Kleur, verf, versier, knip en bouw mee aan het huis op de bouwplaat die je vorige week hebt ontvangen. Lever 'm tijdens het Oogstfeest in bij de stand van Perdijk Makelaardij en je huis krijgt een plekje op de echte maquette van Zevenhuizen. Maak jij het mooiste huisje, dan win je een prijs! Doe je best en we zien je graag op het Oogstfeest, dan kunnen je pappa en mamma gelijk het totale woningaanbod van Perdijk Makelaardij komen bekijken. Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen pagina 2 Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 Vraagprijs =0335.000,- k.k. Koopsom 0662.500,- v.o.n. Vraagprijs 0445.000,- k.k. Vraagprijs 0279.000,- k.k. Vraagprijs 0468.000,- k.k. Koopsommen v.a. 0282.000,- v.o.n. Vraagprijs 0293.000,- k.k. Vraagprijs 01.495.000,- k.k. Waar een groot dorp klein in kan zijn >005, OPEN DAGEN: 10 september 2005, 24 september 2005, 08 oktober 2005, 22 oktober 2005 Vrije vestiging! Geen bouwrente! Van der Duijnlaan 25 Op rustige locatie vlakbij de dorpskern gelegen uitgebouwde 2-onder-l-kapwoning met grote ber ging (voormalige garage) en zonnige achtertuin. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet, woonkamer v.v. houtkachel, zonwering en open trap. Half open keuken met div. inbouwapp., in 1997 aangebouw de, licht betegelde bijkeuken met w.m.- en dr.aansl.. Mede doordat er een stukje van de voor malige garage bij de bijkeuken is betrokken is deze erg ruim. Ie Verd.: Overloop met vaste kastenwand, 3 slaapkamers waarvan één met bal kon en luxe betegelde badkamer ('01met douche, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verd.: Voorzolder v.v. bergkast. Ruime 4e slaapkamer met Velux dakraam. Bijz.: Geheel v.v. dubbele beglazing. Bwjr.: 1971, Inh.: ca. 450 m. Opp.: 251 mr. Project Boerderij Zegwaard (Dorpsstraat 2) Riante HOEKWONING met garage in de vorm van een hooiberg, gelegen in een schitterend nieuwbouwwooncomplex van 4 woningen (een oude boerderij verbouwd en uitgebreid). Een unieke kans om landelijk wonen ook letterlijk te ervaren! Indeling: Beg. gr.: Mooie entree met o.a. openslaande deuren naar de woonkamer. De woonkamer (circa 55 m:!) is v.v. een halfronde erker aan de achterzijde en geeft toegang tot de grote tuin (ZW). Aan de zuidkant van de woon kamer leiden 2 openslaande deuren naar een ander deel van de tuin. Ook vanuit de ruime woonkeuken heeft u toegang tot de tuin. Ie Verd.: 3 Royale slaapkamers, waskamer, ruime badka mer en separaat toilet. De ouderslaapkamer heeft een grote inloopkast en een fraai uitzicht op de tuin via het Frans balkon. 2e Verd.: Royale open zolderverd. Kortom: Een waanzinnig mooi woon huis! Garage: 36 nr.Opp.: 640 m2. Inh.: 546 m'. Beatrixlaan 89 Ruime, HALFVRIJSTAANDE BUNGALOW, gelegen op een prachtige locatie aan de rand van het dotp met vrij uitzicht. De woning is heel prak tisch ingedeeld en heeft een fraai aangelegde tuin welke u veel rust en ruimte biedt. Indeling: Hal met garderoberuimte en toilet. Royale woonka mer (ca. 42 m2) met open haard. Eenvoudige open keuken v.v. grote vaste kast en toegang tot de zon nige achtertuin. Ouderslaapkamer met toegang tot de tuin en de badkamer met ligbad, toilet en wastafelmeubel. 2 Slaapkamers, bereikbaar via de gang, beide met prachtig uitzicht één met klei ne badkamer v.v. douche en wastafel. Vergrote berging (ca. 24 nv) met opstelplaats c.v. ketel ('92) en boiler (huur), wasmachine en kelder. De woonkamer en keuken zijn v.v.van mooie eiken vloerdelen. Verwarming middels heteluchtver- warming. Grotendeels v.v. dubbele beglazing. Bwjr.: 1974. Opp.: 551 nv. Inh.: ca. 500 nV. De Wielewaal 49 Aan de rand van een gewilde woonwijk gelegen goed onderhouden, royale EENGEZINSWO NING met achtertuin op het zuidwesten. Inde ling: Beg. gr.: Hal, L-vormige woonkamer (34 m2) met fraaie open haard (gas), automatische zonwering, schuifpui en lichte plavuizen v.v. vloerverwarming. Ruime open keuken met deur naar de tuin en inbouwapp.. Tussenhal met toilet v.v. fonteintje. Ie Verd.: Overloop, 2 grote slaap kamers (voorheen 3) met vaste kasten. Badkamer v.v. ligbad, wastafelmeubel en design radiator, separaat toilet. 