LITI E BERICHTEN M Kil Jo Ijl O mip ^•rj| tel: 010-522 27 90 in UI deH a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Janny Jongenelen-de Zwart Janny Jongenelen Janny Jongenelen-de Zwart (1 D Hart van Holland 3 augustus 2005 pagina 3 Waddïnxveen www.diabetesfonds.nl Diabetes Fonds Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u aile tijd uitvaartverzorging j(%jÊ van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Een vrouw zoals zij is meer dan een herinnering, ze is een levende aanwezigheid, de liefde zal altijd blijven. Met veel verdriet, maar met fijne herinneringen aan haar liefde en zorgzaamheid, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Rien Jongenelen Jeannette Tuitel-Jongenelen Arjan Tuitel Dennis Laura Michel Petra Vuik-Jongenelen Frans Vuik Wendy Edwin Martijn 1 augustus 2005 Zuideinde 3a 2762 DA Zevenhuizen Janny is thuis alwaar liever geen bezoek. Vrijdag 5 augustus om 11.00 uur zullen wij Janny gedenken tijdens een korte plechtigheid voorafgaande aan haar crematie in de aula van crematorium "IJsselhof", Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. zijn wij door het volkomen onverwachts overlijden van ^le jaren regelde Janny alle bezigheden die in het clublokaal Seorganiseerd werden. verüezen in haar een geweldige kracht, le je in het verenigingsleven zo hard nodig hebt. Ons medeleven gaat uit naar haar man Rinus, haar kinderen en einkinderen en verdere familie. Wij wensen hen alle sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden van RV. de Stormvliegers DieP geschokt overlijden en bedroefd hebben wij kennis genomen van het van J"* 's vu™ 32 jaar bij ons in dienst geweest en heeft daarmee een 'me bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. W"' verliezen in Janny een loyale vriendin en collega. Het zal zijn zonder haar verder te moeten en wij zullen haar missen. j wensen Rinus, Jeanette, Petra en familie veel sterkte toe dit Verl*s te verwerken. Familie van Rijs en Personeel Zadel- en Tuigmakerij van Rijs bv Inbraak schoolgebouw: Op 25 juli is aangifte gedaan van inbraak in een schoolgebouw aan de Heggewin- de. De inbraak heeft vermoedelijk in de periode tussen 22 en 24 juli plaatsgevonden. De daders verniel den een ruit en gingen er met com puterapparatuur vandoor. Inbraak/Poging inbraak: in de nacht van 25 juli is geprobeerd in te breken in een bedrijf aan de Noordkade. Men trachtte een toe gangsdeur te forceren wat uitein delijk niet lukte. De inbrekers had den het zicht op deze deur ontno men door er een tuinkast voor te plaatsen. Het bleef bij braakschade. Diezelfde nacht werd ingebroken in een bedrijf aan de Staringlaan. Hier werd een ruit uit de sponning gehaald, waarna men binnen wist te komen. Vooralsnog wordt er niets vermist. Maandag 25 juli werd er, tussen middernacht en 's morgens vroeg, ingebroken in woningen aan de Sterrenlaan en Rigel. Ook vond er een mislukte poging tot inbraak plaats in een woning aan het Woubrechterf. In één geval werd een achterdeur opengebroken. Bij de andere twee woningen werden gaatjes geboord. Uit de woningen werden gsm's, bescheiden en geld gestolen. De politie stelt een onderzoek in. Man met mes aangehouden: De politie hield woensdag 27 juli rond 11.30 uur op de hoek Minervalaan met de Apollolaan een 33-jarige man uit Waddinxveen aan. De poli tie was gebeld dat de man met een mes op weg was naar zijn vrouw met wie hij relatieproblemen heeft. De politie vond bij de man een mes in een foedraal. Hij werd aange houden. Het mes is in beslag geno men. De verdachte is ingesloten. De politie zet het onderzoek tegen hem voort. Brand in woning: In de middag van woensdag 27 juli rukten brandweer en politie uit voor brand in een woning van een aanleunflat aan de Prins Bernhardlaan. Het vuur bleek te woeden in een meterkast van de woning, waarbij de vrijgekomen rook zich in de flat