4 /CEL A 55 Ni N t/oor kop-er én verkoper drjuiste; Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - www.perdijkmakelaardij.nl 1 I Staat uw droomhuis hier niet bij? Kijk dan voor ons volledige woningaanbod op www.perdijkmakelaardij.nl of laat u kosteloos inschrijven als zoeker in ons bestand. wStëWÊ t Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 Zevenhuizen Vraagprijs =0419.000,- k.k. Moerkapelle Vraagprijs 0325.000,- k.k. Zevenhuizen Vraagprijs 0595.000,- k.k. Vraagprijs 0209.000,- k.k. Zevenhuizen Vraagprijs 0195.000,- k.k. Zevenhuizen Vraagprijs 0249.000,- k.k. Zevenhuizen Vraagprijs 0249.000,- k.k. Moerkapelle Vraagprijs 0695.000,- k.k. Kratonlaan 65 Aan de rand van de polder gelegen halfvnjstaand woonhuis met aangebouwde garage en schitte rend blijvend vrij uitzicht over de polder richting je skyline van Rotterdam. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal. L-vormige woonkamer (40 m:) met schuifpui naar de tuin en v.v. een plavuizen vloer met vloerverwarming en open haard partij. Open keuken v.v. een keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en een elektrische boiler. De wanden op de begane grond zijn geheel voorzien van granol. Ie Verd.: Overloop, badkamer met ljobad. douche, vaste wastafel en 2e toilet, achter slaapkamer (voorheen 2) met dakkapel en voor- slaapkamer met vaste kasten wand. De le verd. is scheel voorzien van een eiken parketvloer en de wanden van granol. 2e Verd. bereikbaar via een vaste trap: Opstelplaats ketel C.V. (Nefit combi •>004). De zolderruimte is prima geschikt om hier een extra slaapkamer te maken. Bwjr.: 1986. Inh.: ca. 400 m Opp.. 221 m Boslaan 3 Op geliefde locatie gelegen royale, uitgebouwde EENGEZINSWONING met garagebox en zonni ge achtertuin. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet v.v. fonteintje. Lichte, L-vormige woonkamer (circa 40 m2) met parketvloer en openhaard (gas). Half open keuken ('99) v.v. plavuizen vloer en met combimagnetron, 5-pits gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser en close-in boiler. Aanslui tend treft u de bijkeuken (in de aanbouw) met toe gang tot de tuin op het ZW met onderheid terras, blokhut en garage, le Verd.: Overloop met grote inloopkast, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 v.v. balkon en wastafelmeubel. Moderne badkamer ('02) met douche, vaste wastafel, 2e toilet en des ign radiator. 2e Verd.: Overloop met opstelplaats combiketel ('93) en vlizotrap naar een kleine vliering. 3 Slaapkamers met in totaal 2 dakkapel len, 1 aan de voor- en 1 aan de achterzijde. De woning is geheel v.v. dubbelglas. Kortom: Een ruime woning op een mooie locatie nabij recrea tiegebied, winkels en scholen! Bouwjr.: 1971. Opp.: 190 m2. Inh.: ca. 425 m'. Bredeweg 39 Luxe, VRIJSTAANDE SEMI-BUNGALOW met inpandige garage en fraaie tuin rondom, centraal gelegen t.o.v. steden als Den Haag en Rotterdam, maar ook dichtbij de dorpskern met winkels en scholen. Deze ruime, hoogwaardig afgewerkte woning is door haar praktische indeling ook uiter mate geschikt voor senioren. Indeling: Beg. gr.: Hal met garderoberuimte, ruime woonkamer v.v. open haard en schuifpui, moderne, grote woon keuken v.v. inb.app., bijkeuken, garage met vlie ring. Royale hoofdslaapkamer, badkamer met o.a. ligbad en douchecabine, separaat toilet, le Verd.: Overloop met deur naar het dakterras. 3 ruime slaapkamers, waarvan één met balkon. Badkamer met douche en vaste wastafel, separaat 2e toilet. De beg. gr. is grotendeels afgewerkt met een fraaie marmeren vloer v.v. vloerverwarming. Zoekt u een prachtige woning welke in uitsteken de staat van onderhoud verkeert en een luxe afwerking heeft, maak dan een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Het is absoluut de moeite waard! Bouwjr.: 1991. Opp.: 855 m2. Inh.: ca. 710 m Burgemeester Boerstraat 10 Aan het gezellige dorpsplein van Zevenhuizen gelegen 3-KAMER MAISONNETTE met bal kon. Indeling: Beg. gr.: Afgesloten centrale entree met fietsenberging, lift en trappenhuis, le Verd.: Entree van de woning aan pleintje. Hal met, toilet v.v. fonteintje en garderoberuimte. Ruime, dichte keuken met eenvoudig keukenblok en w.m.aansl.. Lichte woonkamer met schuifpui naar het balkon. 