O nnp Adriana Francijntje Verburg-Bos Henderïka Reijm-de Jong Harriet Reijm-de Jong LITI E Harriet Reijm-de Jong deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven - Harriet - ill tin 1 - 522 27 90 Hart van Holland 22 juni 2005 Adriana Francijntje Verburg-Bos Cornelis Glintmeyer tïl t Wanneer de tijd voor u even stilstaat Hartverzorgi n g van den Bogerd seweg 50 26- BERICHTEN Waddinxveen 29.000 exemplaren vocATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matteüs 11: 28 Na een lange periode van afnemende gezondheid is heden, toch nog onverwachts, uit ons midden weggenomen onze I I geliefde zuster, schoonzuster en tante 5 augustus 1910 15 juni 2005 sinds 19 augustus 1986 weduwe van Leendert Verburg Zevenhuizen, Zorgcentrum "De Zevenster" Kamer 207 Familie Bos Familie Verburg Correspondentieadres: J. van Erk-Bos Dorpsstraat 126b - 2761 AH Zevenhuizen De bijzetting in het familiegraf heeft maandag 20 juni plaats gevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging gedurende jaren die onze zuster, schoonzuster in Zorgcentrum "De Zevenster" mocht ontvangen. Zusters en schoonzusters roefel, maar dankbaar voor wat hij voor ons en vele anderen heeft e end, 9even wij u kennis van het overlijden van mijn man, or|ze vader, schoonvader en opa - Kees - 28 maart 1920 15 juni 2005 D. Glintmeyer-de Hoog en kinderen Zuidplasweg 21 - 2761 JK Zevenhuizen De begrafenis heeft maandag 20 juni plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren w UITVAARTVERZORGING «venhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ^"traat 43a - 2761 AB Zevenhuizen V<T Pf00"'^6 en sHïlvolle begeleiding van uitvaarten AG EN Nacht DIRECTE hulp na overlijden tel. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Mijn lieve schat, mijn alles wat ik had, je hebt gestreden, maar helaas verloren, je was vrolijk vol vertrouwen. Een ieder die jou zo ontmoette, moest wel van je houden. Bedankt van ons voor al je liefde en geven, 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Vandaag ging heel rustig van ons heen 4 april 1958 f 18 juni 2005 Kees Reijm Mark Edwin en Francina Suzanne en Jelmer pa en ma de Jong pa en ma Reijm zussen, zwagers en schoonzussen Knibbelweg 69 - 2761 JC Zevenhuizen Harriet is in haar eigen huis waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op dinsdag 21 juni van 19.00 tot 21.00 uur. Er is dan tevens gelegenheid tot condoleren. Donderdag 23 juni om 14.00 uur zullen wij haar gedenken tijdens een korte plechtigheid voorafgaande aan haar crematie in de aula van crematorium "ljsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na afloop is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Harriet hield veel van bloemen maar één bloem per persoon vond zij genoeg. Beetje bij beetje moesten we je verlaten, We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer, Harriet van vroeger was je niet meer. We zagen goed je stille verdriet, Maar helpen konden we je niet. Pa en Ma Joke en Jaap Janie en Hans Sylvia en Ron Onze tweede moeder is er niet meer, Dit verlies doet enorm veel zeer. Lieve tante Jet die lege plek dat doet zo'n pijn, Maar in gedachten zal je altijd bij ons zijn. Geoffrey, Mandy en Davey Wij zijn heel verdrietig dat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van Harriet, onze lieve schoonzus en tante. Wij wensen Kees, Mark, Edwin, Francina, Suzanne en Jelmer heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. 4-4-1958 18-6- 2005 Margreet Arnold Conny en Johan Chris en Marry Adrie en Gerda neefjes en nichtjes 4 1 Élk nemen wij voor u alle tijd UrSverlening tot in het kleinste detail Marian van den Bogerd Jeanne Maize M. Reijm W.T. Reijm-van Pelt Verkeersongeval: Op de Kerkweg- Oost vond dinsdag 14 juni een ver keersongeval plaats. Een bestuur der van een personenauto reed een parkeervak uit, terwijl een 36-jarige man uit Nieuwerkerk aan den IJssel op zijn motorfiets passeerde. De motorrijder werd daarbij dusdanig gehinderd dat hij ten val kwam. Hierbij brak hij zijn sleutelbeen en werd hij naar het Bleulandzieken- huis vervoerd per ambulance. De bestuurder van de auto reed na het ongeval snel weg, maar zijn kente ken werd door getuigen opgeno men en aan de politie doorgege ven. De politie heeft de bestuurder van de auto achterhaald en hem verhoord. Hij kan een proces-ver baal voor het verlaten van de plaats van het ongeval tegemoet zien. Inbraak: In de nacht van 13 op 14 juni werd ingebroken bij een kwe kerij aan de Abraham Kroesweg. De dader sloeg een ruit in en nam uit een kantoor een oude computer weg. De Technische Recherche van de politie heeft deze zaak in onder zoek. Controle naleven visregels: In het kader van controle op de 'groene'- of milieuwetgeving heeft de politie op 15 juni in Waddinxveen op drie locaties controles uitgevoerd op de regels van de Visserijwet. Op de Nesse en in het Gouwebos kreeg een visser een proces-verbaal omdat hij niet over de vereiste vis- akte beschikte. Inbraak auto: In een geparkeerde auto op het Raadhuisplein werd in de late middag van 16 juni ingebro ken. Getuigen zagen dat twee jon gemannen, ieder op een fiets, een ruit van het linkerachterportier van de auto insloegen en een laptoptas uit de auto wegnamen. LEES VERDER OP PAGINA 7 Oma 65 jaar! Gefeliciteerd en dikke zoen van Marise en Cengiz, Laura en Simon Snel vergaan de mensenkindren Als de bloemen op het veld Tot ons verdriet is overleden onze schoondochter 4-4-1958 18-6- 2005 Wij zullen haar nooit vergeten Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3