Vrijdag 2 september, 20.15 uur op het dorpsplein De presentatoren 2005 PROGRAMMA DKT op het Oogstfeest Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 Het inmiddels traditionele Night of Harmony concert aan de vooravond van het Oogstfeest ordt dit jaar gegeven door De Kleine Trompetter samen met het Pop-in-Koor uit Boskoop, Je Kindermusicalgroep, de slagwerkgroep van De Kleine Trompetter "Afslag 9" en de in middels bekende Zevenhuizense zanger Geert van der Burg. Het beloofd een zeer verras send en swingend concert te worden, kom dus kijken en luisteren vanaf 20.15 uur op het Dorpsplein.' De Kleine Trompetter tijdens één uan de vele repetitie-avonden. De Kleine Trompetter Het Harmonie-orkest van De Klei ne Trompetter is inmiddels een vertrouwde verschijning in en rond Zevenhuizen. Elk jaar kom je ze op straat tegen tijdens Koninginne dag, bij de dodenherdenking en bij de intocht van Sinterklaas. Daar naast worden er ook regelmatig concerten gegeven, zoals het in middels traditionele Nieuwjaars concert. het voorjaarsconcert en natuurlijk de Night of Harmony. De kracht van de Harmonie ligt in de afwisseling. Tijdens de concer ten varieert het repertoire van Klassiek tot Pop, van Mars tot Big band. Ook solisten worden regel matig in het zonnetje gezet. Naast het Harmonie-orkest bestaat De Kleine Trompetter ook uit een Opleidingsorkest en een slagwerk afdeling, bestaande uit de slag- werkkids en Afslag 9 (zie elders in deze krant). Harmonie- en Oplei dingsorkest staan onder de gedre ven leiding van Karei Jongerling. Alle slagwerk wordt enthousiast geleid door Hans van Gennip. De Kleine Trompetter is een dyna mische vereniging met voor elk wat wils, waarbij naast muziek ma ken ook plezier en gezelligheid be langrijk zijn. Ben je nieuwsgierig of enthousiast geworden tijdens het Night of Harmony concert, kom eens kijken bij de repetitie van het Harmonie-orkest (maandagavond van 19:45 tot 22:00) in Dorpshuis Swanla. Goed gebekt, zwaar gemotiveerd, volledig gegrepen om de bezoeker zowel op de vrijdagavond bij "The Night", als op de zaterdag tijdens het Oogstfeest volledig op de hoogte te brengen en te houden van het programma van die avond en dè dag. Dat kunnen we wel zeggen van het enthousiaste presentatieteam dat voor u klaarstaat. We stellen ze nog even aan u voor: Wanda v.d. Spek en Geert v.d. Burg zijn de presentatrice en de presenta tor van "The I Night of I Harmony". 1 Wanda is in het dagelijks leven werkzaam bij Rucanor, een bekend sportkle- dingmerk, en is verantwoordelijk voor de inkoop en het voorraad beheer bij dit bedrijf. Wanda heeft er echt weer zin in en kan niet wachten tot het 2 september is. Geert v.d. Burg is één van de mensen die Zevenhuizen cultureel, met daarbij het nieuwe theater van Dorpshuis Swanla, helemaal op de kaart heeft gezet. Ook het presenteren gaat hem goed af, enthousiast en goed gebekt. Het zingen gaat hem nog beter af en dat is te horen op vrijdagavond 2 septem ber tijdens "The Night", als hij niet alleen de nummers aan elkaar praat, maar ook zingend zijn stem ten gehore brengt met het nummer "Feest op het plein" Aanvang 20.15 uur op het dorpsplein van Zevenhuizen Presentatie: Wanda van der Spek en Peter Rietveld Harmonie "De Kleine Trompetter" "Pop-in-Koor" uit Boskoop, De Kindermusicalgroep Slagwerkgroep "Afslag 9" en Geert van der Burg Uitgevoerd door: 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Let me entertain you Hemel en Aarde Children of Sanchez Aida (Classic) I'll be there for you (Friends) Lady Marmelade Feest op het Plein Stil in mij Happiness Star wars The lion sleeps tonight Bouree Oya LelÈ 5, 4. 