2e Verd.: Overloop met vlizotrap naar bergzolder met opstelplaats combiketel (bwjr. ca. '00/'03). 2 Royale slaapkamers, badkamer v.v. ligbad, toi let en vaste wastafel. Bijz.: Vrijst. berging met elektra op de le verd.. Volledig geïsoleerd. Serv icekosten ca. 92,- p.m.. Zoekt u dus een ruim appartement met veel voorzieningen op loopaf stand, dan is deze centraal gelegen maisonnette zeker een bezichtiging waard! Bouwjaar: 1985. Opp. ca. 100 m2. Dahliastraat 22 Nabij de dorpskern van Zevenhuizen gelegen leuke TUSSENWONING met dakopbouw. Inde ling: Beg.gr.: Hal met trapkast en toilet. Lichte doorzonwoonkamer met sfeervolle toog naar de open keuken v.v. koelkast met vriesvak, oven, 4- pits gaskookplaat, afzuigschouw en deur naar de achtertuin met stenen berging, le Verd.: Over- kiop, 3 royale slaapkamers met vaste kasten. Bad kamer v.v. douche en vaste wastafel. 2e Verd. (met dakopbouw): Voorzolder met opstelplaats combiketel (1996) en w.m.- en dr.aansl., ruime 4e slaapkamer v.v. bergruimte. De woning is groten deels v.v. dubbele beglazing. Zoekt u dus een cen traal gelegen en betaalbare woning, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard! Bouwjr.: 1965. Opp.: 125 m2. Inh.: 300 m'. De Fuut 41 Ruime 6-kamer HOEKWONING, gelegen in een kindvriendelijke omgeving nabij de dorpskern van Zevenhuizen. Indeling: Beg. gr.: Hal met toi let en garderobekast. Lichte woonkamer met pro visiekast en deur naar de zonnige achtertuin. Royale open keuken, compleet v.v. Siemens inbouwapparatuur. Houten berging met vliering aan de voorzijde van de woning. De beg. gr. is v.v. een fraaie parketvloer, le Verd.: Overloop, 3 ruime slaapkamers, fraaie, geh. bet. badkamer met wastafelmeubel, douchecabine, whirlpool, toilet en design radiator. 2e Verd.: Voorzolder met w.m.- en dr.aansl., opstelplaats combiketel ('97) en bergruimte, 2 slaapkamers, waarvan 1 met dakkapel. Deze mooie woning is zeker een bezichtiging waard! Bouwjr.: 1981. Opp.: 167 m;. Inh.: ca. 380 m'. De Wielewaal 38 Op rustige en geliefde locatie gelegen royale 6-kamer TUSSENWONING met tuin op het Zui den. Indeling: Beg. gr.: Hal, ruime woonkamer v.v. een fraaie open haard en electrische zonwering aan de achterzijde. Tussenhalletje met toilet. Halfopen keuken v.v. veel kastruimte en diverse apparatuur (waaronder losse apparatuur). Vanuit de keuken heeft u toegang tot de fraai aangelegde en zonnige achtertuin met stenen berging, le Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douchecabi ne en vaste wastafel, separaat toilet. 2e Verd.: Voor zolder met veel bergruimte, 2 slaapkamers, waar van één met dakkapel, praktische wasruime met opstelplaats combiketel. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing. Kortom: Een praktisch ingedeeld, ruim woonhuis op een leuke locatie! Bouwjr.: 1973. Opp.: 136 m Inh.: ca. 360 m'. Reigershof 16 Op één van de mooiste locaties van Moerkapelle gelegen vrijstaande villa met inpandige garage en onder architectuur aangelegde riante tuin met grote vijverpartij, zonneterrassen en schitterend uitzicht over de achtergelegen polder. Ind.: Beg. gr.: Entree/hal met toegang tot garage, royale woonkamer (ca. 8.20 x 5.1 Om) met 'Flamm' inbouwhaard, werkkamer direct verbon den met woonkamer, woonkeuken met L-vormige keukenopstelling met complete Miele inbouwapp.. Vanuit woonkamer en keuken middels schuifpuien toegang tot onderheid terras en tuin, bijkeuken. De beg. gr. is geheel v.v. een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Tussenverdieping: Overloop met toilet met fontein, ouderslaapkamer met aan sluitend badkamer met douchecabine, dubbele wastafel en bidet, le Verd.: Overloop met werk hoek en toegang tot 2 dakterrassen, 2e badkamer met douchecabine en wastafel. Toilet met fontein, 3 slaapkamers. Woning voorzien van alarminstal latie en (electr.) rolluiken voor de schuifpuien. Bwjr.: 1992. Opp.: 1060 m2. Inh.: ca. 750 m'.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 27