voor woninghypotheken zijn met 0,1% verlaagd. De tarieven van 1 jaar tot en met 4 jaar vaste rente en de 6 maands repeterende vaste rente zijn ongewijzigd gebleven. Tevens zijn per 15 juni de tarieven voor vast- rentende leningen aan bedrijven met een rentefixatietermijn van 2 tot en met 4 jaar met 0,10% verlaagd en die met een rentefixatietermijn van 5 jaar en langer met 0,20%. Per 1 juli 2005 wordt het rentetarief voor Rabo Inter- netBonusSparen met 0,10% verlaagd naar 3,00%. Verder zijn met ingang van 16 juni 2005 de tarieven voor Rabo Spaar Vast Rekeningen met looptijden van 2 tot en met 4 jaar met 0,10% verlaagd en die voor 5 jaar en langer met 0,20%. Rabo Beleggingsadviesteam Na de 10 geboden voor de trader de afgelopen weken, komen wij nu weer met een advies voor de wat 'rustigere' belegger. Gezien de beperkte ruimte van deze column kunnen we slechts wat punten aan geven. Mocht u geïnteresseerd zijn en willen bekijken of e.e.a. ook in uw portefeuille past neem dan con tact op met uw adviseur. Transactievoorstel: Berkshire Hathaway De koers van Berkshire Hathaway is de afgelopen jaren achtergebleven bij de ontwikkeling van de intrinsie ke waarde, waardoor de onderne ming nu aantrekkelijk is geworden. De koersdruk van de laatste maan den is terug te voeren op het onder zoek van openbaar aanklager Spit- zer naar AIG, waar Berkshire Hathaway ook bij betrokken is. Wij zijn van mening dat Berkshire Hathaway goed uit het onderzoek komt, waarna beleggers weer meer oog krijgen voor de formidabele operationele prestaties. Wij hebben een koopadvies voor Berkshire Hathaway. Adviestijden: Argumenten: - Een sublieme staat van dienst - Verzekeringsbedrijf: de sterk kas- genererende kroonjuweel - Opportunistisch investeringsbeleid legt geen windeieren - Goede groeivooruitzichten - Aantrekkelijke waardering, zowel ten opzichte van S&P-500 als eigen historie. Berkshire Hathaway is een van de suc cesvolste financiële instellingen ter wereld. Sinds het huidige manage ment, bestaande uit Warren Buffett (74) en Charles Munger (80), veertig jaar geleden de leiding overnam, heeft de onderneming de boek waarde per aandeel, op zes jaar na, ieder jaar sneller zien stijgen dan de S&P 500-index inclusief herbelegging van dividenden. De gemiddelde jaar lijkse groei van Berkshire Hathaway en de S&P 500 over de periode waren respectievelijk 21.9% en 10.4%, wat cumulatief een 54 maal hogere eind waarde oplevert. De onderneming presteert vooral beter dan de markt in zwakke beursjaren door het defen sieve profiel. Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Rabofoon: Telefoonnummer Algemeen: Verzekeringen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabolijn: Jaap Westhof (rechts) en Randy Bohlmeijer zijn twee nieuwe gezichten op de afdeling Wonen Vermogen. Jaap is sinds januari werkzaam bij onze bank als Medewerker Commerciële Binnendienst Particulieren en ondersteunt de adviseurs vooral op hypothekengebied. Randy is in juni in dienst getreden en werkt als Adviseur Wonen Vermogen. Beide hebben zeer ruime ervaring in het bank- en verzekeringswezen. Zij zijn u beide graag van dienst. Hoeveel kan ik pinnen in het BUITENLAND? MET UW EUROPAS Bij een geldautomaat 500,- per dag Bij een betaalautomaat 500,- per dag MET UW RABOCARD Bij de geldautomaat 400,- per dag Bij de betaalautomaat 2.500,- per dag (dat is het limiet van de Rabocard) Hoeveel kan ik pinnen in het BINNENLAND MET UW EUROPAS EN RABOPAS Bij de geldautomaat €1.250,- per week Bij de betaalautomaat 5.000,- per week JONGEREN VANAF 15 JAAR TOTEN MET 17JAAR Bij de geldautomaat 500,- per week Bij de betaalautomaat 1250,- per week JONGEREN VANAF 12 JAAR TOTEN MET 14 JAAR Bij de geldautomaat 150,- per week Bij de betaalautomaat 150,- per week Let op!!!! Heeft u een nieuwe europas en u gaat naar het buitenland. Altijd eerst je pas activeren in het binnenland. voor u, van en door uw bank Polsbandjes Interpolis voor schoten Ook dit jaar deelt Interpolis wee I een groot aantal gratis polsbandje uit. Op de polsbandjes kunnen ouders hun mobiele telefoonn® mer schrijven, zodat een verdwaï kind snel weer terecht is. Interpols deelt de bandjes uit op stranden* in pretparken en dit jaar ookaa- 1.760 basisscholen in heel Ned? land. De polsbandjes blijken uiten bruikbaar tijdens schoolreisjes. Donatie voor bijzonder medisr) apparaat Het Erasmus Medisch Centrum' Rotterdam werkt sinds kort-mes dankzij de Rabobank - met ea zogenoemd proteomics-appaal Hiermee kunnen eiwitten in bloei monsters ongekend nauwkeur: worden onderzocht. Het appaffi kan volgens deskundigen voor er doorbraak zorgen bij de behar- deling van kanker en infectie» ten. Zo'n 250 lokale banken fj Rabobank Nederland doneer® samen 235.000. Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-maii-adres: I

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2