2 more Prins Igor Aida (Musical) In the summertime The Saint Music Scherzpolka Walking on sunshine Jungle Book McArthur Park Aquarius Hot summer night Let's get loud Harmonie Pop-in-koor Pop-in-koor Harmonie Harmonie Pop-in-koor Harmonie Pop-in-koor Harmonie Geert v.d. Burg Pop-in-koor Pop-in-koor Harmonie Kindermusical Kindermusical Harmonie Kindermusical Afslag 9 Harmonie Harmonie Pop-in-koor Afslag 9 Harmonie Harmonie Pop-in-koor Harmonie Harmonie Harmonie Pop-in-koor Pop-in-koor Harmonie Pop-in-koor Allen Feest op het Plein Programma-wijzigingen voorbehouden De meeste van u zullen al wel eens wat gehoord en gezien hebben van het Opleidingsorkest. Zo was er afgelopen jaar veel belangstelling voor het kerstconcert in de kerk, tijdens de kerstmarkt. Op het Oogstfeest speelt het Opleidingsor kest in afwisseling met de Slagwerkkids van 11.00 tot 12.00 uur op het plein voor de C1000. Peter Rietveld is in het dagelijks leven directeur op een basis school in Lekkerkerk. Al jaren is Peter een bekende stem tijdens het Oogstfeest op de zaterdag. Robin Metselaar, ook onde: van beroep, is samen met Gei v.d. Burg en Peter Rietveld als presentator te horen op de zaterdag. Robin is sinds vorig jaar weer helemaal terug van wegge weest en nog even enthou siast als altijd. Het Opleidingsorkest Het Opleidingsorkest is voor de leerlingen bij de Kleine Trompetter een welkome aanvulling op de in dividuele lessen, Hier leer je sa menspelen met andere muzikan ten en maak je kennis met andere muziek dan alleen uit de lesboe ken. Leerlingen die door hun leraar goed genoeg worden bevonden om een stapje verder te gaan kun nen naar m Opleidingsorkest. Maar ook muzikanten die al in de harmonie spelen zijn aanwezig. Ze kunnen dan eens wat andere par tijen spelen of ze spelen mee ter van de partijen waar geen ig voor is. et Opleidingsorkest speelt allerlei en muziek. Er wordt veel na- gelegd op actuele muziek, zo als pop-, musical- en filmmuziek. Maar ook licht klassiek komt aan de beurt. Het niveau ligt tussen eenvoudig en iets moeilijker, waar bij er op gelet wordt dat ook de wat meer gevorderde leerling aan zijn trekken komt. Dit is mede moge lijk door een aantal enthousiaste jeugdleden die speciaal voor het Opleidingsorkest muziekpartijen aanpassen aan het niveau van de leerlingen. De SlagwerkKids en Afslag 9 Hans van Gennip is de drijvende kracht achter al het slagwerk van De Kleine Trompetter. Al enkele jaren is hij bezig met het opleiden van jeugdige slagwerkers. Door het zelf componeren van stukken laat hij leerlingen van zeer uiteen lopende niveaus succesvol samen spelen. Beginners krijgen een een voudige partij of ritme, de wat meer ervaren kids krijgen wat inge wikkelder partijen en de solisten kunnen op hoog niveau vlammen. Er zijn inmiddels zoveel enthou siaste leerlingen dat er al 2 groe pen Slagwerkkids zijn. Vanuit groep 2 kunnen leerlingen doorstromen naar Afslag 9. Zoals u zult kunnen horen, zetten zij een stevig stukje 'vakslagwerk' neer. De slagwerkgroepen spelen even eens allerlei verschillende muziek stijlen, van drum bass tot pop of latin. Ben je geïnteresseerd of wil je het ook eens proberen, kom kijken tij dens de repetitie van de slagwerk kids (woensdagavond van 18:30 tot 19:45), Afslag 9 (Woensdag avond van 20:00 tot 22:00) of het Opleidingsorkest (maandagavond 18:30 tot 19:30) in Dorpshuis Swanla. Night óf^Harmóny BS Titel

Hart van Holland | 2005 | | pagina 29