verspreidde. Alle bewoners van de flat werden uit veiligheidsoverwegingen geë vacueerd en opgevangen in het nabij gelegen bejaardencentrum Souburgh. Nadat het vuur onder controle was konden de bewoners terugkeren naar hun woningen. De brand bleek veroorzaakt door kort sluiting. Personeel van twee ter plaatse gekomen ambulances heb ben diverse bewoners en twee poli tieagenten onderzocht in verband met het inademen van rook. Nie mand hoefde naar het ziekenhuis. Man te water: De politie heeft op woensdag 27 juli, omstreeks 15.00 uur, hulp geboden nadat een 68- jarige man te water was geraakt. De man, afkomstig uit Gouda, reed in zijn invalidenwagen over het fietspad op de Otweg en raakte door nog onbekende reden te water. Een toevallige passerende man heeft het slachtoffer onder zijn wagen vandaan gehaald en heeft de hulpdiensten ingescha keld. De man is per ambulance overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Diefstal geldkistje: Een instelling aan de Sterrenlaan heeft aangifte gedaan van diefstal van een geld kistje. Het kistje werd tussen 26 en 27 juli ontvreemd uit een magazijn. De politie onderzoekt op welke wijze het geldkistje is ontvreemd. Snelheidsmetingen: In de periode van 19 tot 24 juli zijn snelheidsme tingen verricht vanuit het vaste opstelpunt aan de Henegouwer- weg. In totaal passeerden 56478 voertuigen, waarvan er 796 te hard reden (1,4 De hoogst gemeten snelheid bedroeg 129 km/h terwijl ter plaatse een maximumsnelheid geldt van 50 km/h. De overtreders krijgen via het CJIB hun bekeuring thuis gestuurd. Waarschuwing voor babbeltruc: De politie waarschuwt voor een bab- 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op of bel 0800- 5766 123 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcenfrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcenfrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot in het kleinste detail beltruc. Het blijkt dat enkele inwo ners van Waddinxveen de afge lopen periode gebeld zijn met het verhaal dat zij een cruise gewon nen hebben. De beller vraagt de winnaar vervolgens naar zijn of haar creditcardnummer. Gelukkig zijn de gebelden hier verder niet op ingegaan. De politie adviseert om in geen enkel geval gegevens van creditcards of bankgegevens via de telefoon door te geven. Ook waarschuwt de politie voor tot nu toe onbekende mannen, die via een wisseltruc geld weten te ont vreemden. De mannen hebben zowel in Boskoop als Waddinxveen mensen benaderd met de vraag om twee euro te kunnen wisselen. Op het moment dat de benaderde per sonen hierop ingingen wist zij hen geld te ontfutselen door zelf in de portemonnee van de benadeelden geld te gaan zoeken. Insluiping: Donderdag 28 juli heeft een insluiping plaatsgevonden in een boerderijwoning aan het Noor deinde. Vermoedelijk is men via de garage en de keuken in de woon kamer van de woning kunnen komen. Hier werd een digitale camera ontvreemd. Op de boerde rij worden aardappelen aan parti culieren verkocht. Verkeersongeval: Een tienjarige jongen raakte op zaterdag 30 juli gewond bij een verkeersongeval op de Dorpstraat. De jongen sprong zonder te kijken van de laadklep van een vrachtauto, terwijl op dat moment een personenauto pas seerde. De jongen werd door de auto geraakt en liep een gebróken been op. Hij is naar het ziekenhuis vervoerd. Aanrijding: In de nacht van zondag 31 juli vond een aanrijding plaats op de Zuidplaslaan. Een uit de rich ting van de Dreef komende bestuurder van een personenauto raakte de macht over het stuur kwijt en raakte een lantaarnpaal, die uit de grond gereden werd. Het bleef bij materiële schade. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holiand.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.ni Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. vw lokale mtrmrrmdia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3