2e Verd.: Overloop met opstel plaats combiketel ('04, lease). 2 Slaapkamers met veel bergruimte. De woning is grotendeels v.v. hardhouten/aluminium kozijnen met dubbele beglazing. Kortom: Een ruim woonhuis op een geliefde, kindvriendelijke locatie! Bouwjr.: 1973. Opp.: 153 nv. Inh.: ca. 400 nV. Dorpsstraat 142 Aan de gezellige Dorpsstraat met alle voorzienin gen op loopafstand gelegen royaal VRIJSTAAND WOONHUIS (Gemeentelijk Monument) met veel karakteristieke details. Achter de woning bevindt zich een loods van 8 x 8 m, welke momenteel als kantoor en opslagruimte gebruikt wordt. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet en trapkast, zij-entree. Sfeervolle kamer-en-suite met schouw en fraaie glas-in-lood schuifdeuren. Ruime keuken met schouw, vaatwasser, geiser en vaste kasten. Kel der, luxe badkamer v.v. hoekwhirlpool en wasta felmeubel. Bijkeuken met w.m.- en dr.aansl. Ie Verd.: Grote overloop met doucheruimte en berg- vliering, 4 slaapkamers. Bijz.: Het perceel heeft de bestemming centrumvoorzieningen, er is klein schalige detailhandel toegestaan. De woning is ged. v.v. dubbelglas. De woning is in 2004 aan de buitenzijde geschilderd. Het perceel is rondom afgebakend d.m.v. een fraai hekwerk. Bwjr.: ca. 1860. Opp. 338 nv. Inh. ca. 465 m'. Nieuwbouwproject Swanla-Catsburg 7 Royale appartementen en 1 maisonnette, varië rend in grootte van 141 m2 - 196 nv, centraal gele gen in het Groene Hart, aan de rand van de Rot- temeren. Elk appartement/maisonnette heeft een ruime tot zeer grote living met een royale open keuken en twee of drie slaapkamers, een eigen c.v.- en m.v.-installatie en een eigen balkon of ter ras. Het complex is voorzien van een liftinstalla- tie en alle appartementen hebben een eigen par keerplaats en een eigen berging in de kelder. Het gebouw heeft een gemeenschappelijke tuin aan de achterzijde. De appartementen zijn zeer geschikt voor bewoning van ouderen of minder- validen. Er is een stelpost in de koopsom opgeno men voor een standaard pakket aan sanitaire voorzieningen, die naar behoefte kan worden aan gewend en/of uitgebreid. Alle woningen worden verkocht met G.I.W. garantie. Rozenstraat 35 In gezellige straat op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen HOEKWO NING met ruime garage (voor 2 auto's) en achter tuin op het ZW. Indeling: Beg. gr.: Hal/entree met toilet, kelderkast en meterkast. Lichte doorzonwoonkamer v.v. deur naar de zon nige achtertuin met blokhut. Dichte keuken v.v. koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Overloop, 2 slaapkamers, wasruimte en een royale badkamer met ligbad, douchecabine, 2 vaste wastafels en 2e toilet. 2e Verd.: Overloop v.v. vaste wastafel, bergruimte en opstelplaats c.v.ketel en boiler. 2 Ruime slaapkamers, beide met dakkapel. De vrijstaande stenen garage heeft plaats voor 2 auto's en beschikt tevens over een zoldertje. Bwjr.: 1966. Opp.: 219 m2. Inh.: ca. 325 m\ Spoorweglaan 2-4 Op een gunstige zichtlocatie aan de A20 gelegen BEDRIJFSPAND MET DIENSTWONING. Dit fraaie en unieke object bestaat uit een royaal woonhuis (ruim 750 nT), kantoor/showroom, dubbele garage en opslagruimte. Rondom de woning ligt een heerlijke, onder architectuur aan gelegde tuin en een parkeerterrein. Het perceel heeft de bestemming "bedrijfsterrein/bouwbe drijf', deze zou kunnen worden omgezet in de bestemming "woondoeleinden". Naast de woning staat de garage, hierachter bevindt zich een kan toorruimte/showroom met o.a. pantry, toilet en opslagruimte. Bergzolder boven het geheel. Ach ter de woning staan 2 grote schuren. Kortom: Een prachtige, ruime woning met diverse mogelijkhe den voor een bedrijf aan huis, gebouwd met veel aandacht voor kwaliteit en gelegen in de Zuid- plaspolder nabij diverse autosnelwegen. Bouwjr.: 1984. Opp.: 3.495 m2.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 26